• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
My budeme s nočníkem asi poslední. Ještě ani netrénujem, odmítá si sednout, takže jsem to odložila tak na jaro, léto. I když mám pocit, že si to uvědomuje, stáhne si tepláky, někdy řekne, že dělá ee, nebo že teprv bude, ale na nočníku neposedí. Schody výjde za ruku, sám leze po čtyřech. Zas záleží, jak velké schody to jsou...
Nočník mě ale nijak netrápí, jsem ráda, že se nám zlepšilo noční spaní, což byl fakt boj, už jsem ani nedoufala. Za to jsem fakt vdečná, že se konečně vyspím celou noc, juchů! Doufám, že to nezakřiknu :slight_smile:
Na očkování MMR se chystáme už podruhé a zase to budu muset asi odložit. Poprvé dostal horečku od zubů, rostou mu teď špičáky a teď má zase kašel.
Co se týče jídla, jak jste tu probíraly, malý tomu jídlu moc nedá. Kdyby bylo na něm, nejedl by vůbec příkrmy, jen by pil mléko. O to si říká neustále. Dávám mu ho tak 2x-3 krát denně, někdy když moc škemrá, tak mu ještě dám, chtěl by ho prostě pořád.
18. led 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana myslísš, že je to po MMR? my měli rýmu snad 2 měsíce v kuse, zkousela jsme vsechno, a stejne nic nepomohlo, nakonec jsme sa na vsecchno vykaslala a akorat jsme vzdycky pred spanim prostríkla nos Physomerem,aby se poradne vysmrkal a nedráždilo ho to v noci na kašel a pak prestal konecne soplit.....
18. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov po jaké době jdete znovu na MMR? jaká tam musí být pauza? od toho prvního?
18. led 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint medzi jednotlivymi davkami ockovania by mal byt rozdiel 6 mesiacov. Ci ma Pavlik rymu z ockovania mi nikto nepotvrdi ani nevyvrati, ale do tej doby mu nic nebolo. Na ocko sme boli 17.12. A dalsi den to zacalo a este to neskoncilo. Uz sa to taha tak dlho,ze ma odreny nos a nechce smrkat,ked vidi vysavac,tak sa schova pod postel a reve a kapky do nosa su tiez s ukrutnym revom. S upchatym nosom nechce jest ani pit a nemoze spat. Hlavne mam obavy, aby si tou rymou nevypestoval zanet dutin alebo stredneho ucha.
18. led 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsem to špatně napsala. Jdeme na druhý pokus na to první očkování. Malý totiž dostal pár hodin před tím horečku, tak jsem to zrušila a teď zase kašle, tak to možná zase posunu, jestli se to do té doby nezlepší. Myslím, že naše doktorka dává odstup 3 měsíce. Asi záleží na doktorce. Podle mě, čím víc tím líp. Ani ne dva měsíce zpátky, jsme byli na tu čtvrtou hexu, zdá se mi to fakt nedávno. Malý to tam úplně nesnáší a brečí už v čekárně, chudák, tak se mi tam vůbec nechce.
18. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana no možná byste měli zajít za doktorkou, kdyz uz to má tak dlouho a tak hodně..třeba by mu něco na to dala....chudák malej, když se tak trápí...
19. led 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme za sebou životní premiéru, Kuba víkend u babičky a my s mužem na běžkách na horách :slight_smile: bylo to tak boží pro všechny zúčastněný, že jsem ještě pořád z toho vyjukaná... a nadšená. A dospaná! :slight_smile:
20. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila malá je krásná, taky v ní hodně poznávám Danka
20. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila malá je úžasná...už jste doma?
21. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,
jinak jak jste se tady bavili o tich e-book. můžu se zeptat, kde stahujete knížky? já zatím objevila snad jenom www.nee.cz a tam nic novýho není. ani Mámin deník (což jsem slyšela, že je hustý na psychiku jak oblázen), tak ani 60 odstínů šedi. a poprosila bych o češtinu, v anglině bych to nezvládla. díky :wink:

jinak já musím říct, že od podzimu není měsíc, kdy bych neměla padlý ani jedno dítě a většinou je to tak, že Sonička něco přitáhne ze školky a malej to pak chytne. minulý týden horečkovala a rýmovala malá, momentálně Daník. a já jsem se tak těšila, až bude mrznout a konečně sněžit, že budu s nima chodit ven na boby, a ono prdlajs a jsme zavřený doma. Daníkovi se k tomu přidal kašel jako blázen, úplně jakoby štěká, tak pořád uvažuju, že bych ho vzala na přeposlechnutí k doktorce, ale tam to asi bude masakr. :pensive:
21. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ja jsem jednu stáhla na uložto....
21. led 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nočník u nás prostě neprobíhá. teď když je mu ouvej, jsem to vzdala. on si dokáže říct, když už má fakt plenu pročůranou, tak si jí pořád chce sundat, ale jinak ani náhodou. malou jsem nechala do dvou let a pak ze dne na den přišla a plenu nechtěla, tak doufám, že by to mohlo být stejně.

a co se týče mluvení...on si na všechno ukáže, takže nemá potřebu mluvit. :unamused: a co se týče knížek atd. to ho většinou nebere, jen si hraje s autama, jezdí s nima, fascinujou mu kola a dává je do garáže. toť vše...
21. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 S malou už je všechno dobré? Jak jsi psala, že byly nějaké problémy... Vašíka už nebaví knížky přes den, jako kdysi, tak jsem je zavedla před odpoledním a večerním spaním, takže aspoň dvakrát denně chvíli čteme. Taky se k doktorce moc nehrnu a raději všechno léčíme doma :wink:
21. led 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ano sme doma asi tyzden a pol. Dnes pride po 2 tyzdnoch Danko, uvidi ju prvy raz:slight_smile: Ja sa uz tak moc tesim na neho....
21. led 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petaov jsou s ní problémy pořád. možná už to není tak hrozný ohledně Daníka, už neslýchám, že ho nenávidí, a že ho nechce. ale momentálně je ve fázi, kdy musí být za každou cenu lepší, první...hrozná rivalita. a mě to hrozně štve, hlavně z toho pohledu, že Daník jak je od narození asi zvyklej na Soníka, tak tohle nemá. ví, že se má dělit, ví, že nemůže mít všechno..a bere to v poklidu.
21. led 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ty jo, to věřím, že se těšíš. já si neumím představit, že tak dlouho bych byla beezdětí.
21. led 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 a to si ho tchyne chcela nechat dlhsie, mysli ze to s dvoma nezvladnem, ale nechape ze ci by ho mala dlhsie alebo kratsie aj tak raz budem musiet mat oboch, to je jedno ci teraz alebo potom... Ale nam uz hrozne chybal
21. led 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jéé tak to jsem zvědavá jaké bude setkání... já se teď po tom víkendu (to byla jedna noc :slight_smile: ) taky tak strašně na Kubu těšila... musela jsem se hodně držet, abych se chovala normálně a nezačala ho celýho pusinkovat :slight_smile:
21. led 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá.
Ako tak čítam,tak máte fakt šikovné detičky :slight_smile: Ten náš je postrach Denis :slight_smile: Všade,kam prídeme tak je iba chaos,krik,plač a pod.Začala som ho dávat do školičky len tak dopoludnia a čo myslíte,učitelky sú z neho paf.Proste je príšerne aktívny :slight_smile:
Samozrejme iba na vystrájanie,čo sa týka nočníka a pod.tak žiadna sláva.
Tak vám želám krásny mrazivý deň :slight_smile:
22. led 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme pořídili brusle a dnes už jsme je i vyzkouzšeli..Pepču to bavilo,jen ja mela záda jak paragraf :frowning2:
22. led 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@aprint Ty jo, fakt šikulka! :slight_smile:
Malému se teď v zimě nechce ani chodit, jen se vozí v kočárku.
22. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petaov děkujeme :slight_smile: já ho taky musím vozit v kočáře...ale jen proto, že jakmile ho vyndám, tak se hned válí ve sněhu a pořád dělá "bác" :( sněhulák hadra fakt
22. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint : super jste sikovny
my dnes zase mely zazitek z jizdy autobusem :slight_smile: adelka sice uz jela asi v roce tak to ji bylo jeste sumak cim jede.tak jsme dnes vyrazily do mesta autobusem , aby se holka vubec svezla :grinning:
22. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak u nas prve stretnutie prebehlo super, Danko sa nevedel na Ninku vynadivat, stale ju hladkal a chodi ju kontrolovat do kosika. Aj pusinku jej daval...Zlaty, zatial neziarli vobec. Mala som pocit ze mal tusim este vacsiu radost z nej ako ze vidi mna po 2 tyzdnoch.
22. led 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak my mame chripku jak brno,ja byla 2 dny mimo a ted to chytla juditkal,lezi me tady jak mrtvolka :frowning2:
23. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : chuderky at jste brzy fit, je toho ted vsuse plno

@ciernavila : tak co vy porad na vas myslim jak to s dvouma prckama zvladas, ja si to neumim predstavit ted privst jeste domu mimino, doma mit toho naseho draka co v noci nespi a k tomu problemy s papanim mimca a jeste odsavat. drzim ti palce a preju moc sil :wink:
23. led 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy Ber to pozitivně, aspoň máte chvilku na to si spolu lehnout a kurýrovat se, když to malou tak zmohlo. Malý vždycky lítá chřipka nechřipka, horečka nehorečka. Brzy se uzdravte! :slight_smile: Teď to všude řádí. My jsme byli marod minulý týden.
23. led 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy at jste brzo fit..a uzivejte si, ze se muezte spolu válet v posteli, kdyz malá neutíká:slight_smile: u nás by muselo malýho skolit já nevím co, aby lehl....:slight_smile:
23. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint fíííha tak to je Pepča hustej... to u nás fakt nehrozí :slight_smile:
Jdu sem s jinym štěkem dneska, udělal se mi přes noc na čele šílenej beďar a Kuba ráno na to kouká a ptá se co to je. Říkám takovej boláček. A on se usmál jak měsíc na hnoji a prej "na ozdobu" :slight_smile:
@ciernavila tak moc přeju ať je pořád tak dobře. Třeba i Ninku bude brácha bavit a probere se k životu...
@lusyy jej tak ať jste z toho co nejdřív venku...
23. led 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekujem,tak vcera vecer nas neminula pohotovost v nemocnici,byla uplne mrtva,noc hrozna skoro nespala,bojovali jsme s cipkama a jen vidi kapesnik nebo odsavacku ci teplomer tak breci. Me uz je liptak peci zvladam sama,ale prvni 2 dny se museli u me stridat,to se jeste juditka drzela,a ja myslela,ze kdyz zamrzne ze je po chripkach. Ted tady sedi v kresilku a kouka na krtka.
24. led 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek