• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Také blahopřeji oslavencům a oslavenkyním, my jsme slavili v sobotu a bylo to fajn, malá všude pobíhala, bylo tu spousta lidí a nevěděla, ke komu má jít dřív.
Hubnutí je snad věčné téma, taky mám pár kilo navíc a ne a ne se jich zbavit. Léto se blíží a já si pořád říkám, že je ještě čas, ale ono to uteče a nevejdu se do plavek. Tak všem budu držet palce.
13. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Také Danielkoj přejem vše nej nej nej.....hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:

@petaov No,já klidně přijedu na výkrm,ale pak by ti asi penízky z mateřský nestačily na potraviny....ale kdyby se ti to povedlo,byl by to zázrak :grinning: :grinning: :grinning: Jo,našli přítelovi něco v nemocnici? Jak to dopadlo?

@ofelieee No,já jím,tak 5-6 denně a do toho ještě ta nějaká sůša či čokoládka.....a nic :frowning2:
13. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Třeba by byly tak fascinováni,že by nic neničily,nerozbíjely-a my bychom se cítily jako v ráji :slight_smile: (či v pekle,nebi,pohádce....) :grinning:
13. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujeme vsetkym za gratulacie. Doma sa novinke ze Danielko bude mat surodenca velmi potesili aj ked sa trocha obavali ze ci sme nechceli radsej vacsi rozostup.... No ved uvudim ako to budem zvladat, budem musiet :slight_smile:
13. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Vsetko najlepsie Danielkovi k narodeninám, Vcera som sa uz na konika nedostala, tak aspon oneskorene. K tomu cestovaniu mam este asi tisíc otázok, tak ti posielam IP, aby sme neodbočovali od témy.
13. dub 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana vdaka, tak my sme dnes dosli, idem si precitat teda, sme total unaveni z celeho tyzdna aj cesty. Ufff, bolo to super ale presuvat sa cely tyzden vlakmi a autobusmi s obrovskymi vakmi, kocikom a dietatom je trocha vystavujuce :.)
14. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Díky za odpoved. Aspoň viem načo sa máme pripravit.

Mamičky, prosím, poraďte nejakú dobrú knížku s receptami pre prckov, aby tam bolo všetko od kaší, cez polievky, hlavné chody až po pamlsky. Je toho dosť a vobec si neviem vybrat. Ďakujem
16. dub 2012 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Knížku teda nevím, ale já čerpám z těchto webů :wink: :
http://www.varime-detem.cz/
http://www.recepty.eu/ - vlevo dole ve speciálech jsou recepty pro kojence a děti
http://varimezdraveprodeti.cz/cz - tenhle web dělá jedna holčina z koníka :slight_smile:
16. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a už přecházíte na dospěláckou stravu?nekořeněnou pochopitelně?ja z toho mam úplnou hrůzu :frowning2:
16. dub 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Já už Verunce dávám normálně omáčky, co vařím pro nás, s bramborem, rýží, těstovinama, jen jí to nekořením, ale maličko přisolím, to mi řekla i dr. že trošku můžu, no a tuhle měla i bramborový knedlík s kuřátkem a bez problémů, jen smažené nedávám. Dneska ráno si dala k snídani rohlík s máslem a šunkou a největší spokojenost :slight_smile:

Holky, jak vám teď děti spí v noci, já vstávám snad třicetkrát za noc, dudlík, pití, přikrýt, pořád nějaký kňourání, že by lezl zoubek, to žádný vidět není, tak už nevím....

A abych nezapomněla, všem malým oslavencům všechno nejlepší k prvním narozeninám, hlavně hodné zdraví a štěstí :slight_smile:
16. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den,
tak já malýmu už taky zkouším dávat normální stravu. jako nesolenou a tedy používám kmín, majoránku...ta nevadí...
a malej od tý doby baští dobře...

jinak co se týče nocí tak musím pochválit Daníka, protože začal spát celou noc, spí do 6hod, pak mlíčko a vstávačka, ale mě to do 6h stačí.
nicméně mi trošku hapruje s odpoledním spaním...dopoledne ho v devět položím a spí během 10minut, ale odpoledne nám to vychází na prochajdu s kočárem do školky a to většinou prostě nezabere...takže v 7hod. večer pak už spí.
16. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : no já právě na ty omajdy moc nejsem asi před 14ti dny jsem poprve vařila rajskou :unamused: , kamoška mi řikala že davala malymu i noky. a jí ti verča i polevky?ja jak dam něco řidšího tak je to o nervy a mame to všude :sunglasses:
@kometka5 : my tedka vstavame vetsinou taky v sest ale v noci se budi nekdy staci dudak, nekdy napit a jednou za noc na mleko to vetsinou kolem pul druhe tedka.ted uz jsem ji dvakrat zkusila v noci neprebalit a dat jen mleko a zda se ze ji to nevadi, ona ma vzdycky tu plinu hrozne nachcanou uz v tech pul druhy
16. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 a přes den už většinou spime jen jednou v rozmezi 9,30 - 14 jak kdy ale treba 2,5hodny v kuse
16. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Verča spí už jen dopoledne, většinou od těch 10.30 asi hodinu a pak jde spát až večer kolem 19h :slight_smile:
@pusolamy Verča jí všechno, co jí dám, pokud je polévka řidší a druhé jídlo není, tak jí dám do polévky rohlík :slight_smile:
16. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas tiez papa to co my uz davno, len si to my s manzelom dochutime v tanieri. Takze robim malo solene, nekorenene. Strasne mu chutia aj polievocky, zje on vsetko. Este spava dva krat denne, ak som ho dala v jeden den spat 1x tak spal 2.5 h v kuse. Kojime sa rano a vecer ale len fakt kratko, uz mu to nejak nechuti. Vecer mu staci kasa a spi uz zas do rana.
16. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som objednana na stvrtok doobeda k zenskej, tak dufam ze mi potvrdi nasu radostnu udalost :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila určitě potvrdí :slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy my jedeme právě hodně polívky, protože mu do toho dám rohlík a to si mlaská... :slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyby jste nekdy neco kupovaly z internetoveho portalu typu MMB, Aukro apod....tak pozor na pani jmenem DAGMAR MICHLOVÁ...je to podvodnice...ja ji bohuzel naletela :frowning2: poslalajsme ji penize na kocarek a ten mi nedotazil....:frowning2:takze bacha!!!vse jen na dobirku!!
16. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do polievok nedavam rohlik /lebo to by nechutilo ani mne....ale neviem, mozno Daniel by to zjedol/, napr. dnes do tej slepacej som mu dala sliziky, zeleninu, masko a mal to celkom huste. Dala som mu len trocha a potom mal druhy chod este za tym.
16. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Díky, si zlatá. Aspon bude nejaká zmena. Večne to bolo maso s niečim.
17. dub 2012 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcela som sa spýtat, či niektorá z vás už skúša dávať do varenia kravské mlieko. Začínam o tom uvažovať, ale mám z toho strach. Malý má každú chvíľku ekzém a mne sa za rok nepodarilo vysledovať z čoho to je.
17. dub 2012 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Není zač :slight_smile: Já kravské mléko nepoužívám, Daník má na něj alergii, ale i kdyby neměl, tak bych radši asi počkala až bude starší a použila bych třeba to rýžové mléko.
@aprint Tak to je blbá zkušenost :frowning2: Snad tě neobrala o moc :frowning2:
@petrullina No Daník v noci spí, sice chodí spát tak kolem 21-21:30, ale zato spí až do 7-8 ráno :slight_smile: Přes den je to horší, spí jen odpoledne max. 2 hodiny :frowning2:
@pusolamy Dávám malému už to co jím já, akorát míň kořeněné a míň solené. Já si to pak ochutím na talíři. Jo a ještě mu nedávám smažené a uzeniny (krom kvalitní krůtí šunky), na to má času dost :slight_smile:
17. dub 2012 ve 02:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy to jsme na tom stejně, taky normální jídlo oddaluji,jak se dá, i u malýho jsem vařila zvlášť hoodně dlouho,i teď ve čtyřech letech mu téměř nekořením.
@petrullina na spaní je malá zlatá, snad od půl roku spí celou noc, je pravda, že občas má dva tři dny, kdy spí trochu neklidně, dám jí jenom dudlík a spí dál. Bylo období, kdy spávala třeba až do 8:00 - 8:30. Teď přes den spí taky už jenom jednou přes poledne, pak zalehne v sedm večer a vstává v sedm ráno.
@ustarana kravské mléko bych taky ještě nedávala, ikdyž píší, že na vaření by se už mohlo.
17. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mě se do normálního jídla zatím nechce, ještě chvíli jí chci vařit zvlášť. Teď přes víkend jsem malou odnaučovala dudlík, to byly nervy! Jsem ale ráda, protože byla milionkrát v noci vzhůru, protože jí vypadl cumel :angry: Myslela jsem si , že to bude horší, snad už na něj zapoměla :grinning:
17. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 ahoj,a jak si to praktikovala-úplně jsi ji ho vzala? Juditka má taky dudlík,pouze na noc,ale drží ho klidně celou noc a nepustí :slight_smile:

Holky,tak co ta chaloupka a nějaký ten společný víkend?
17. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Tak u mě určitě chaloupka nehrozí, musela bych vzít všechny děti a to by rozhodně nebyl odpočinkový víkend....bohužel....
17. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ale zase by byla zábava :grinning:
17. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy pro děti určitě :grinning:
17. dub 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy rozhodla jsem se asi v úterý min. týden, protože v noci to byla pořád horší s tím vypadáváním. Malá ho měla jen na spaní a do auta, přes den si ho vzala jen když ho někde našla :grinning: Ve čtvrtek jsem jela do města, tak jsem posbírala všechny dudlíky, co jsem doma měla a vyhodila je do koše, jsem měkká, kdybych ho hodila jen do popelnice, tak bych byla schopná ho vytáhnout, kdyby bylo nejhůř :grinning: :grinning: První noc byla strašná, myslela jsem, že normálně v noci sbalím malou a pojedu pro cumel do tesca :grinning: Teď už je to v poho, každý den se to zlepšuje a včera usla asi do 5 minut. Fakt jsem ráda, že jsem se k tomu rozhodla a hlavně, že jsem je razantně vyhodila, kdybych je nechala doma, tak jí ho dám :wink:
17. dub 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek