• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Náš pepiši se dnes vrátil do dětských let a nemohla jsem ho dostat ven..kdyz mohl choditko mit, tak v nem nechtel ani za boha byt a ted....
10. srp 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
..a pridavam jednu po zasmání...Mr. Luggage :grinning: :grinning:
10. srp 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@aprint no kysele by sa moc nemalo, ale skorej tak ze pomarance, citrony a pod. Vacsinou sa pise na modrom koni ze jogurty a veci na crevnu floru sa mozu. Ja som mu ale nedavala ani jogurt. Mlieko mal, ale mlieko moze, tam som to v letaku nevidela ze by nemohol. MAme Ospen 400.
10. srp 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint este som sa aj mojej doktorky pytalaa ona ze moze jest vsetko.
10. srp 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila taky to muze byt jak se poti z teploty.....Pepa kdyz byly ty vedra, tak mel potnicky a vypadalo to jako drobna koprivka..hlavne na brise a na zadech
11. srp 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no mozno, ale praveze sa mi nezdal ze by sa potil, vonku je uz par dni chladnejsie okolo 20 a ma to vsade aj na nohach a chodidlach, ale zda sa ze to ustupuje. Teplotu uz nemal. Tak je to snad za nami, len sa este cpeme tymi antibiotikami ktore mu zo zaciatku chutili teraz ich do neho sice nejako nacpem ale vzdy pred tym uteka.
11. srp 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila chudak malej, tak at se hlavne brzo uzdravi at se nemusite trapit
13. srp 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint jéé Kuba má myslim stejný tričko jako Pepča, to proužkový modrý - není tam takovej dráček a napsáno "Feed me I'm hungry"?
13. srp 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ne ne tphle je je n prouzkovany a bylo v setu s riflovyma laclovyma trictvrtakama v Takku....:slight_smile:
14. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v čem spávají vaše děti? Já pořád nějak nemůžu přijít na to, co by bylo nejlepší - klasickej overal už je blbej, protože jak chodí, překážej (smekaj se) ty ťapky, overal bez ťapek nemůžu sehnat, obyč pyžamo - mám pocit, že jak se pořád mele, tak by mu lezly záda (teda - on spí v sakypaku, ale stejně?) jen body a sakypak - to mi zas přijde, že mu bude zima na nohy při rannim buntošení v posteli... to je problém, že :slight_smile:
14. srp 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee my mame overal s tapkami, ved v tom ani nechodi skoro vobec len spi, odokryva sa inak by mal studene nohy.

Haha baby ja tu mam teraz manzelovych rodicov a je to fakt sranda. Manzel po tyzdni az zajtra dojde zo sluzobky tak som tu s nimi a s Danielom sama. Obcas pocuvam hlasky tipu ze cierne pivo je dobre na laktaciu, na nizky tlak si mam ako tehotna dat cervene vino, tak mi nalieval dedko vecer Crianzu :grinning:, malemu pracne umyjem rano zuby a za dverami stoji babka s cokoladou v ruke...haha, na ihrisku dedko nechape preco maly nechce akurat naberat lopatou piesok do kyblika ked mu tu lopatku nuka, Danko s dedkom kuka na pocitaci spravy /lebo telku chvalabohu nemame/ a dnes dokonca aj daku slager TV kde boli dychovky, babka nechape ze riad davame do umyvacky, stale ho umyva rucne...
14. srp 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee my spinkáme v overalu-a ťapky se smekaj :slight_smile: a jestě ve spacím pytli,teď má lehký. Při těch největších vedrech měla overal jako kraťásky,ale ten jsme podědili,takže ani nevím,zda se dá ještě sehnat,je trošku postarší. :slight_smile:
15. srp 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Moc gratuluji !!!!
@ofelieee My spinkáme už v klasickém pyžamku nebo v overálku bez ťapek, když byly ty největší vedra, tak jsem mu dávala jen bodýčko :slight_smile:
15. srp 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee my to stridame..kdyz je teplo , tak bud jen triko a plinku nebo klasicky pýžo s krátkým rukávem..když je chladneji(jako treba ted) tak klasicke pýžo s dlouhým rukávem i nohavicema a když je zima, tak overal...pepa je tak horkokrevny, ze se stejne porad odkopa....je studeny stejne nechce byt prikryty....
15. srp 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak se aspon nenudíš :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Ahoj, Pavlík spinká v bodíčkach a tenkých punčoškách. Povodne som mu dávala overay bez ťapiek, ale v priebehu noci sa mu zosunovala plienka a vždy sa nad ránom budil počúraný až za ušami. Bodíčka plienku pekne držia, tak sa ani nepohne. Prikrývam ho flaušovou dekou, ale stále je odkopaný. Skúšala som dávať aj klasické pyžamko, ale keď sa vrtel, tak mal stále holý chrbát i bruško a ja som neustále bola nad postieľkou a upravovala mu to.
15. srp 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Ďakujem

@ciernavila Keď to čítam, tak mi to pripadá vtipné. Ale keď som toto mala po porode doma 2 týždne, tak som mala penu u huby od zlosti. A naviac trojmo - od mamky, otca i od svokry :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. srp 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana no mne by skusil ktosi prist na navstevu v sestinedeli, to len muza chcem mat pri sebe
15. srp 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska se jdu podívat,co dělá Juditka v pokojíčku,že je tam takový klid......a ona potvůrka mrňavá si patle pusu moji rtěnkou......vypadala,jako když zakousla králíka,pusa,tváře,tričko,ručky od ní a rtěnka samozřejmě není už k použití. A to je jí teprv 16 měsíců....... :grinning: :grinning:
17. srp 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lusyy @lusyy ja som sa zase smiala, lebo dnes odisli babka s dedom. Daniel potom behal po byte a vravel "dedo, dedo", na babku si spomenul az ked sme kukali knizku receptov z cokolady - uvidel cokoladu a povedal "baba" /lebo jedine ona mu ju davala/. Aj poobede ako sa zobudil prve bolo "Dedo pápá..."
Strašne si obľúbil naháňanie muchy. Liezla po okne a keď som do nej hádzala plienky tak sa zadúšal od smiechu, potom som muchu s ňou zabila a vyhodila vo vreckovke do koša. Po pár minútach došiel za mňou s Ďalšou vreckovkou, vraj aj on chytil "pumu" /muchu/. Mal tam ale len malú špinku :grinning: Teraz behá po byte s knižkou a vykrikuje "páv", vie ho aj úžasne napodobniť. Tolko slov povie tak čisto, len tá mucha je stále "puma" :grinning:DD
17. srp 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee já dávám malé overal s ťapkami (máme pogumované ťapky, tak se nesmýkají), máme i bez ťapek, ale malá má hned studené nožky (po mně), takže jí stejně dávám ponožky..a když jsou ta horka, tak dávám body a ponožky - jinak by byla malá hned zpocená jak myš..
20. srp 2012 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to dnešní spinkání vidíme asi na nahaťoura i plína je zatěžující. Miluju teplo,ale toto je už i na mě hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to dneska razíme do solné jeskyně,tam bude asi příjemně,ale ta cesta na kole uff,uff....
20. srp 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včerejší letní deštík byl príma.....jely jsme s Juditkou na kole a já zpívala prší,prší....a Juditka cáky,cák.Ovšem nechtěla jít domů,když jsem ji přece jen dostala za dveře(to už byla bouřka) tak mě přinesla boty a dělala ručičkama prosím,prosím....já bych ji sežrala :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila :slight_smile: a jak dělá páv? Mám ho v jedný knížce a neumím to :frowning2: To je Daník dobrej že mluví dobře, Kuba má sice úžasnou slovní zásobu, ale žádný slovo není komplet. Stan je tan, chleba je leba, babička, balón, bazén a kde co dalšího je ba...

My jsme teď ty horka prima přečkali na táboře, v lese a blízko rybníka, fakt to bylo dobře načasovaný. Jen ten návrat do města je ouvej. Spali jsme ve stanu a jak jsem se bála, že po nocích už bude kosa, tak nakonec stačil jen sakypak... a ty rána v lese, to byla pohádka. To je na tom vstávání s dětma nejmilejší :slight_smile: (protože jinak mě to někdy dost prudí :sweat_smile: )
25. srp 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee http://www.youtube.com/watch?v=9MhZPqHeEAQ&feature=related v 0.14 sekunde. Daniel to fakt napodobnuje celkom vtipne, ja robim pava tak autenticky ze som bola asi pavom v minullom zivote :grinning:D
26. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :slight_smile: já myslela že tam uvidím přímo Danielka. V tom případě Kuba byl asi vrána :slight_smile: v tý je dokonalej. A já opice :grinning:
30. srp 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba se teď potýká s nějakou záhadnou nemocí, má horečky, ale ne tak vysoký, myslim do 38.5, klasicky ráno míň, večer víc, plnou pusu aftů (ale jakože plnou, klidně 30 jich tam má), který ho moc bolej, a do toho občas průjem (málo jí, takže toho není moc). Nepřipomíná vám to někomu něco?
30. srp 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee tak my sme mali len dva afty maximalne ale behom par dni to preslo.... teploty podobne.
Inak videa uz nerobim skoro vobec, malokedy, lebo odvtedy co som stratila fotak tak aj menej fotim, obcas len s mobilom.
Mne dnes Daniel stlacil ten vankusik s pracim gelom a streklo mu to do oka a na tvar tak bol dlho rev, lebo som ho dala do vane, celeho ho vysprchovala, furt z neho isla pena, vymyla som mu vodou poriadne oci. Chudak mal to chvilku cervene to oko ale uz to je v poriadku.
Co sa tyka nocnika u nas to je des, minule sa po 20 minutach aj vycikal, ale to bolo tak pred troma dnami. Dnes som ho nechala nahateho ze to zachytim. Najprv sedel 20 minut, potom sa zdvihol a sli sme do vedlajsej izby, tak sedel na druhom nocniku 15 minut , potom sme sa vratili do detskej tak tam este dal do 10 minut na tom prvom a este sme skusili aj minutu na zachode velkom.. A nic. Potom vstal, rychlo utekal sa skryt do obyvacky pod susiak, ja za nim s nocnikom a zacal cikat po stojacky. Volaco som zachytila, ale v polke ako som ho zabrzdila prestal, tak som ho posadila a zvysok dal do nocnika. Este na nom chvilu sedel ale myslela som ze je koniec. Potom sme sa utreli a vstal, schoval sa v domceku s gulickami a tam dokoncil svoje "veldielo" Tak som si povedala ze druhy krat to uz vystriehnem lebo viem ze sa v tom momente vzdy bezi niekde schovat. No hodinu nic a ked som sla do kuchyne nieco vyhodit som sa vratila a mlacka na koberci. Mne to pride ze on dokaze aj dlhe minuty sediet na nocniku ale setri si to pokial niekde nevybehne na kryte miesto kde ho niknevidi a tam to postojacky pusti. No to este bude zabava....
30. srp 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, to jsou věci... sousedčin syn zase se předevčírem vymáchal rukou v kaluži lidský krve na ulici, teď je čeká X odběrů krve na vyloučení nemocí jako AIDS a žloutenky... :( a úplná jistota, že to je v klidu, bude až za půl roku.
My s těma aftama pěkně zápasíme, už má Kuba antibiotika a brečí... v podstatě pořád. Myslim, že tolik toho ještě nenabrečel za celej život, co za tenhle týden. Bolí ho i krupicová kaše, banán, voda... zaplaťbůh ještě kojím. Už aby ty atb zabraly, jsem už trochu na budku, nehledě na to, že jsem tejden nespala.
1. zář 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na to očkování, jak se tu posledně řešilo... My jdeme v roce a půl na 4. hexu a pak až na Prevenar, tak nevím, jestli to MMR, co jste tu řešily je ten 4. Prevenar? Asi to každý dává jinak. Nám se to dost posunulo i proto, že malý má ještě pořád reakci na to očkování TBC. Jinak poslední dobou mi pořád vylézá z jídelní židličky. Jak jste to tu řešily, tak jsem ještě nevěděla o čem mluvíte :slight_smile: Z kočáru vylézá pořád, ale teď začal i z té židle, takže už v ní vůbec nejí, bryndák taky vůbec nechce, takže jíme všude po bytě... Někdy se tak vzteká, že začne mlátit hlavou o zeď. Ale udělá to z ničeho nic. Hraje si, sedí u zdi a najednou zjistí, že je za ním zeď a buší hlavou, nakonec brečí. Někdy si s ním nevím rady :confounded: Jinak na noc dávám pyžamko s ťapkami, ale přijde mi, že se už moc nevyrábí pro ty větší děti. Bez ťapek nemám ráda, protože má pak otlačené ponožky. Na nočník ho ještě nedávám, nechtěl na něm sedět a brečel,. tak jsem to teď odložila. Co se týče čištení zubů, kartáček hryže a vyrvává z něj štětiny nebo s ním čistí podlahu... :grinning: Zatím to nehrotím. Byly jste už s dětmi u zubaře? Všimla jsem si, že v průkazce je vložená i průkazka k zubaři a kontrola je tam už v roce, ale to měl Vašík ještě málo zubů, tak jsem s ním zatím nebyla. Další je tam psaná v roce a půl, tak uvažuju, jestli už jít...
1. zář 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek