• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@debule tak super, to jsme na tom někteří dost výhodně :wink: bane, chápu, že to je dálka pro kdekoho.

@lusyy jéé to jsem vůbec netušila že jsi taky od Pardubic! Příště se ozveme!

@kijir a jaký jsou tak asi ty sny? Ptám se, protože mi vlastně tak uplně nevyhovuje většina věcí, co se mi tu nabízí a který jsem ozkoušela, teď v pátek jedem na další akci, ale zase až kamsi za Tišnov, tak si říkám, jestli pro Brno taky neušít nějakou ideální věc :grinning:
6. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak psala @kijir , 3 děti jsou opravdu časově náročnější, navíc neustálé Verči cvičení, mimochodem stále nelezeme a už to pro mě začíná být vyčerpávající po psychické stránce, protože ty pokroky opravdu stále nepřicházejí :unamused: Ale poctivě vás dočítám, jen na to psaní není čas :slight_smile: Potěšilo mě, že jste si na mě ještě vzpomněly :slight_smile:
6. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v Pardubicích jsem už jednou byla, je tam krásný zámek, ráda se tam podívám znovu :slight_smile: Vlakem je to asi 2,5 hodiny, to by snad malý zvládnul.
6. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo najít nějaký centrum,penzion či hotýlek,kde jsou zařízený pro děti :grinning: a udělat si víkendový pobyt. Ale o ničem zatím nevím a jak píše @ofelieee mám nějaké představy a v čr jsem to ještě nenašla. :slight_smile:

@petrullina A Verunka se plazí,nebo se nijak nepřesunuje? Co cvíčo na balonu-pomáhá?
6. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od nás je to asi 3,5hod vlakem to by mi nevadilo ale 2x přestupovat:frowning2:
6. bře 2012 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule a kde by jsi musela přestupovat?
6. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Otrokovicích to mi nevadí tam to znám a pak v Olomouci:frowning2:
6. bře 2012 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak jsem se dívala na vlaky a nám by to jelo do Olomouce 3 hod.49min. :confused: To jen pro případ,že bychom udělaly setkání v Olomouci :slight_smile:
6. bře 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule busem cca 2.5hodiny. Ach ty české dráhy :sweat_smile:
6. bře 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee :No tak naše představa je prostě kavárnička v zámeckém stylu (jako vybavením a dekoracemi :slight_smile: ) s hoodně druhy kávy a kapučína a pod... V kavárničče by se samozřejmě nekouřilo a byl by tam prostor pro dětičky i s dozorem (pro případ že by některá maminka potřebovala :wink: ) .a v tom stylu udělat i zahrádku :slight_smile: Ono tohle všechno by šlo...Chtěly bysme tam zákusky a dorty dělat samy i samozřejmě brát,ale také od soukromých zdrojů....ve sklípku mít také "zámeckou" vinárnu :slight_smile:...Ale nejhorší jsou nároky eu na hygienu a zařízení :(((( Protože všechno to dělat nové no to abychom byly milionářky už dopředu :(((( A taky sehnat prostory kde by se nám tohle všechno vešlo není žádná sranda :D!!! A jako doplněk k tomuhle málu bychom se chtěly věnovat pořádání dětských oslav od občerstvení,přes zábavu a program až po úklid :slight_smile: No jinak jsem skromné a taky docela normální :slight_smile: :slight_smile: prostě aby to bylo takové útočiště pro maminky a děti a tak...Pokud by mamča potřebovala na dvě hoďky do práce,aby tam prďolínka mohla nechat a po práci si tam dát v klidu kafíčko a tak....No teď nevím jestli jsem to popsala tak úplně jak by to mělo být,ale snad jooo :slight_smile: Je to spíš jakoby podnikatelský a pracovní záměr než klasické dětské centrum...Těch tady v okolí je již několik jako takových ...
6. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lusyy jj je to děs. autobusem bych jela do Pardubic skoro 6hodin:frowning2:
6. bře 2012 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule No nevím jak to udělat,každopádně mě to nahlodalo a nápad ze setkání mě nadchnul :slight_smile: tak já mažu dodělat žemlovku,dokud Juditka spinká. :slight_smile:
6. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy určitě je to super nápad a třeba něco vymyslíme aby to pro všechny bylo přijatelné:slight_smile: my už jsme po obědě:slight_smile:
6. bře 2012 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy
@debule : ja si myslim, že v tomhle pripade kdyz jsme kazda z jineho kouta republiky by byl nejlepsi nejaky sraz i s noclehem aspon ze soboty na nedeli aby se to vyplatilo, casove i financne.jinak kde je ten stred taky netusim :slight_smile:
6. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pusolamy to by bylo nejlepší :wink:
6. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale super nápad s tím srazíkem :slight_smile:
6. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 a nechceš se sejít někdy tady v Ostravě, než uděláme ten velký sraz? :wink:
6. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov určitě můžem :slight_smile:
6. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sraz je super nápad, ráda bych vás všechny osobně poznala :slight_smile: Holky a co Brno? To je tak napůli odevšad :slight_smile: Klidně i ten Olomouc by šel, pocházím z Přerova, mám tam rodiče a v Olomouci jsem dělala, tak bych se neztratila :grinning: A nebo jak píše @lusyy domluvit si nějaký dámský víkend s prckama :slight_smile:
@kijir No máte krásný nápad :slight_smile: To by se mi taky líbilo. Já zase začínám dost vážně uvažovat nad otevřením pořádné dětské kavárny :slight_smile: V části kde bydlím nic takového není a je tu hodně maminek, tak by se to uživilo, ale mám trošku strach z toho zadlužení :frowning2: Do své původní práce se nechci vracet, ani nebudu moct s prckem, páč jsem měla pracovní dobu do 17 hod., ale nikdy jsem tak nekončila. Navíc pak cesta domů byla další hodina :frowning2:
@petrullina Cvičíte Vojtovku?
7. bře 2012 ve 03:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem na to jen v rychlosti mrkla,takže ty,kdo sem chodí nejčastěji jsou : Pardubice,Hradec Králové Náchod,Brno,Ostrava,Zlín,Plzeň,Mladá Boleslav,Znojmo,Vsetín,Příbram a Belgie :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ,kde je ten střed-Brno celkem fajn,ale pro holky z Plzně-to je pro ně šílená dálka. Takže to vidím -spíš vybrat dle toho,kdo by měl zájem-jinak střed nikdy nenajdeme :wink:
A nebo nějaký ten dámský pobyt- sehnat např.nějaký baby friendly hotel??? :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
pro zasmání :
Poučení - jak NEzacházet s došlou e-mail poštou...
#
# Tak to nemá chybu.................
#
# Historka, která se stala kolegovi mé kamarádky, se mi moc líbí (zejména proto, # že není vymyšlená a čas od času se přihodí ve zmenšených rozměrech a v jiných # kulisách leckomu z nás).
#
# Sbormistr pardubického chlapeckého sboru Bonifantes Jan Míšek odeslal 29.3.
# e-mailem na cca 420 adres seriózní pozvánku na premiéru koncertu.
# Mezi příjemci této pozvánky byli
# * přátelé sboru, * rodiče, * sponzoři, * lidé ze státní správy i samosprávy, * # novináři, * atd.
#
# Jeden příjemce odpověděl (bohužel nikoli jen sbormistru Míškovi, ale všem!!!) # takto:
# : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * # : * : * : * : * : * : * : * :
# Zdar Honzo, normálně bych se ti na to skřehotání vysral, ale dyž tam bude # Jiřinka (bejku, doufám, že střízlivá, ne že ji zas naleješ a přefikneš, jak # minule) tak se asi vokážu. Přeji úspěch.
# Hezký den. Jiřík
# : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * : * # : * : * : * : * : * : * : * :
#
# Jako první mu odepsala jedna z pozvaných :
# Milý Jiříku, všichni níže jmenovaní dostali vaši vtipnou odpověď ..... dávejte # pozor, # zda kliknete na "odpovědět", nebo "odpovědět všem"!!!
# PS: Doufejte, že se to Jiřinka nedozví, vy "bejku"
#
# Následovaly i tyto reakce:
#
# 1/
# Vážený kolego, již dlouho jsem nezaznamenal tak skvělou a veselou příhodu, která # se Vám odesláním textu všem 420 el. adresám povedla.
# Smál jsem až jsem se za břicho popadal a to právě při představě okamžiku Vámi # zjištěného "FO PA".
# Omluva se přijímá a jen tak dále - je to fakt ze života!!!
# Přeji hezký den
# - Jaroslav Kňava
# - starosta městského obvodu Pardubice V # # 2/ # Dobrý den, nebylo by možno pro ostatní rozeslat foto Jiřinky, abychom se mohli # také rozhodnout o případné účasti?
# S přání hezkého dne Pavel Simajchl
#
# 3/
# Děkuji všem
# a musím říci, že právě dnešní den jsem vzpruhu v podobě této konverzace # potřeboval.
# Náš Deník uvažuje o reportáži přímo z akce.
# Marek Hovorka,
# zástupce šéfredaktora Deník - Východní Čechy # # 4/ # Vážený pane Míšku, # jako reklamní agentura si Vám tímto dovolujeme upřímně pogratulovat k této # inovativní marketingové strategii, kterou jste s panem Čejkou vymysleli. Jsme # přesvědčeni, že návštěvnost bude rekordní, a nabízíme vytvoření grafického # návrhu odznaku s fotem paní Jiřinky, podle kterého by se všichni účastníci této # komunikace mohli snadno poznat. V případě zájmu se na nás prosím obraťte.
# Vaše Studio Artefakt,
# Škroupova 673 ,
# 500 02 Hradec Králové 2
#
# 5/
# Vážení,
# i VUS Pardubice se připojuje k akci "Jiřinka".
# Rušíme plánované akce a jedeme na koncert, sjednat spolupráci s Jiřinkou.
# Nebyla by ale lepší hokejová aréna? Tam se asi všichni nevejdeme.
# S pozdravem Andrea, Milan a Jirka za VUS # # 6/ # Protože přéčinó hromadného odeslání bela chebná elektronka E13 z našeho podniko # = Katoda Olomóc, připojuje se k omluvě i naša fabrika a sejdeme se všici na # koncertě s Jiřinkó.
# Tož se majtě PH.
#
# 7/
# Vzhledem k tomu, že v tomto okamžiku se nám jeví dlouho očekávaný středeční # hokejový zápas Pardubice : Sparta jako slabý odvar ještě ráno vůbec # neočekávaného koncertu, zrušili jsme tímto rezervaci autobusu směřujícího na # Prahu a vyjednáváme s řidičem ( který až dodnes neměl o vážnou hudbu zájem) o # změně směru jízdy sborovým voláním :
# " Na Hradec,Vávro, na Hradec !"
# V případě, že budou v autobuse ještě volná místa, budeme Vás všechny # kontaktovat!
# S netrpělivým očekáváním zdraví
# Viktorinová
#
# P.S. Mohu pozvat i svou tetu Jiřinu?
#
# 8/
# Milý Honzíku,
# vidíš, Ty bejku, to mě nikdy nenapadlo, velmi děkuji za úchvatné pozvání a to si # teda piš, # že tam bude nejspíš celá Unie českých pěveckých sborů!!
# S heslem "ať žije Jiřinka" a přáním dobré noci # Libor Sládek # # 9/ # Ahoj všichni, # na středeční koncert to zatím nevypadalo, ale po včerejšku Mám jasno i já !
# Už se nemohu dočkat, pozdravuj Jiřinku.
# PS.Doufám,že se tam všichni vejdeme !!!
# S pozdravem - Vašek, Malý Vlčkovice
#
# 10/
#
# Závěrem - pozor komu a co odpovídáte !!!
#
# PS. Ten koncert měl opravdu naprosto rekordní účast !!!
7. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lusyy tak to bude nejlepší ta Belgie ne ...:slight_smile: musela jsem se při víčtu (ty jo jak se to slovo vůbec píše) těch měst a ta Belgie na konci fakt smát :grinning:
7. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle mapy by měl být dtřed někde Kutná Horam HavlBrod, Chrudim....:grinning:
7. bře 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no hlavně ta Belgie to trošku komplikuje :slight_smile:

my teď jedeme s kamarádka ozkoušet penzion Vysočina u Velkého Dářka, to je myslím docela prostředek republiky - tak asi mezi Chrudimí, HavlBrodem a Kutnou horou :slight_smile: tak pak poreferuju. Má to být hodně Baby Friendly.
7. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aprint :grinning: :grinning: No super,konečně někdo našel ten střed -já hlasuji pro Chrudim-studovala jsem tam zdrávku a je to krásné město :grinning: :grinning: :grinning:

A ten příběh o mailu je fakt super-ještě teď mě tečou slzy a Juditka se na mě dívá,zda se její matka nezbláznila. A jak teďka mám jít uspávat??? :sweat_smile:
7. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ofelieee jojo,o tom jsem slyšela,tak pak poreferuješ :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee tak pokud by byl sraz (nebo jeden z dalsich srazu) nekdy v lete, tak se urcite pripojim (budu v lete u nasich s obema detma)
ja jsem totiz puvodne z Havlickova Brodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten srázek to je super nápad :slight_smile:, Olomouc nebo Brno je v pohodě, dál už by to bylo lepší asi fakt přes noc
@debule asi bych určitě jela autem, tak bysme se mohly domluvit a za nějaký příspěvek na benzín, bysme mohly jet spolu, kdyby jsi chtěla :slight_smile:
a co holky Moravačky kdybysme do doby než bude velký sraz udělaly nějaký moravský, já myslím, že vzdálenost mezi Zlínem a Ostravou je v pohodě, tchýně má dokonce Restauraci s penzionem na Bystřičce, tam by to bylo super
@fassy strašně mě to mrzí, ale manža prodej nechce, já bych ho prodala hned, ale on žeprý co kdyby na něm jezdila Kikča (sice o tom dost pochybuju, ale zatím ho teda nechám), tak se nezlob, já bych ho prodala hned
7. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je odkaz na tu Bytřičku - http://www.nanove.cz/index.php - dá se pak jít k přehradě, teda spíš přejet autem a tam se projít, a v restauraci bysme mohly být na velkém sále, děti by tam mohly řádit o 106 :slight_smile:
7. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tam to znám vždy tam dobře vařili:slight_smile: Určitě to je dobrý nádpad:slight_smile: pro Moravačky:slight_smile: ostatní to mají hodně daleko:frowning2:. Jinak kdyby byl nějaký ten srázek i s ostatníma tak by jsme se určitě na společné cestě domluvily:slight_smile:
7. bře 2012 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek