TP v dubnu 2011? Přidej se.

Ahoj holky je tu některá se // ?
lusyy
11. pro 2012
@ciernavila Ninka čeká na magické datum 12.12.2012 😃

@ustarana jééé,gratuluji k holčičce 🙂
lusyy
11. pro 2012
ukázka vánočního dárku pro babičky od Juditky :-N
inspirace od @aprint 😉
lusyy
11. pro 2012
teď ještě musím sehnat nějaké desky A3.
ciernavila
11. pro 2012
@lusyy to je super, ja som na tie nase obrazky kupila v Kodaku ci kdesi s foto potrebami mali tam kopec ramikov.
A asi fakt caka na ten datum, ale ja uz by som to kludne dala aj dnes.
lusyy
11. pro 2012
@ciernavila když já tady nemám moc možností,kde to koupit,jen v papírnictví,tak uvidím,co seženu. No,určitě čeká a bude to ve 12.hod-k obědu 🙂
ofelieee
12. pro 2012
@ciernavila ne, ve 12:12 🙂
pusolamy
12. pro 2012
@ciernavila : tak jak to vypada s tim datumem dopadne to dnes? 😃 a nepsala jsi tu ze kdyztaj 13teho vyvolani?
ustarana
12. pro 2012
@ciernavila Myslím si, že Nina bude otrlá ženská a nejaký magický dátum ju nerozhodí.
ciernavila
12. pro 2012
@lusyy
@ofelieee
@pusolamy
@ustarana Nina urputne vzdoruje akemukolvek naporu, ani horuca vana rano ju nerozhodila, ani prechadzka po vonku, ja to ani na dnesok nevidim. Zajtra nastupujem do nemocnice rano ale bude monitor a kontrola plodovej vody, ak by aj spravili ten Hamiltonov hmat nemam zarucene ze to zaberie....A ak bude voda v poriadku, ktovie ci budu vyvolavat. A dnes stretnem susedu z baraku v obchode a ona mi povie ze prenasala mesiac. No neviem ako to bolo kedysi ale chvalabohu dneska uz tolko prenasat nenechaju. Ja ze na zac. decembra budem doma a teraz sa zacinam bat aby sme to stihli do Vianoc
aprint
12. pro 2012
@ciernavila drzim ti palce, at to vsechno dobre dopadne a vyrid maly prďolince at si zitra pospíší, že to pak bude mít tak dobrý jak já....kolikrát vychází 13. na pátek, ale jelikož mám svátek, tak to bedu jako šťastný den 🙂
aprint
12. pro 2012
blíží se Vánoce a u nás asi už vánoční tradice..opětr stejně jako vloni touto dobou vykradli mému muži auto..loni to bylo ve Vídni v Prátru a letos u nás před barákem...cena ukradených věcí zanedbatelná..cena za znovuzprovoznění auta...5000,-..a k tomu mi dnes prasklo prední okno na autě..já už se z toho asi zvencnu....
aprint
12. pro 2012
@ciernavila tchyně též přenášela měsíc...ale tehdy ještě nebyl ultrazvuk, takže ty termíny byli takové nepřesné...
ciernavila
12. pro 2012
@aprint vdaka, uvidime ci budu vyvolavat...ja uz fakt neviem co ma caka zajtra, uz som aj prestala dufat v dnesok tak pochybujem i o zajtrajsku...
pusolamy
12. pro 2012
@ciernavila : take preji at zitra vse dobre dopadne a snad budes mit ninku uz u sebe a budete na vanoce v pohode doma 😉
@aprint : no tak to je teda pech a ze i pokazdy takhle pred vanoci ]-( ja zase jak ted autem tolik nejezdim tak jsem minule chtela nekde jet a jaksi neslo nastartovat baterka v haji
ciernavila
12. pro 2012
@pusolamy dakujem pekne, ono je to tak divne, ze teraz napriklad sa citim akoby som ani tehotna nebola...
pusolamy
12. pro 2012
holky jak vypadaji ty fleky pri 6.nemoci?my jsme meli ted od nedele do vcera horecku a dneska je flekata ale zda se mi ze je to zase atopicky ekzem ale napadlo me jestli to nemuze byt i ta 6.nemoc.ale ma i rymu tak asi spis nejaka viroza a ten ekzem
pusolamy
12. pro 2012
@ciernavila : ze by klid pred bouri? 😃
ciernavila
12. pro 2012
@pusolamy ten klid uz trva dooost dlho, takze to uz ani na bouri neverim
ustarana
12. pro 2012
@ciernavila zajtra ti budem držať palce.
ciernavila
12. pro 2012
@ustarana dakujem...ja uz idem spat...cela som nervozna z toho... a manzel teraz prisiel domov s jednou sokujucou spravou tak este idem spracovat aj to a snad potom zaspim...
lusyy
13. pro 2012
@ciernavila 13.je šťastné číslo,tak ať je to šťastné pro Tebe i Ninku 🙂

@aprint taktéž mám ráda pátky 13.tého 🙂 a vše nejlepší.
aprint
13. pro 2012
@lusyy taky přeji všechno nejlepší 🙂
aprint
13. pro 2012
@pusolamy aby to nebyla ta virtoza, jak jsou ty vysoke teploty a pak se hlavne na rukach a nohach a na puse objevi vyrazka...jinak pri 6. nemoci je to spis jako vyrazka..my meli takovy malinky červený tečky, jak kopřivka..a hlavne to mel Pepa na brichu a na zadech
ustarana
13. pro 2012
@pusolamy Infekciu ruka-noha-ústa mal Pavlík. Teploty sú práve len do 38°C a trvajú tak 2-3 dni. Potom sa okolo pusy, pohlavných orgánov, na dlaniach a ploskách noh objavia puchýřky podobné začínajúcemu herpesu. Za týžden bolo po nemoci a potom sa mu koža po puchýřkach olúpala. U 6. nemoci by mala byť vyrážka práve na brušku a zádičkach, ale určite nie v obličeji. Jukni na google, alebo ešte lepšie zavolaj doktorke.
petaov
13. pro 2012
Ahoj holky, dlouho jsem se nedostala ke psaní, ale sleduju a čtu 🙂
@lusyy taky přeji všechno nej nej nej k dnešnímu svátku
@aprint co máte za značku auta? My jsme měli wolsvagen golf a kvůli tomu neustálému vykrádání jsme ho prodali. Možná už jsem to tu někde psala. Policajti nám řekli, že auta, co se nejmíň kradou jsou citroeny 🙂 My už jsme v něm neměli vůbec nic na ukradnutí, tak nám ještě odmontoval airback z volantu, nechal tam i šroubovák... Škoda za 15 tisíc. Pořád jsme do toho auta sypali peníze za opravy.
@ciernavila držím pěsti, ať to máš brzy za sebou. Kdybys měla jště kapku času, poprosila bych Tě taky o recept na nějaké nepečené cukroví. Já péct neumím, maximálně zvládnu bábovku 🙂
Jak jste se tu bavily o zubech, malý má 12, nedávno mu vyrostl horní boční řezák, špičáky ještě nemá.
Na pohádky vůbec nekouká, nebaví ho to. Pořád jen tančí a to doslova na cokoliv. Pohádky ho neberou, ale u videoklipů se dokáže vlnit celý den 🙂
Co se týče lentilek, asi jsem přísná, ale většinou kupované sladkosti nedávám. Řekla bych, že čím víc je to barevnější, tím víc je tam éček, posledně jsem mu koupila jogurt Olmík s lentilkami a bylo to zas plné éček... Raději mu dám domácí bábovku, nebo domácí cukroví. Z obchodu ještě maximálně Brumíka, ale i to mi přijde, že chutná tak nějak uměle. Jinak od Mikuláše dostal nějaký kakaový adventní kalendář s přírodními ingredienci se sníženým obsahem cukru, tak to jsem povolila 🙂
pusolamy
13. pro 2012
@ustarana
@aprint : no prvdepodobne to byla horecka k nachlazeni ma rymu a ted i kasel. ty flicky jsou takove suche a v podkolenich jamkach a na loktech a trochu v oblasti plenky takze to je spis zase ekzem, ale ve spojitosti s teplotou me napadly i tyhle detske nemoci ale spis to je ekzem
aprint
13. pro 2012
@petaov manzel má Superba..ale je to urcite tim, ze budou Vanoce a lidi nemaj prachy, trak berou kde se da..ja mam Feldu a jednou jsme ji nechala odemcenou a klice na zadnim sedadle pres noc a po druhe jsme mela 3 dny dokořán otevřené okno u spolujezdce a nikdo si toho auta ani nevsilm,,,by,o to v lete..a hlaven takovou rezavou popelušku by asi nikdo nechtěl 😃 😃
ustarana
13. pro 2012
@petaov Ahojky, pošlem Ti do IP to, čo mi poslala @ciernavila. Tak to vyzerá, že sa tu nejakú dobu neukáže. Doktori už asi Ninku vyháňajú po zlom, keď sa nechytila na voňu pečeného cukroví.
ofelieee
13. pro 2012
@ustarana po zlom??? nestraš!!!
ustarana
13. pro 2012
@ofelieee Po zlom myslím - čípky, tablety, infúzie alebo niečo podobné na vyvolanie porodu.

Začni psát odpověď...

Odešli