• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@debule
@hobitkova No,kdyby to byl víkend-tak bych to možná dala. Mimochodem jak daleko to může být od Uher.Hradiště? Zkusila bych to domluvit s manželem a našli nějaké řešení.
7. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Od Hradiště? no dobrých 70-80km to bude možná i víc:frowning2:. do Zlína je to z UH 35km a na VS dalších 35km od vsetína to pak už není daleko.
7. bře 2012 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Tak to já myslela tak kolem 50km :frowning2:
7. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byl jenom návrh, jestli máte lepší místo, navrhněte, já se dopravím kamkoli :slight_smile: a termín je mi taky v podstatě jedno
7. bře 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
společný sraz bych dala taky na víkend. @hobitkova Jinak pro Moravačky to můžeme uskutečnit přes den, ne? Na Bystřičku to je vlakem asi 2 hodiny a s přestupy, moc často to tam nejede. Není lepší ta Olomouc, nebo nějaké větší město, kde jsou lepší spoje?
7. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro Pardubice, jelikož vlak do Chrudimy, nebo do Kutné Hory má přestup stejně v Pardubicích :wink:
7. bře 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
navrhněte více měst, která vám vyhovují (krom svého města, ať je to spravedlivé) a pak to nejčastější vybereme. Za mě to může být Olomouc, Brno, Zlín, Pardubice, Vsetín... (z hlediska času stráveného ve vlaku je to tak na stejno).
7. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je celkem jedno jestli to bude víkend nebo v týdnu :slight_smile: V každém případě je to super nápad!
A co třeba Jihlava (hezká ZOO), Havlíčkův Brod, Velké Meziříčí? i to Brno je fajn (např.u Brněnské přehrady Hotel Santon je baby friendly), ale pro Plzeň docela daleko :frowning2:
7. bře 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy Verča se neplazí, otáčí se kolem své osy a na bok, jiný pohyb nedělá...na míči také cvičíme...
@fassy Jo, cvičíme Vojtovku už skoro 3 měsíce :unamused:
7. bře 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova To nevadí, tak koupíme nové :slight_smile: Ty jo, Bystřička, tam jsme jezdili jako děcka na firemní chatu ČD :grinning: Tam je to super.
@petrullina Tři měsíce? Jdou vidět nějaké pokroky nebo vůbec žádné? Co vám řekli na rehabce? My jsme cvičili přes půl roku a dobrý, teď už necvičíme. Cvičili jsme 4x denně ale cvičil manžel, já jsem na to neměla, Daník strašně křičel a nedělalo mi to dobře :frowning2: Však víš jak, kdyby byl nějaký vážný problém, tak by ti to určitě doktorka nebo sestra na rehabce řekla, že se jí něco nezdá. Třeba se malé prostě jen nechce, ona na to přijde, nebo lezení přeskočí úplně a půjde rovnou do stoje, prý se to tak může stát. Všechno bude dobrý, neboj :slight_smile:
8. bře 2012 ve 03:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule a ještě bysme třeba mohly udělat pidi zlínský srázek :slight_smile: jezdím s malou každý čt cvičit do Berušky na Ševcovskou a kdybys dnes neměla co dělat, tak od půl čtvrté budu s malou a s kámoškou ve Slunečnici, tam je to pro děti úplně super a hlavně v létě to tam nemá chybu, je tam mega hřiště a plno blbin pro děti, vevnitř je pak herna a mají tam boxy udělané ze sedaček, mají to fakt pěkné, nevím, jestli už jsi tam byla nebo ne http://www.slunecnice.us/netradicni-treninkova-kavarna.php třeba i dobré místo na ten moravský sraz
8. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova ahojky, ano znám to tam byla jsem tam několikrát s kamarádkou jako těhotná a v létě s kočárkem:slight_smile:. je to tam fajn:slight_smile:. Dnes nemůžu:frowning2: ale určitě se můžeme domluvit a já tam někdy za váma dojdu bydlím kousek.
8. bře 2012 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : skvela pisnicka :slight_smile:
8. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :SUPER SUPER !!!! Ta je teda drsná :slight_smile:....
8. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme zacali v stredu chodit na hudobnu do Yamaha Class. Je to fakt super, pesnicky, hudobne nastroje, tanec, spev...kopec pomocok k tomu, kolektiv deti. Deti po 5 rokov a vyssie sa uz tam ucia aj noty. Velmi to bolo dobre spracovane, deti sprevadza na zaciatku i na konci hodiny tulen Robik. My chodime na Robatka od 4-18 mesiacov.
8. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw nu tak to je hodně blízko :slight_smile: páni ty už to máš fakt za pár... všechno klape?
8. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila taky jsem na to koukala, přišlo mi neuvěřitelný, že to bylo už od 4 měsíců :slight_smile: ale nechodíme. Udělaly jsme si s holkama v týdnu "jazz session", přinesly jsme nástroje, co jich máme, a bylo to moc prima, děcka to hrozně braly, jak jsme zpívaly, chopily se chrastítek a Kuba tamburíny a jeli s náma.. fakt je ta hudba dobrá pro ně, bralo je to. Ale bylo to dost něřízený...

do moravského srazu se hlásím taky! A pro město nehlasuju, protože mám zázemí v Brně, Pardubicích i Praze, takže to je každopádně nespravedlivý :grinning:
8. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila super písnička :grinning: jsem se pobavila...
8. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, měla bych na Vás prosbičku... Rozjíždím e-shop se sortimentem pro miminka a hledám originální výrobky a značky, které jsou oblíbené u maminek. Mohla by jste mi prosím každá napsat alespoň tři Vaše oblíbené značky napsat (např. značka kočárku nebo fusaku, lahviček atd., se kterými jste byli opravdu spokojené a v případě dalšího dítěte do ní půjdete zase nebo by jste doporučili Vašim kamarádkám) :slight_smile: ? Dělám si takové mini průzkumy a moc moc mi tím pomůžete :wink:
8. bře 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili : za mě rozhodně NUK,CANPOL BABIES,SEBAMED
8. bře 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili No kočárek máme X-lander, fusak Emitex, lahvičky a dudlíky jsme neměli rádi, ale hrníček jedině MAM (pokud možno, doporučuji určitě prodávat náhradní díly - savičky, pítka, ucha, málokde je seženu - ještě, že teta dělá ve skladu, kde MAM skladuje :grinning: , jinak bych je neměla). Hodně oblíbené jsou i výrobky Disney, jak oblečení, tak hračky a potřeby. Dále Fisher Price a Lamaze. Jo a teď máme novou hračku od Vtech - mají krásné hračky a nejsou moc známí. Z kosmetiky my nepoužíváme nic komerčního, máme ekzém, proto používáme Excipial - teď je nově i Excipial Kids a pak používáme značku Aveeno active naturals - je to přímo pro ekzematiky a v ČR nejde sehnat :frowning2: Je to škoda, páč je ten krém fakt dobrý a pomáhá, tak by to maminy určo kupovaly. Dále nosítko máme Manduca, monitor dechu Babysense. Jinak všechno co jsme koupili a používáme mám v albech :wink:
8. bře 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili hračky Fisher Price, Lamaze; kočár a zimní fusak Tako; tenčí fusak do autosedačky Emitex a od stejné značky tmavá síťka proti hmyzu; od značky Canpol Babies máme lžičky, nůžky na nehtíky a taky pítko, které bylo dobré, že neteklo, ale už po druhém umytí v teplé vodě se mi smyla stupnice. Od Avent jsem hodně využila pohárky na mléko a teď je používám do mražáku na příkrmy. Monitor dechu Nanny - houkal často, musíme ho nechat zkontrolovat. Tetra osušky Kikko - velké, pevné, fakt dobré.
@fassy s ekzémem bojujeme pořád, škoda, že se to nedá koupit u nás, třeba by námto pomohlo.
8. bře 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tak za nás - kočár x-lander, fusaky podzimní i zimní emitex, dudlíky malej nechce nic jiného než obyčejný klasičky kulatý dudlíky s kytičkou (asi za 18,-) :wink: , a lahvičky jedině Avent.jinak co se týče lžiček, používala jsem u obou ty termo zbarvující...myslím že teď mám od Nubby.
8. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili a co se týče hraček, tak určitě Lamaze pro mimča, pak něco od fishera...a pro ty starší pak duplo, lego...
8. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Je to fakt škoda, protože nám ten krém hodně pomohl. Leda pak zkusit co mi radila teta, že nechat si ten krém namíchat v lékárně. Můžeš se zkusit zeptat :wink: Přeložím složení a pošlu ti to ju?
8. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila do Yamahy chodím s tím starším taky a je to super, od září plánuju chodit i s Kikčou, zatím s ňou chodím jenom do Berušky ve Zlíně, ale to je hodně podobné, taky se tam tančí, zpívá, navíc, aaž jsou děti větší ještě kreslí, tvoří s plastelínou atd., teď dělají lozící závody a to je sranda :slight_smile:
už tam má dokonce miláčka Kubíka, se kterým se furt pusinkuje, sápou se po sobě a sedí vedle sebe u jídla, jsou k sežrání :slight_smile:
8. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Avent, A-derma, Kaiser, /prip. Kaarsgaaren, kocar Maclaren, Canpol Babies zubne kartacky/
8. bře 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy jé, děkuju :slight_smile: My zatím kombinujeme Balneum Hermal, Excipial a Lipobasi, trochu to pomáhá, ale pořád má po sobě nějaké flíčky.
9. bře 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili za mě Canpol Babies,kosmetika Hipp a Bioderma,hračky Lamaze a fischer,fusak emitex,monitor dechu Nanny-nám nehoukal. A docela hodně věcí používám z DM.
9. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek