• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Tak to já vánoční cukroví začnu péci asi až přístí týden-pokud se zadaří :slight_smile:
Holky,dívají se děti na TV-myslím tím pohádky a jak dlouho je necháte před televizí?
20. lis 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy malej se kouka...sam si podle obrázku vybere, ktere dvd chce a cpe je do zavrenyho dvdcka :grinning:j, ale je to spis jako kulisa...nekdy u toho zustane sedet a kouka, ale vetsinou u toho dela jetse dalsi veci, takze v tahu u toho nesedi..mel období, že ráno vstal a hned chtel pustit pohádku, jak jsme prisli z venku, chtel pusiti pohadku a koukal na to jak zbesilý,ale ted ho to uz omrzelo a mrkne na to tak 2 minuty a jde od toho pryc.....jedine u ceho celkem vydrzi je Kouzelná školka a některé večerníčky a jakákoli pohádky pokud sedí na nočníku :grinning:rikam so, ze kdyz uz tu televizi máme pustenou,tak lepsi pohadky nez nejaky vrazdy na Nove.....
20. lis 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila @ustarana ty jo vy uz pecete na Vanoce???? to jste teda sikovny!!!!!!....ja ted koupila nove vykrajovatka na pernicky pro malyho-traktor, auto a konika :grinning: ale nejak nemam cas se do toho pustit..ted jsme delala mamce k narozkam takovy album s fotkama a udalostma z kazdyho roku jejiho zivota a ted hackuju segre darek k svatku...takze peceni jeste odlozime:slight_smile:
20. lis 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint ja nemam ine vychodisko, pretoze mam termin na Mikulasa a dost sa obavam ze po porode sa uz k peceniu nedostanem. Teda dalo by sa to len by som stale musela odbehovat od truby, iba ak by bol manzel doma.
Haha, Daniel sa prave zobudl a zase si rozpraval - susulku, susulku...:grinning: Danko a kto ma susulku? "Mamička" a tata ma čo? "Pivo....pipík.." /Ešte že sa opravil/ , hehe
20. lis 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy my TV nemame, obcas si pustime krtka ked pije mlieko, alebo Bambulku ci nejake autobusy. Ale nie dlho. Kym to vypije. On na to dlho kukat nevydrzi. Radsej sa hra alebo vymysla
20. lis 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : u nas frci JIM JAM na satelitu , nejoblibenejsi je tucnak pingu - uz ho mame i stazenyho i v notebooku a je toho hodina a pul a vydrzela by u toho snad celou dobu, ale necham ji tak 20min pak vypinam.kdyz cumi na telku na jim jam tak hlavne rano tak hodinu nekdy i chvili dyl kdyz treba vstava hodne brzo a ja se potrebuju jeste trochu dohnipat na gauci :grinning: ona u toho sedi na nocniku a aspon z nej neodchazi,jen zacne pohadka ktera ji nebavi tak vstava
20. lis 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila @pusolamy
@aprint My jsme taky neměli Tv zhruba do Juditčinýho roku,ale teď mě přijde,že má období,kdy chce pořád koukat na pohádky,teda hlavně krtek a teletubbies a míša kulička,nechávám ji hoďku večer před spaním a pořád dumám,zda nejsem příliš přísná nebo moc benevolentní,jestli to není hodně :confused:
21. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba na fenomén televize ještě nepřišel :sweat_smile: u mě to není žádný velký přesvědčení, doma ji nechci, vůbec nevim, kdy bych na ni koukala... nebaví mě. U babičky asi koukat bude, ale tam sám ještě nebyl a když tam jsme společně, tak to není zapnutý, povídáme.
21. lis 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy ja si torikam taky..porad nad tim premyslim..ale casto se divame spolu a ja mu komentuju, co tam je a tak..takze mu u toho povidam...a obcas proste potrebuju neco udelat ( treba jit na zachod), tak vim, ze u te pohadky vydrzi......treba dnes byl tak na vystreleni na Mesic-hruza, takze jsem byla rada, kdyz sedel na zemi, hral si s žetonama z pokru a koukal při tom na Finlyho požární autíčko :grinning:
21. lis 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvoříme.....
21. lis 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
máma, tutu a Pepíček :slight_smile:
21. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
u nas tiek nekukame TV a ani by som ju doma nechcela, jedine co si s muzom obcas pozreme nejaky film ci serial, aj to nie kazdy vecer.
21. lis 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@aprint
@ofelieee no,my jsme si už Tv koupili,ale já ani manžel na ni nekoukáme,takže to máme opravdu jen na toho krtka :slight_smile: ale letos se chci podívat na nějakou vánoční pohádku,vloni nic nebylo,tak letos si to vychutnám. :slight_smile: A pak Juditku strašně baví zpívání a tancování s Míšou,jsou tam děti a ona s nimi tancuje :slight_smile:
22. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint jste šikuly,my jsme zatím u modelíny,ten ručičkový obrázek máte jakýma barvičkama?
a k té fotce-z jaké strany je máma???? :grinning:
22. lis 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy no plastelínu jsme jeste nezkouseli..mam obavzu, ze to bude chtit jist :grinning: mama je blond a tutu(teta Jituška, moje sestra) je ta tmava :slight_smile:
22. lis 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ten rucickovy jsme malovali babičce k padesátinám a je normalne temperama, zkuseli jsme u kamosky prstove barvy a tam bylo blby, ze porad patlal do tech kelimku a byly vsechny barvy vsude,ale ty tempery jsme mu vyprskla na papir nebo na ruku primo z tubicky a on placal..hrozne ho to bavilo..jen musim koupit nejakou zasterku an malovani ..malymu i me :grinning: :grinning:
22. lis 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint doporučuju zástěrku od hlavy k patě a s dlouhym rukávem - Kuba má nakonec moje starý tričko, po kariéře zástěrka (zasviněný tričko i gatě pod ní) - vlastní tričko (zapatlaný gatě) ... :grinning:
22. lis 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Tak tuhle infekci jsme měli teď taky. Danda měl horečky 39, pak horečky klesly a objevily se na dlaních a nožičkách puchýřky. V pusince měl chudáček afty. Prý to teď řádí. Ale antibiotika jsme nevyfasovali. Doktorka říkala, že máme brát tekutý pudr a Fenistil kapičky. Už je Danda ok, dnes jsme byli na kontrole :slight_smile: Dobře jsi udělala, že jsi ty antibiotika nevyzvedla :wink:
22. lis 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Mi sebral Danda Tic Tac z kabelky a celý ho zbuchnul :grinning:
@zuzuli83 Lentilky taky občas dáváme. I gumové medvídky :slight_smile:
22. lis 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint a šla ta temperka dobře smýt z těch ručiček? To by jsme taky mohly vyzkoušet :slight_smile:
23. lis 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no jelikoz jsme tam meli asi tri vrstvy a zaschlo to, tak mel pak jest o dpoledne trosku nadech do modra,ale kdyby drzel a poradne se mi povedly ty ruce umit, tak je to v pohode......
23. lis 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba začíná experimentovat se skloňováním. Už se netěší na babička ale babičku. A včera dal do ohrádky ne Bů, ale Bůa :grinning:
@lusyy my malujem šťávičkama z vaření, řepa, dýně, špenát, a umýt to jde krásně :slight_smile: na papíře to drží parádně, vloni jsme zkoušely hedvábný šátky a to teda zas tak čupr nebylo...
23. lis 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee manzel zase Danka minule opravoval ked miesto "autu" povedal ze da "autovi benzin" :slight_smile: Ja som zvedava ze kedy zacnu tie zvratne zamena - sa, si.... Zatial rano krical z kupelne "Mamičkaaaa...posííím mydlóóóó!"

Boze ja mam take vycitky svedomia ze som si dnes dala pauzu v peceni, v uklide, ked manzel mi zakazal aj umyt okna a prat zaclony lebo sa boji ze porodim skor .... Tak tu uz tri hodiny vysedavam miesto toho aby som robila nejaku uzitocnu cinnost. Nech uz Danko vstane, aspon sa vykopem von na motorku.
23. lis 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak...a kupila som dnes prve slipy, balenie po 5 ks, Daniel je nadseny lebo su na nich futbalove mice a hviezdy
23. lis 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás začala včera s první větou Kde je táta? :slight_smile: Ale jinak zatím moc slovník nerozšířuje a ani neskloňuje.
25. lis 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
nas tiez hlada tatu ked sa zobudi, strase sa tesi ked pride z prace. Tatovia su predsa vzacni ked su s nimi menej ako mamina :slight_smile: Daniel dnes rano ked vstal chcel klobasu dat varit do kuchyne...ja neviem co za chute ho chytili, hehe.

Posledne dva dni ho musim budit poobede aby konecne vstal, ja neviem ci je to tym spavym pocasim. Ale juchuu, okna mam uz umyte, manzel umyl vcera.
25. lis 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy týý jo celý věty? to ej super....u nás je jediná věta "to to je" a kdo to je?"
@lusyy @ciernavila u nas tez vede tata..sotva se ráno vzbudí..dnes po obede vstal segra sla za nim do ložnice o on na ni vyhrkl tata..ta se malem slozila smíchy, jeliož to řekl takovým stylem, že jsem z toho ani ja nemohla:grinning:

dneska jsem se pobavila..delaly jsme se segrou adventni venecky a pepa chodil po obýváku(plným vetviček a jehličí) a rikal "jauva" "jauva" a pořad si obouval bačkory...pak si najednou vzal auta a v tu ranu mu bylo jedno, že se s nima uvelebil přimo do toho jehličí..to už "jauva" nebylo :grinning::grinning:
26. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
uff, ja uz fakt mam toho dneska dost, obehane papiernictvo, kvetinarstvo, urobili sme doma vyzdobu, spravili adventny veniec, napiekla 4-ty druh cukrovi a namalovali a lepili 5 vykresov 3D s vianocnou tematikou, zajtra k tomu kupime ramy a este do dokoncime. Idem mrtva spat.
26. lis 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint no,to je zatím jediná věta a myslím,že zatím jiná nebude :grinning:

@ciernavila ty fakt jedeš,ale už to máš za pár :slight_smile: jé,ukaž nám foto vašich výkresů,já jsem se inspirovala
@aprint a včera jsme malovaly ručičkový obraz,akorát přemýšlím do čeho dát ,zarámovat či za lít do folie. Nemáte nějaký tipy??
27. lis 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy my jsme to dali do takovýho toho rámečku-skla...
27. lis 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek