• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee som tu...a je mi smutno za Ninkou, stale myslim na to ze ju chcem mat nonstop pri sebe aj v noci a ona je tam teraz sama....
21. pro 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa laska
21. pro 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@ciernavila : je moc krasna a prijde mi velika tak snad bude i velika bojovnice. preji at tech hadicek co nejdrive ubyva :wink:
22. pro 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc moc držím palce ať to jde rychle a všechno se zlepšuje... je nádherná!!!
22. pro 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy
@ofelieee vdaka, dnes u vypila 50, vysadili jej antibiotika, na hlave uz nemala ziadnu hadicku. Uz len ta spavost a mierne zadychavanie. Buduci tyzden budem uz asi moct byt hospitaliovana s nou ak ju uz daju z inkubatora do postielky. Malo by prebehnut aj vysetrenie neurologom.
22. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : same dobre zpravy jen tak dal :slight_smile: moc na vas myslim a posilam hodne sil
22. pro 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila To je ale zlatíčko. Tak snáď ju spanie skoro prejde a bude to v poriadku. Predpokladám, že srdiečko doktori kontrolovali. Len tak mimochodom, Pavlík bol tiež spavý a nechcel jesť. Najprv dostal antibiotika s podozrením na infekciu a až 4 deň sa prišlo na VVV srdca. Po nasadení práškov sa moja Šípkova Růženka prebudila a bolo to v pohode. Len to kojenie proste nezvládal. Veľmi vám držím palce.
22. pro 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila je to krásná princezna!
Holky všem vám přeju krásné a pohodové vánoční svátky a úspěšný nový rok, hlavně, ať jsou všechny děti zdravé! :slight_smile:
23. pro 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila je to je celej Daník :slight_smile:krásná :slight_smile:
23. pro 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Nádherný štědrý den přeji :slight_smile:

@ciernavila je krásná,Nince posíláme pusinku :wink:
23. pro 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné Vánoce všem :slight_smile: a bohatého Ježíška hlavně dětičkám :wink:
23. pro 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásne Vianoce všetkým.
23. pro 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky krásné a pohodové vánoce a šťastný vstup do roku 2013 :slight_smile:
24. pro 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dakujem vam vsetkym :slight_smile: Zelam krasne, stastne a pohodove Vianoce a vela zdravicka. My sme mali dnes klasicky dnik, len tata s Dankom vyzdobili doobeda stromcek.
24. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila takže štĕdrý den jste odložili? A jak je Nince?
26. pro 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ano odlozili. No zase sa moc nechcela prisat, stale len spi, ale vypila zas 60ml. Este u caka vysetrenie asi neurolog, pripadne este nejaky vyvojovy genetik, ze je vraj trocha hypotonicka...tak uvidime.
26. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ako detičky zvládli Štedrý večer? U nás to bolo v pohode. Len manžel prehlásil, že za dva roky, keď u stolu budú dvaja cvrčkovia, čo nám budú užierať z tanierov a cvnkať rybie šupiny po kuchyni, bude potrebovať k svačine pár platičiek neurolu. Čo dobrého ste dali deťom k večeri? Pavlík mal pripravenú bramborovú kašu a kuracie maso, ale nakoniec mal br. šalát s jogurtom a kapra. A ako sa páčili hračky? U nás jednoznačne vedie skluzavka, celé dni sa na nej šmýka a večer ho z nej beriem napol v spánku. A samozrejme tam s ním trávia čas postavičky Pat a Mat.
26. pro 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak zatial čo vás sledujem, tak vám doktori len pribúdajú :unamused: . Nech ste obe doma čo najskor a hlavne nech je malá zdravá a toto všetko je len planý poplach.
26. pro 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana
stale sa nevie kedy pojde odmov, nonstop je spava a trocha hypotonicka, vraj este cakaju tyzden ci dva ci sa to nezlepsi, do tyzdna by ju mal vysetrit aj neurolog, chodim za nou do porodnice, nosim jej doma odstriekane mlieko, nastastie odstriekam aj cez 600ml. Ona zatial pije z flasky tych 60 ale aj pri tom spi, stale ju treba postrkovat do jedla, aj som skusala dva krat prikladat k prsu ale potiahne tak dva krat maximalne a bud spi alebo sa strasne zadycha a zacne sipiet a chrcat lebo ma stridor, cize doktorka to este moc neodporuca. No takze stale je na tom rovnako, okrem toho ze sa zapal pluc vyliecil, je stale taka "Sipova Ruzenka". Manzel onedlho pojde do prace, takze ten pobyt dlhy v nemocnici nas zaskocil, takze to vyzera tak ze budeme musiet Danka zaniest babke - mojej svokre na SKlebo ak sa v nemocnici uvolni miesto a hospitalizuju ma tam s nou, nebude ho mat kto strazit.
27. pro 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : je to chapu ze to pro tebe musi byt hrozne takovy dlouhy casovy vyhled 1-2tydny. a to by tchyne nemohla prijet pohlidat maleho k vam?aby za tebou aspon mohli chodit na navstevu do nemocnice?
27. pro 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila No nepoznám Danka, ale tiež si myslím, že by bolo pre malého najlepšie, keby prišla babička k vám. Takto bude v cudzom prostredí a ešte naviac s "cudzími ľuďmi", ktorých nejako často nevidí. Keby zostal doma, tak to prostredie pozná, keď sa vráti manžel, tak bude s ním a tiež bude mať možnosť ísť za tebou a malou na návštevu. Alebo ešte lepšie, keď pojdeš do nemocnice, nemohol by manžel dostať OČR?
27. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana no manzel je uz cely mesiac doma a navyse ziskal vyssiu poziciu v praci od nveho roka kde bude musiet este viacej zamakat a hlavne nastartovat, ma tam toho teraz vela, babicku a deda sice pozna malo ale dobre si ich pamata.... my sme s manzelom taki ze nemame radi ked nam niekto zasahuje do vychovy ze mame robit nieco takto, a preco toto nemame hentak apodobne, keby tu bola babka, tak manzel je z nej nerozny ze mu do vsetkeho kafre, a ona by chcela dojst bez dedka. Dedko ten u nas ledva vydrzi den lebo sa tu nudi, nema tu TV ani zahradu svoju. A sam bez babky nevydrzi lebo je extremne nesamostatny aj co sa pripravy jedla tyka. Takto na SK by konecne mala sancu vidiet Danka aj sirsia rodina ktora ho vidi vacsinou len na fotkach lebo ked ideme n SK nestihneme vsetkych obehat lebo sme tam len na otocku. Zase nejaky tyzden by vydrzal podla mna...on tam bol na jesen ci kedy posledne a krasne sa tam vyhral, nemal problem, on je ten typ ze sa vie bezo mna zaobist ked sa mu niekto venuje.
27. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy do nemocnice tam na oddelenie kde je mala deti nesmu...navyse Danko mal teraz horucky tak to uz duplom, a to on je strasne aktivny, len by tam behal a lietal, to by sme ho museli tam stale niekde nahanat....
27. pro 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Samozrejme ty ako matka sama najlepšie poznáš svoje dieťa. A sama vyberieš najlepšie riešenie. Ja to beriem trošku i z pohľadu Pavlíka. Bez rodiča ani ránu. A naviac by to vyvolalo poriadnu žiarlivosť až nenávisť k miminku, že sme ho kvoli novému dieťaťu odložili. Bohato stačí, keď sme v MC a príde sa som mnou pohrať jeho malá kamarátka a hneď beží a vyhradzuje si svoje územie :grinning: (votrie sa mi do náruče, objíma ma a pusinkuje), aby bolo každému jasné komu patrím.
27. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana teda DAniel si este neuvedomuje ze je Nina na svete, takze on by si to s tym ani nespajal....stale mi ukazuje na brucho a mysli si ze Nina je tam, aj ked mu hovorim ze je v nemocnici. NEjak mu to este nedochadza. Danko ked idem prec len zakyva papa a cista pohoda. Minule sme sli do porodnice obaja s muzom /inak chodim len ja sama, s Dankom je manzel/ a Danka som dala ku kamaratke s ktorou sa stretavame minimalne, tak raz do mesiaca max. Dlho som ju nevidela, a jej syna tiez - je stary rocnako ako Danko. Chvilu kukal vyhukane ze ho enchavam u malo znamej tety v cudzom dome, ale ako uvidel hracky, vydrzal tam v pohode tri hodiny, vraj sa len opytal na mna a ked mu povedali ze pridem bol v klude.
27. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já věřím, že na Slovensku to Daník zvládne a tvojí přítomností se třeba i Ninka zlepší...
28. pro 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no este to s drahym prebereme, furt som tak 50 na 50 a neviem sa rozhodnut
28. pro 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no akurat som to s kamaratkou riesila, tiez mi odporuca SK, lebo casom tam tak ci tak bude chodit na prazdniny ci uz k jednej alebo druhej babke. On to snad zvladne, nie je placko, praveze sa par krat na ans spyta a tym to hasne, bude mat nove podnety, iny program, skorej ide o to ze bude nam chybat. To ja ako mama som uzkostliva ze mi bude chybat a tak... Hlavne ci nie je na to este skoro, mala ste tu niekora takto napr tyzden drobca prec? Ale myslim ze by bol v pohode, len zacal vymyslat so spanim. V detskej manzel odmontoval klucku, lebo inak vylieza uz.... u babky ma cestovnu postielku a nemaju dvere. Tam neviemci im bude spat a ako bude spat, ci im nebude stale vybehovat a ked nebude mat zavrete tak obedny spanok si fakt neviem predstavit, ci mu to nerozhodi rezim ked sa vrati...ja fakt neviem.
28. pro 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila malej byl beze me uz o prazdninach a nasima na chaluope a v poho..a to kdyz je se mnou, tak je to mamanek jak blazen
28. pro 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek