• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
ahoj kočky,
nestíhám sem chodit :slight_smile:

ale blíží se nám duben, měsíc kdy se narodili naše zlatíčka ... takže všem našim ratolestem přeji k druhému ročku hodně zdraví, štěstí, lásky a ty nej rodiče :dizzy_face:
23. bře 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Gratulace k miminku i Kubíkovi k narozeninám :slight_smile:
24. bře 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska @ofelieee gratuluji k miminku,takze k jarnakum pribudou podzimacci :slight_smile: tak at hlavne svisti prospivaji ty narozeni i nenarozeni.
25. bře 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iviska jééé koukám že se potkáváme na obou termínových diskuzích :slight_smile: to je dobrý...

holky děkuju za gratulace, jo jo, je to tak, je to prima, a hlavně už cítím že odeznívá 1.trimestr, tenhle byl snad eště náročnější než ten první s Kubou, tak mám radost a začínám se konečně v klidu plně těšit...
25. bře 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee jeeej gratulujem a vsetko naj naj hlavne vela zdravicka.

My zase nepasieme, tri tyzdne dozadu uz boli naznaky ze to pojde, par sekund vydrzala mat hlavu hore, teraz posledne dni ju nedviha vobec. Ona len lezi cely den ako placka Dam ju na brucho, snazi sa ze chce dvihnut ale nedvihne vobec. Nevie co s rukami, lakte dvihne hore, takze sa nema ani o co opriet. Uz neabera ako podrzanie zadku k podlozke, ani ked jej ruky pridrzim. Mne uz je z toho do placu.
25. bře 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila díky. to víš že s napětím sleduju váš příběh, i tobě držím pěsti ať je všechno co nejlepší... a s Ninkou, já bych ti poradila ať s ní lítáš, ale to není pro každýho, chápu. Kamarádka takhle porodila ve 33.tt 1kg kluka, od narození s ním lítala a i hodně plavala a dneska (7 korigovanejch měsíců) je o dost napřed než normální děcka... mám v to plnou důvěru. Kdyby tě zajímalo víc, napiš IP. A nebo se podívej sem, je tam i LIndin a Ondřejův příběh stručně... http://www.facebook.com/photo.php?fbid=614140988599474&set=pcb.614143621932544&type=1&theater
25. bře 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jééé moooc gratuluji k miminku:slight_smile: Kubík bude mít sourozence:slight_smile: tak hlavně ať vše probíhá tak jak má:slight_smile:))
25. bře 2013 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska @josefine holky taky moc gratuluji k dalším miminkům:slight_smile:)) je to super jak se to začíná znovu rozrůstat:slight_smile:)) no u nás to tak rychle nebude takže to už možná některé budou čekat i třetí:slight_smile:))))
25. bře 2013 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@debule díky moc :slight_smile:
25. bře 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee taky se přidávám ke gratulacím :slight_smile: Jak dlouho už to víš?
@debule u nás to bude podobné. Já už bych i chtěla, ale po mateřské se chystám hledat nějakou práci a získat trochu praxe.
26. bře 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov já dělám už od 8m malé sice jen na částečný ale chtěla bych se vrátit tak na 1,5roku do práce a pak až prcka. nikdy jsem nechtěla děti hned po sobě. tak nějak to chci v životě víc pestré a hlavně si druhé mimi užít. v našem případě bych byla asi unavená a vyšťavená (5patro bez výtahu) ne děkuji a navíc dva hafani. fakt ještě radši počkám. nejlépe až malá půjde do první třídy aspoň se ji budu pak moct věnovat když budu doma:slight_smile: teda doufám:slight_smile:))) ale závidím holkám protože se taky na druhého prcka moc těším jen si ještě musím počkat:slight_smile:
26. bře 2013 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme vcera byly s Juditkou na den otevrenych dveri ve skolce,Judit byla ve svem zivlu,hned si hrala s detma,okamzite tam mela opecovatelky,holcicky ji hnedka prijmuly. Bohuzel p.reditelka me rekla,ze sance je uplne minimalni,temer nulova,jsou 3 kriteria pro prijeti : trvaly pobyt v miste skolky,to nemame,strasi sourozenec ve skolce,to nemame,a dovrseni 3 let do zari,to nedovrsime,takze 0 . Bohuzel ,zda maminka jde pracovat dnes neni kriteriem,jelikoz je to pry dle ombudsmana diskriminace. Opakovana prihlaska je taky diskriminace,takze ani ta se neboduje. Jsem z toho fakt smutna.
27. bře 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : me prave jako diskriminace prijde tohle , ze nemas sanci pokud nemas trvaly pobyt.co mame delat my co bydlime na vesnici ve ktere skolka neni?
27. bře 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jojo presne tak,diskriminace muze by naprosto vse.
@pusolamy
27. bře 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,holky kde jste? Jaky byly velikonoce,co fotecky koledniku? :D
Mam dotaz,co mate pod prosteradlem jak ochranu pred pocuranim matrace,zacla se me juditka v noci procuravat,v postylce jsem mela pogumovane prosteradlo,ale ted na matraci 140x200 takove nesezenu. A igelity me nejak pocitove nesedi:(
5. dub 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Nějak sem už nikdo nechodí že? No velikonoce byly super, Daník koledoval jedna radost :slight_smile: Pod prostěradlem mám takovou ochranou folii z Ikea http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40143304/ Je to docela velké, tak to stačí :slight_smile:
6. dub 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý ještě tyto Velikonoce nekoledoval. My to moc neslavíme. Měli jsme jen rodinný oběd u babičky. Dnes má Vašík narozeniny, strašně to uteklo, slavit budeme příští víkend. V pátek jsem byli v herničce, kde měli takové nářadí - je to kufřík, který se rozloží v pracovní židličku a na něm se montuje. Ještě, že jsem to nepořídila, vůbec si toho nevšiml. Jediné, co ho tam baví je vysavač a kuchyňka. Líbily se mi dřevěné kuchyňky, ale jsou dost drahé, tak zkoušíme vyrobit z kartonu. Snad ho to bude bavit. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží. Chceme taky pořídit pískoviště na zahradu, ale zatím je zima, tak pořád vybírám. Máte někdo dřevěné pískoviště? Nějaké bylo v březnu v letáku Lidl, ale v prodejně jsem ho pak neviděla. Nevím, jestli kupovat přes net, chtělo by to spíše vidět.
7. dub 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy
@lusyy : a to uz vam deti spi v noci bez plinky?
u nas se koledovalo , moc se tu nedrzi divci koleda tak male holky muzou chodit s tatinky na klucici koledu
7. dub 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Nééé, my nespíme bez plínky, já tam mám tu podložku hlavně kvůli tomu, kdyby náhodou protekla plínka :slight_smile:
7. dub 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy : no ja se prave chtela divit ze by jste byli takovy sikulkove i na spinkani bez plinky. my jsme pres den bez, a na ven a na spani ji ma
7. dub 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Taky tak, přes den bez a ven a na spaní s plínkou :wink:
7. dub 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy diky,mrknu na to.
@pusolamy my taky nespime bez pliny,bojujem i pres den,ale ted se me stava,ze se juditka procura,tak proto se ptam......

@petaov Vasikoj prejem vse nej........boze toto leti.Juditka ma ted ve ctvrtek a slavit budem v sobotu. Cim vic se to blizi,tak me opet chyta nostalgie a hrabu se v fotkach a prohlizim,jaky skritecek byla:D
8. dub 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lusyy tak my máme nepromokavé prostěradlo z Jysku, zvrchu je látka, zespod pogumovaný igelit. Má to v rozích gumky, co se zachytí pod matraci. Akorát jsem byla koupit ještě jedno. Zkoušíme už v noci bez plínky a ta látka když se malá počůrá je zvrchu mokrá, tak musím vyměnit i to
8. dub 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@debule pokud me pamet nesali,tak zitra ma kaja narozky 10.4.ze.......tak karolinko, vse nej nej,hlavne more zdravi a lasky. Preje teta konikovka:slight_smile:
9. dub 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lusyy Moc děkujeme ano Kája dnes slaví své druhé narozeniny:slight_smile: no a Juditka zítra:slight_smile:takže taky ji přejeme hodně zdravíčka, lásky, milující rodiče a spoustu dárečků:slight_smile:))) uteklo to jako voda a ani se mi nechce věřit že už jsou to dva roky co jsem ji poprvé držela v náručí:slight_smile:.
10. dub 2013 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy
@debule : oboum děvčatkum přejeme jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví :slight_smile:
10. dub 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lusyy
@debule všechno nejlepší oběma princeznám, ať jsou hlavně zdravé a ať je nezlobí rodiče :slight_smile:
10. dub 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, v tom fofru som ani nestihla popriať. Všetkým naším dubniatkam prajem všetko najlepšie k narodeninám, hlavne zdravie a porozumenie, šťastie, lásku a pohodu.
My budeme oslavovať až o týždeň, ale vobec na to nemám silu. Pavlík už jeden darček dostal - segru Elišku, ktorá sa narodila 5.4.2013. Pavlík je úžasný, stále okolo nej chodí, ukazuje jej hračky, podáva dudlík, pomáha kúpať a hlavne jej stále hovorí, aby sa zobudila a išla sa s ním hrať.
10. dub 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ustarana Tý jo už? Toto letí. Tak to moc gratuluji a hlavně zdravíčko a ať vám malá dělá jen radost :slight_smile:

Jinak se taky přidávám ke gratulacím všem dubňátkům (Karolínce, Juditce, Adélkám, Vašíkovi, Pavlíkovi, Danečkovi, Lucince - snad jsem na nikoho nezapomněla :slight_smile: ), hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a hodné rodiče :grinning:
10. dub 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
HOlky, díky moc :wink: no uvidím jaký je rozdíl mít mimčo na jaře a podzim.

@ofelieee to je náhoda, fakt kdyby člověk chtěl tak to nevymyslí, nebo netrefí se :grinning:
Já jsem docela ráda, že mám první trimestr za sebou. Bylo to o hodně náročnější než s Lucinkou. Bylo mi zle každé odpoledne, trpěla jsem spavou nemocí, no děs běs.
10. dub 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek