• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
určitě je to složitá problematika. Už jsem z toho načítání informací taky celá tumpachová :slight_smile: Dokonce jsem ztěžka oprášila i němčinu kvůli tomu. Vychází mi, že ale všechny tyhle nemoci jsou nebezpečnější právě tak zhruba od puberty. Tam bych je pak očkovat nechala...
@lusyy to je zajímavý, já se to snažila hledat po zákonech a přišlo mi, že všechny ty, co jsou v hexe (ale právnickoiu řeč neovládám vůbec :grinning: ) to je nějakej dr od Pardubic?
@kometka5 a jaký schéma tý hexy teda daník dostal?
12. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee dostane jenom 3.dávky. dostal v roce 1. dávku, teď 2. a za 6.měsíců od tý druhý 3.dávku.

tak je všeobecně známý, že dětské nemoci hůře snáší dospělý. jen si myslím, že právě do tý puberty to klidně může někde chytit. i když proočkovanost dětí je tak veliká, že by těžko něco chytil.
12. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee odpověď v IP.
12. čer 2012 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 jop tak u nas je to presne..kdysi rikla mama , tata ale ted nenene dedu a takovy pazvatlacky...a nebo houka a krici :slight_smile:sice mi ted prijde, ze zacal jakoby trochu rozvazovat...no uvidime :slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlili v kufru nezabere temer zadne misto..je placata...lehce ovladatelna..poloha jde i do lehu....striska pekne chrani...t anova ma polohovatelne nozicky,ale pry zadna slava...je to pry jen takovy vyklapeci polstarek...ale malymu vubec nevadi, ze ma dole nozicky..ba se mui to spis libi :slight_smile: hlavne si k tomu objednej i plastenku a spoucasti byva i moskitiera....sice mi chvili trvalo nez jsme se to na to naucila davat,ale pak je to super...kryje cely dite, je nepnuta, takze na ne nepada a hlavne to vypúada uplne super..takove lunarni vozitko :slight_smile: jedina nevyhoda je malej kosik....
12. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dievčatá.
Náš Oliver je v poslednej dobe strašne plačlivý,plače takmer celý deň,nedajbože mu niečo vezvem,alebo mu niečo nejde tak príšerný rev.No je to strašné,majú to aj vaše detičky?
Pekný deň
13. čer 2012 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@stazina1 ted uz tolik ne....ale nedavno to bylo taky.....
13. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: ,tak po dlouhé době chvilinka času dát o sobě vědět :slight_smile: . Mám teď docela dost starostí a lítáni a tak moc nestíhám.Už dlouho jsem to tady pořádně nečetla ale nebojte občas nahlédnu a něco dočtu :slight_smile: :wink:.Jiřík se konečně srovnal s jídlem a baští všechno co dostane :grinning: . Sluch má v pořádku jak se dr pořád bála,takže na ORL zjistili že slyší super :slight_smile:.Ale máme pořád jen 4 zoubky :slight_smile:.Péťu mi asi nevezmou do školky,takže moje plány jít do práce vzaly za své :(.A manžel pořád přemlouvá že prej teď určitě tu holčičku udělá :D !!!!!!Zatím se držím a jsem neoblomná :slight_smile: .
13. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kijir :grinning: já bych do toho šla
13. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ofelieee : :slight_smile: .No tak pokud bude manža pořád jakej je a ještě ho to bude za rok držet,tak se třeba nechám "ukecat " :wink: :grinning: :wink:
13. čer 2012 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, malý se taky dost vzteká. Buď pomůže odvést pozornost jinam, nebo se mi věší na nohy a chce utěšit. Nekřičím na něj, snažím se zakazovat klidným hlasem a většinou ho vezmu i na ruc,e a jdeme se třeba koukat z okna. Má teď asi tu separační úzkost, tak je pořád na mně přilepený. Ale jinak je to zlatíčko :slight_smile: Na cvičení jsme změnili sestru i doktorku a je tam úplně spokojený. Tam, kde jsme chodili před tím, ho označili za agresivní negativistické dítě :angry: Teď mám jasný důkaz, že to bylo jejich špatným přístupem.
My máme z nepovinného očkování TBC a malý má dost velký ten puchýřek. Takže čím starší, tím horší reakce. Kdyby se narodil o rok dřív, dostal by to automaticky po porodu a bylo by to v pohodě... Jen tahají z lidí peníze, protože teď už se to musí platit. Většina povinných je zadarmo. Takže to vůbec nedělají proto, aby si mohl rodič vybrat, ale aby na tom vydělali.
Co se týče mluvení, v roce uměl bum, mama, tata a jak dělá ovečka - bé bé. Teď z toho říká jen mama. Ovečku už nedělá. Místo toho umí jak dělá tygr - uaaa :slight_smile:
@kijir já Tě obdivuju už teď, tolik chlapů doma! Kdyby se holčička nepovedla, tak čtyři kluky si neumím představit :slight_smile: Znala jsem jednu rodinu, kde se narodila dvojčata - dva kluci, a když pak zkoušeli holčičku, tak se opět narodila dvojčata - dva kluci :grinning:
14. čer 2012 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
nevím, jestli jsem se už vás ptala, ale nemáte někdo za sebou laserovou operaci očí? uvažuju že na ní půjdu. dneska jdu na předoperační vyšetření, tak doufám, že to nějak dopadne. jen bych potřebovala nějaký zkušenosti, jestli máte.
ddíky moc...
15. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas včera krásný příklad batolecího vztekání :confounded: vecer mi mala nechtěla jit z venku domu a tim to začlo, řev, tak jsem ji rovnou nasměrovala do koupelny protože spala jen od 10 do 12 a pak už ne. začla jsem napouštět vanu a ona mi z košičku čmajzla vigantol a začla ho strkat do pusy, u toho jsem ji svlíkala. no apak už jsem ji chtěla dát do vany tak jsem ji ten vigantol vzala a to jsem si dovolila dost :sunglasses: takže zachvat vzteku kopala nohama do vody ze se miji tam nepodařilo posadit položit nic. tak jsem ji zas vytahla posadila na koberecek pred vanou rekla ji až se uklidníš tak ja přijdu a odešla jsem a zavřela za sebou dveře, v tu chvili bylo ticho.chvilku jsem počkala a vratila se a začla zas ale už e to tolik , tak se mi ji podařilo dát do vany a umýt ji i když pořád poknouravala ale to už bylo spíš z toho že byla utahana
15. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 mam dve kamosky a strejdu, kteri an tom byli..vsichni dost dioptrii a jedna kamoska je uplne bez bryli...strejda ma jen nejake male..a vsichni jsou spokojeni...a operace v pohode
15. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy koukam, ze ty deti jsou v tomhle fakt stejne......a vigantol u nas tez vede..vecne okusuje tu sklenicku
15. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@aprint mě malá v nestřeženém okamžiku snědla celou tu nálepku z vigantolu :grinning:
15. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pusolamy
@aprint
@zuzuli83 my už máme taky tu nálepku z Vigantolu dole :slight_smile: Když mu v klidu řeknu, ať mi to dá, tak je to bez řevu. Když mu to jen tak vezmu, tak je taky řev.
@kometka5 sestra na tom byla. Nesmíš mrknout, koukáš se na nějaký určitý bod. Pak po operaci musela pár dnů dávat pozor, např. v noci spala rovně na zádech, vlasy jsem jí myla já, ona si chránila ty oči a nosila všude sluneční brýle. Mít peníze, tak jdu na to taky, každoročně utrácím za čočky.
15. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy jinak u nás by byl ještě větší řev, kdybych na něj zavřela dveře. Je teď na mě furt přilepený, ani na záchod si nemůžu zavřít :slight_smile:
15. čer 2012 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov : na záchod se mnou chodí celý procesí : adélka a za ní pes honzík ( jorkšír a váží 1,40 kg :slight_smile: ) a předháněj se kdo tam bude za mnou dřív :grinning:
15. čer 2012 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pusolamy
Tak to máme podobne,keby len na záchod.Všade,kam sa pohnem tak moja cicka za mnou :slight_smile: No fakt niekedy je to na palicu :slight_smile: a reve za každú hlúposť :slight_smile: Čo už,snad ho to prejde.
Pekný deň
16. čer 2012 v 06:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tak my sme uz po dovolenke, bolo paradne. Na Kose sme si pozicali auto tak sme presli aj cely ostrov. MAlemu sa lubilo v mori aj v bazenoch hotelovych. Plaval si v rukavikoch CHEREK´S Kraulquappen, kamoska mi odporucila a fakt su genialne. Jedlo, ubytko vsetko super. Maly sa nam tam rozkecal este viac, cesta lietadlom cista pohoda, spal rano aj poobede, takze sme si kolko krat aj my dve hodky po obede zdriemli v tom najvacsom teple. Po veceri sme ho uspali v kociku a sedeli sme v bare na drinkoch, nezobudili ho ani lietadla, ci hudba. Chutila mu aj grecka, talianska, thajska kuchyna i ryby, s jedlom ziadny problem. Jedina nevyhoda ze asi na duhy ci treti den ked utekal po mierne sa zvazujucom betonovom chodniku, tak si nabil nos. Tak mal zvysok pobytu chrasty akoby sme ho zbili :grinning:
17. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ciernavila : ta to je paráda že jste si to tak uzili :wink: a to vam k tomu autu pujcili i autosedacku?
17. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy ano, to bolo v cene. Bola sice do 10 kg ale bola dost vysoka, mal aspon 10 cm este nad hlavou takze ok.
17. čer 2012 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
teda u nas to je tak ze ked nahodou maly pride za mnou na zachod - co nebyva casto, tak mi tie dvere este zavrie aby som mala sukromie alebo mi odtrhava papier a podava - hotovy servis :grinning:
18. čer 2012 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@ciernavila to dela malej tez a pak me nechce pustit ven ...:slight_smile: a nebo taha toaletni papir ...a chce porad splachovat :grinning:
18. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@aprint nas splachne a vdy zakyva do zachodu a povie "Pá, pá!" SA na tom smejem. Minule dosiel do kuchyne rano a ze: "A to je toto?" /preklad:A čo je toto?" Taky bol podareny. NA pupok zacal hovorit pupo a pupa :grinning:
19. čer 2012 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak nevim co se zas deje...od vcera ma Pepca opet horecky:frowning2: jestli zuby nebo nejakej upal....my snad nemuzeme chvili v poradku :frowning2:
19. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my právě proděláváme 6.nemoc. Byly to 3 hrozný dny s teplotama,teď už se osypala,takže je už bez teplot. uff,dalo mě to zabrat. No,snad do neděle budem fit,jelikož jedem na dovču-na tu chaloupku,jak jsem sem dávala odkaz. Tak to tam okouknu a třeba by nebyl od věci ten srazík nebo to už úplně padlo???
20. čer 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vam zelam vsetkym zdravie.... taka som rada ze DAniel je zdravy a nic mu nie je. Na tom mi zalezi.... metarialne veci nei su tak podstatne. Hovorim to preto lebo za posledny mesiac a pol som prisla o fotak, DAniel o dve capice, vcera stratil sandalu Sante, a dnes mi na MAsarycke v PRahe ukradli penazenku kde som mala cez 3 tisic, permice do Zoo a bankovu kartu. Tak ma to rozlutostilo ze som si aj poplakala ze sa to tak nakopilo ale co uz, stavaju sa aj horsie veci. Este ze DAnkovi sa nic nestalo.
21. čer 2012 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila ty jo to je teda pech......takhle vsechno naráz...ale hlavne ze jsou deti v poradku .....vsechno zly je k necemu dobrý!!!
21. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek