• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee u nás taky špatně, v noci Niki blbě spí (dnes byla od 2 do 5 hodin vzhůru a nemohla spát), má zpocený vlásky a přes den je protivná a pořád se vzteká - to normálně nedělá, takže určo je to tím dusnem a možná taky zuby :frowning2:
3. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak posledne dni zacal Daniel chodit sam, najprv len 1 krok max, dnes uz robi po 4 kroky sam. Tak sa tesim, hned som si to natocila do mobilu :slight_smile:
4. kvě 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ofelieee u nas pocasie v pohode lebo s manzelom nemame radi tie horucavy takze ja chodim s malym von rano a poobede az do vecera. Cez den doma spi alebo sa hrame max. sme na balkone. Do toho tepla by ma nik nedostal. V okoli mame vacsinou ihriska kde je malo tiena. Nechcem aby dostal upal ako minule jeho kamaratka v Zoo ked sme tam boli cely den. Teraz som ho dala spat, ekzem mu zmizol skoro uplne ideme dnes prvy krat vyskusat ten bazen ako pokozka zareaguje.
4. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili jo, jako bych četla o Kubovi. Dnešní noc po tom včerejším dešti byla o hodně lepší (ale stejně pak ráno usl hned před devátou... já jsem z toho právě byla trochu nesvá, protože ty horka nastoupily přesně jak Kubu naočkovali, tak jsem se furt děsila, jestli to není tím... (nu a zuby samozřejmě taky rostou - je nějaký období, kdy zuby nerostou? :slight_smile: )
4. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme meli první stříhání..nejprve nůžkama,ale nakomec to vzala holička mašinkou :slight_smile: mame malýho plešounka :slight_smile:))ale aspon nebude pořad tak mokrej..pospaní měl vždycky tu hlavu jak po koupaní :frowning2:
4. kvě 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
hehe Daniel ma obdobie kedy vlieza do suflikov a policiek, uz aj v pracke bol par krat....
6. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@ciernavila tak to my nejsme ještě takhle daleko...ale všechno hned ráno musí jít ven ze šuplíků...nás teď hrozně zajímá odpadkový koš. :grinning:
6. kvě 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 haha tak ten mam v tej skrinke pri jeho pravej ruke ako ma to sitko. Tiez to obcas otvori, ale skorej by odtial vytahoval sklenene flasky a sacky s triedenym odpadom.
6. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ah ja budem mat dne spocit ze spim vedla cudzieho chlapa, moj muz si dlhe huste vlasy po pas ostrihal uuuplne na kratko....
7. kvě 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila Fakt? On si ty vlasy ostříhal? A proč? Takové pěkné vlasy :slight_smile: Šuplíky jsou taky naše a taky skříňky, pořád do nich Daník leze.
@kometka5 Jj, odpadkový koš taky vede, víš kolik je tam zajímavých neprozkoumaných věcí? :grinning:
7. kvě 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :slight_smile: včera když jsem na tuhle tvoji fotku koukla tak jsem si řikala uff, eště že tohle Kubu ještě nenapadlo... a co myslíš :grinning: dneska si jezdil v šuplíku sem tam

uplně žasnu, jak za ten týden, co jsme nebyli doma, pokročil - najednou vyleze do tatrovky a ani se při tom nepraští, umí najít pupík, vyleze do šuplíku, dneska dokonce chvilku stál bez drže (skoro poprvý, v tomhle vůbec nespěchá)... ta babička na něj má nějak hodně dobrej vliv, asi máme jezdit častějc :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, jdu k vám pro radu.. Niki se nám začala nějak moc vztekat :frowning2: Je to v tomhle věku vůbec normální? Mně to přijde hrozně brzo... Jak není něco po jejím, tak se začne prohýbat a ječet a se vším házet. Mezek tvrdohlavý.. má být asi taky po kom - maminka býk, tatínek kozoroh :wink: Snažím se jí nevšímat, když tohle začne dělat.. Ale teď mi takovou scénu udělala 2x v obchodě a nákup lítal kolem dokola. Jsem z toho ale docela vyděšená. Nevím, jestli je to vývojem anebo jsem někde udělala chybu... Takové hodné mimi to bylo :grinning:
7. kvě 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili
Ahoj.
No neviem,ale náš Oliver je tiež riadny vztekloun,ak nevie noečo otvoriť a pod.tak sa vzteká ako divý :slight_smile: a ak mu niečo nedáš,tak bečí na celý panelák :slight_smile: v obchode ho to ešte nechytlo,tak dúfam,že mu to vydrží :slight_smile: odkedy už chodí,tak je to na palicu,má také nejisté kroky,takže teraz som mu totálne za chrbtom a ja som večer totálne KO :slight_smile:
Chcela by som malého tiež ostrihať,ale asi budem musiet kúpiť mašinku,u holiča by to nevydržal :slight_smile:
8. kvě 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy on si to ostrihal lebo vraj ked v noci spal si tie vlasy vzdy prilahol a aby ho maly netahal, to dost boli. A aby bolo menej vlasov popadanych na zemi, potom sa nam to zachytava do irobota a horsie sa to cisti. Teraz je spokojny ze ma lahku hlavu. JA som si vcera poplakala lebo som si nevedela zvyknut ale uz som v pohode, uz mi to je jedno. To aj tak dorastie. No je to velka zmena:
8. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xlili : no my se taky vztekame ale vetsinou nekde venku kdyz ji treba nechci nechat lezt po zemi kdyz je mokro nebo tak anebo kdyz jedem s kocarkem nebo smotorkou tak dokud se jede tak dobra ale jak se zastavi tak je zle zane se stavet a vylejzat a jak zjisti ze to nejde ze je privazana tak je zle, anebo kdyz ji nechci dat ovladac nebo mobiltak taky jeci, pritom tyhle veci jsme ji nikdy na hrani nepujcovali ale ona je po tom jak jata. jo a taky nam porad chodi prepinat televizi tema cudlikama co jsou na ni, a to muzem kricet davat pres ruku pres zadek a stejne tam doleze a macka :angry:
@ciernavila : panecku tak tomu se rika radikalni zmena, nejdriv ty pak manzel a maleho uz jste taky strihali? :slight_smile:
8. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy maly ma ostrihanu len ofinu
8. kvě 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Malý se taky vzteká, hlavně když mu něco vezmeme, že to nesmí brát, nebo když mu něco zakážeme, to hned začne natahovat a řve. Snažím se ho hned rozptýlit něčím jiným, třeba vezmu knížečku a začnu mu ukazovat obrázky a to je hned klid :wink:
@ciernavila No to je změna teda :slight_smile: Člověk by si řekl, že je to úplně někdo jiný :slight_smile: Pak je ještě otázka, jestli bude chtít ty vlasy znovu narůst, když si zvykne na ty krátké se kterýma je míň práce :slight_smile:
8. kvě 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ah jaj baby ja u neviem, stale kukam na nete, riesim, aj na koniku som citala diskusie, ja neviem pre aku dovolenku sa rozhodnut. Pri mori som bola asi len 5 krat v zivote. S mojim muzom este nikdy. Vacsinou len s rodinou prives, stan. Prvy krat chceme ist ako rodina niekam ale normalne do hotela, plna penzia alebo all inclusiv. Lenze na nete je tolko a ja si neviem vybrat, ci Cedok, Firo ci Fischer..ja s nicim nemam skusenost. Akurat to chceme letecky a plaz pozvolna vhodna pre deti, idealne ak maju k dispozicii detsku postielku. Len toho je dost vela, keby som sa rozhodla aspon pre destinaciu, ci Tunis, Grecko, Taliansko, Turecko? Netusim co je lepsie pre rocne dieta. Neviete mi prosim poradit? Kludne aj konkretny hotel kde ste boli a mali ste dobru skusenost. Dik...
8. kvě 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila My jsme předloni letěli s Fisherem do Řecka na Korfu a super. Pláž písečná, do vody mírná. Bylo to super, i ten ostrov je kouzelný. Pro děti je ale vyhlášená Itálie - Bibione, jsou to takové ty dlouhatánské široké písečné pláže, je tam ale dráž. Ale v Bulharsku jsou krásné písečné pláže a je tam dost levno. Pokud se ale rozhodnete pro Řecko nebo Bulharsko, tak si dej pozor na hotel, vždy si odečti jednu hvězdičku, aby sis to porovnala s úrovní hotelů v ČR. My jsme o tom nevěděli a měli 3* hotel a bylo to jak u nás 2* - takže nic moc luxus, spíš jak ubytovna. Jo a postýlku musí mít každý hotel, zatím jsem s tím problém nikde neměla, ale radši to nahlašte v cestovce :wink:
8. kvě 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fassy dik za radu, inak co sa tyka luxusu ja si moc nepotrpim, pre mna je luxus uz to ze budem v dakom dome a nie v stane ako predtym :grinning:, no ved vyberat budem zrejme podla tych foto na webe tak ja dufam ze ich nejak neprikrasluju....
9. kvě 2012 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila No nám se tady v Americe stalo to, že jak pořád výletujeme, tak jsme jeli na celý víkend do San Diega a objednali jsme si motel, který na internetu vypadal nádherně. No realita byla úplně jiná, ten pokoj byl katastrofa, strašně malý, špinavý, prostě hrůza. Daník se jen bosky prošel po koberci a měl úplně černé nožičky. Prostě fujtajbl. Co se týče luxusu, tak taky nepotřebuju mít všechno ťip ťop, ale potrpím si na čistotu, což u některých hotelů není. Dělám v tomhle oboru, tak vím na co člověk má nárok a jak by to správně mělo být :slight_smile:
9. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila my byli v recku (teda jeste bez malyho) na krete a bylo tam super more..pisek,ale tezky,atkze krásně čisté moře. Kámoška byla loni s roční holčičkou v chorvatsku autem a letcky v turecku a nemohla si to vynachvalit..asi záleží hlavně na dítěti, jestli ej v pohodě a jak vše zvlada a aby byl babyfriendly hotel
9. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili u nas je to to same..jak mu neco vezmu nebo ho nechci nekam pustit, začne se vztekat, nechce jit, seda si na zem....tez si ríkam, jestli jsme nekde udelali chybu
9. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 ja jsme si pozvcala znamou holicku domu, mlej sedel v jidelni zidlicce, ja ho zabavovala a holicka strihala...strojkem...nuzkama to bylo dost nebezpecne
9. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ma soklo ked mal Daniel 8 mesiacov ake jednoduche bolo zrusenie nocneho kojenia ked som dala v noci len vodu. Konecne sa teraz vyklbali 3 stolicky von a zase zacal pokojne spavat celu noc. Nedavno prislo kojenie uz len rano a vecer , pred tyzdnom asi som zrusila ranne. Posledne dni sa vecer tak natlacil kasou ze na moju otazku: Das si didi? Krutil hlavou, ze nie. Pricom sa vzdy tesi a smeje sa lebo je to nas ritual. Tak vcera a predvcerom odmietol si dat, tak som mu dnes ani pred spanim uz neponukala a zaspal aj bez toho. Ja to nechapem toto moje dieta, ze to ide tak jednoducho....
10. kvě 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ofelieee pupík u nás taky vede, furt mi do něj strká prst :grinning:
@ciernavila to se máš, že to jde u vás tak snadno. Já mám pořád noční šichty :frowning2: Co jsem zrušila kojení přes den, kompenzuje si to v noci. Přes den mi nic nevypije, max. tak 100ml vody, tak má asi pak žízeň.
@xlili To jsem ráda, že nejsme sami. Náš malý se vzteká neskutečně a to byl dříve jak zlatíčko, teď se všichni diví. Taky má být po kom - já jsem býk a táta beran :wink: Snažím se ho vždycky hned něčím rozptýlit, ale nevím, jestli je to dobře, jestli raději nenechat tak. Taky se dívíme, že to přišlo tak brzo, když období vzdoru je až ve třech letech. Asi to pak bude ještě větší kalibr... :unamused:
10. kvě 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov to ma urcite zizen, ved sa netreba nikam ponahlat. Daniel cez den vypije uz okolo 400 tak sa to zlepsilo.
11. kvě 2012 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov já tě nechci strašit, ale vztekání ve třech letech se opravdu nedá srovnávat...to je tohle procházka růžovou zahradou...
mě se malá v roce a půl válela v obchodě po zemi a kopala nožičkama...bylo to hrozný, ale to jsem netušila, co mě čeká...a to je to klidná váha...řekla bych, že o tom to není... :grinning:
malej se taky vzteká, nejvíc ho štve, když se postavím ke kuch. lince a něco tam dělám, tak on zrovna tam musí být taky. a snaží se mi odtlačit... :grinning:
11. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kometka5 Už se na to pomalu připravuju. Posledně stropil scénu u doktorky, jak jsme byli na kontrole na rehabce. Napsala nám do karty, že se nenechal vyšetřit pro výrazný negativismus. Nutno podotknout, že doktorka byla nepříjemná, ani se na něj neusmála a prostě ho neuměla zaujmout...
11. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :slight_smile: přesně :slight_smile: a já udělám jéje a on se může počůrat smíchy :grinning:
11. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek