• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
holky děkuju všem za přání i podporu. Už se to lepší, maminku jsem si vzala na víkend do Brna a je v pohodě, byli jsme na výletě i v kině, a Kuba dneska už byl i bez teplot... oslavu jsme posunuli na čtvrtek, je škoda že to není víkend, to by bylo víc času a klidu, ale nedokázali jsme najít volnej termín. Tak snad se to vyvede :slight_smile: Ať se vás drží zdraví...

Jinak dneka jsme byli na výletě s kamarádama, co mají TP 2.dubna a úplně to na mě dýchlo tak nostalgicky (já měla 1.4.), před rokem jsem byla taková plná očekávání, jaký to bude, a letos už udílím rady :slight_smile:
25. bře 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nasi znami maju termin 12.4 , presne ten den sa narodil pred rokom Daniel. Tak som zvedava ci sa trafia presne :slight_smile:
26. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , kdo už jste kupovali první botky jakou značku, popřípadě i prodejnu jste zvolily?
27. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ahojky Kája už má první botičky:slight_smile: http://www.beda-obuv.cz/clanek/59/vyroba-obuvi/detska-vychazkova-obuv.html máme z řady JV 0009 ty růžovo-přírodní jsou ve skutečnosti naprosto úžasné a krásně vypadají na nožičce jsem z nich nadšená:slight_smile:
27. bře 2012 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem po hodně dlouhé době. Máte pravdu, strašně to uteklo, brzy slavíme první roček. Jsem z toho docela smutná, že mi malá tak rychle vyrostla. Chtěla jsem si užít mimi a najednou je pryč :slight_smile: .
@pusolamy Taky teď koukám po botečkách, mám strach kupovat přes net, nemůže se to vyzkoušet, některý se např. špatně obouvají. Koukala jsem u nás v obuvi, měli tam přímo pro první krůčky, měly podrážku jako bačkůrky, byly kožený a lehoučký. Jo a měly žirafku, to je pro mě dost důležitý. Asi do nich půjdu.
27. bře 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy sli jsme do specializovany prodejny, na nozicku ji tam vyzkouseli ruzny sablony - kvuli velikosti, ale i sirce nozky
na netu bych asi nekupovala
backurky mame Superfit a boticky na ven Rondinella
28. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nekupovala na netu bylo to pro ukázku značky. Je logické že je potřeba botičky vyzkoušet!
28. bře 2012 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketnieuw jak se cítíš? vidím že už to máš za chvilku:slight_smile: tě obdivuju a trošku i závidím:slight_smile: ale mám teď malou nemocnou a nedokážu si představit že bych měla ještě miminko. by byla sranda kdyby se ti maličký narodil na Karuščiny narozeniny:slight_smile:
28. bře 2012 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Karuska je taky porad nemocna - co zacla chodit do jesli, tak jsme se z toho jeste nevyhrabaly... :frowning2:
copak je Karolince?
ja se citim unavene, to je jasny... nastesti v praci uz za necely 2 tydny koncim, tak doufam, ze si jeste pred porodem stihnu odpocinout... (jeste toho musim plno zaridit, ted je to vsechno tak hekticky, neni cas)
a jak rikas, sranda by to byla, kdyby se narodil na Karusciny narozeniny... ale asi by me mrzelo, ze nejsem s ni v tak krasnej den :dizzy_face:
28. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw no tak to víš v jesličkách stačí jeden prcek nachlazený a chytnou to všichni:frowning2:. ale co člověk nadělá. Budeš mít ale Karušku doma když budeš doma s mimiškem ne? nebo ji budeš občas dávat do jesliček?
Kája chytla rýmu, teplotu a asi ji i bolí v krku a pokašlává. min. noc nespala vůbec a včerejší den jen proplakala. bych to zvládla ale mě bolí taky v krku mám ho v jednom ohni a není mi nejlíp takže jsme vyřízené obě:frowning2:. nastřídačku do ní cpu panadol baby a paralenové čípky, kapky na kašel a gel na zoubky protože s těma taky bohužel bojujeme:frowning2:.ale dnes vypadá že se jí trošku ulevilo má už nosánek rozedřený do krve jak jí z něj pořád teče a já už nevím čím ji to utírat aby to neměla rozedřené a soplík pořád v pusince.
ti věřím že jsi unavená já myslela že už budeš doma vždyť to může přijít kdykoliv. né že bych to přivolávala ještě máš čas:slight_smile:. no snad si stihneš odpočinout budeš to potřebovat ale mimiško ti závidím ty naše princezny tak rychle vyrostly:frowning2:.
No je pravda že v den prvních narozenin by jsme si všichni přáli být se svými miláčky ale to víš člověk to neovlivní. My máme naplánovanou oslavu o víkendu před velikonocema tak snad se do té doby všichni uzdravíme. jsme celá rodina nějaká nemocná:frowning2:
28. bře 2012 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme měli s Kubou opravdu uplně malilinkatou oslavu ve dvou, z fotky je myslím vidět, jak mu bylo zle... ale nemohla jsem si odpustit TEN DEN uplně minout :slight_smile: a teď, když už se vyzdravuje, tak jsem to přebrala já :slight_smile: ale to je o hodně větší pohoda...

a máme za sebou roční prohlídku, 79/10520, 4 zuby, nestojí v prostoru :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
ahojky,
tak my jsme v neděli skončili s naší 14denní rýmou na ORL - píchali nám obě dvě ouška, nicméně včera jsem na ORL byla znova, protože malýmu z jednoho stále tekl hnis, tak jsme vyfasovali své první antibiotikum :frowning2: . doufám, že to pomůže i tý hnusný rýmě, protože už jsem z ní fakt nešťastná. ale nesmíme na sluníčko, takže budeme tvrdnout doma...ale od zítřka už má být hnusně, tak v to doufám. :grinning:

jinak já zatím objednala pro malýho botičky jen do kočáru, né na ťapání od Pegres, jsou to ještě capáčky, ale kožený, s měkčí podrážkou než jsou standartní boty...
a my doma máme chodit naboso...nebo spíše vp onožkách.
28. bře 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak to znam, taky jsem byla parkrat nachlazena a to tak, ze jsem opravdu nemela silu se starat o Karusku.. nastesti mam uzasnou tchyni, ktera, kdyz je potreba, tak se bezvadne postara
to me mrzi, ze ma Kaja takovy trapeni... doktorka mi rikala, ze tu rymu muzou mit i od tech zubu.... s tim stridanim mediciny to znam - taky to obcas do ni cpu horem spodem
na nosanek co poradit - ja pouzivam odsavacku (vzdy rano a vecer pred flaskou - jinak by snad ani nemohla pit) a obcas i pres den, kdyz je potreba
rymu utiram papirovyma kapesnickama Kleenex balsam ... jsou jemnoucky napusteny balsamem a vubec ten nosanek neodrou... ale je fakt, ze se to teda prodrazi :grinning: ... Karus ma totiz taky dost casto zanet ocnich spojivek, takze pouzivam vzdycky novej kapesnicek, aby se ji infekce nerozsirovala
28. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 páni tak vy si teda taky užíváte... fakt to zdraví je nejdůležitější. Přeju ho fakt všem...
28. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw taky odsáváme a stříkám ji mořskou vodu hodně to pomáhá:slight_smile:. je možné že to má taky od zoubků to je těžké když ještě nemůže říct co ji vlastně trápí:frowning2:. nosánek ji mažu aby ho neměla tak suchý snad se to brzy zahojí.
No vidím že si Karuška taky užije svoje chuděrka:frowning2:. to máš super že tchýně je tak hodná a pomůže ti. moje tchýně neviděla Káju od vánoc a vůbec jí to nevadí. a to kolem našeho jela několikrát. takže o nějaké pomoci nemůže být řeč:frowning2:. moji rodič nám pomáhají ale chodí do práce takže toho času taky moc nemají:frowning2:.ale o víkendu si Káju berou když chodím do práce takže celou sobotu je u nich.
28. bře 2012 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji za rady nakonec jsme koupily tyhle http://e-detska-obuv.cz/prvni-kroky-capacky/2182-superfit-4-00337-81.html jen v růžové ty jsem tady na těch stránkách nenašla , a jsem z nich nadšená a adélce se snad taky líbí :grinning:
28. bře 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak máme taky rýmu a furt sopli ze začatku ji to nevadilo utirat ale ted uz ma ten nosanek taky podrazdeny a pri kazdym utirani rve, a beda jak vidi ze vytahuju vysavac :confounded: tak to se snazi zdrhnout i s lehatkem ve kterym je pripoutana :slight_smile:
28. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaké máte (pokud máte) golfky? My máme sporťák X-lander XA, ale chtěla bych do auta na nákupy a k doktorům nějaké skladnější lehčí golfky. Máme doma golfáče Zopa Jumper, jako kočárek super, ale vadí mi ty zdvojené kolečka, blbě se mi řídí, tak chceme s manželem koupit golfky s jednoduchými kolečky aspoň vpředu a nejlépe, aby šly uřídit i jednou rukou :-/ Zkoušeli jsme v obchodě Chicco Liteway a ty jsou v poho, líbily se nám, jdou lehce řídit, ale většinou nemají moc dobré recenze. Hodně golfek mám v albu, ale babo raď - je jich tolik, že nevím jaké :frowning2:

Ty nachlazení a rýmy vám vůbec nezávidím. Od té doby co jsme v teplých krajinách byl Daník nachlazený jen jednou a ještě k tomu z klimatizace, ale bez odsávačky na vysavač to byl horor. Musela jsem použít klasickou hadičkovou odsávačku a díky ní jsem to od Daníka chytla taky :frowning2: Ale už je to ok :slight_smile:
No jinak s těma botičkama je to tady v USA trošku divoké. Daník začal chodit až tady a tady něco jako česká žirafka neexistuje, tak jsme koupili botičky (takové pevné kecky) normálně v obchodě a doufáme, že jsou ok. Pak jsme ještě koupili Daníkovi lakýrky (mám je v albu) páč jdeme v červnu hned po návratu na svatbu :slight_smile:
28. bře 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy ja som chcela povodne tiez jednoduche kolecka ale po tom co som skusila MAclaren XT bolo rozhodnute. Riadim ho jednou rukou a v druhej mam casopis a to aj ked maly v nom sedi a je kocik dole nalozeny. Aj na druhe poschodie som ho v rukach s malym odniesla ked nam nesiel vytah. Citim sa uplne slobodne aj v MHD, netrepem sa konecne s tazkym sportakom 14 kg. Tento ma len 7. A ta obrovska strecha na nezaplatenie. Nedrnca, ide ticho a ked maly zaspi a svieti slnko tak to cele pretiahnem nad neho. A jarni fusak buggy snuggle na zips tam krasne do toho sedi.
29. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha baby, vcera som zazila totalnu zmenu. Svoje dlhe vlasy som zlikvidovala - , 3 hodiny som stravila u Vlasoveho maga, kde mi dal medenu farbu a cervene melirove pruhy, totalna zmena strihu. Bala som sa co bude doma ci ma maly spozna.. Manzel zmenu chvalil a nas maly? Reakcia mojho syna bola dokonala ked rano vstal. On si to vooobec nevsimol!!! Prve si vsimol moj vystrih a trielil za svojou "didinou". Co tam po maminych vlasoch ked sa mozem najest nie? :grinning:
29. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ciernavila Tý jo, krásné vlásky :slight_smile: Sluší :slight_smile: Taky už delší dobu přemýšlím, že to střihnu, ale nevím nevím. Je mi líto těch dlouhých vlasů, ale na druhou stranu by to chtělo nějakou změnu :slight_smile: Sama sobě na té hlavě nic nevytvořím - jen culík a to už mě nebaví :grinning:
29. bře 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy dik, mna to tiez uz nebavilo, len culik dookola, a najlepsie na tom ze toto netreba rano ani upravovat ani fukat a pod veci, to by sa mi nechcelo. Aj manzel chce ist na kratko ale to mi bude moc luto lebo on ma dlhe vlasy skoro po pas strasne huste a krasne vlnite...ale rychlo mu rastu, nejak to prezijem.
29. bře 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy inak k tym dvojkoleckam, to zavisi od kocika...niektore dvojkolecka su lepsie v terene ako jednoduche. Najlepsie je nazivo si odskusat v obchode kociky, idealne ale vonku... Ja som skusala u kamaratky dvojkoleckove Patron, potom aj jedny jednokoleckove a blbo sa mi zatacalo a aj tie najazdy na obrubnik nic moc. Jednou rukou som to neuriadila. Ja uz som sportak nevytiahla dlho odkedy je teplo, aj do blbeho terenu bravam golfky lebo vsetky kolecka sa odpruzene. Ak ste vyssi vyborne su predlzovacie rukovate, manzel to vyuziva vzdy, ja som mala ja nemusim. Drzim palce pri vybere. Do polskych golfiek by som nesla, ja mam polsky sportak, je fajn, bude aj pre druhe mimi ale to sa s kvalitou inych znaciek neda porovnat. Material, prevedenie, cela pevnost konstrukcie a hlavne zivotnost. Pre mna bolo dolezite aj polohovanie noh a uplny lah lebo to zase zuzi vyber a mne maly v kociku dost vela spava. Ja som kvoli tym noham nekupila Peg Perego Aria aj ked sa mi celkom pacil.
29. bře 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak to má tvůj manžel momentálně delší vlasy než ty co? Můj manžel má krátké vlasy, si ho ani neumím představit, že by je měl dlouhé :grinning: Ale Daníka nám v poslední době všichni označují za holčičku, tak ho budeme muset asi střihnout :grinning:
S tím kočárkem to bude boj. Jak dorazíme zpět do ČR, tak to budeme muset obejít ty obchody a vyzkoušet. My právě máme Zopa Jumper, kde jsou zdvojené kolečka a mi se to prostě špatně řídí. Navíc je ten kočárek pro vyšší maminy, takže mám ruce v nepřirozené poloze, tak to bude asi i tím. Ale manžel taky říkal, že nic moc no :frowning2: To máme za to, že jsme ten kočár objednali naslepo přes internet, protože jsme ho nikde nenašli v obchodech na ošahání. Teď už víme :slight_smile: A s těma polskýma kočárkama bych se zase tak moc nebála. My máme X-lander XA hluboký + sporťák a jsem s ním moc spokojená. Jiný kočárek bych nechtěla :slight_smile: Ale máme malé auto (Fiat Punto :grinning: ), tak potřebuji takové cestovní golfky do obchodu, k doktorovi atd.
29. bře 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy no tak toto je fotka, co som mu pred par dnami skusala zaplest priberany cop, skusala som ci som to este nezabudla upliest a dopadlo to pekne....zavidim ze ich ma tak huste. To ja mam jemne a huste uz nei su davno
29. bře 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tý jo, tož to bych řekla, že je to baba s tím účesem a ze zadu :grinning: Ale má teda fakt krásné vlasy :slight_smile: Já mám teda taky husté vlasy, ale takové krepaté či co, no strašně se cuchají, tak je pořád nosím svázané, protože je jinak nerozčešu :frowning2:
29. bře 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila Ahoj, fakt ti to sluší. Ja som posledných pár rokov mala krátke vlasy a chcela som dlhé. No vydržala som skoro pol roka s nijakým účesom a teraz som to definitívne vzdala a budúci týždeň idem ku kaderníčke. Dlhé vlasy sa mi veľmi páčia, ale asi si ich už nikdy nevypestujem.
@fassy golfky Zopa jumper mám aj ja a som s nimi celkom spokojná. Povodne sa mi tiež páčil Maclaren, ale keďže moje dieťa nieje kočiarový typ, tak som vyberala podla ceny. A dobre som spravila, pretože by som vztekom mala penu u huby. Viezť moje decko je ako viezť rozzúreného bengálskeho tigra. My len vylezieme z baráku, prebehneme silnici (trvá to 5 minút, ale reve u toho jak pavián) a v parku ho musím z kočiara vybrať. Chytí sa kočiara a takto sa prechádzame. Takže tak.
29. bře 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila krááásnýýý :slight_smile:moc ti to sluší :slight_smile: ale je to nespravedlnost, že ti chlapy mají vždycky super vlasy a kilometrový řasy( můj manžel i malej) a já i když si dám sebelepší řasenku, tak mi tonepomůže a o vlůasech radši ani nemluvím...pochcaná sláma jak vyšitá...tak až se manžel nechá ostříhat, můžete cop ještě zpeněžit..kámoška takhle svůj cop prodala....
29. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Jo tak to je jasné, to by mě asi taky pak štvalo. To fakt stačí nějaké obyč. Jako ty Zopa Jumper, jsou dobré, ale mi prostě nesedí :frowning2: Jsem zvyklá z toho X-landeru, že ho řídím jednou rukou, naprosto lehce, ale ty Zopky prostě musím oběma a docela těžce oproti X-landeru :angry:
29. bře 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem vam.

@ustarana To hej, ked dieta moc v kociku nesedi je to jedno hlavne aby bol lahky a skladny... Tak ked chces lahke ovladanie jednou rukou tak potom este spojena rucka.
@fassy neboj sa on s takymto zenskym ucesom nechodi do prace....nosi len cop, vrkoc som zapletala len z recesie doma.
29. bře 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek