• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@zuzuli83 Pavlik ma dudlik len na usinanie,ked mu vypadne,tak si toho ani nevsimne. Ale to spanie ma hrozne, raz ma ruku alebo nohu medzi tyckami, potom je odkryty, potom sa zase v spanku posadi alebo postavi a nevie si lahnut a ked sa to vsetko zopakuje niekolko krat, tak je rano.
Odo dneska uz mame doma batolatko. To teda utieklo.
17. dub 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana tak to je super, že mu to neva, když vypadne, u nás to bylo i 10krát za noc a malá má pokojík na druhé straně baráku, tak jsem se vždycky úplně probrala :angry: Ona jinak spí krásně.
17. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem oslavencům dodatečně přeji všechno nej, hlavně hodně zdravíčka a ať vám dělají jen samou radost :slight_smile:
17. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 o dudliku som pisala len kvoli tomu, ze nie vzdy je dudlik vinnikom za zly spanok. Ale u vas to tym bolo.
17. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana: vše nejlepší pavlíkovi :slight_smile:
my máme zítra termín porodu :grinning:
17. dub 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju všem oslavencům všechno nej nej a at delaji jen samou radost :slight_smile:
jak tak ctu s tim spanim, tak mi ted mame konecne jakz takz klid.....púres den uz spime jen jednou poo asi tak 2 hodky ..vecer jdme s pat v 19:30, v noci se skoro nebudi , kolem 6 si da mliko a spi treb ai do ctvrt na devet.....konecne mi kompenzuje to jak vubec nepal ten prvni tricvrte rok :slight_smile:
17. dub 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint páni, tak to je dobrý... tak to mě to Kuba taky kompenzuje - že mě jako malinkej nechal vyspat :grinning: teď nově vstává v 5.. v půl 9 je zas tuhej, pak ještě jednou spí, dohromady tak 3 hoďky, a v 7 zalehne... teď se navíc nemůže nějak srovnat po nemoci, ještě se budí v noci, spí teď s manželem a ke mě přijdou až v těch 5, kdy je ale budíček. To teda fakt není moje hodina :frowning2: a taky už se těším, až bude spávat jen jednou přes den, ale pořádnějc...
17. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint @ofelieee Závidím, že dítka spali alebo spia dobre. Tá moja potvorka na to spanie nejako nieje. Pokial sa malý nenarodil, tak som tomu spaniu tiež velmi nedala. Ale teraz by som spala a spala a spala.
17. dub 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocujte a nie je kravske mlieko aj v bielej Hollandii? Lebo nas Daniel ma stale okolo zapastia taky akoby ekzem, ma to stale nevysledovala som z coho. Ale posledne dva dni sa to rozsirilo od zapastia az k prstom a trocha scervenalo. Teraz neviem ci je to tym ze u nasich sme oprali veci v nedetskom prasku na pranie alebo tym ze som miesto buelej Hollandie dala boruvkovu, alebo ci to ma z lepku, alebo mam vylucit mliecne veci......fakt netusim :frowning2: Natieram Infadolanom, aj som skusala Bepanthen a efekt nic moc.
18. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, potěšila mě @kijir jak tu nedávno psala o tom úklidu, s tím prádlem jsme na tom myslím úplně stejně, žehlící prkno je už u nás permanentní okrasa obýváku a stojan na prádlo v předsíni taky, a když se zbavím žehlení už přetéká koš se špinavým prádlem ... prostě věčný kolotoč, o ostatním úklidu ani nemluvě, a to si nechcu ani představit, co bude, až nastoupím do té práce
mě se teda aspoň podařilo trochu zabojovat s tou váhou (6kg dole), ale furt bych ještě 4 potřebovala dát dolů, jenže za boha se ta váha už nechce hnout, a to už vůbec nejím bílé pečivo a od 16h pečivo žádné, tak už nevím, hladovka??? :grinning: :grinning: :grinning:
o víkendu budem slavit narozeniny, jen jsme furt nevymyslely nějaký pořádná dárek ... co jste kupovali holčičkám a co u vás uspělo???
18. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tak my jsme kupovali velkou didaktickou kostku-ta zatím moc neuspěla,ale uspěl dětský mobilní telefon a motorka-odrážedlo :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jj, jogurty se dělají z normálního mléka. může to mít od toho, ale myslím, že by to měl jestli jste už jogurty jedli, což si myslím, že jo.
já bych to tipovala z toho prášku...já jsem malý ještě donedávna prala v dětským prášku, protože hned po chvilkovým nošení měla ekzém v podpaží do krve...teď už používám normální, ale zase nesmí mít aviváž...
18. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova nám se taky blíží narozky a já jsem ostuda, ale nemám skoro nic. mám tedy pro něj dřevěný magnetky, to už mám vyzkoušeno, že ho to bude bavit...
a jinak chci odrážedlo a ještě nafukovací míč (je to typický kluk, fascinují ho všechny druhy míčů) a dál nevím... :unamused:

do toho my příští týden snad už konečně jdeme na první hexu, takže oslava nebude žádná. budou nám to píchat pod dozorem v nemocnici, tak ani nevím, jestli nás pustí do víkendu domů...

a jinak váha super...já mám dole 7kg a potřebovala bych ještě jednou tolik, možná i víc... :confounded:
18. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme obkjednali malymu k narozkam sedacku na kolo...hraček mám eplný obývak a vůbec ho nezajímají...tak at má něco praktickýho a maminka muze zacit trochu sportovat :slight_smile:
18. dub 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no on to mal aj predtym len teraz sa to jemne rozirilo a zruzovelo viac. Takze dnes sme po rocnej kontrole a Danielovi doktorka neschvalila tym padom plavanie. Tak snad sa raz dozije aj toho ze pojde do bazenu.
Mi to je luto on tak strasne miluje vodu.

Mame 75 cm, 9.9 kg, dva pichy do zadku a bolo to celkom v pohode.

Co sa tyka darcekov, maly dostal trojkolku, oblecenie, ja som objednala Aqua Doodle - to je aj pre klukov i holky podla mna super darcek, a od manzelovho brata dostal darcek co mal navacsi uspech. Domcek s predsienkou a v tom tych 100 plastovych guliciek. Cely domcek sa da super poskladat do jedneho maleho kolecka, je to perfektne skladne, da sa to zobrat aj na kupalisko ci k jazeru ako ochrana pred slnkom.
Vyzera to takto:
http://bbm.cnt.sk/wwwroot/storage/product/580_435/27/120327114131630.jpg
18. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sedačku na kolo jsme nedávno taky přikupovali - druhou :frowning2: protože náš malý chcíploň letos ještě asi sám jezdit nebude ... a konečně jsem našla aspoň jeden dárek pro Kikču http://interaktivni-hracky.heureka.cz/fisher-price-zpivajici-fotbalovy-mic/galerie/?obrazek=0531b4416ed5948caa3bc45ec8bc714a ona miluje balony a všechno, co hraje, takže z toho si myslím bude nadšená :slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame oslavu v sobotu a koupili jsme piskoviste, a jeste bych chtela prikoupit helmu na kolo protoze sedacku na kolo uz mame pridelanou ale ja jaksi jeste neumim z toho kola se sedatkem slejzat tak mam obavu aby nebyla bouracka :sunglasses:
18. dub 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,když vašim bobiškům rostou zoubky,mají taky častou stolici třeba i 10x denně a jak dlouho to trvá?
19. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes roční prohlídka 10250g a 77cm, obvod hlavy 47cm.dostaly jsme dve včeličky
19. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
juhuuu tak po dnesnej prehliadke uz som pocula a videla aj srdiecko, mame 7.4 mm, este ze mame vsade u zenskej detske kutiky tak sa tam Danielko aspon vyhral zatial.
19. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ciernavila tak ještě jednou moooc gratuluji:slight_smile:
19. dub 2012 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : taky moc moc gratuluju a u stedrovecerniho stolu budete opravdu 4 :wink:
19. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana to já jsem byla vždycky spáč a ráda bych byla dááál... :slight_smile: dneska třičtvrtě na pět, to je ještě tma. CO JE??!! :slight_smile:

tyjo vyši prckové dostávají už teď motorky? Kuba by z ní šel okamžitě po hlavě :slight_smile: vůbec nemá balanc... my jsme dali tu tatrovku, to bylo skvělý, a klidně bych ju dala i holce, a měli jsme nachystanej ještě nápad na houpačku - na zahradu, chatu i domů na takovou tu tyč do dveří, ale s těma nemocema jsme to nestihli., takže časem...

@ciernavila gratulace! já jsem začla pít kontryhel... skarauž :slight_smile:

teda jak koukám na ty míry tak kuba je vážně kus chlapa... no moje ruce a záda to ví... dnes jsme poprvý jeli hodně na kole, on v sedačce, a byl nadšenej, koukat se ho baví! A ani mu nevadil ten děšť :sweat_smile:
19. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no pepa dostal motorku k Vanocum a spis ji tlaci nebo ji na ni vozime...sam to samozrejme neumi, neumi se odrazet....tatrovku mame od narozeni :slight_smile: dnes mi říká prababička..tak ji do ni posad a povoz ho a pepa sup nalezl sam na tatru otcil se v korbe aby si mohl sednout zacal se rehtat jakoze mami svez me...ze zacatku kdyz tam zacal nalezat, tak jsme trnula, co se stane..ted uz je v poho :grinning: :grinning: na kolo jsme zvedava co bude rikat..zatim na sedacku cekame a zitra si jdeme pro helmu :slight_smile:
19. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila gratulace :slight_smile: a prali byste si holcicku nebo kluka?
19. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ty jo my mame fakt obra...my meli hlavu 48 cm uz v 70m
19. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint kolik měl pepa v roce? Kuba v roce a týdnu 10520g/81cm/48cm (a myslím, že byl pohublej po tý nemoci podle mě nejmíň 300g nabral hned jak se srovnal...)
19. dub 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vdaka za gratulacie...mozme zacat pomaly vymyslat mena :slight_smile:

Mne to je jedno ci chlapec ci dievca...asi sa priklanam skor ku chlapcovi, manzel chcel vzdy dievcatko. Co bude to bude....hlavne nech je v poriadku.

My mame hlavu 47 a hrudnik 49. Chudak taky je podareny s tou krivou ofinou co som mu ostrihala ale to voobec nevadi hlavne ze mu tie dlhe vlasy uz nelezu do oci. Uz mu to zavadzalo.
19. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila taky moc gratuluju!!!!! a preju, at mas pohodove tehotenstvi
20. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek