• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina Tak to je fajn,že alespoň vydrží u hraček,knížek,takže má zájem,to je dobrý znamení.......Hlavně,ať to vyšetření máte rychle za sebou.Zkoušela jsi tu paní,na kterou jsem posílala kontakt? Myslím,že by mohla hodně pomoci :wink:
30. kvě 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy abych pravdu řekla, tak ještě nebyl čas, máme teď za sebou trochu náročnější období, ale teď už to bude lepší, takže jí určitě kontaktuju, děkuju :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my mizíme ven,krásný den přeji. :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina není zač,ona toho měla taky hodně,tak teďka bude ideální období.pa :wink:
30. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tady je teda pěkně hnusně, samá přeháňka, takže to vidím, že budem doma :frowning2:
Mějte se holky, zatím pa.
30. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy my se taky na tv nějak nedíváme. Měli jsme párkrát zaplé polední zprávy a před nima je dlouhá reklama, tak jsme na to přišli :slight_smile: Kdyby mi někdo před pár měsíci řekl, že budu malé pouštět reklamy, tak bych si myslela, že se zbláznil :grinning: Já to normálně taky nevážím, to jsem párkrát zkusila, když začla frfňat ty obědy.
30. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ty malé dáváš normální mléko nebo UM?
30. kvě 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomalu se zotavujeme ze zánětu průdušek.....kašel jak když se sype kostlivec ze schodu :frowning2: v patek vecer jsme myslelli, ze ma malej meningokoka....udelali se mu na nohach z niceho nic cerveny fleky...dr. mi rekla, ze mame radsi jet na pohotovost a tam nastesti bylo vse ok..teda az na ten zanet :frowning2:ty jo,ale v ten patek by se ve me krve nedorezal.....
30. kvě 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : Ahojda s Jiříkem tak nějak stejný :slight_smile: .Někdy "sežere" na co přijde a jindy do něj cokoli dostávám horko těžko.Ale hodně si myslím,že je to u těch dětí zoubkama.Teď mu roste dle dr asi 4- 6 najednou a z toho i stoličky a nechce jíst vůbec nic teplého :( I obědy mu musím nechávat plně zchladnout a pak milostivě něco sní.A k večeři teda sní krupicovou kaši,ale jedině z flašky :fearful:.Lžičkou ji teď nechce i když už večeřel normálně lžičkou anebo i chlebík,ale ten teď nechce vůbec :(.Joooo ale víte co teď miluje :slight_smile:?? Normálně mi chodí do kuchyně na tvrdé usušené rohlíky :grinning:!! Ale ty fakt kouše pořád :grinning:.Myslím,že mu to dělá dobře na ty zoubky :slight_smile:,takže žádný drahý kousátka :grinning:....
31. kvě 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :kakao děláš u UM nebo normálního ? Já už z normálního plnotučného :slight_smile: Jako u všech kluků :wink: ....
31. kvě 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina držím pěsti ať všechno špale, i když pomalejc - to neva :slight_smile: s Dr je někdy kříž, já s tou naší taky trochu bojuju - a ještě jsem se nerozhoupala ju změnit :frowning2:
31. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83
@kijir dávám normální plnotučné, UM do ní nedostanu ani náhodou :slight_smile:
@ofelieee díky, mě nevadí, když to bude později, jde mi spíš o to, aby to vůbec bylo a proto ta neurologie, chci mít jistotu, že je vše tak jak má :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ahoj, inak odporucam si pozriet jednu relaciu o metode INPP, moja byvala spoluziacka Katarina Sipos je jedina na SK co ma z toho certifikat /studovala to v Amerike a chodia stale na nejake zahranicne konferencie/, neviem aka je situacia v CR ale urcite sa najde aj tu niekto kto sa tym zaobera. Tu je rozhovor s KAtarinou o tej metode a motorickom vyvine dietata: http://www.tvlux.sk/archiv/play/4291/doma-je-doma-310
31. kvě 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak toto je velmi,velmi zajímavé.
31. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem dětičkám přejem nádherný den-ať pořádně oslaví MDD. :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fassy tak co, zvládli jste cestu?
2. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaké jste kupovaly golfky - pokud jste už kupovaly? Kromě Mclaren a Nuna... Chci koupit na dovolenou nějaké skladné a aby se daly dát do lehu.
3. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Tak už jsme konečně doma :slight_smile: Cesta byla celkem v klidu. Daník ji skoro celou prospal, dali jsme mu pít ten spací čaj :grinning: Horší už byl pak šok v Londýně, kdy díky zpoždění a díky nenormálním kontrolám dětského jídla do letadla nám uletělo letadlo do Vídně. Na rychlo jsme sháněli náhradní let, tak hodinu na to letělo letadlo do Prahy, tak aspoň tak. No v Praze jsme zjistili, že nám opět ztratili kufry (už podruhé, poprvé když jsme letěli do USA a podruhé když jsme letěli zpátky) Naštěstí se našly druhý den ve Vídni, tak nám je přivezli až domů. Jinak trošku bojujeme s posunem času. Dneska jsme vzhůru od půl 4 ráno :frowning2: Tak snad se to rychle spraví :slight_smile:
@xlili Taky vybíráme už nějakou dobu. Na každém je něco no :frowning2: Nejvíc se mi líbí Cybex Callisto, ale naživo jsem ho ještě neviděla, tak snad mě nezklame :slight_smile:
3. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili já mám peg perego pliko a jsou prima (akorát jsou z druhý ruky a upadlo jim kolečko :sweat_smile: )
3. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Ahoj, ja mám Zopa jumper a som spokojná. Ale moje dieťa sa nerado vozí, takže máme najeto jen pár kilometrů. Mala som ho aj na Slovensku a aj keď som na tieto veci vyslovene antitalent bez problémov som ho pred nástupom do vlaku zložila, je polohovatelný skoro až do ľahu, má aretovacie predné kolečká, bol k tomu aj tenší fusák a kupovala som ho za rozumnú cenu. Nevýhoda je, že na kostkách trochu drncá a ťažko sa riadi jednou rukou, ale po dobu telefonátu sa to prežiť dá. Páčil sa aj mojej sestre, ktorá si ho tiež bude kupovať, ale viem, že fassy písala, že jej zas nesedí. Asi si to budeš musieť ošahať
@fassy Napíš mi názov toho čaju. Pavlík totiž celú cestu behal po vlaku, kričal, skákal, jukal tam po ženských... . A najhoršie bolo prebaľovanie, keď som jeho holú prdelku naháňala po vagone. Manžel vyhlásil, že sa teší do práce, kde si odpočinie. Ale teda za vaše cestovanie by som to nevymenila ani náhodou. No hlavne, že sa tie kufre našli. A prcek sa tiež zrovná, daj mu čas.
4. čer 2012 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Nevím teda jestli zrovna tento čaj jde sehnat v ČR, ale myslím si, že bude fungovat i nějaká česká značka čaje na spaní. Tohle je on http://www.walmart.com/ip/Celestial-Seasonings-Sleepytime-Vanilla-Caffeine-Free-Herbal-Tea-1-oz-Pack-of-6/17195103 :wink:
4. čer 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
dlouho jsem tu nebyla, nějak nestíhám vůbec nic.
malej se naučil lézt na gauč, postele atd. a já za ním týden chodila, protože neuměl slézt. teď sice už sleze, ale zase zapomíná, že je ve výškách, prostě si poposezuje, až spadne. je samá boule, modrřina, fakt vypadá jako týraný dítě... :frowning2:

holky, potřebovala bych trošku radu...ohledně stolice. už máte pevnou stolici? já už jsem to řešila s doktorkou a prý jestli se to nesrovná, pošle nás na nějaké vyšetření...my nemůžeme žádné jogurty, hrušky, švestky, nic...co trošinku projímá. a i když zrovna nemáme v pleně totál obarvenou vodu, tak prostě máme bahínko. prostě tvrdčí formovaný bobek jsem ještě neviděla. omlouvám se za popis...ale fakt si nevím rady... :confounded:
4. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to moc držím palečky. kdy jedete do tý prahy?
4. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 s těma hovínkama je to u nás tak 50:50, občas se povede "do kroužku stočený", ale často je to taky bahýnko... taky jsem si říkala, jestli bych se nad tím neměla zamyslet... obarvená voda teda nebývá nikdy, ale taky bych čekala dospělejší výtvory... Aůle vliv jídla na to nepozoruju v podstatě vůbec... chmm
4. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 U nás jsou buď bobky, nebo prostě hovno jak ruka :grinning: Prostě jak od dospělého. Tak to má už od prvních příkrmů. Řidké měl jen jednou, když byl nemocný a měl rýmu. To bys asi měla řešit...
@lusyy Vašík mi teď vůbec nechce večerní kaše. Dříve zase odmítal ovoce. Je to různé. Taky to přisuzuju zubům. Teď jí celkem dobře, přesto nám moc nepřibírá. Dnes jsme byli na převážení a pořád se nemůžeme dostat přes 9 kg. Jinak u toho jídla vyzkoušej různé finty. Já občas prokládám jídlo křupkou, protože na tu otvírá pusu vždycky. Když nechce polévku, tak do ní máčím chleba. Většinou otvírá pusu automaticky, když se na něco soustředí, takže mu dávám do ruky druhou lžičku, nebo vařečku, nebo ho jinak zabavuju :slight_smile:
@xlili asi budu jediná, jak to tak slyším, kdo golfky nebude pořizovat. Jsem spokojená s naším sporťákem z trojkombinace Tako warrior :slight_smile:
5. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov : taky golfky neporizujeme , meli jsme taky trojkombinaci od jané a sportak je super. mame golfky jen takove od svagrove po jejim klukovi kteremu je uz 8let takze to je takova klasika co byla driv kolecka sileny ,tocej se kam chtej , vyjeli jsme s nim asi trikrat do mesta a vzdy bych ho nejradsi rozslapala :astonished: takze za nas zlatej sportak. a kupovat ty nejaky mega moderni golfky mi prijde zbytecne vyhozeny prachy
5. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teraz vyuzivam len golfky, nakolko mi bucho rastie som rada ze mozem pred sebou tlacit nieco lahucke, hlavne po kopcoch ci v lese. Asi aj tym ze uz dako nemam kondicku tak so sportakom funim :grinning: Co sa tyka stolice u nas je to na striedacku podla toho co zje. Ak ma tuu, nasadim viac ovocia, hrusky s jablkami a melon /cerveny/ ak je riedke, maly je viac tuhsej stravy a banany ci ryzu.
Teda my v sobotu letime uz na dovolenku, vcera sme zaplatili zajazd, tak som zvedava ako maly bude v lietadle, hlavne si musim spisat co vezmem na jedlo pre neho a co v ramci lekarnicky aby som na nic nezabudla.
6. čer 2012 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jééé, kam letíte? My asi letos budeme doma, čeká nás rekonstrukce bytu, ale též bych si někam zajela :slight_smile:
6. čer 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekupuju mega moderní golfky, abych měla něco nového, ale ptz hodně cestujeme - na Moravu a do jižních Čech, tak bych ráda něco skladného do auta a taky aby byly lehké a přitom, aby se dali dát do lehu a mohla tam malá spinkat :wink: S trojkombinací kočárem jsem také spokojená, leč když dáme do kufru od auta sporťák, tak se tam téměř nic jiného nevejde... Jedině mě napadá ještě druhá varianta - koupit nové větší auto :grinning:
@kometka5 My máme stolici od cca 9 měsíce tuhou - bobky jako králíček anebo normální hovínko :wink: jen když má rýmu, tak ji má řidší.
Dnes první noc úplně bez kojení a docela v pohodě, až na to, že se Niki vzbudila už v 5 ráno, ale přemluvila jsem ji, aby si ještě lehla aspoň do 6 :grinning: Braly jste nějaké ty prášky na ukončení laktace nebo se to mléko samo přestane tvořit? Přestávaly jsme docela pozvolna, tak mi přijde, že už se toho MM ani moc netvoří...
6. čer 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no ja som tiez mala dilemu, ze ci tie peniaze radsej dat na zariadovanie detskej, ale do nej nam vela netreba a maly este spi s nami v spalni tak sme si povedali ze to pocka buduci rok. Tiez som chcela hrozne klavesy ale potom somsi povedala ze v zahranici som s manzelom nikdy nebola, ja osobne som v hoteli pri mori nikdy v ziadnom nespala, par krat v stane a raz v privese tak konecne aspon raz zazijem 5 hviezdickovy s ultra all inclusive, tak dufam ze budeme spokojni. Letime na Kos - Grecko. http://www.youtube.com/watch?v=y5YyFuxsQBI /najradsej mam tu cast kde ukazuju to jedlo :grinning:/
6. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek