• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila Ninka čeká na magické datum 12.12.2012 :grinning:

@ustarana jééé,gratuluji k holčičce :slight_smile:
11. pro 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ukázka vánočního dárku pro babičky od Juditky :sweat_smile:
inspirace od @aprint :wink:
11. pro 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
teď ještě musím sehnat nějaké desky A3.
11. pro 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy to je super, ja som na tie nase obrazky kupila v Kodaku ci kdesi s foto potrebami mali tam kopec ramikov.
A asi fakt caka na ten datum, ale ja uz by som to kludne dala aj dnes.
11. pro 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila když já tady nemám moc možností,kde to koupit,jen v papírnictví,tak uvidím,co seženu. No,určitě čeká a bude to ve 12.hod-k obědu :slight_smile:
11. pro 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila ne, ve 12:12 :slight_smile:
12. pro 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : tak jak to vypada s tim datumem dopadne to dnes? :grinning: a nepsala jsi tu ze kdyztaj 13teho vyvolani?
12. pro 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Myslím si, že Nina bude otrlá ženská a nejaký magický dátum ju nerozhodí.
12. pro 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy
@ofelieee
@pusolamy
@ustarana Nina urputne vzdoruje akemukolvek naporu, ani horuca vana rano ju nerozhodila, ani prechadzka po vonku, ja to ani na dnesok nevidim. Zajtra nastupujem do nemocnice rano ale bude monitor a kontrola plodovej vody, ak by aj spravili ten Hamiltonov hmat nemam zarucene ze to zaberie....A ak bude voda v poriadku, ktovie ci budu vyvolavat. A dnes stretnem susedu z baraku v obchode a ona mi povie ze prenasala mesiac. No neviem ako to bolo kedysi ale chvalabohu dneska uz tolko prenasat nenechaju. Ja ze na zac. decembra budem doma a teraz sa zacinam bat aby sme to stihli do Vianoc
12. pro 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila drzim ti palce, at to vsechno dobre dopadne a vyrid maly prďolince at si zitra pospíší, že to pak bude mít tak dobrý jak já....kolikrát vychází 13. na pátek, ale jelikož mám svátek, tak to bedu jako šťastný den :slight_smile:
12. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
blíží se Vánoce a u nás asi už vánoční tradice..opětr stejně jako vloni touto dobou vykradli mému muži auto..loni to bylo ve Vídni v Prátru a letos u nás před barákem...cena ukradených věcí zanedbatelná..cena za znovuzprovoznění auta...5000,-..a k tomu mi dnes prasklo prední okno na autě..já už se z toho asi zvencnu....
12. pro 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tchyně též přenášela měsíc...ale tehdy ještě nebyl ultrazvuk, takže ty termíny byli takové nepřesné...
12. pro 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint vdaka, uvidime ci budu vyvolavat...ja uz fakt neviem co ma caka zajtra, uz som aj prestala dufat v dnesok tak pochybujem i o zajtrajsku...
12. pro 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : take preji at zitra vse dobre dopadne a snad budes mit ninku uz u sebe a budete na vanoce v pohode doma :wink:
@aprint : no tak to je teda pech a ze i pokazdy takhle pred vanoci :angry: ja zase jak ted autem tolik nejezdim tak jsem minule chtela nekde jet a jaksi neslo nastartovat baterka v haji
12. pro 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy dakujem pekne, ono je to tak divne, ze teraz napriklad sa citim akoby som ani tehotna nebola...
12. pro 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak vypadaji ty fleky pri 6.nemoci?my jsme meli ted od nedele do vcera horecku a dneska je flekata ale zda se mi ze je to zase atopicky ekzem ale napadlo me jestli to nemuze byt i ta 6.nemoc.ale ma i rymu tak asi spis nejaka viroza a ten ekzem
12. pro 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : ze by klid pred bouri? :grinning:
12. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ten klid uz trva dooost dlho, takze to uz ani na bouri neverim
12. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila zajtra ti budem držať palce.
12. pro 2012 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana dakujem...ja uz idem spat...cela som nervozna z toho... a manzel teraz prisiel domov s jednou sokujucou spravou tak este idem spracovat aj to a snad potom zaspim...
13. pro 2012 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila 13.je šťastné číslo,tak ať je to šťastné pro Tebe i Ninku :slight_smile:

@aprint taktéž mám ráda pátky 13.tého :slight_smile: a vše nejlepší.
13. pro 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy taky přeji všechno nejlepší :slight_smile:
13. pro 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy aby to nebyla ta virtoza, jak jsou ty vysoke teploty a pak se hlavne na rukach a nohach a na puse objevi vyrazka...jinak pri 6. nemoci je to spis jako vyrazka..my meli takovy malinky červený tečky, jak kopřivka..a hlavne to mel Pepa na brichu a na zadech
13. pro 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Infekciu ruka-noha-ústa mal Pavlík. Teploty sú práve len do 38°C a trvajú tak 2-3 dni. Potom sa okolo pusy, pohlavných orgánov, na dlaniach a ploskách noh objavia puchýřky podobné začínajúcemu herpesu. Za týžden bolo po nemoci a potom sa mu koža po puchýřkach olúpala. U 6. nemoci by mala byť vyrážka práve na brušku a zádičkach, ale určite nie v obličeji. Jukni na google, alebo ešte lepšie zavolaj doktorke.
13. pro 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem se nedostala ke psaní, ale sleduju a čtu :slight_smile:
@lusyy taky přeji všechno nej nej nej k dnešnímu svátku
@aprint co máte za značku auta? My jsme měli wolsvagen golf a kvůli tomu neustálému vykrádání jsme ho prodali. Možná už jsem to tu někde psala. Policajti nám řekli, že auta, co se nejmíň kradou jsou citroeny :slight_smile: My už jsme v něm neměli vůbec nic na ukradnutí, tak nám ještě odmontoval airback z volantu, nechal tam i šroubovák... Škoda za 15 tisíc. Pořád jsme do toho auta sypali peníze za opravy.
@ciernavila držím pěsti, ať to máš brzy za sebou. Kdybys měla jště kapku času, poprosila bych Tě taky o recept na nějaké nepečené cukroví. Já péct neumím, maximálně zvládnu bábovku :slight_smile:
Jak jste se tu bavily o zubech, malý má 12, nedávno mu vyrostl horní boční řezák, špičáky ještě nemá.
Na pohádky vůbec nekouká, nebaví ho to. Pořád jen tančí a to doslova na cokoliv. Pohádky ho neberou, ale u videoklipů se dokáže vlnit celý den :slight_smile:
Co se týče lentilek, asi jsem přísná, ale většinou kupované sladkosti nedávám. Řekla bych, že čím víc je to barevnější, tím víc je tam éček, posledně jsem mu koupila jogurt Olmík s lentilkami a bylo to zas plné éček... Raději mu dám domácí bábovku, nebo domácí cukroví. Z obchodu ještě maximálně Brumíka, ale i to mi přijde, že chutná tak nějak uměle. Jinak od Mikuláše dostal nějaký kakaový adventní kalendář s přírodními ingredienci se sníženým obsahem cukru, tak to jsem povolila :slight_smile:
13. pro 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana
@aprint : no prvdepodobne to byla horecka k nachlazeni ma rymu a ted i kasel. ty flicky jsou takove suche a v podkolenich jamkach a na loktech a trochu v oblasti plenky takze to je spis zase ekzem, ale ve spojitosti s teplotou me napadly i tyhle detske nemoci ale spis to je ekzem
13. pro 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov manzel má Superba..ale je to urcite tim, ze budou Vanoce a lidi nemaj prachy, trak berou kde se da..ja mam Feldu a jednou jsme ji nechala odemcenou a klice na zadnim sedadle pres noc a po druhe jsme mela 3 dny dokořán otevřené okno u spolujezdce a nikdo si toho auta ani nevsilm,,,by,o to v lete..a hlaven takovou rezavou popelušku by asi nikdo nechtěl :grinning: :grinning:
13. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Ahojky, pošlem Ti do IP to, čo mi poslala @ciernavila. Tak to vyzerá, že sa tu nejakú dobu neukáže. Doktori už asi Ninku vyháňajú po zlom, keď sa nechytila na voňu pečeného cukroví.
13. pro 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana po zlom??? nestraš!!!
13. pro 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Po zlom myslím - čípky, tablety, infúzie alebo niečo podobné na vyvolanie porodu.
13. pro 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek