• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
holky prosim poradte.dostala jsem k vánocům poukaz do chicca a nevim co tam za nej koupit kocarek uz mame postylku nepotrebujeme vajicko mame tak tak nejak netusim co tam vybrat a aby to nebylo zbytecne premrsteny tam a na netu potom za pulku :confused: diky za napady
7. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ahojky, viděla jsem pěknou jídelní židličku:slight_smile:, sice na to je ještě čas ale tak to uteče a taky bude potřeba:slight_smile:, jinak třeba jestli tam nemají nějaké chůvičky nebo tak:slight_smile:
7. únor 2011 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pusolamy nějaké lehátko nebo tak něco tam není? Nebo si to nechej až se mimčo narodí, třeba budeš potřebovat odsávačku nebo něco jiného dokoupit a využiješ to potom :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaké jste kupovali matračky do postýlky? Já uvažuji nad kokos-molitan-kokos. Myslíte, že je lepší dát na ní ten chránič matrace nebo to nepromokavé prostěradlo? Už to chci tento týden všechno objednat a nemůžu se rozhodnout.
7. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Ahoj, tak my jsme koupili tu matračku kokos-molitan- kokos a máme k ni i ten chránič matrace a na to normální prostěradlo.
7. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:,tak dneska jsme absolvovali UTZ a pindík se neztratil :grinning: ! Takže 100% Matyášek :slight_smile: . Připravuji se na úpnou přesilu v domácnosti :wink:.Jo a taky to není žádnej drobek podle toho vážíme 1845gramů :sweat_smile:.

@xxmarypetxx :A co ty,jak se cítíš ?
8. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Ahoj, tak se dívám, že tady budou 2 Matyášci, ještě aby se narodili ve stejný den :grinning: U toho našeho se pytlík taky neztratil :wink:
jinak já mám nohy pořád oteklé, i ruce a pořád brní, ještě jsem si všimla, že ta pravá ruka a pravá noha je horší, zítra jdu do poradny,tak jsem zvědavá co bude, dám pak vědět.
8. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pan doktor mi řekl, že ty moje oteklé nohy jsou v pořádku, že mám omezit sůl, ta zadržuje vodu v těle ale že ty nohy má někdo mnohem horší a na brnění ruky mi řekl, že můžu jíst nějaké těhu vitamíny, tak jsem ráda, že to nic není, jinak mi dělal krevní testy a bral stěry. 18.2. přecházím z neschopenky na mateřskou, tak snad už to uteče :wink: Srdíčko nám buší jako zvon a na porod se prý taky nechystáme, tak Matýsku ještě aspoň měsíc vydrž
9. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx to je dobře že je to jen takhle a ne nic vážného.držím palečky ať vše dobře dopadne :wink:
9. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Marypet: A to,že se nechystáte na porod poznal podle čípku? Holky,měřil vám doktor čípek v poradně ultrazvukem,nebo jen pohmatem?
9. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jo jo, podle čípku, prohlídku dělá pohmatem, ultrazvukem ne.
Jak jsem dojela od dr., tak jsem začla trochu krvácet, hned jsem volala sestřičce, prej to může být po vyšetření, že si mám lehnout a za 2 hoďky ji zavolat. Tak se zdálo po dvou hodinách že už je to lepší a teď se mi zdá, že je to zase tak, jak když jsem dojela. Ale jinak mě nic nebolí, tak doufám, že to přejde. jinak už mě fakt picne
9. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx držím pěsti!
9. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla v Bráně okukovat a osahávat látkový plenky. Přišel tam mladej pár a říkají: "Dobrý den, my jsme teď na ulici potkali maminku co měla dítě tak jako zavěšený na sobě v nějakým takovým látkovým udělátku, moc se nám to líbilo, chtěli bysme se zeptat, jestli něco podobného taky neprodáváte? Máme dvouměsíční miminko." A prodavačka řekla: "Určitě..." a začala jim ukazovat šátky a nosítka a vaky a oni byli nadšení a odnesli si tři kousky různejch nosítek, dohromady málem za 10 000 :slight_smile: Tak jsem si říkala, jestli všechno moc neřeším, když jim to šlo tak snadno :grinning:
9. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Taky držím palečky,snad to bude v pořádku,já krvácela po vyšetření taky u druhého těhu,ale to jsem měla týden do termínu a dr.se ve mě šťoural úplně děsně,ty máš ještě na porod dost času,tak kdyby se ti to nezdálo a přidaly se bolesti,tak radši jeďte....ale snad to přejde a bude to dobré :slight_smile:
9. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Já když kouknu na svůj přístup k nákupům na mimíska,tak teda se úplně stydím, kromě pár hadříčků,přebalovací podložky,dek a povlečení,nemám vůbec nic,zatím jen nacvakané v počítači a čekající na poslání objednávky :wink: ,ale už se do toho pustím,protože stát se může cokoliv a pak chci vidět přítele,jak by to všechno objednával :grinning: Nejhorší je,že krásných věcí je tolik a pak kdo si má z toho vybrat :slight_smile:
9. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :Ahojda doufám,že bude teda všechno v pořádku :slight_smile: Ještě jsem se tě chtěla zeptat:sice budu vypadat asi jako úplná blbka,ale ty víš kdy přesně má Matyáš svátek?Já totiž až dneska zjistila že v kalendáři není :grinning: :frowning2: .Vůbec mě nenapadlo,že takové jméno tam nebude....Až mě na to upozornila kamarádka :sweat_smile: .
9. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Už je v kalendáři, myslim že od letoška a je to 24.2. na Matěje, v některym kalendáři je lomeno Mathias a někde přímo Matyáš, záleží co máš za kalendář :slight_smile:
9. únor 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :Tak já mám kalendář kde teda ještě není vůbec :sweat_smile: .Ale jinak děkujíííí :grinning: .
9. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Není zač :slight_smile: já jsem si taky myslela že v kalendáři není,ale pak mi mamka řekla, že letos už jo, že tam nějaký jména přidávali, ale v každym kalendáři je to jinak. Někde jsem našla přímo Matěj/ Matyáš, někde Matěj/ Mathias, takže záleží na kalendáři, ale máme ho tam :grinning:
9. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi přišel kojící polštář a přebalovací podložka na pult hurá!
9. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já taky řeším tu matraci do postýlky a nejsme si jistá kterou.Neohla ybjste mi některá posalt odkaz na tu kokos-molitam kokos?Já koukala ještě na kokos -molitan a pohanka.Jinak mě taky asi picne mě neotékají nohy ale otékají mi ruce spíše jen prsty jak si je v noci třeba složím pod hlavu tak je má ráno oteklé během dne to zase spalskne.A začínám mylste na porod a asi mi z toho hrábne strašně se bojím!
Kijir:koukám že teda to podel mě bude tak max.do 3,5kg mimísek já jsme měla před týdnem mimi 2kg ale zase mi říká kamarádka že ta je v 31tý a jejich malej měl taky asi okolo 1900g a dr jim řekal že bude asi tak 3,5kg taky čekají chlapečka už druhého v pořadí takže budou mít doma přesilu.
9. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :takže já mám nějakej špatnej,protože ho tam nemám vůbec :grinning: .Jsem z toho byla dneska úplně vedle :wink: .

@catangoz :No já doufám že bude mít těch 3,5 kg jako ti oba před ním :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
catangoz třeba tady jí mají, ale jsou skoro všude, kde prodávají matrace do postýlek.
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=144&men1=273&list=1&prod=6691&usrCmd=details
9. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi tu matraci objednávali z mamitati.cz :slight_smile: Oni sice teď všechno tahají z Polska, ale tak to si člověk moc nevybere. Máme z tama i postýlku a všechno vybavení do postýlky a jsem s tím spokojená
10. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
xxmarypetxx já to tam chci taky všechno objednat, trvalo to dlouho než ti to došlo? Někdo si tady na to stěžoval. Čekám na zítřek, jestli nám náhodou nenarostl pindík :grinning: a hned po kontrole se do toho pustím. Mám z té kontroly docela strach jestli bude všechno O.K., ten diabetolog mě pěkně vyděsil, ale snad jo, cukr si hlídám. Ti doktoři mají snad všichni ve škole nějaké kurzy jak vystresovat pacientky
10. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 no trvalo to myslím kolem 14 dní a jelikož jsme z tama objednávali i postýlku, tak mě paní volala, že to nepošle poštou ale PPL jestli mi to nebude vadit, že pošta s tím zachází dost špatně a abych to nemusela vracet kvůli poškozenému obalu, tak jsem radši zvolila PPL a došlo vše v pořádku.

jinak hlásím, že krvácení ustalo, už jen drobné špinění, tak mi spadl kámen ze srdce. Nějak začínám mít strach, aby tam ten mrňous vydržel, tak snad jo, mrská tam sebou jak housenka, tak snad se mu tam líbí :slight_smile:
10. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam mám vybrané i to povlečení co je na objednávku, ale stačí, když to dorazí do měsíce, času dost. Píšou 2-3týdny. Dneska mi konečně došla nemocenská :grinning: Jupíí. Mám to za prosinec i leden najednou, můžu se rozšoupnout :grinning:
10. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mě se na tom mamitati.cz strašně líbí ty jejich povlečení do postýlky,asi taky neodolám :wink: V noci se mi zdálo,že se nám místo holčičky narodil klouček,tak doufám,že v pondělí na utz mě uklidní,protože co se týče výbavy,tak to všechno směřuju spíš k té holčičce,no snad se 3 nezávislí doktoři nespletli :sweat_smile: ....strašně mě teď zlobí tvrdnutí bříška spojené s velkou bolestí v podbřišku,tak jsem zvědavá na poradnu :confounded:
@xxmarypetxx mrňousek určitě vydrží,hodně odpočívej,bude to dobrý uvidíš :slight_smile:
10. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem povlečení do postylky objednavala z www.barunka.mimishop.cz ,došlo brzo a je pěkné i materialově
10. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem se včera konečně pustila do praní a žehlení, rodinku mám na horách, tak je na to klid. A jinak nevím, jak vy, ale jsem nějaká děsně unavená, v noci nemůžu spát, jak tady některá z vás psala - podložený záda, nohy, a stejně jsem každý dvě hodiny vzhůru, asi trénink :slight_smile: a přitom malá v noci moc nekope, spíš přes den, doufám, že jí to zůstane.
Výbavičku chci doladit příští týden včetně kočárku, mám pocit, že to teď nějak moc utíká :slight_smile:
A s matrací - já zase vybrala klasiku - molitan, u té kokos nebo jaké mě trošku vadilo, že na ni nesmí mokro, a já měla první miminko dost blinkající, tak se bojím, že kdyby nám zase unikla nějaká nehoda, tak abych celou matraci nemusela vyhodit.
10. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek