• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@marketnieuw dik aj vam nech to dobre dopadne v kvetnu...

Tak ja ze co je ten Daniel taky nervozny a umrncany. Celu noc prespal len posledne dva dni, predtym sa budil. A dnes pozrem a ma vylezenu hornu lavu stolicku. Este dalsie tri, ufff...
20. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak a už je to rok :slight_smile: ve 14:57 bouchame sampicko , a naše sluníčko ty narozeninky zaclo slavit stylove a hned po ránu vylila nočnik i s plnym obsahem do postylky :-/
20. dub 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tak gratulujeme :slight_smile:
20. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Adélce přejeme vše nejlepší k narozninkám hlavně zdravíčko a milující rodiče:slight_smile:
20. dub 2012 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Gratulujeme, hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
20. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gratuluju všem oslavencům. Nás taky oslava teprve čeká tento víkend a to v sobotu i v neděli, ještě do toho slavíme tatínka, který má 30, takže se vůbec nezastavím :sweat_smile: Malému jsme koupili zvukovou knížku Divoká zvířata, ta měla velký úspěch a tančícího krtečka, toho se bohužel bojí. Babička mu koupí lustr do pokojíčku, ale stále se nemůžeme rozhodnout, jestli letadla Siro, nebo ptáčky Massive. Od tety dostane jeřáb z Ikea. Jinak jsme chtěli peníze na autosedačku, kterou ještě vybíráme. Líbí se mi Cybex, ale spousta lidí má Romer, tak nevím, jestli jít do zaručené kvality... S ekzémem stále bojujeme - myslím, že to dělá Hollandie i Choceň a piškoty (vajíčko). Teď se osypal i po piškotech Sunarka, které jsou od 6. měsíce, přitom tam strkají vajíčko, tak to fakt nechápu! :angry: Má to na puse, pod krkem na břiše i na zápěstí. Pomáhá nám Lipobase, a nebo kortikoidní mast Locoid.
Co se týče obvodu hlavy, malý má 47,5cm, což se mi zdá taky dost, když má jen 8,5kg :slight_smile:
@pusolamy Jaké jste vybrali pískoviště? Taky uvažujeme v létě na zahradu, asi klasické dřevěné.
20. dub 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sa tiež pridávame k blahoželaniam,hlavne prajeme všetkým detičkám vela vela zdravíčka,štastíčka a nech naši miláčikovia aspoň troška poslúchajú rodičov :slight_smile: aj ke´d je to zatial iba sen :slight_smile: náš malý ma taky dnes o 12.37 1hod. rok,pááánečku ako ten čas letí :slight_smile:
20. dub 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stazina1 gratulujeme k narozeninám:slight_smile: čas hrozně rychle letí to máš pravdu:frowning2:
20. dub 2012 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ja kokma,ze jsme napsla peknou blbost..chtela jsme napsat, ze mel pepa 48 cm uz v 10 m..nejk se mi to prekleplo...jinak rok mame az v uterry a na kontrolu jdeme ve stredu...
20. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy vše nej nej... :slight_smile:
20. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila Gratulujem, hlavne Ti prajem, aby bolo aj naďalej všetko v poriadku.

@pusolamy @petaov @stazina1 Detičkám prajem všetko najlepšie k narodeninám a rodičom veľa trpezlivosti a pochopenia.
20. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všem oslavencům gratulujeme, hodně štěstí, zdraví, krásné dárky a hodné rodiče :slight_smile:

@ciernavila Moc gratuluji k miminku :slight_smile: Hlavně bezproblémové a pohodové těhotenství a zdravé miminko :slight_smile:
@petaov Zkus vynechat jogurty a mléčné výrobky a vše v čem je vajíčko. Uvidíš jestli ten ekzém zmizí. Je to sice docela náročné pořád zkoumat složení výrobku, přemýšlet, jestli to a to dát malému - je to síla, ale jestli ten ekzém zmizí, tak to za to stojí. Nám to pomohlo :wink: Jinak autosedačku jsme objednávali Römer King - tyrkysovo-černou variantu. Je sice drahá, ale obstála v testech několik let po sobě :wink:
20. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nejlepší dárek k adélčiným narozeninkám dostal tatka :grinning: privezl si z pohotovosti sádru :slight_smile:
20. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy co se stalo taťkovi?
20. dub 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov : jel na kole a zabrzdil si predni brzdou a letel pres riditka, podytakam jeste neslavil :grinning: byl uplne strizlivej
20. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj krasa, vsetko naj vsetkym oslavencom.....

ozaj, ako mam pri ekzeme vyskusat vylucit mliecne vyrobky, ked dieta mi nechce UM zje ho len v kasi, jogurtoch, syroch... Mam davat teda kasu dva krat rano a vecer, napr Suanrku ci Hami? Ale to mi zje za cely den tak max 400 ml tie dve porcie spolu. Kojime s alen rano a vecer ale to len tak malo uz...ma to skorej ako dezert, nezasyti ho to je to skor len ritual.
20. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj u nas ma zajtra narodky moj muz....nesmejte sa ale kupila som mu darcek v hrackarstve...vzdy totiz vzdy tuzil po tomto: http://www.centrshop.cz/hracky/rc-tuning-white-rc-stavebnice-3v1-eanMCN868951-skupRC+Tuning.php
Je to 3 v 1 zlozite z toho viac veci, ma to svetlomety, zvukove efekty, ovladanie na dialku a tuningove neony :grinning: Uz ho zajtra vidim ako sa s tym hra...hehe
20. dub 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pusolamy Všechno nejlepší :wink:
20. dub 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila kdo si hraje nezlobí :wink: Můj zase pokukuje po vrtulníku na dálkové :D
20. dub 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes máme za sebou preventivní prohlídku a jsme drobci :frowning2: 7960 g a 72 cm, obvod hlavičky 44 cm - přitom malá docela baští, kromě UM (stále kojíme) a kaše. Je ale fakt, že malá je živel, tak nejspíš spálí hodně energie... Mini oslava nás čeká v neděli. Dárků jsme moc nekupovali, stejně si s ničím nevydrží dlouho hrát - jen nějaké knížky, od bábinky dostala hrajíící nočník 3v1 (do kterého se dnes poprvé vyčůrala :grinning: ), od druhé dostane nějaké oblečky a od tety houpacího koně...
@petaov My jsme nakonec koupili taky Römer Safefix plus a jsme zatím max. spokojení. Jen ještě přikoupíme letní potah, v tom černém je horko a Niki je pak úplně splavená.
20. dub 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se přidáváme do řad oslavenců, zítra to bude přesně rok, co jsme se zkompletovali :slight_smile: dárků jsme nakonec taky nekupovali mc, respektive jenom jeden větší, takové hrací autíčko, co může před sebou tlačit, hraje to atd. zbytek stejně dostane od našich a tak
roční prohlídka nás čeká ve čt, měly by i s očkováním, ale malá má rýmu a pokašlává, Domča má zánět průdušek, takže čekám, že to stejně chytne od něho, takže ji určitě naočkovat ještě nenechám, počkám, až bude 100%ně fit, ale na ty míry jsu zvědavá, na naší váze má rovnách 7 kg (macek :slight_smile:) ona je celkově prcek, vypadá furt jak miminko :slight_smile:
btw právě dokončený dortík na zítřek :rolling_eyes:
21. dub 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@hobitkova Vše nejlepší k narozeninám. Dortík je fakt úžasný.
22. dub 2012 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova Gratulujeme k narozeninám :slight_smile: Moc krásný dortík :slight_smile:
@ciernavila Bacha na mléčné kaše, ty také obsahují kravské mléko. My kupujeme nemléčné kaše a děláme ji z Nutrilonu Alergy Care - ten je speciálně na alergii na mléko. Nesmíme ani jogurty, ani sýry. Pokud kojíš, tak to nesmíš ani ty :frowning2: Dávám Daníkovi jen to mlíčko ráno a večer jednu celou flašu, někdy i 2 :grinning: Jogurty dáváme vyrobené z kokosového mléka nebo z rýžového, sýr vyrobený z rýžového mléka. To ale nevím jestli pak v ČR jde sehnat :confounded: Jinak ta hračka nemá chybu :wink:
22. dub 2012 ve 03:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova Vše nejlepší k narozeninám hlavně zdravíčko a milující rodiče:slight_smile: dortík je krásný:slight_smile:
22. dub 2012 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz máme doma dvojnozce :slight_smile: vcera se pustil a dnes u nasich uz spacíroval po kuchyni...dědeček z toho byl úplně u vytržení, babička též a já díky tomu měl avolné odpoledne a mohla tvořit :slight_smile:
22. dub 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@hobitkova :všechno nejlepší, a dort je moc hezkej :slight_smile:
22. dub 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova velká gratulace..dort je úžasný :slight_smile:
22. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsetko naj naj, krasna torticka :slight_smile:

My sme dnes nacali tortu pre nasho tatu, robila som jahodovo-malinovo-cucoriedkovu s mascarpone.

Autickova marcipanova je od jednej babky, druha jablkova od druhej babky a ta tatova ovocna je odo mna. Haha tata sa chcel vyfotit aj so svojim darcekom, uz to dnes doskladal, ja som mu do toho kupila baterky a jazdil s tym po byte ako divy :grinning:
22. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
hehe az teraz som si vsimla ze na dvoch fotkach kde je Daniel pri tortach ma v ruke zubnu kefku....ake to cistotne dieta :grinning:
22. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hobitkova jee, tak vy jste ve stejný den jako my.. Moc moc gratulujeme. Já nechala udělat Rákosníčka - ale příště si dort udělám raději sama.
23. dub 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek