• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila já jsem se ho fakt lekla,protože se vynořil přímo přede mnou,ani nevím jak se tam vzal :grinning: paní čertice byla mnohem příjemnější :slight_smile: čertů bylo víc,ale byli dost strašidelný,tak jsem se k nim moc nepřibližovala,za to Juditka volala tam,tam,.tam.... :slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak jak na tom jsi??? co malicka? jeste se ji nechce ven?
3. pro 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint cista pohoda, dnes vecer som dorobila 9-ty druh, Rafaello... zajtra ideme rano na Mikulasku nadielku a poobede na Mikulasky kareval. Na porod sa teda vooobec necitim :slight_smile:
3. pro 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila tak já jsem včera udělala ty tatrankový koule,fakt boží,jsou tedy pekelně sladký a ten rum.....to je vůně :grinning:
4. pro 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ja som si prave nalozila na tanierik tatrankovu gulu, rafaelo, kavove kolecko a suhajdu...a k tomu kakao...ako dezert za obedom :grinning: no neviem ci to vydrzi do vianoc, dokonca som nebola leniva si ist pre to na balkon bosa do tej zimy.
4. pro 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takke komupak jdou dnes certi domu? k nam teda asi jen mikulas a andel certy nechame venku :wink:
5. pro 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy my mame certika nuz davno doma... :grinning:
5. pro 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ciernavila Tak jak se cítíš??? Bude nebude :grinning: Nince se nějak nechce.
6. pro 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy citim sa dobre, do porodnice som sla dnes vlakom a naspat tiez, otvorena na prst, zatial necitim ze by sa chystala von, doktorka sa pytala ci chcem Hamiltona a ja ze nie, este pockam, ak neporodim do 13-teho mam dojst na hospitalizaciu o 9.00 trinasteho do porodnice.
6. pro 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme absolvovali mikuláše. bylo to báááájo! sešli jsme se v parku, 7 dětiček stejnýho věku, každý s jedním nebo dvěma rodičema, lampiónky, mikuláš, čerti, zpívání, dárečky... mám z toho dneska úplně tančící náladu, jak to včera bylo prima :slight_smile: a Kuba doteď je hrdej, že tenhle balíček mu dal MIKUÁŠ!
Doufám, že vám nikomu čerti dítko neodnesli :grinning:
6. pro 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a pak jsme šli ke kamarádce dom na polívku a svařák. Když běžel večerníček, tak to pustili, protože je zrovna krteček, a Kuba poprvé v životě svýho favorita viděl hýbat se - a byl z toho per plex!!! :slight_smile: bylo jasně poznat, který děcka na telku zvyklý jsou a který ne. Ti přilepení na obrazovce zvyklí nebyli :slight_smile:
6. pro 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ciernavila moc držim pěsti!
6. pro 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila to by tě nechali přenášet docela dlouho-do třináctého. Ale byl by to krásný datum-to mám svátek :grinning: :grinning:
7. pro 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy ale ja mam termin podla ms 6.12 a na jednom papieri podla UTZ 9.12, cize mne este do 16 to pride v pohode
7. pro 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jak říkávaly naše babičky"až to uzraje,tak to upadne" :slight_smile: Ninka ví,kdy vylézt :wink:
Jak to uděláte s Danečkem,taťka nebude u porodu?
7. pro 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy bude, kamaratky sa ponukli ze postrazia, no akurat skusim tu co bude momentalne doma. Tata chce byt pri porode a ja tiez chcem aby bol, bez neho si neviem predstavit.
7. pro 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila jojo,to chápu,taky bych tam nechtěla být sama :sweat_smile:
7. pro 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som posledne dni na nervy s Daniela, ja si neviem predstavit ze by pil z normalneho pohara, on teraz malo pije, este menej ako predtym, ale zacal plut vodu okolo seba na veci, on prehltne max dva hlty a treti vysplechne tam kde nema, ci na zem, alebo na bundu ci sveter prave ked niekam ideme, ze ho treba zase prezliekat aby nebol mokry, minule to vyplul na manzelove kombo na gitaru rovno do tych dierok kde sa zapajaju kable, pluje to vsade okolo a robi to naschval. Nepomaha ignoracia, ani dohovaranie v klude, ani na zadok, nic. To je akoby si nasiel nahradu za leto, kedy jedol kamene a mal zabavu ze ma to hneva. Teraz ked ho chyti amok, zacne sa valat aj po zemi vonku v tej zime. Uz nam zacina obdobie vzdoru teraz to zacinam pocitovat vyraznejsie. Tuto noc v noci o tretej vstal , nastastie do pol hodiny zaspal, cez obed ako spi 2.5 h spal len 20 minut, tak bol nerovzny, ked sli s muzom von pri obliekani nonstop reval, az sa to nedalo pocuvat. Ja uz chcem jar, to obliekanie /myslela som ze s kombinezou to bude rychlejsie ale figu borovu/ je zdhlave...neviem si predstavit ten plac co bude obliekat seba, Ninu, Daniela...to bude cela vecnost kym sa potom vychystame. Stve ma ze na neho enfunguje nic. Ani ked som k veciam co robi lahostajna, ani ked dam najavo ze mi je z toho smutno, ci je mi to luto, ani odvadzanie pozornosti, ani zvyseny hlas ci krik, ani na zadok..... To uz ked daco spravi, spyta sa: Na zadok? A trieli prec...ale aj tak to spravi znova ked na to zabudne...
8. pro 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jdu se sem podívat, jestli jseš ještě tady, a ty jo :slight_smile: k tomu plivání mě napadá jedna věc - vyhodnotit si to jako jeho potřebu plivat, a nabídnout mu, kdy, kde a co plivat může (ideálně hned :slight_smile: )... u nás tohle probíhá s přelíváním pití z různých skleniček a hrníčků u jídla (a fakt nechci, aby míchal svůj čaj s mojí meltou apod.) - tak řeknu, že nalíváme v koupelně, bude nalívat při koupání. Pokud jó potřebuje hned, tak jdem a nějaký nalívání mu tam nachystám, jinak to necháme na večer na koupančo...
8. pro 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no dik, skusim, budeme to robit vecer pri kupani, ale neviem co cez den, jemu nestaci prelievat on musi plut.....
Ah boze, uz neviem ci mam ist kukat film, ci spat asi pojdem....dnes uz asi neproodim :grinning:
8. pro 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ahojky, ak mu skus "navrhnúť", že može pľuvať vonku na stromy alebo z balkonu (pokiaľ pod vami nie je frekventovaný chodník). On z toho vyrastie, ale riešiť to teraz, je to fakt strašne nepríjemné. Pavlík teraz zas pre zmenu prechádza miminkovským obdobím - takže pije mlieko v náručí ako novorodenec, chce sa stále nosiť a tuliť, grganie len u mňa na hrudníku... .

Juj, a v stredu sme boli na Mikuláša. Bolo to úplne super. Pavlíka viac ako celý Mikuláš zaujímali koníky, ktoré tiahli jeho voz. Tiež tam bol koncert Moniky Absolonovej, tak sme si tam spolu zatancovali a nakoniec bol ohňostroj. Z toho bol úplne unesený. To bolo samé jú, jé, ach, pic... .
8. pro 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana tak dnes este nepluval, dole pod barak moze, tam je len trava kde sa chodia vencit psy, na chodnik by som nedoplula ani ja. Uvidime ako sa to vyvinie. Posledne dva dni sa nam v noci okolo druhej budi, melie pusinkou asi zuby..ale aj je vlhky, kupila som blbe plienky, tak sa mozno budi aj na mokro.
9. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska rano jsme se vzbudili a oba s manzelem jsme nemohli vubec mluvit, oba na s priserne bolelo v krku....tak si Pepu vzala babicka s dedou a my mame lecebn eodpocivaci den...jen jsme nejak zjistila, ze kdyz je Pepča doma, tak bych si šla lehnout a lenošit a kde co a když je pry, tak nemam stani....ani lezet se mi nechce :slight_smile:
Pepa je z nas nejmin nemocny, ma rymu a z toho kasel..v noci to byla hruza..nakonec pomohl stoptusin a mokry plinky kolem cely postylky
9. pro 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Jeee ja myslela ze je to jen u nas to plivani piti a valeni se po chodniku :
-D
9. pro 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy no vidis, uz sme aj my v tom klube :grinning: a ani to dlho netrvalo.
10. pro 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ahoj, tak čo? Ešte si stále v akcii 2 za cenu 1?
10. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana hihi, stale nic, a vonku mrzne, pocit mam ze sa nic nechysta ale keby nahodou tak v tych zmrznutych cestach sa aj bojim, mam to 20 km od nasho mesta
10. pro 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila No komu by sa do tej zimy chcelo. Neviem síce aký si mala prvý porod, ale aj keby vám tá cesta trvala hodinu, tak to pravdepodobne do porodnice stihnete. Hlavne kľud.
10. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana pri prvom o tretej v noci odisla voda, o pol 5 sme boli v porodnici, ale bolesti az okolo obeda a porodila som az o 10 vecer. Dufam ze teraz to nebude tak zdlhave ale ani moc rychle
10. pro 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek