• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@lusyy tak snad to bude dobre :slight_smile: pichali ho do prstu..maji na to ten pristroj primo v ordinaci...ale kdyz mel podruhe ty hodne vysoke teploty, tak mu brali normalne krev a posilali to do laboratore
18. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy @kometka5 no nebývají..ale od známé chlapeček mel k zubům 38.5
18. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vidím že vám už dítka chodí:slight_smile: naše Kája pořád nic. se jí vůbec nechce nebo co. :slight_smile: je to lenoška.
Jinak taky jsme měli 2dny horečky a pak to přešlo a měla pak hroznou rýmu. no snad budeme mít teď na chvilku pokoj.
Zuby prožíváme každý zvlášť a někdy má večer teplotu ale spíš je hodně protivná
18. kvě 2012 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule neboj nejste jediny kdo nechodi, u nas taky nic.za ruce to by litala furt ale pustit se nechce potvurka
18. kvě 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no jo ale ta naše ani za ruky nechce. udělá pár kroků a pak se začne vstekat a sedat si. nějak jí to nebaví nebo co:frowning2:
18. kvě 2012 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Juditka taky nechodí a za ručičky taky ještě nechce a popravdě ani to nezkouším,nemá se to. Neboj mají čas do 18.měsíců. Oni přesně vědí,kdy jsou připraveni. :wink:
18. kvě 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint To stříhání jste vzali z gruntu, to by mi bylo těch vlásků líto :slight_smile: Vašík má pořád krátké vlásky.
@debule Vaša taky ještě nechodí, ani se nechystá. Staví se od 11 měsíců a ještě ani neobchází nábytek. Počítám, že první krůčky by mohly přijít někdy v červenci, nebo spíš až v srpnu. Co jsem tak vypozorovala, tak od prvního postavení to trvá tak 4-5 měsíců, než začnou chodit...
18. kvě 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jo já vím:slight_smile: nutit ji v žádném případě nechci jen znáte ty blbé řeči ona už měla 13m a nechodí??? no prostě nechodí:slight_smile: už víc jak 2měsíce chodí kolem nábytku ale sama se nepustí občas se zapomene a pustí se stolu tak stojí bez držení ale to je tak vše:slight_smile:.zatím na kolenách je to nejlepší:slight_smile:)))
18. kvě 2012 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak dlouho? já slyšela že jak stoupnou a začnou pochodovat kolem nábytku tak většinou do dvou měsíců začnou chodit. ale u nás to teda neplatí:slight_smile:))
18. kvě 2012 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule od kdy stojíte? Třeba to bude u vás dřív. Jsem jen laik. Jen říkám, co vidím u jiných kamarádek, kde mimčo stálo v 6 měsících, chodilo v 10, kde stálo v 8, chodilo v roce... Takže většinou ty 4 měsíce, našemu lenochovi dávám tak 5 :grinning: Ty řeči a tlak okolí znám. Nás naše dr. pořád honí po nějakých rehábkách, že malý později lezl, nechtěl sedět... Seděl mězi patičkama, ale s nohama před sebou si sedl asi před měsícem. Je takový opatrný a nikam se nežene. Já si z toho nic nedělám, ale taky mě ty řeči štvou, takže tě chápu.
18. kvě 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule : presne u nas je to taky na kolenach nejlepsi a hlavnepro áďu nejrychlejší :wink: kdyz vidi ze jsem nezadelala schody tak nasadi takovy tempo aby tam stihla dolizt nez na ni prijdu , ze se nestacim jak je rychla po tech ctyrech :grinning:
18. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule @petaov Holky, neponáhľajte sa na detičky a užívajte si to, lebo keď sa raz rozbehnú, už sa nezastavia. No a kecy, že ešte niečo dieťa nerobí, by som púšťala jedným uchom dnu a druhým von, veď nie každý má v 25 rokoch hotovú vysokú školu a nikto na nich nemá blbé pripomienky. Zaujímalo by ma, kto vymyslel tie slávne tabuľky, na ktoré všetci pozerajú. Niekto je proste šikovný na pohyb, niekto na hudbu, iný na jazyky a poniektorí sú ľavý na všetko a to je v poriadku.
@petaov Moja sestra má tiež aktívnu doktorku. Má 8 mesačného syna, s ktorým už 3 mesiace cvičí vojtovku, lebo sa doktorke nepozdávalo jeho tempo. Keďže jej rehabilitačná dr. má dovolenku, dostala sa k inej dr. Tá si akurát klepala na čelo, že zbytočne trápia dieťa, ktoré je v poriadku, len je kľudnejšie a proste pol hodiny ho baví prekladať dudlík z jednej ruky do druhej.
18. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petaov
@pusolamy
@ustarana no jo je to pravda já na ni nespěchám a ani nechci až začne tak začne. Stoupla si poprvé 2dny před jedenáctým měsícem takže stojí dva a něco ale počítám že začne chodit tak v patnácti měsících takže to by vlastně odpovídalo:slight_smile: těm 4-5m:slight_smile:)).
jj Kája si taky nejlíp všude doleze po čtyřech a je taky dost rychlá někdy nestáhám. jen venku je to trošku problém by chtěla s ostatníma ale po kolenách a to jí nechci dovolit by musela mít chrániče už tak má chuděra nohy samou modřinu hlavně kolínka jak lozí přes prahy u našich.
Jsem ráda že si dává na čas však si taky sedla až v 10m a nikomu nám to nevadilo:slight_smile:
18. kvě 2012 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych se vůbec ale vůbec nestresovala tím, že dítka ještě nechodí. Stejně jsem někde četla, že je to pro dítě nejlepší. Čím později začne chodit, tím později začne pořádně zatěžovat páteř a tím líp pro něj do budoucna. A na kecy od lidí bych prděla úplně a z vysoka :grinning: Daník se začal stavět v 11 měsících a těsně před 12. měsícem už zkoušel chodit. Šel na to moc rychle rychlík jeden. Teď už lítá jak drak a nechce se ani na chvíli zastavit. Tak buďte rády, že ještě nechodí :grinning:
19. kvě 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov
@debule
@pusolamy jojo,přesně tak jak píšete,ty kecy jsou otravný,ale 100% umějí zase něco jiného,co jiné děti ne. Venku je teda problém,Juditka chce taky za dětma,ale jak se k nim dostat,že? :slight_smile: Jedině po čtyřech. Pravda je,že je trošku klišé,že v roce musí chodit,spoustu mamin je tahají jak opice,ale hlavně že chodí!!!!! Takže z toho vyplývá,že my jsme rozumné matky,které respektujeme vývoj našeho spokojeného dítěte a nedáme na okolí :grinning: :grinning: :grinning: ( i když to někdy leze na nervy) .Jinak mě se Juditka postavila až v roce,takže s chůzí to ještě nevypadá. :wink:
19. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a nemáte někdo zkušenost s teplotkou,že večer má Juditka 37.5-38 a ráno vůbec žádnou?
19. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy zvýšenou teplotku může mít od zoubků nebo jen může být přetažená ale myslím že to nic není pokud ti klidně spí a ráno nemá nic. Naše Kája má vždy zvýšenou když ji leze zoubek.
19. kvě 2012 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy a je normální, že teplota je větší večer a ráno není... když není nijak vysoká, myslím, že je to v podohě

Kuba je taky extrém, mimořádně brzo se plazil (sotva v pěti měsících), ale lézt začal až v 10,5 měsících. Mezitím se někde v 9 měsících postavil, skoro hned začal pochodovat okolo nábytku, ale už je to 5 měsíců a ještě se v podstatě ani nepustil :slight_smile: jak je vidět, každý naše dítko má něco, tabulky ať se jdou klouzat :slight_smile: já ho na čtyřech nechám všude, někdo si ze mě dělal srandu, že s takovou ani nepotřebuje začít chodit, protože mu nic neutíká :grinning: Jo a sedl si teprv asi před třema týdnama :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule
@lusyy
@ofelieee : já adélku taky nechavam lezt vsude i venku pred barakem na asfaltce ( nejezdi nam tu auta ) , sousedka ta teda z toho dostala skoro infarkt kdyz ji videla ze leze venku po zemi a ja jsem v klidu :grinning:
19. kvě 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@debule jj u nas to bylo taky skoro 5 mesicu nez se pustil a zacal sam chodit
20. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já normáůne fakt zírám, co ty děti už v tom roce dovedou.....dám pepovi do ruky počuranou plinku(zabalenou :slight_smile: on ji vezme a odnese ji do kose :slight_smile:kdyz mu reknu, ze pujdeme delat ham jde ke stolicce a sape se na ni :slight_smile: a kdyz mu neco dam, ze to ma odnes treba tatkovi nebo babičce tak jim to fakt dá, když mu řeknu kde má postýlku, tak me odvede do ložnice :grinning: :grinning: jsme z toho fakt prekvapena, co vsechno za ten rok ty deticky zvládly...no a že některé ještě nechodí??? jeste se chudáci za ten život naběhají až až :slight_smile:
20. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@aprint :slight_smile: to je úžasný. Mě taky někdy dochází, že on rozumí a ví mnohem víc, než by se zdálo...

@pusolamy :slight_smile: dneska jedna kamarádka prohlásila, že Kuba je takovej blonďatej cikán
21. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ofelieee blondatej cikán??? jako ze je opálený????to je dobrá kombinace :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no to možná taky :grinning: , ale hlavně věčně špinavej, bosej, na zemi. Je fakt že já si nijak extra na čistotu nepotrpím (jako že bych vytírala denně nebo nesnesla flek na tričku děcka), ale stejně nechápu, jak to některý mamky dělaj - Kuba dneska spotřeboval 4 trička/bodyčka a i tak mám pocit, že byl celej den jak čunča...
21. kvě 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee : no a to my mame u nas ve vesnici cikanu hodne je to takovy gheto bydlej tak ruzne ve starym prasencaku a maj takovy chajdy k tomu pristaveny no proste bordel, takze u nas hlasky typu - je tu bordel jak u cikanu nebo pujdes ke statku a stratis se tam mezi nima -jsou normalni a hlavne vystizny :sunglasses:
22. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy :slight_smile: to je dobrý. V Brně se říká "seš z Cejlu?" ale jinak tu ty velkoměstský dětičky tak cikánsky nevypadaj... jen ten můj Kuba :sweat_smile:
22. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee tak to u nas je to uplne stejny..jen ho rano oblecu a jdeme snidat, tak vypada jak prase...ale doam na to kaslu, abych ho porad prevlikala....pokud neni vylozene mokry nebo tak....ven hpo vyoblikam a sotva si da rohlik nebo sleze z kocaru na zem, tak je po parádě a je jak čuně....v sobotu jezdiln a chalupě s dědem na sekačce na trávu, byl celej od šmíru, pak se vymáchal v kýblu s vodou a vlezel do úplně mokrýho písku...všechno t zvládl v jedné teplákovce :grinning: :grinning:
22. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak nás postihla viroza,proto ty teploty,pak to utnulo a za 2 dny se objevil kašel a rýma...já to chytla taky,ale snad jsme z nejhoršího venku :slight_smile:
23. kvě 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda baby mne maly zacal nejak na moj vkus moc jest....ja neviem kde to spaluje ze ma ruky nohy tenke a len pupok mu trci :grinning: kasu davam uz 250-300, detske misky nestacia, musim mu davat do hlbokeho taniera, vecer pred spanim zjedol dospelacku porciu lasagni. Uz nam zacina utekat ale este casto padne. JEj a konecne zaciname dvojslovne vety. Zatial boli len 3 - Tata pápá, Elo hají, Mama ham. Stolicka sa este stale tlaci, tusim uz posledna, mam pocit ze je to nekonecna morda, ved uz nam rastu asi vyse mesiaca a temer dva mesiace s malou pauzou mame nudle z nosu. Mozno to je fakt tymi zubami. Akurát začína mať obdobie že rád so všetkým búcha o hocičo a o hocikoho. Už som dostala po hlave aj s konvičkou aj naberačkou na polievku :grinning:
23. kvě 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy tak ať je brzo líp a můžete užít tohle bájo počasí

@aprint já ho taky převlíkám jen když to dává smysl - vstupujeme do nějakejch trochu patřičnejch prostor, je uplně promočenej apod. A přesto taková spotřeba :slight_smile: jsem ráda, že v tom nejsme sami :wink:
23. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek