• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@hobitkova Jinak ten váš dortík je luxusní! :slight_smile:
23. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Neměla by jsi receptík na te malinovo... dortík s mascarpone? To je něco pro mojeho - nemá rád ty marcipánové dorty, ale tento si myslím by mu mohl chutnat... :wink:
23. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila zdá se mi to nebo též preferuje curaprox?
23. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky přidáváme foto dortíku,ale to byl pouze pro dospěláky :slight_smile: Jinak ještě jednou všem oslavencům vše nej nej...a hlavně zdravíčka tuze moc :grinning:
23. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@aprint to je určitě curaprox :grinning:
23. dub 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak už máme část oslav za sebou, ale bylo to náročné :slight_smile: Holky, když jsem byla loni až do mateřské na nemocenské, to mi asi žádné daně nevrátí, co? :confounded:
23. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám ke gratulacím, ať vám prcci dělají jen samou radost :slight_smile:
23. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 ahojky mě vrátili protože jsem pak čerpala po mateřské dovolenou na kt. jsem měla nárok. sice to není moc ale aspoň něco:slight_smile:
23. dub 2012 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule a kolik jsi měla dovolené? Mě propláceli 20 dní, to mi nedošlo
23. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy prajem vsetko najlepsie batolatku. Taky mas pekny dortik. Piekla si sama?
@zuzuli83 tiez som bola na nemocenskej od zaciatku az dokonca tehotenstva a budu mi na daniach vraciat cca 5000 kc. Podpisovala si danove priznanie u zamestnavatela? Ja si ho podavam sama.
23. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 já měla 25dní dovolené.
23. dub 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana jo podepisovala, i jsem tam dávala papíry z životních pojištění. Myslela jsem, že když jsem byla na nemocenské a nemám žáden příjem, tak nic nedostanu. Měla jsem vlastně jen tu proplacenou dovču
23. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tak to je super, taky přejem všechno nejlepší i všem ostatním oslavenečkům, kterým jsme ještě nepopřáli,
teď jsem malé objednala poslední dárek nedárek, a to matraci do velké postele a peřiny,v so totiž montujem nový pookojík, tak ať není postel jen naroštech :frowning2:
jinak ten dort byl opravdu luxusní, byl to americký red velvet cake a byl opravdu sametový, zbyly asi 3 klínky ke kávičce dnes :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já jsem malé dělala piškotový dort s jahodovým krémem a byl naprosto luxusní. Večer jsem raději zbytek rozdala sousedům, aby mě nelákal :grinning:
23. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili torta malinova s mascarpone je tuto: http://theblogue.cz/clanky/recepty/malinovy--dort-s-macparpone/malinov%C3%BD--dort-s-macparpone.html
Ja som si ho ale upravila, robila som toho ovocia aj zele viac , aj som pridala boruvky a jahody som mala zo zahrady od tchyne.

@aprint u nas fici na curaproxe cela rodina, aj babicka, Daniel krasnu zajacikovu kefku detsku odmietol a chce len ziarivu Curaprox. Strasne je zatazeny na zltu a oranzovu farbu. Posledne dni ked ide kreslit vzdy si vyberie ako prvu zltu pastelku a tu stale drzi v ruke, ked sme vonku tak sa zenie len za pupavami /pampeliskami
23. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xlili marcipanove sa mi pacia tak na fotenie ale na jedenie mam najradsej aj tak take klasicke, ja by som ani malemu neobjednavala marcipanovu ale ked uz to tchyne objednala co uz, aspon sme sa pri tom pofotili. Ja to tiez moc nejem.
23. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila My jsme taky nechali udělat toho Rákosníčka jen aby měla malá vzpomínku, ptz Rákosníčka úplně zbožňuje - jak uslyší melodii, tak začne zpívat ná ná na ná :grinning: Jinak jsme ho rozdali :wink:
23. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila my máme zease svetle zelený s řůžovou :slight_smile: a dětský též neprošel..pouze curaprox
23. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana nene,pekla to kamarádka ,ona nám pekla i všechny dorty na svatbu :slight_smile:
24. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky od kdy budete dávat děti do velké postele?

@hobitkova Jééé Red Velvet, na tom teď ujíždíme tady v USA :grinning: Mňam, mňam :slight_smile:
@ciernavila Malej už kreslí? :-O Náš Daník zatím vůbec netuší, že ty pastelky na papíře něco dělají :grinning:

Taky se pochlubím s dortíkem, kterej jsem úplně sama koupila :grinning:
24. dub 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@fassy ano kresli asi mesiac...tak nejak... hrozne ho to bavi. Do velkej postele este nedavame, kamoska mi da teraz malu postielku, lebo babatko pojde v prosinci do Danielovej a Danka nechceme davat este do velkej. Takze budeme mat dve male postielky. Ale pojde do vlastnej izby a bude tam spavat s manzelom kym si zvykne.
24. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy kamoska nejprv dala malou samotnou do pokoje v postrylce..a meli tam i velkou postel a mala se do ni tak nejak presunula postupne sama...ted ji ne 1 rok a 8 mesicu a uz spi ve velke posteli
24. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy my už teda budem mít velkou postel teď v sobotu, ale ještě ji tam dávat nebudu, ani ji nebudu tlačit na sílu, myslím, že si pak sama řekne, až bude chtít spat v pokojíčku s bráchou :slight_smile: u Domči to taky tak nějak vyplynulo samo, myslím, že spal ve velké nějak od roku a půl, napřed jednom přes poledne, na zem jsem dala velkého plyšového psa, protože ještě sem tam sletěl dolů :slight_smile: a až přestal padat, tak tam spal aj přes noc :slight_smile:
tady teď taky začíná red velvetové šílentsví, protože v telce jde pořad a dortech natáčený v USA a tam ho hodně zmiňujou, takže baby zvědavé to holt chceme zkusit :slight_smile:
24. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ja stale nejak v sebe riesim to pitie... strahujem sa ze mi maly malo pije....teraz som citala clanky ze mnoho deti sa rozpije az po roku a pol....hlavne tie kojene. Chuti mu z hrnceka, napije sa aj z Aventu netekouciho, na noc ma pre pripad nudze Avent s dudlikom, vie pit i z flasky od Jupika. Najradsej ma vodu, sladke mu nechuti, caj pil len zoparkrat, malokedy ma nan chut, vypil ho menej ako vody. Zda sa ze po case stupla spotreba tkutin na 300 denne ale teraz to zase kleslo ja mam pocit ze mi vypije v priemere okolo 200ml denne co mi pride malo lebo uz sa kojime len rano a vecer. Kamosky v okoli maju deti v tom veku a tie vypiju 300-500. Docitala som sa ze to moze byt sposobene aj tym ze mu rastu zuby.... Jemu teraz idu stolicky...fakt to moze byt tym? Vodu mu nukam casto, stale pocas celeho dna, ale vzdy si cucne len tri - styri glgy a ten posledny vypluje von. Najviac sa napije pri jedle, to si da na viac krat aj 10 glgov po sebe. Ale ze by vypil 100-150 ml naraz to sa nam este nikdy nestalo myslim. Od zajtra idem skusat, budem testovat este iny hrncek co mam na pitie /pre deti od 3 rokov - take ako su tie flasky na kolo/ pripadne testovat ine tekutiny - riedeny dzus a pod. Aj ked dost pochybujem ze to zaberie. Este myslim ze keby bola sezona chutil by mu melon....ale teraz su asi vsetky sklenikove... budem musiet pockat do leta. UM tiez nepije vobec, to mu davam len do vecernej kase. Asi mi naostava nic ine len polievky a vsetko riadne riedit.
24. dub 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint @ciernavila Ze začátku jsme měli půjčenou kolíbku, tak byl Daník s náma v ložnici, ale v pokoji sám spinká už od 3 měsíců, aby si zvykl na vlastní pokojík. Vždy jsem tam s ním byla než usnul a teď už spinká krásně sám :slight_smile: Máme pokojík hned vedle ložnice, tak jsem ho vždy bezproblémů slyšela co tam dělá atd. Právě jsem si říkala, že jak přijedeme, tak už pomalinku asi začneme shánět velkou postel, aby si na ni malý zvykal, že je v pokoji.
@ciernavila Ty a jaké pastelky používáte? S tím pitím se neboj, děti si sami řeknou, kdy mají žízeň. My jsme měli třeba problém s těma hrníčkama, že Daník z ničeho nechtěl pít, ale na doporučení jsme koupili hrníček MAM, oddělali jsme brzdu a už jiný hrníček nechce. Někdy vypije celý hrníček, někdy jen čtvrtku, to fakt záleží. Ale zkus třeba dětský čaj, nebo ten ředěný džus. Daník se napřed naučil pít čaj, pak jsme přešli na vodu :slight_smile:
@hobitkova Jj, red velvet je nej. Už jsem si taky stáhla recept :grinning:
24. dub 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Kuba taky pořád nepije nic (tím myslím ale vůbec nic. Jestli 10 lžiček denně je to hodně) ale ej pravda že se pořád hodně kojí. Včera jsem ale byla na gyndě a Dr měl jasno - kojení=žádný otěhotnění. Tak Kubovi začnu nastavovat krutorežim :slight_smile: To pití jsem se rozhodla neřešit, nabízím, nechce, tak nechce, je fakt, že jak mu hodně vařím a nejíme pečivo, tak věřím, že má tekutin dost. Počítám čůrání a pořád jsme na nejmíň deseti, tak snad dobrý.

Dneska dostal první včeličku, joj to bylo křiku :slight_smile:
25. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee tak tvuj doktor me pobavil :grinning: s tim kojeni=zadny otehotneni

Karus pres den nepije vubec... rano dostane lahev s 250ml UM a vecer dalsich 250ml ... v poradne rikali, ze 500ml denne staci a kdyz nechce, tak nechce ...
ona odmita ucici hrnecky, takze kdyz uz, tak si po obede trochu sosne vody z normalniho hrnicku, ale moc tomu neda...
ale pry se nemam znepokojovat - jen nabizet a kdyz bude mit zizen, tak se napije
25. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi mu to veru staci lebo keby necikal tak sa zacnem znepokojovat ale ako doma latkujem tak fakt plienku menim kazdu hodinu - hodinu a pol. Takze mozno mu to staci. Ja aj tie dve kojenia idem teraz zredukovat len na jedno vecerne. Aby si aj tie prsa oddychli do Vianoc kedy zase budu v plnom prevoze :grinning:
Dnes mi vypil pred vychadzkou asi pol deci, pocas toho co sme boli vonku na Yamahe zase maximalne pol deci takze je uz obed a dal tak max 100 ml viac urcite nie. Sam si nevezme, teda obcas ale to fakt vynimocne tak mu to asi kazdych 10 minut strkam do ust.
25. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy ufff neviem kde je z nich obal,ale to boli take tluste, a boli balene spolu so struhatkom a stali tusim 39 CZK. A je tam 12 kusov.
25. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : to si mysli mze kdyz ti vypije 100ml jen za dopoledne tak je to dost, nebala bych se ze ma malo tekutin.mě adelka vetsinou vypije 300ml jen piti a parkrat se mi stalo ze vypila i 600 to hlavne kdyz ji naredim babiccinu domaci rybizovou stavu s vodou anebo mrkvovou ta ji taky chutnala, no a pak ma rano 180ml mleka a vecer tak asi 220ml no a nekdy v noci jeste 150ml mleka
25. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek