• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@xlili tak já velká spokojenost s lahvičkama,dudlíka MAM,učící hrneček Nuk, kosmetika Hipp, hračky Lamaze, oblečení Disney,F&F, jídelní židle a chodítko chicco a plenky, ubbrousky rozhodně Pampers:slight_smile:
9. bře 2012 v 11:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili kočárek jane, kosmetika LR řada pro děti, obleceni ff,ca,hm,pleny pamopers active baby, lahvičky mum anticolik, dudliky nuk, jidlo hipp-hlavne kase
9. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepa v plném tréninku s tetou...:grinning: :grinning:
9. bře 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@xlili Ahoj, plienky a ubrousky - Pampers, jedálna stolička - Caretero, golfky - Zopa jumper, postýlka a přebalovací pult - Geuther, hračky - Taf toys, Fisher price (a hlavne kuchynské náradie - Tescoma :grinning: ).
10. bře 2012 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili :Ahoj tak u nás kočárky ABC design,golfky máme Babypoint,židličku z Ikea a dudlíky máme MAM.Hračky od různých značek a kosmetiku a mlíčko z DM :slight_smile:.Někdy mám odtamtud i plínky a hlavně teda tam kupuju ubrousky :slight_smile:
10. bře 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak tady nepřispěju, z těchhle značek nepoužíváme snad nic... přebalovák made by tatínek, hračky dřevěný, třeba Goki nebo made by dědeček, ubrousky bambusové froté made by maminka, plínky made by babička :grinning: jedině co snad tak židlička Jitro - sice jsem s ní dlouho čekala, než si Kuba sedl, ale jsem nadšená - teď už.
10. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
fakt latkove su naj naj... my ficime na Kikko de luxe a frote uteraciky do toho z Ikei, dake bambusky a AIO. Velmi zle skusenosti mam z Pampers. To su podla mna nahorsie plienky na svete, drobi sa z nich gel / a to som mala rozne druhy/ raz mal vyrazku z nich, /v latkovych sa nikdy este nezaparil/, a este aj najviac smrdia po chemii. Ked citam reklamu ze 5 hviezdickove plienky tak sa nad tym pousmejem.
11. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a taky máme z poustu věcí z fleru-dekorace či hračky :slight_smile:
11. bře 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maminky, moc Vám všem děkuji za tipy :slight_smile:

@lusyy Fler - to jsou ty hand made výrobky? nebo je to ještě něco jiného?
11. bře 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili ano handmade kreativní svět :slight_smile:
12. bře 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Tak jaký byl víkend? Jsou zařízený pro dětičky a kde to vlastně bylo???
13. bře 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja už se asi picnu, co ta nase priserka ted vyvadi u jidla :angry: furt si strka ruce do pusy, vyndava obsah pusiny ven ,zkouma co to ma, je jak prase, rukavy spinavy hubinu a nekdy to ma i ve vlasech :rolling_eyes: a ja chytam nerva pri kazdym krmeni :zipper_mouth:
13. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy co máš z toho mě to Kája dělá taky:slight_smile: jen né každé jídlo ale taky vždy u toho rostu:frowning2:. jsou to někdy andílci s rohama:slight_smile:
13. bře 2012 v 17:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy Vašík zas dělá to, že otevře pusu, chvíli to žmoula, jakože jí a pak se vší silou nadechne a vyprskne to na mě a ještě se směje. Taky chytám nervy a pak prostě řeknu dost a nejí se.
14. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lusyy eště jsme nebyli, jedem až na začátku dubna. Poreferuju...
14. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli vzhůru od půl 2 do 5... myslela jsem, že tohle už máme za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás tedka otevřeli dětské zabavni centrum ale je to asi spis pro vetsi deti http://www.tongohradec.cz/
14. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:slight_smile: v Brně je Bongo
14. bře 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee to já jsem si taky myslela.., už asi týden se mi pravidelně vzbudí ve 4 ráno a 1,5 h nemůže usnout a dělá blbiny :confused:
14. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee u nas od jednej sa zobudil a nevedel zaspat, toto nikdy u nas nebyvalo...nebol nahodou spln mesiaca?
Dnes bol s nami v pizzerke, vylet do Prahy na pol dna a tam nespal vobec. A to si posledne dni dava svoju klasiku 1,5 az 2 doobeda a j poobede. A navyse bol tak hyperaktivny ze sa furt mrvil, skakal, liezol po vsetkom, maval, vykrikoval...som ho nespoznavala...moje kludne dieta. Neviem co sa mu porobilo dnes a posledne tri dni. Aj sa zacal budit a to spal celu noc. Navyse asi zacina az teraz u neho ta separacna uzkost poriadne. Ked sme vonku v kociku ok, ale doma..ah, ja v kuchyni pomaly nic neurobim poriadne. Sem tam sa pohra aj sam ako rpedtym ale vacsinou sa vesia na mna v kuse, drzi sa ma za nohavice ze ani sa nikam nepohnem kym ho nezoberem na ruky lebo rev. Dufam ze to ma len prechodne.
14. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila též se mi zdá, že k nám teď dorazila separační úzkost. Přesně, jak píšeš, věší se mi na nohy..., vleze mi až na záchod :grinning:
14. bře 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy A já si myslela, že je to jen u nás :grinning: Taky chytám nerva, když po každým jídle musím převlíkat a umývat skoro celýho Daníka :grinning: No jo no, je potřeba si to jídlo prohlídnout a ohmatat :grinning: V mém rodném městečku v Přerově teď nedávno taky otevřeli dětské zábavní centrum Jungle, tak se tam chystám to okouknout jak dorazím k našim :slight_smile:

@ciernavila @petaov Jo jo holky, separační úzkost je sviňa :grinning: Daník mi taky leze i na záchod, páč to beze mě nemůže 2 min. vydržet. Při vaření si připadám ověšená jak orangutan s mládětem, stahuje mi tepláky :grinning: a kamkoliv se hnu, mám za sebou mrčící ocásek :grinning: No je to sranda s prťatama :grinning:

Holky máte už u mimoušků zarostlou fontanelu (či jak se tomu nadává)? My ještě ne, tak proto se ptám ...
15. bře 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy s tou separ.úzkostí to máme stejné,přesně si to vystihla :grinning:
malá fontanela se uzavírá v 6.měsících a velká-tu máš asi namysli až v 18 měsících :slight_smile:
15. bře 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak naše Kája ta mi ještě zamává když odcházím:slight_smile: možná tím že chodím do práce tak si zvykla že od ní chodím pryč. Jinak když vařím nebo jdu s hafanama ven tak si sama hraje v obýváku v tomto je vážně zlatíčko. dnes jde spát k babičce tak už ji vidím jak mi zase mává jen co jí dám babičce do rukou:slight_smile:
15. bře 2012 v 09:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov : taky se mi mládě pořád věší na nohy stahuje teplaky jak píše @fassy ,a na ten zachod taky nemuzu jit sama první běží pes (jorksir honzik) a zaním druhej pes ( holčička adélka ) :grinning: a kolikrat nese i něco v puse ponožku plínku a tak.
dneska asi po třech dnech jsme jedly vice mene v pohode protoze jsem ty potvurce do domaciho papanička zamichala pulku kupovany skleničky a bylo to v pohode :angry:
15. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy hezky řečeno. přesně. Musela jsem odložit svoje tepláky na gumu a nosím na šňůrku zavazovací - jinak bych byla neustále s gaťatama u kolen :slight_smile: Naštěstí ale většinou když někam jdu, metelí za mnou. Dřív spíš zůstal brečet.

@ciernavila já jsem vypozorovala, že když má Kuba komplikovaný období se spaním (ať už bůhvíproč nebo proto, že někde lítáme a dost se nevyspí), tak pak se chová tak jakoby hyperaktivně a je mrčavější. Proto jsem na to spaní dost ras - dny trávíme hlavně doma, protože prostě v klidu v postýlce se vyspí nejlíp. Trochu mě to nebaví, ale mrčavý dítě co se furt o něco tříská mě nebaví víc :slight_smile:

Dneska jsme byli poprvý na písku - spíš shodou náhod - a Kuba byl uplně nadšenej. Pořád ten písek přesýpal, do něčeho sypal... a koukal po všech těch dětech... myslím, že jaro s děckem bude prima :wink:
15. bře 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takze stredy - hudobna, piatky - materske centrum ale to zamenime od dubna za plavanie a teraz budeme chodit utorky alebo stvrtky na strollering. Aspon spravim cosi aj pre svoju postavu :grinning: Inak su republikove zavody v Strolleringu v Prahe tuto nedelu. Doteraz som ani nevedela co to je ale som kukla na youtube videa a vyzera to celkom vtipne, akurat radsej to budem propagovat pravidelne, nie stylom takejto hromadnej masovej akcie.
15. bře 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy To jsou jako dvě jo? No myslela jsem tu navrchu na hlavičce, taková veliká díra :slight_smile: Tak jestli až v 18 měsících, tak to máme ještě čas :slight_smile: Právě, že jsem četla na jiné diskuzi, že některá miminka ji mají zarostlou už třeba v půl roce, což je teda hodně rychlý

@ofelieee Už na písku jo? A nepapal ho? Jak dorazím do ČR, tak taky vyrazíme na pískoviště s kyblíčkem a lopatičkou :slight_smile: To budou lopatičkové bitky :grinning:

Tak dneska jsem myslela, že padnu za vlast :grinning: Daník vstával ráno v 8 a až do 21 hod. spal jen 20 min. :-O To u něj není normální, vždycky spí aspoň po obědě tak hodinku, někdy i 2, ale dneska 20 min. a hotovo. To budou ty zuby. Rostou nám obě horní dvojky :rolling_eyes:
16. bře 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Segra mi říkala, že to není separační úzkost, že už to teď bude furt :grinning: Tak to se máme, na co těšit :wink:
Taky nevím, že by byly dvě ty fontanely. Já už mu ji moc nenahmatám...
My chceme na jaře začít jezdit na zahradu, ale nedokážu si představit, že ho tam pustím jen tak do trávy, když leze po kolenou... Bude mít odřené ruce i kolena, něco ho tam může kousnout... Nevím, jak se to dělá??? Písek by tak akorát strkal do pusy :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Já taky chodím do práce,ale je to snad ještě horší :sweat_smile:
16. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek