• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila : moc ti to sluší :slight_smile:
29. bře 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila To je mi jasné, že to bylo jen doma. Ale chtěla bych vidět, jak by se v práci tvářili :grinning: :grinning: Právěže golfek se spojenou rukojetí a s deštníkovitým skládáním moc není. Budu to muset obejít po obchodech a ošahat a vyzkoušet, jinak to nevidím :sunglasses:
29. bře 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá.
Ak sa možem pridať,tak ja mám baby jogger city mini štvorkolku,mám rovnako starého syna ako máte vy v tejto diskuzii a očiarik je fakt super.Skládanie má perfektné,zložíš a rozložíš jednou rukou,je hlavne lahučký a osvedčil sa mi aj v zime.
http://www.baby.jogger.cz/kocarek-city-mini-baby-jogger-/49-city-mini-cerny-4-kola-kocarek-baby-jogger-black.html
velmi sa mi páčil aj mclaren,je nádherný ale vyhrala spojená rukoveť.
Pekný deň :slight_smile:
30. bře 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 Vítej :slight_smile:
Ten kočárek vypadá luxusně :wink: Bohužel potřebuju kočárek s deštníkovitým skládáním (typický pro golfky) kvůli úspoře místa v autě, které je opravdu mini (Fiat Punto) :slight_smile: Mít větší auto, tak žádné golfky neřeším a jezdím jen s X-landerem, ale bohužel. Autí bylo koupené dřív než byl v plánu malý :slight_smile:
Mi se právě moc líbí Quinny Zapp 4, ale ten se bohužel prodává jen v Americe, v Evropě není k sehnání :frowning2: Chtěla jsem si ho tu omrknout, že bych ho hned koupila a nějak dopravila do ČR, ale nikde na prodejnách ho tu nemají a naslepo kupovat fakt už nechci. Ještě se mi moc líbí Cybex Callisto, ale ten drahý jak čert :grinning: No uvidím, jestli překecám manžela :sweat_smile:
30. bře 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Já teď řeším podobný problém, taky koukám pořád po golfkách a pročítám různé recenze auž mi z toho jde hlava kolem. Zatím na ně moc nespěchám, stačí na léto na dovolenou, takže budu dál hledat. Mě se docela teď zamlouvá tento http://www.kocarkylaland.cz/product/golfovy-kocarek-espiro-magic:252/
30. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy ja ked som kupovala golfky som sa rozhodovala medzi cybexom a tym nasim co mame, ale cybex je o 2 cm uzsi a o kilo tazsi tak to prehral. Ono to je strasna veda vyberat ten kocik....jaj co som sa ja nabrazdila po diskusiach a blogoch nasich i zahranicnich kym som sa rozhodla. Teraz ideme vlakom na SK som zvedava na tu cestu...radsej beriem pre istotu aj Manducu, ta sa vzdy zide.
30. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramka Jo tak ten mám ve výběru taky, jako dalších x kočárků :grinning: Mám je všechny v albu :wink:
@ciernavila Jak pořád brouzdám po netu a hledám recenze a různé druhy golfáčů, tak jsem právě narazila na napodobeninu Cybexu a je větší než Cybex a za třetinovou cenu. Ale nikde v Brně není k nahlédnutí, páč se o něm moc neví - 4baby Zicco. Tož nevím no. Je to věda vybrat. Naštěstí mám ještě čas, budeme ho kupovat až v ČR, tak ještě 2 měsíce můžu brouzdat po netu a hledat a hledat :slight_smile: Pak obejdeme obchody a prohlídneme a ošaháme. Tak uvidíme jaký nakonec vybereme :slight_smile:
30. bře 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Ja viem, pri tom ked som hladala a brazdila po nete a vyberala vtedy golfky som narazila na ne tiez a jedna mimina pisala referencie na neho a dala tam aj fotku kde jej v nich sedel syn.... ona bola s nimi spokojna, mne sa tam to madlo nepacilo ale ono sa da na ne usit nejaky navlek, takze by to mohlo byt v pohode. Pockaj skusim najst tu skusenost mamicky. Je vraj celkom priestorny, bude sa sice neda preklopit ale za tu cenu to je normalne, Jedna mamina na emimine pise:
"... tak kočár mám doma.
Když jsem kočár poprvé viděla, tak jsem byla trochu v rozpacích. Ale po chvíli zkoumání a ježdění po prodejně jsem změnila názor. Měla jsem ke srovnání i cybex callisto. Bylo tam poznat rozdíl v provedení. Nejvíc mě zarazily kolečka, že měly jakoby osmu když jely. Ale prodavačka mi vysvětlila, že je to jen nesouměrně odlité, že kolečka drží dobře. Co mi nejvíc vadí, tak je to, že nemá okýnko v boudičce. A nánožník je takovej prapodivnej. Když mimi leží, tak ho moc proti větru neochrání. Na kostkách je s rachtáním, takový průměr. Barva odpovídá. Prostorný je. Když něco budete chtít vědět, tak se ptejte. Ráda odpovím. Já jsem za tu cenu spokojená. I prodavačky říkaly, že vypadá dobře.." pozri si emimino podrobne tam je toho asi na 11 stran o nom. Pozri si tuto som nasla tu foto, uzivatelka k.a.c.k.a : http://www.emimino.cz/diskuse/doporucte-levnejsi-a-lehci-golfky-pro-rocni-dite-78366/
30. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Díky, právě jsem to dočetla. No jako za tu cenu jsou luxusní, ale chtělo by to vidět naživo :dizzy_face: V Brně jsem je nikde na netu nenašla :-/ Tak uvidím, jak dorazíme do ČR, začneme chodit po obchodech a třeba do té doby někde budou :slight_smile:
30. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame uz tyden rymu, a od patku i takovy davivy kasel davame sirup ( STODAL) adelce chutna je sladky ale je az od jednoho roku to nam je za 19 dni tak to snad nevadi. jaky sirup pouzivate?
1. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy pokud vím, tak kámošce ho doktorka doporučila už od úplně malička.......my jsme používali stoptusin a mucosolvan junior
1. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsm ezačali aplikovat večerní řvací metodu..prostě usínání je pro našeho dravce cizí slovo...takže sousedi mají asi radost :frowning2: a já tež..je to síla to vydržet.....
1. dub 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Konečně jsem zase našla čas nejen sem nakouknout, ale i něco napsat :grinning:
Koukám, že řešíte golfky...i my už je máme doma, pořád jsem nevěděla jaké, je jich tolik, ale pak jsem naživo viděla Inglesinu Zippy allover a už jsem nechtěla jiné :slight_smile: Verunka je v nich naprosto spokojená :slight_smile:
Jinak teda se konečně aspoň plazíme rychlostí blesku, tak doufám, že už bude jenom líp. Verča je takové naše sluníčko, i přes to všechno protivné cvičení se pořád jen usmívá :slight_smile:
1. dub 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@pusolamy také jsme měli Mucosolvan junior, ale Verča měla hodně hlenovitý kašel, takže na odkašlávání a Sinecod kapičky na utlumení kašle na noc.
1. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Verča je krásná :slight_smile:

Já si zrovna říkala, jestli vlastně je ten můj Kuba rád na světě, on toho usmívání docela šetří... i když teda dneska byl extra krásnej den plnej smíchu... ale někdy se tak vztekne, že to fakt trhá uši

@aprint tak hodně sil... já bych do toho teda nešla, ale držim pěsti!
1. dub 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Díky :slight_smile:
Určitě je rád na světě, třeba si šetří úsměvy na později a nemysli si, i Verča se umí řádně vzteknout :slight_smile:
1. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj...zacinaju mi zase vecer chute na kakao, uz treti den sa nalievam kakaom...toto som mala vtedy ked som cakala Daniela. Zeby sa historia opakovala?
1. dub 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aprint od té doby, co malá stojí a leze po kolínkách, je u nás usínání v posteli přes den i večer jeden velký boj :frowning2: už nevím, co s ní - může být sebevíc unavená v posteli neusne, když ji dám do kočárku usne za 5 minut..
2. dub 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj...to bolo krasne ranko, privitala ma pozitivna trojica -Woman secret Baby, Unimark a Mamatest. Dufam ze sa tomu da verit....
2. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ciernavila mooc ti nový účes sluší:slight_smile: a gratuluji:slight_smile:)))))
2. dub 2012 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule vdaka, ja sa tak moc z toho tesiiim, nakoniec mozno predsa ma ten Jezisko vypocul ze to bude pod stromcek...nebudem si vsak uplne ista kym mi to doktorka nepotvrdi.
2. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila velká gratulace, já myslím, že 3 testy se nemohou mýlit a dr. ti ten krásný výsledek jen potvrdí :slight_smile:
2. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak já gratulovat ještě nebudu, ale vypadá to mooooc pozitivně... :wink:

tak o víkendu u nás hlídal tatínek a večer se nechal slyšet, že se hrozně těší do práce, až si odpočine, že Daník je fakt hroznej lump. on vůbec neposlouchá, z NE má jenom srandu, zkoušela jsem i horší věci, jako dávat mu přes ručičku, ale výsledek žádný...a to jenom když si hraje se zásuvkou nebo bouchá do televize...

myslela jsem si, že v postýlce si nemůže nic udělat, ale teď tam usínal najednou řev jako blázen a malej si o něco (asi špricly)rozseknul ret. krve jako blázen...

my ve čtvrtek odjíždíme na šumavu, už se moc těším, jak budeme celá rodinka spolu, protože jinak si taťku skoro neužijeme...jen tedy doufám, že malej to přežije bez nějaké vrácení nemoci, protože až zítra dobíráme atb. :unamused:
2. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak toto aj u nas, ja nechapem...akoby skusal co si moze dovolit, tiez som mu capla po ruke ale efekt nulovy akoby si to nevsimol.... Tak len dookola opakujem ze "to sa nesmie a pod."

@petrullina 3 testy sa mozno nemylia ale ked som citala na koniku niekedy sa to vajicko neuchyti a moze mi to meskat, preto sa nechcem velmi tesit dopredu ..ked dojdem z SK sa objednam k doktorke, tak koncom dubna
2. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak malej si toho všimne, brečí, ale stejně si šáhne znova...teď se naučil šahat na sporák, jsem z něho fakt na nervy, neudělám s ním vůbec nic.
2. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila oooooo gratuluji :slight_smile:
2. dub 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Také moc gratuluji, určitě testy nelžou, já bych tomu věřila, ale jistota je jistota :slight_smile:. Určitě bych teď neřešila co by mohlo či nemohlo být, nech tomu volný průběh a dr. ti řekne víc.
2. dub 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 u nás taky zatím slovo "ne" ještě moc neznamená, ale časem bude moc dobře vědět, co to znamená :slight_smile:. U nás slovo "ne" teď hlavně ignoruje starší Štěpánek, dělá vše naopak, než mu řeknu. Někdy je to už opravdu nad moje síly. :unamused:
2. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ,@xlili no on pres den usne v postylce za 5 min, ale vecer usíná usíná a hup zase je na nohách....dnes jsem tam šla po 3 min, pak po 5 min a pak hned usnul.......já tam přece nebudu s ním sedet hodinu a jeste bez vysledku...:frowning2:
2. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek