• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila To je fakt hrozné, že tak malí a už tak provokujú. To mi pripomína nášho 13 ročného puberťáka.
19. říj 2012 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana no to este ked si spomeniem aki boli prvaci ktorych som mala na zakladnej kole, no otras. Doma je posledne obdobie hrozny ale ked sme sli dnes s motorkou bez kocika vonku paraaaada, rychlo isiel ze som az behala za nim, skoro nikdy sa nezastavil a este sme boli na strasidelnom popoludni - masky, sutaze, opekanie a na konci lampionovy sprievod. Tak ho to unavilo ze zaspal bez placu. Ale vcera sice zaspal z postele ale zgulal sa na matrac a z neho na koberec a na obed som vymyslela novu zabranu - opierky z gauca som dala aby nevypadol a zaprela stolickou a aj tak som ho nasla na zemi /som si to aj odfotila haha/ a teraz vecer v klude sa ulozil automaticky na matrac na zem, postel ignoruje. Tak som rezignovala, hlavne ze neplace a zaspal v klude. Akurat mu este tam dame k matracu aj perinu lebo on je schopny cestovat po celej izbe a v spanku si najst miesto kde nie je nic makke len koberec na zemi :grinning:
19. říj 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy No u nás je tiež výborná zábava lúpanie zemiakov a mrkve, vysávanie, krájanie chleba... . K cestu ho vobec nepúšťam, je tam totiž surové vajce a on ešte občas v nestráženej chvíli niečo zblajzne. S bruchom je to OK, som s nim zžitá, lebo som ho ešte poriadne nestihla zhodiť po prvom tehu a už rastie znova. Horšie je to s nervami. Dnes sme išli na cvičeníčko do MC, tak sme ráno zaspali, lebo malý celú noc strašil. A to strojenie sa von to je tiež niečo. Keď sa oblečiem ako prvá, tak on sa od niečoho zasviní (šminky, múka, čaj...) a príde si o mňa pootierať ruky i pusu a ja som ako prasa. Keď oblečiem najprv jeho, tak do doby než sa ustrojím ja sa celý vyzlečie. Kým nachystám do kočiaru svačinu, tak vypije všetok čaj a než spravím nový, tak zas zje svačinu. Dokonca sme sa párkrát po hodine a pol dostali až ku výťahu a museli sme sa vrátiť, lebo moj miláčik zrovna naložil do plienky. A takto je to stále. Takže, keď si predstavím, že toto budem mať za chvíľu dvojmo, tak sa mi robí zle. Do toho cez deň vobec nespí a v noci sa tak 10x zobudí. No proste paráda. Ale asi to patrí k tomu. To je asi tréning na budúcu pubertu.
19. říj 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
19. říj 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy Ty jo, to je teda kaskadérka. A tiež pekný kus ženskej. Hlavne aby vám tie výsledky dopadli dobre. To trápenie zlatíčok je fakt príšerné. A najhoršie na tom je to, že nechápu, prečo sa to deje a milovaná mamka ich nebráni.
19. říj 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw Čauky, tak to si ma teda nepotešila. Dlho si sa tu neukázala. Ako to ide? A skús mi napísať niečo povzbudzujúce, aby ma to ukľudnilo. Asi potrebujem vedieť, že je to pohoda a len ja mám pocuchané nervy a veľmi si to beriem.
19. říj 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana :grinning: ted uz to pohoda je... clovek se musi zajet, zacatek byl teeeeezkej, ale uz je to dobry
u nas stizeno tim, ze malej ma alergii na BKM a nevedeli jsme o tom... prvni 4 mesice stale plakal, takze to bylo narocny

ted uz jsme ale "otrkani" a bereme to tak, jak to je
ti dva mrnousci se miluji k smrti, zadna zarlivost - je to opravdu naaaadhera!
urcite nebudes litovat (maximalne prvnich par tydnu :grinning: :grinning:)
19. říj 2012 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
juu uz nech je Mikulasa a sme styria....tesim sa :grinning: kondicku si pripravujem postupne,dnes som poctivo s tym brusiskom behala za plastovym endurom cez cele mesto :grinning:
20. říj 2012 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ta my jsme vcera presne po roce a pul uzivani pichli kolecko na nasem kocarku jane slalom :slight_smile: mame ten tyden opravdu vydareny :wink:
21. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy my sme pichli tak po roku a stvrt ale nastastie rychlo dorazilo nove a bolo to v lete, takze vtedy zastupili golfky. Tak snad vam to rychlo opravia.
21. říj 2012 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw Jé díky, za povzbudenie. Ja som zas odbehla utíšiť plačúce dieťa a potom som s ním usla. Tak som ti to nestihla napísať skor. Nesmiem o tom toľko premýšľať a brať to tak ako to príde.
@ciernavila To už sa nemožeš dočkať mimča, alebo Ti už prekáža brucho?
@pusolamy Už by tej smoly aj stačilo. Tak budúci týždeň začni dobrými správami - napríklad dobré výsledky krvných testotov...
21. říj 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila A ako pokračuje váš spací seriál?
21. říj 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana aj to aj to :grinning: Hlavne chcem uz mat porod za sebou, to je pre mna nocna mora. Hlavne nech to je rychlejsie ako prvy krat. Brusko mi prekaza len pri spani a otacani sa z boka na bok. Cez den som stale pohybovo akcna bez problemov. Danielovi sme dnes pribili na bok dosku vo farbe dreva ako je postel, takze tam ma zabranu aby nepadol ale zaroven aj sam vie vyliezt. Tak zaspal na matraci na zemi, teraz podjeme spat ho dame do postele, verim ze do rana tam bude. Spolieham na tu dosku. Vyuzili sme nepouzitu garnizu.
21. říj 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana ale to mas krasne ze mate zase dubnatko, u nas bude blbe to obliekanie, ved ja sama s Danielom sa chystam von hodinu, ked budu dvaja budem musiet chytit grif.
21. říj 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila No porod desí aj mňa. Po prvýkrát som sa až tak nebála, ale teraz už viem do čoho idem. No a naše chystanie von som tiež popisovala vyššie, takže mám trochu strach, že až bude ďalšie dieťa, že už sa von nedostaneme. My sme druhé dieťa plánovali niečo po dvoch rokoch, no podarilo sa nám to hneď, tak bude rozdiel rovné dva roky. No bude to prča, zvlášť keď vidím tie dvojročné detičky v materských centrách ako sebou hodia o zem a mlátia rukami a nohami, lebo chcú hračku, ktorú majú iné deti, prípadne decko zahryznuté do zárubne a zúfalá matka ťahajúca ho domov aj s polovičkou steny. No modlím sa, aby ma to nestretlo.
21. říj 2012 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila : no my jsme v kolecku meli zapichli pripinak a s tim jsme dojeli i domu, a manzel to nastesti poridil zalepit sam a odpolednu uz jse i s kocarkem frceli na drakiadu :wink:
@ustarana : no doufam ze vysledku budou dobre , zitra dam vedet
dobrou noc
21. říj 2012 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana : tal to mame dobre , ale nama jist tucne ( pribinaky, a dospelou stravu) a za tri mesice znovu na kontrolni krev
22. říj 2012 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
22. říj 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy Jo jo, taky už jsme píchli kolečko u X-landera. Připínáky jedny. Manžel kolečko zalepil a bylo :slight_smile: Ale to je detail. Hlavně ať je malá v pořádku. Sama mám problémy s játrama a musím chodit na kontrolní odběry, tak vím jaký to je. Třeba to bylo po tom pádu. Dej pak vědět :slight_smile:
22. říj 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana zlus pampers premium care..jsou sice drazsi,ale prijde mi,ze jsou fakt super....mam 4 a kolikrat malymu vydrzi cele odpolende..jinak na noc mame babydrem z rosmana vel.5 a celkem v pohode...jen kdyz spsi hodne dlouho, nebo rano nestihneme nočník, tak se pročura,ale jinak ne...
22. říj 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana náš pepa jí zelí normálně a horzně mu chutná..s bramborovým knedlíkem :slight_smile: a žádný probléms tím nemá..on nemá problém s ničím :frowning2: včera koštoval wasabi brambůrky...myslela jsme, že z něj umřu....
22. říj 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
zimní botky máme zatím jedny od elefantenu..vel. 24, malej má ted 14 cm nohu. dneska mu tet akoupila darek pod stromecek..registracni pokladnu :slight_smile:jinak ted ujizdime na Patovi a Matovi ( dle Pepči Paťa Paťa), takže hačkuju čapku s touhle dvojkou :slight_smile: jinak miluije traktory, bagry a autobusy....tatínkovi říká tátuš:grinning: a začal si říkat na nočník....sice je to zpravidla planý poplech,ale řekne ši číííí.....ve čtvrtel nas čeká 18m kontrola, tak jsem zvědavá na tu váhu..to bude palba. meli bychom dostat i MMR,ale asi z toho zase nic nebude..uz mesic střídáme rýmus kašlem....
22. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@aprint skusala som vsetky pampers do 25 kg (asi velkost 5, ja sa orientujem podla vahy) a vsetko mi precura. Najhorsie boli tie oranzove, vydrzali mu necele 4 hodiny. Rosmann som zatial neskusala. Co u Pepci znamena spat hodne dlouho? Ja by som totiz idealne potrebova plienky, co vydrzia od 19:30 do 8:00. Tak dlho mi totiz chrupci dieta, ked ho nebudi mokre pradlo alebo ja na prebalovanie. S jedlom tiez nemame problem, len pred chorobou toho vela nechcel, ale zeli neuspelo. Skusim to inokedy v inej podobe.
22. říj 2012 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana já mám normální modrý pampersky a nepročůrá je. jak myslíš pročůrá? bokem? nebo kde? myslím, že do 25kg je fakt hodně. nevím, kolik má tvůj malej, ale malej má 4 a pohoda. párkrát se mi stalo, že byl počůranej na bříšku nebo jako na noze, ale to vyteklo prostě mimo.
a malej spí tak od 19 - 6h. a tak v půl 7 měním plenu. tak hodina už není tolik znát.

my jdeme zítra na 18měs. tak jsem na něj zvědavá. jdeme ještě v době, kdy bude čas spánku, tak to bude asi hodně náročný.
23. říj 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy koukala jsem, co jsi objednala za tu hračku. malá je dobrá, pokud to dokáže. protože moje malá, který je 5let má podobnou hračku a myslím ,že je hodně zručná na ručičky a nezvládne to. myslím tím, jak máš tam tu fotku třeba s tou lodičkou, jak tam dáváš ty obličeje, aby nespadli. tak dej vědět, jak to malou baví.
23. říj 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 jojo,dostane to k Vánocům,tak pak dám vědět :slight_smile: Ale baví ji pořád něco stavět ,kostky apod...a hlavně ji to drží,ikdyž dle fyzikálních zákonů by to už mělo být dole :slight_smile:
23. říj 2012 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Našla jsem další kouzelnou hračku,ale je taky drahá :frowning2: pořád nevím co vybrat,původně jsem chtěla koupit pouze 4 hračky.....
23. říj 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ustarana no Pepa spi tak tech 11-12 hodin v noci .....a fakt je procuranej pouze tehdy, kdyz se pocura rano nez vstane..to ma pak morky pyzamo na brise......ale jinak se neprocura a to vecer pred spanim pije a rano v 6 pije mliko.....
23. říj 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ode dneška je ze mne oficialni socka, byla jsem si pro S-kartu :wink:
23. říj 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@pusolamy taktéž jsem dnes byla pro S-kartu.
23. říj 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek