• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee : ja ji taky nechavam ve spinavym az do vecera pokud teda nekam nejedem, ale doma po vesnici to nema cenu to bych prala 2x denne jen jeji veci, uz takhle zrovna dneska mam praci den a pracks se od rana nezastavila. dneska jen jsem vysli na zahradu tak hned vlitla do kvetinace s hlinou a bylo hotovo :grinning:
@ciernavila : u na s byl dnes k obedu gulas od babicky a po dlouhe dobe se najedla v klidu a bez zbytecnych stresu ze by si vyndavala jidlo z pusy apod. asi ji fakt chutnal. davate uz detem taky normalni jidla?
23. kvě 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy já ne ale já jsem na tu výživu dost pes, rozhodně ne mainsteam :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ja davam normalne, iba ked z casu na cas mam nieco co on nemoze - napr nieco stiplave a tak tak mu dam sklenicu inak papa to co my len mu to nesolim skoro vobec, mi si dosalame na tanieri. Ma dost rad zdrave veci , vsetky druhy zeleniny, pohanku a tiez aj vsetky druhy masa a ryby, takze s jedenim nema problem. Teraz vecer mal kasu, ale ked videl ze my smer si dali potom zeleninovy salat s balkanskym syrom, rajcinami, olivami, bylinkami a dresingom chcel tiez, tak som mu dala trocha cistych cestovin a tlacil ako divy.
23. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak Pavlik toho tiež zje ako menšia školka, snažím sa mu dávať hlavne ovocie a zeleninu, ale nevyhla som sa ani chrumkám a rohlíkom. A bruško mu trošku vytrča, ale len do doby než sa vykaká a potom mu možem pohľadom kontrolovať vnútornosti.
@pusolamy Ja mu zatial varím zvlášť. Hlavne kvoli tomu, že maso nemám rada a nahradzujem to luštěninami. Malému sa snažím dávať maso aspoň 5x týždenne, k tomu zeleninu a nejakú prílohu (kuskus, pohanka, rýža...).

Dnes dopoludnia vyrážame na Slovensko a čaká nás 9 hodinová cesta vlakom. Hrozne sa toho bojím a som zvedavá ako to zvládneme. Držte nám palce.
24. kvě 2012 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana
tak ja som sa v pondelok vrátila s SK.Bola som tam iba sama s malým 10 dni.Išli sme vlakom EX Košičan a musím povedať,že nato ako som sa bála zvládol Oliver cestu suprovo.8 hodím mi vo vlaku strašne rýchlo ubehlo.Je pravda,že malý bol ako prasiatko,všade liezol,chodil,bol zvedavý :slight_smile: ale doležité je,že sme to zvládli.takže sa neboj,bude to OK :slight_smile:
24. kvě 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy nás včera též :frowning2: teploty a kašel :frowning2: chudáci malincí...takový teplo a ještě teploty :frowning2:
24. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tý jo jak to děláš, že máš takový mluvící mimnko? u nás je zatím je mama a to mu musí fakt téct do bot a mňam...obcas táta...ale jinak vůbec nic.....Danko je fakt šikula!!!
24. kvě 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no ja nerobim nic, dokonca aj knizky citame minimalne uz dlhu dobu /co zas mna mrzi, nevydrzi pri tom/, teraz dava prednost hlavne vysavaniu a podobnym domacim pracam :grinning: Mozno to ma po mne, ja som vraj dvojrocna ovladala vyse 40 ludovych piesni, u nas doma sa vzdy vela spievalo, ja spievam stale Danielovi tiez. Mna skor sokol dnes, boli sme na celodennom vylete a ked sme uz boli spat v nasom meste, tak cez polku mesta presiel pesi tlaciac kocik. Normalne zacal vzdy mrncat ked som ho na prechode cez cestu vzala na ruky, ze co ho dviham, ze on chce ist pesi. Tolko som ho este nevidela prejst. Dufam ze ho zajtra nebudu z toho bolet nohy.
24. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
můžšm se přihlásit do klibu dvounozcu :grinning:
28. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Holky tak ještě 3 dny a valíme domůůůůůů :slight_smile: Jak já se těším. Jen mám strach co bude dělat Daník 13 hodin v letadle teď když už chodí a řádí jak ďas :-O Nějaký nápad jak zabavit prcka krom knížek, obrázků a nehrajících hraček?
29. kvě 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fassy My sme teraz cestovali 9 hodin vlakom a celú dobu len žral, behal po vlaku a jukal na cestujúcich. Takže, keď na niečo prídeš, tak mi daj vedieť lebo vo štvrtok cestujeme naspeť.
29. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana No věřím tomu, že u nás to bude to samé - papání všeho co mu přijde pod ruku, běhání a koukání na ostatní :grinning: K tomu určitě přidá to svoje pískání, pištění, křičení, atd. No bude to sranda. Mám nachystané nějaké nehrající hračky, pastelky a papíry a knížky a obrázkové časopisy, tak jsem zvědavá jestli to bude stačit :grinning: Na zklidnění jsme mu koupili čaj na spaní, tak třeba ho to uspí aspoň na několik hodin :slight_smile:
30. kvě 2012 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy držim palce, ale to zmáknete... já teď jela s Kubou pohou hodinu a půl vlakem a je to teda sakra rozdíl než dřív s miminem (a blbý je že pořád nechodí)

Mám pocit, že Kuba je tu skoro nejstarší - krom Daníka - ale chodit bude poslední :slight_smile: zato si ale dneska sám oblíkl tričko. To jsem zírala...
30. kvě 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Buď klidná, poslední budeme chodit my, pokud vůbec.....
30. kvě 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jak jste na tom?
30. kvě 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee máme doma malého plazivce :slight_smile: Čeká nás neurologie v Praze a pak se uvidí...
30. kvě 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Péto,kdo vás tam poslal,dětská? My taky ještě nechodíme :frowning2:
30. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Normálně dává doporučení dětská dr., když se jí něco nezdá, jenže ta naše na to prostě kašle od začátku :frowning2: , takže jsem dostala doporučení od jiné dr., která Verču prohlédla a rovnou do Prahy. Neboj, malá se určitě rozchodí, vždyť je šikovná od začátku :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina A co se jim na Verunce nelíbí? Že neleze,nebo nechodí?
30. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Verunka neleze, nestaví se, neklečí, jen se plazí, na čtyři se postaví málokdy a jen s vypětím všech sil a vmžiku se rozplácne jak žabička a to i přes to, že opravdu cvičíme poctivě a mě už došla trpělivost s řečma typu ,,je líná po tátovi...to chce čas...není náhodou postižená??? " Prostě na té holce je vidět, že se chce hýbat víc, ale nemůže a já chci vědět proč.
30. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ach jo,je mě líto,že máte takový trápení. Ale jak říkáš,mělo by se hledat proč. Tak budem držet moc a moc palce :wink:
Já mám zase trápení s Juditkou ohledně jídla,nádherně jedla a teďka poslední 2 měsíce nechce obědy,ale jen obědy.Jinak jí v pohodě,hlavně ovoce,pečivo a mlíko,ale k obědu nechce nic,brambory,těstoviny,rýži....skleničky ani uvařený ode mě, a to všechno dřív jedla. Nemáte s tím zkušenosti? Musím se zeptat @kijir jak dopadla s Jiříkem :sweat_smile:
30. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy my jsme na tom stejně, obědy děs běs. Už mám z toho nervy v háji :angry: Sní tak 30 a to je zázrak. Zbytek taky jí v klidu, svačinky atp. Teď ji rostou stoličky, tak myslím, že u nás to bude tím. Trvá to tak tři týdny.
30. kvě 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 čeho 30? :sweat_smile: mlíka?
30. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy díky :slight_smile:
S obědem také většinou bojujeme, pár lžiček a konec a na kupované skleničky dělá ne ne ne rovnou, ani neotevře pusu. Jinak také problém s jídlem nemáme a zajímavé je, že to, co máme k obědu, tak většinou nabízím i k večeři a to sní bez problémů.
30. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jsem to blbě napsala, 30 gramů oběda
30. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina
@lusyy u nás jakž takž zabírá, když může jíst sama. Udělám jí těstoviny vřetena a kolečka mrkve v páře a sem tam něco sní. Dnešní oběd hrůza :unamused: Měla kuskus a měli jsme ho úplně všude. Vždycky jak se přiblížím se lžičkou, tak začne máchat rukama a lžičku mi vyrazí :angry: Jednu dobu pomáhalo, když obědvala u reklamy, sedla jsem si před tv, dala si ji na klín a jedla, do té doby než skončila reklama. Už jsem si i nějaké nahrála na videokazetu a pouštěla jí to. Teď už to nefunguje. Občas se fakt divím, co nevymyslím pro pár lžiček oběda :grinning: :grinning:
30. kvě 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no tak alespoň víš,že to není nic proti tvýmu vaření :grinning: :grinning: já jsem ji to vlastně nikdy nezkoušela dát večer,páč má UM a to dá 250ml a vydrží až do rána. Ale jupííí,před chvíli snědla půl skleničky a těstoviny,před tím jsem ji nabízela polévku a jen ji viděla na talíři a bylo nenene-já to nechápu,ani si neochutnala :confounded: Ach jo,co se děje,kéž bych do té malinké hlavičky viděla. :slight_smile:
Péťo,a zajímají Verunku hračky,knížky apod....
30. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 u nás také vedou reklamy :grinning: :grinning:
30. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzuli83 aha,tak to já nevážím :sweat_smile: TV jsem nezkoušela a ani ji to učit nechci,my se moc na TV nedíváme :slight_smile: ,ale jak říkáš,maminy vymyslí cokoliv a zoufalý rodiče dělají zoufalé činy :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy my už máme mléko jen ráno (kakao), jinak nechce, takže dávám k večeři také pevnou stravu, občas si dá třeba krupicovou kaši :slight_smile:
Hračky ji baví jak kdy a ne všechny, jsou dny, kdy si krabice s hračkama nevšimne vůbec. Hodně ji ale baví listovat časopisem nebo dětskou tvrdou knížkou, nejlépe s krtečkem :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek