• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ustarana este ma ako odcasne riesenie napadaju aj taketo gyce :grinning: http://www.babynabytek.cz/detska-postel-auto-p441/ Ale viem e v tom by mohol spat bez problemov, miluje auta
17. říj 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila No pokiaľ ho to prinúti spať v posteli, tak prečo nie. Ale čo s tým spravíš za dva roky? Zasklepuješ? Predáš? Ono to používaním dosť stratí na cene. Čo si o tom budeme rozprávať.
17. říj 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana no ved to ale na tych vyvysench sa bojim aby mi neliezol na ten rebrik uz teraz /co aj bude/ a neskocil dole a neublizil si....
17. říj 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ozaj a vy to riesite ako?
17. říj 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Zatiaľ som teda tie postele nejako neštudovala, ale z počutia viem, že sú poschodové postele, ktoré sa dajú rozložiť na dve samostatné postele. Takže toto by možno bola prijatelná varianta. Teraz by ste pre Danka poskládali jednu postel a keď budete potrebovať, tak poskládate druhú a tú Dankovu pripevníte na tú novopostavenú. Neviem, možne si to predstavujem ako Hurvínek válku, ale ako píšem, fakt som to zatiaľ neriešila a detailne neštudovala.
17. říj 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana no tak to je potom tato Gazel: http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=164&sek=eshop Da sa kupit jedna a k tomu nadstavit dalsia
17. říj 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak to je ončo. Teraz ti zas z tak veľkej výšky nespadne a až bude Ninka večšia, tak si svoju vyvýšenú posteľ Danko ubrání, aby mu tam nešla.
17. říj 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana jojo, bylo to venku, já hrozně miluju takový ty čerstvý ořechy, jak se sice musí loupat, ale jsou slaďoučký a šťavnatý... nu a letos jich je málo, takže jak jsem nějaký viděla, frčela jsem na nich... měla jsem sebou Kubu a ještě 4letou Aničku, oba s nadšením ty ořechy křápali a Kuba je i má rád na jedení (co on nemá rád, že...), lilo jak z konve, nějak jsem byla taková roztržitá a dětem to na klidu myslím nepřidalo... a ta kopřiva, na kterou musel jít, protože blízko byla husa (GA! GA! GA! :slight_smile: ), to jen dokonala
17. říj 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Chudák malý. Tak hlavne, že už ste doma.

Holky, skúšali ste už niekto dávať prckovi kysané zelí? Dostala som domáce a mám chuť spraviť segedínsky guláš s kuracím masom. Len neviem, či je zelí vhodné pre také male dieťa. Pátram na nete, ale všade sa píše len o obmedzeniach do jednoho roku a potom už nič. Na niektorých forach som čítala, že to matky dávajú deťom už od 1 roku. Tak neviem. Ale s fazulkovými luskami, hráškom a čočkou problém nemá. Respektíve sú to jeho najobľúbenejšie jedlá.
17. říj 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ja som robila kolosvarsku kapustu a v pohode bol, tiez to je z kysleho. Do jednej polovice som dala klobasky, do druhej pre Daniela bravcove.
18. říj 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana :grinning: jo,když už jsem na netu,a to jedině když Juditka spí, hledám hračky kreativní a zajímavé. Juditka jich nemá moc,jelikož jsou drahý,ale stojí za to :slight_smile: Mrkni do mého fotobloku,tam mám věcičky,které vyrábějí jen české ručičky :slight_smile: A přidám ještě dnes jednu hračku,sice jsem zatloukadlo už dávala,ale toto je mnohem zajímavější :grinning:
18. říj 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes poslední nalezená krásná hračka,kterou jsem teď právě objednala: popis:Ideální pomůcka pro procvičování jemné motoriky a logického úsudku. Dítě háže kostkou a podle toho, jaký symbol zvířátka padne, musí doložit odpovídající zvířátko na archu. Ta se ovšem nesmí překlopit. Vyrobeno z kvalitního masivu. U kočičky je to na barvy. Do toho děti vyrostou,teď si to mohou jen skládat :slight_smile:
Tak já letím uklidit kuchyň,pa. :slight_smile:
18. říj 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana myslim, že v pohodě, když to uvaříš, tak už ho to ani nezakyselí... Kuba miluje pickles, co doma dělám (v podstatě kysaný zelí, jen ne zelí :slight_smile: ) nedám mu toho moc, ale problém neměl... a to jí syrový
18. říj 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Včera si sa pýtala, ako riešime spanie my. My sme povodne v detskej izbe mali rozkladaciu sedačku pre manželovho syna, ktorý tu trávil 2 víkendy v mesiaci a prípadne pre mojích rodičov, keby sem dorazili. No keď som otehotnela s Pavlíkom, tak ten starší tu stále chodil nejaký smutný až z neho nakoniec vypadlo, že sa bojí, že ho u nás nebudeme chcieť a keď sa narodí malé, tak nebude mať ani kde spať ... . Takže tak nejako sme to s manželom narýchlo prebrali a manžel kúpil poschodovú posteľ. Nejako som sa o to nestarala a ani neviem aká to je značka, len viem, že na to vychytal akciu. Je to taká obyčajná poschodovka, nie je na nej nič zvláštne a dnes som si po preskúmaní postele všimla, že sa z nej dajú spraviť dve samostatné. Uvidíme, či si ju necháme alebo nie. Malý zatiaľ spí so mnou v spálni a manžel so starším v decáku, ale tak nejako pomaličky sa začínam pozerať po detských izbách, že by sme už s tým mali niečo spraviť. Ale teraz zase chceme ešte chvíľku počkať, aby sme vedeli, čo sa vyklube z toho druhého miminka a podľa toho sa aj zariadili.
18. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Na album som pozerala, je fakt pekné. Na Fler sa tiež často pozerám a len ticho závidím. Sú to fakt nádherné veci. Škoda, že k týmto veciam veľmi nemám vzťah, respektíve nemám nikoho, kto by ma v tomto podporil, pochválil výtvor a tak.
Tie hračky, čo si sem dnes vkládala som videla tiež a už som nad nimi slintala, len vobec neviem, či to mám kupovať alebo nie. Mne totiž pripadá, že malého nič nebaví. Teraz sme boli na burze a nakúpili sme toho fúru od drevených kociek cez drevené puzzle, magnetický rybolov, knížky, drotkové hlavolamy, lego až po zatlkačku. Na všetko sa akurát pozrel, čo s tým robíme my a zahodil to do krabice na hračky. Ale keď prídeme do materského centra, tak sa može pominúť z trampolíny a skluzavky. Takže my asi budeme zariaďovať telocvičňu a nie herňu.
18. říj 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila @ofelieee Tak som ten segedín spravila k večeri. A vobec nemal úspech :pensive: . Všetko to vypľul a ešte si poutieral jazyk o moje tričko. Keď som vzala do ruky misku, že ju odnesiem, tak utekal zo stoličky a kričal ne-ne-ne. A pritom sa mi teda fakt podaril.
18. říj 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana mnam ja ho rada dojem :slight_smile: Tak nakolko dnes bol o 5 rano hore a na obed spal len 30 minut na zemi,a furt melie tymi ustami a bolia ho zuby, urobili sme dalsi experiment. Postel pre Ninku sme mu dali, tu jeho sme dali naspat do spalne. Tak ju dnes skladal s tatom. Je bez tych vyndavacich sprusli, proste cela bocnica je prec. Pod to som dala dvavelke plysaky ktore ho akoze strazia. Ale ked dosiel cas spania tak zase plac. Ale odisli sme, zavreli dvere a ticho. Ja mam len blbeho tusaka ci zase zaspal aj v tejto druhej posteli. Je strasne nizucko nad zemou, ale este tam dame radsej matrac pod to keby sa v noci zgulal, lebo cely ten bok ma volny iba na jednej tretine ma tie velke plysaky.
18. říj 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy milujem drevene hracky, maleho bavi hrozne drevene pexeso v krabicke. Nehlada pary ale jeho to bavi tam ukladat tie stvorceky do radov 3x3, a 3 vrstvy na seba. Nieco podobne len ine obrazky, ale tiez zvieratka: http://www.mrakyhracek.cz/files/_640x480/10204.jpg
Taktiez rads klada puzzle Lena - drevene. http://www.puzzle-puzzle.cz/ImgZbozi/Maxi/m-auto-3769.jpg, potom klasicka kaca na tycke. Labyrint ho nebavil nikdy. Z plastu este sa zabavi s Lego duplo vonku plastova motorka. Este ma uspech u nas toto:
http://www.diteti.cz/data/product/middle/838_2395.jpg
http://www.autismus-a-my.cz/img/p/967-972-large.jpg
Aj na vianoce ma lakalo kupit cosi drevene, len zatial som pri tom funkcnom pradle a magneticko-kriedovej tabuli s magnetkami. Ale si ma navnadila s tou gulickovou zatlkackou, zatlkacku sice mame ale nas maly milje gulicky. Vsade, vonku, v prirode, v jedle, v hracke, ziadna gulicka mu neujde. A gulickove drahy co som nasla na nete mi prisli pre starsie deti, ale toto zatlkadlo by sa mu mohlo pacit.
18. říj 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila to je detektivka na pokračování :slight_smile:

@ustarana mě Kuba k večeři nejí nic než kaše. Moc to nechápu, protože jinak dlabe všechno, ale prostě k večeři se ničím než kaší nenají. Když jsme dělali palačinky, tak byl celej vyhukanej, radoval se, patlal těsto i pekl se mnou, a pak si dvakrát zobl, řekl mňam... kaše. :slight_smile: čili třeba k obědu by to mohlo bejt lepší
18. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já má mtaky ráda dřevo a váhám nad vláčkama, těma s magntkama... je to děsně profláklý, ale je to tak prima...
18. říj 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee heh to ano ja uz sa cela trasem zvedavostou ze kde teraz zaspal....
18. říj 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee vlacik mame tento: http://www.obchodhracek.cz/shop/pictures/11111.jpg Len je dost velky na neho este asi, lebo sa mu este tazko s tym manipuluje hned ho rozoberie. Ale zase dlho pri nom nevydrzi, jedine ze ja sa stym hram tiez a speivam: JEde jede vlacek, jede jede vlak, honem mile deti, honem nasedat, prijeli sme do stanice, jmenuje se ...napr. "dupanice" a dupeme a tak dalej vymyslame stanice...
18. říj 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy uff tak ta gulickova veza stoji skoro 600 :frowning2: tak to uz asi nedam tieto vianoce, ale mozno inokedy, este musime zbytku rodiny plus veci do porodnice...
18. říj 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee heh u nas zase su ine chute.... Daniel isiel na prechadzku s tatom okolo jedneho inkriminovaneho ihriska. Zrazu zastal a manzel vravi: Danko, poď...su tam deti, a ihrisko!" A Danko na to "Hama!" Si hladny?" A Daniel: "Kamene hama!" A mužovi doslo ze to je to ihrisko ktore neznasam, lebo podklad su kamienky a Daniel tam vbehne vzdy do jednej mini lanovej pyramidy kde sa za nim s bruchom nevlezem a lahne si na zem a nabera ustami kamene a mna moze slak trafit od jedu. Uz dva krat sme sa kvoli tomu zdvihli a isli inde. On sa uplne vyziva ze ma moze takto provokovat a ja tam za nim nemozem :grinning:
18. říj 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se líbí na Vánoce tohle http://www.bambinot.cz/Didakticke-hracky/ABC-autobus-se-zviraty, ale taky je to dost drahé. U nás vedou vkládačky. Malý má ráda všechna zvířata, tak by se mu to mohlo líbit. Jinak chci koupit knížky a oblečení. Hraček dostal plno na svátek, už to není, kam dávat. Možná ještě pořídíme odrážedlo, a nebo až na jaře. Zatím jsem neobjevila takové, které by k němu šlo. Je drobounký.
19. říj 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana Tak my moc hraček nemáme,ale to co má ji už taky nebaví,tak doufám,že až o vánocích dostane něco nového,tak bude zase chvíli klid :slight_smile: Ale zabavím ji běžnýma věcma jako luxování,vytírání,pečení. hlavně to pihňání těsta ji baví. a jak to zvládáš s bříškem? První trimest už máš za sebou :slight_smile:
19. říj 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, mne dosli dnes magnetky ale vzhladom na tabulu ktoru som kupila su strasne velke. Rozmyslam kupit radsej vacsiu, nemate zaujem o tabulu 4 v 1? Ona je obojstranna, dala som to do inzercie na MK, uplne nová, neotvorená.
19. říj 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak skuste toto, je to o polovicu lacnejie, my ho mame doma: http://www.dvedeti.cz/Fotografie/Zbozi/Original/LE7223.jpg

Ale vrzu dost kolecka, a ziverata sa daju prepchat viacerymi otvormi nemam pocit ze by ho motivovalo davat to do otvorov kam to zvieratko skutocne patri....hra sa s tym tak dve minuty. U nas fici aj tak radsej realny vysavac, mop a podobne veci z domacnosti.
19. říj 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky devcata tak mi mame tenhle tyden pekne vesely, v pondeli jsme byli na pohotovosti adelka mi spadla z galerie pres zabradli vubec nechapu jak to poridila a jeste behem takove chvilicky :frowning2: jsou to asi 2m , ale nastesti se ji nic vazneho nestalo dopadla na zadek tak ho mela trochu odreny jinak opravdu nic.byl to hrozny sok pro nas obe jak tam visela a ja uz ji nestihla chytit a videla jak spadla, no fuj neprala bych nikomu, a uz neodsuzuju nikoho komu se neco podobneho stane protoze vazne staci minutka a nestesti na svete.
vcera jsme byli na 18mesicni prohlidce tak mame 11,68 a 85 cm, obvod hlavy 47 myslim, no a dr. povidala ze ma adelka jatra na 2prsty, pry by nemely byt hmatatelny vubec, tak jsme byli dnes na krvi na krevni obraz a na jaterni testy - to byli sileny uz ji brali normalne krev ze zily a nechtelo ji to tect tak ji mordovaly obe rucicky , jeste ze jsme tam byli s manzele m oba ja bych ji sama a ni neudrzela. tak ted budem cekat do pondeli na vysledky a snad to bude o.k. no takze to je nas bajecny tyden a to nepisu co kde rozbila :unamused:
19. říj 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy uff, chuda, tak dufam ze vsetko dobre dopadne, teda to je naozaj akcny tyzden
19. říj 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek