• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee Ahoj, ja používam infa teplomer a meriam na čele. A keď sa mi niečo nezdá, tak klasický digitál do podpaží. Ale musí hlídat čísla, inak sebou šije a snaží sa ho vybrať.
16. bře 2013 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Tak nakonec u nás ta kuchyňka nebude,koupíme skluzavku,jelikož Juditka si pořád staví polštáře a klouže se po nich. Jinak další tip: magnetická tabulka -postavy, mozaika -zkusím dát obrázek,svítící želva,knížka je mi 2+,stavebnice duplo,CD se jménem,růstový metr.......já bych nakupovala a vymýšlela,ale ta skluzavka je taky dost drahá,tak zůstanem jen u ni. jinak od našich dostane kolečko s náčiním a od tety baťůžek s nějakým tím plyšákem a jinak o ničem nevím,zatím :slight_smile:

Já měřím teplotu digi toploměrem v podpaží.
17. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy No skluzavku dostal Pavlík na Vianoce. A je to fakt super, lebo sa vyblbol aj keď sme nemohli von, kvoli počasiu alebo nemoci. A baví ho to aj teraz. Ta magnetická tabulka vyzerá fakt dobre.
17. bře 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ten obrázek je mozaika,je to jediná mozaika pro děti od 2 let,mrki na http://www.agatinsvet.cz/mozaika-fantacolor-junior-basic/d-76498/ je tam i video.
No,tak snad taky bude sloužit..... :slight_smile: ovšem nevím kam ji dáme,chtěla bych už malinko větší.
17. bře 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Jejda, niečo píšem a myslím na niečo úplne iné. Až sa narodí druhé mimčo, tak to so mnou bude ešte horšie. Vyzerá to fakt super. Inak my máme túto skluzavku a je fakt super: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19592086&tab=0
, nie je to ani úplne pidi skluzavka, ale ani žiadna obluda. Ale to je vec pohľadu a priestoru. My máme chodbu dlhú 10 m (neupísala som sa, fakt máme takúto chodbu) a tak sa nám tam v pohode vošli aj dva stany s veľkým tunelom.
17. bře 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : tak adelka dostala skluzavku uz k roku http://www.hracky-radovanek.cz/eshop/7569-skluzavka-s-vlhcenim-150-cm.html a musim rict ze se na ni vyradila uz loni. a ted dostane tento domek http://www.babyhit.cz/mochtoys-detsky-domek/d-74786/ sehnali jsm ho v tescu za 1799
18. bře 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám otázečku: jakou máte autosedačku? My máme Römer 9-18 kg (má být údajně až do 3 let) a na to, že má Daník teprve 11 kg a 2 roky, tak už má jen pár cm k tomu, aby mu přesahovala hlavička. No v létě budeme muset koupit novou větší, tak právě přemýšlíme jakou, přemýšlím nad autosedačkou 15-36 kg. Nemáte někdo takovou? Případně jakou značku a jak jste spokojení? Díky moc :slight_smile:
18. bře 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak presne tuto skluzavku tedka chci,Juditka jeste v rocenechodila,tak jsme ji neporizovali. A meli jste ji i v byte nebo jenom na zahrade?
18. bře 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : my jsme taky jeste nechodily ale babicka poridila uz v dubnu k narozkam a v lete jak se po tom hodila.doma jsme ji nemeli jen na zahrade i ted pres zimu ji mame nechanou jen pod pergolou a ada se na ni obcas svezla i v kombineze :grinning:
akorat ji mame teda zluto zelenou ne tuhle cervenou
18. bře 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy a v tom podpaží ti to měří normálně dobře? Já jsem asi jelen :slight_smile:

my dneska s Kubou byli vyzvednou nářadí na zahradu co má jako dárek, bohužel to nešlo před ním schovat, je to to "velký", lopata, motyka, rýč a hrábě, a celý odpoledne s tím pracoval ve sněhu :slight_smile: To se povedlo vybrat :slight_smile:
18. bře 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no,myslim,ze meri min nez rtutovy,ale pokud ma juditka teplotu ,tak to leze rychle a fakt to splha.
Taky babicka bude kupovat kolecko,motyku,lopatu a hrabe,zitra to budu objednavat s tou skluzavkou a jeste k tomu jii objednam krasny dreveny ponk s naradim,to bude mit od meho brachy,je to asi divny,ale ona si s tim u bratrancu naramne vyhraje.
Ja jsem si zas dneska dala detske nuzky a ucila ji strihat,ale jeste to moc nejde.......jsou paradni,strihaji pouze papir a nestrihaji vlasy,latku apod.... pekna vychytavka :slight_smile:
18. bře 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se po hodně dlouhé době opět hlásím. Šimonek bude mít na podzim brášku nebo sestřičku. :grinning:
18. bře 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte dievcata, co mate noveho, ako sa mate? Ja nestiham ani vsetko citat, sice sem chodim obcas, ale u nas je skor notas zapnuty a ja beham mimo neho. My sme po dlhom case chvilu zdravi a snad to tak ostane. Mala mi furt spi, Daniel je cim dalej vacsi certisko :slight_smile: Uz ma nazval aj jezibabou, haha. Aj moju tchyni. Minule som sa ho pytala: Ideme von? A on: NEmozem ist von, lebo zmrznem. S nocnikom konecne svitaju lepsie casy, uz chodi obcas cikat na neho sam a kaka uz do nocnika.
18. bře 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine gratulujem!!!
18. bře 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee my koupili nuzky za 25,- a jsou suoer.papir ustrihnou,ale nic jineho!docela s tim zapasime,pepa chce strihat,ale nechce je drzet
18. bře 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nasi koupili pepovi k narozkam odrazedlo v lidlu, tatka chce mermomoci slapaci traktor a vleckou...a ja chci rostouci zidli.takze budeme s manzelem kuppvat kazdy svuj darek,kdyz uz si pry ted vydelavam:grinning: nemate nekdo uz takovou zidlicku.nevim jestli jitro nebo geuther
a taky novou helmu na kol,teda na odrazedlo,ta od lonska uz je na mala:frowning2:.
18. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint kupovali jste i na obyčejné odrážedlo helmu? Nevím, jestli mám pořídit.
@josefine skvělá novina :slight_smile: Gratuluji!
@fassy my máme sedačku Maxi Cosi 9-18 Kg, pořídili jsme až když měl malý 19 měsíců, takže ji má ještě dobrou. Je hodně drobný a vajíčko jsme měli do 10 kg, tak jezdil dlouho v něm.
19. bře 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@petaov Děkuji, snad tentokrát mimčo dodrží termín. Syn se měl narodit v dubnu, ale nakonec si to rozmyslel a narodil se už v březnu. :slight_smile:
19. bře 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@josefine moc gratuluji:slight_smile:
19. bře 2013 v 11:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine taktéž gratuluji,ještě nevíte co to bude? :wink:
19. bře 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine Taky moc gratuluji :slight_smile: Pak musíš poreferovat, jestli mimčo dodrželo termín. Daník se mi taky narodil dřív, v 35.týdnu, tak by mě taky zajímalo jak to bude s druhým :slight_smile:
@petaov No Danda právě taky není zrovna cvalda, nepřijde mi ani moc dlouhý. Kupovali jsme Römerku když byl Dandovi rok, do té doby jezdil ve vajíčku, má být od 9-18kg. Právě proto mě to docela zaráží, jak je to možné, že už je mu skoro malá :-/
19. bře 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som helmu kupovala az teraz, ked ideme kupovat kolo. Nuzky ficia i u nas, Daniel strasne rad striha a striha celkom dobre.
19. bře 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ja meram digi uz len nine v zadku, digi su najmanej presne, Dankovi meriam v podpazi klasickym ortutovym
19. bře 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Ne ne zatím nevíme.
@fassy Dám vědět, jsme teprve na začátku. Syn se narodil 36+5 :slight_smile:
19. bře 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint máme jitro a je prima, pro další kupuju zas :slight_smile:
19. bře 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov na motorku ne,ale tady na to vetsi uz asi poridime..a stejen ji potrebujeme na sedacku na kolo.....
19. bře 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás první část oslavy za náma, a bylo to tak prima... :slight_smile: Kuba je celej pryč z toho, že dostal autíčko od dortíka (bylo na dortu), svíčky byly zážitek, a tričko s buldozerem od té doby nesundal ani na spaní (jsem taky názoru nedělat z praktickejch věcí dárek, ale ono ho už začíná zajímat, co na sobě má a věděla jsem, že tohle bude úspěch :slight_smile: ) mám to ráda, když se sejde víc lidí a jsou dobře naladění...
22. bře 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee : co to tu čtu?budete mit miminko? :slight_smile: to je super gratuluji :slight_smile: kubikovi prejeme vse nejlepsi a hlavne hodne zdravicka :slight_smile:
23. bře 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee gratulujem.
Ktorá bude ďalšia?
23. bře 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek