• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
jeheee tak mi uz mame konecne zub :slight_smile: Tusim o dva tyzdne skor ako mal Daniel, aspon v niecom nie sme tak pozadu
10. kvě 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila páni tak to je velká holka! Přijde mi to o to víc, že Kuba byl bezzubej do Vánoc, čili snad 10 měsíců :slight_smile: gratuluju
11. kvě 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee tak to asi nebol zub, nema to tvrde a neviem co to tam ma :frowning2:
12. kvě 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee niekto mi do statusu napisal ze je to zdurela slinna zlaza a ze to praskne
12. kvě 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila hmm... nebo se prej někdy stane, že se ten první flíček objeví, pak zmizí, a teprv potom zase vykoukne v celé kráse... nu však na zuby má času dost, do řízků daleko :grinning:
12. kvě 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee no ma uz trocha cervene aj dasno spredu po tym tak to bude ta slinna zlaza, ale ma pocit ze jej trocha pachne z ust akoby moc, neviem co zas to je, lebo som nemenila ani prikrm novy ani mlieko.
13. kvě 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov u nás probíhá odplenkování právě teď. Lucka nočník ze začátku totálně ignorovala. Ale jedno ráno plenu odmítla. Takže ji dostává max na spaní. O nočníku nechtěla slyšet, teď už ho vzala na milost. Dle mého, netlačit, nechat to na něm. Popř. ještě vydržet než se oteplí, pak nechat běhat ve slipkách venku ať se děje co se děje. Neteř má syna v únoru stejný rok jak Lucinka a je stále na plenkách. Ta to bude řešit taky až se pořádně oteplí.
A já jdu zapnout pračku
13. kvě 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska díky, snad to nějak půjde. Zatím vždycky hlásí, až když čůrá. Na nočník si nesedne, nebo jen na chvíli a furt se kroutí. Nevím, jestli má cenu investovat do jiného. Odmítá i redukci na záchod.
13. kvě 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov radím vydržet. Lucka ani nehlásila, prostě najednou čůrala. Já tomu nevěřila, že to přijde a dneska? Pátý den co jsme začali jsou výsledky takové, že se počůrala jednou dopolko (při hře) a pak odpolko venku, protože je navyklá zatím jen doma na nočník. Jinak jí řeknu, Luci běž se zkusit vyčůrat, ať nemáš mokré kalhotky a ona jde, veme nočník, vysleče se a koná. My teda dostali hrající nočník, jakmile pustí pár kapiček, začne hrát a to se jí líbí. Neustále chválím, tleskám, dělám opičky jako že je borec, poplácávám po rameni apod. :grinning:
13. kvě 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem se dozvěděla že s námi do školky počítají :slight_smile: mám radost , tak od listopadu nam to začne to vypadá :grinning:
13. kvě 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
to ja nasa radost velika :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ciernavila : krasne deticky a ninka jaka uz je velka :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy a taka gulata je cela, ona je taka gulicka, Danko bol viac do dlzky aj ked zahybceky mal
14. kvě 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ahoj,prosím,prosím,psala jsem ti do IP-prosím o odpověď :wink:
15. kvě 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dnes zaciname novu etapu :grinning: mame uz konecne double karu....mozem viezt oboch naraz a Danko sa mi tam aj vyspi. Nina sice vleze do vloznej tasky len tak tak ale potom budem chodit bez tasky. Mamicka co mi kocik predavala na parkovisku ked videla ze ako Daniel lieta kade tade ako divy s pochopenim mi ho odovzdavala, vraj "aky je zivy" ....ze ho urcite vyuzijem. On je fakt posldnu dobu ako z divych vajec a nahanat ho stale s tym ze niekde zabrzdim kocik ma nie vzdy bavi. Ked ma odrazadlo parada, utekam za nim. Nezastavuje tolko . Ale bez neho je to des.....tak uvidime
20. kvě 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ja mam sundanou sadru konecne a adelka dnes byla na druhe davce ockovani spalnicky , zardenky,priusnice a to uplnou nahodou ze jsme jeli okolo a ja se tam sla zeptat jestli na ns nezapomeli protoze na prvni davce jsme bylinekdy v rijnu. no a bylo mi receno ze nam posilali pozvanku na zitra (pozvanka nam nedosla)tak ji to pichli zrovna tak snad nebude mit reakci. po jake dobe jste byli na preockovani vy?
21. kvě 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak at se vám s ním daří. Já nedávno jela se sourozeneckym kočárem kde byl Kuba a stejně starej Ondra a to je teda výživný :slight_smile: ještě do kopce. Jen ty kluci maj dohromady málem 30 kilo :slight_smile: Ale jinak maminka Ondry co má druhý miminko si ho moc chválí, přesně, když je prostě potřeba někam dojet, tak se jede...

@pusolamy Kuba tohel očko nedostane (možná před pubertou)
21. kvě 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy má se očkovat po půl roce. My byli v únoru a jdeme v září.
22. kvě 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy my ho taky jeste nemame,pujdem teprve na posledni hexu. Mmr,zatim oddaluji.
23. kvě 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jak je to u vás s nočníkem? U nás čím dál horší :confounded:
24. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : u nas dobry jsme bez plen , ma je jen na spani. a to se nam obcas postesti ze ji ma v poledne suchou
24. kvě 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Čúranie je u Pavlíka v pohode doma i vonku. Ale po dobu, čo som bola v porodnici si Pavlík vypestoval zácpu a kakanie ho bolelo. Od tej doby si vždy povie o plienku a na nočník nechce ani za nič na svete. To radšej bude stáť so zrazenými polkami a nebude kadiť vobec.
24. kvě 2013 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana
@pusolamy u nas se to prave posledni tyden zhorsilo,jen vidi nocnik,tak jeci a bezi ke skrini,tam vytahne plinu a vola cistou plinu mami,nocnik neeeee. Nechci tlacit na pilu,prave aby si nevypestovala zacpu,ale jak ji mam prknutit,aby si rikala. Kdyz kaka,tak jde do pokojicku ,zavre si dvere a pak prijde ze ma bobika. Kdyz ji necham bez pliny,tak se proste pocura a nevadi ji v tom treba sedet. Potrebuju nejakej navod :slight_smile:
25. kvě 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy u nás ještě ani jeden úspěch :frowning2: Běhá doma ve slipech už dva týdny, máme počůrané koberce, ach jo. Hlásí vždycky až po té. Na nočník si nesedne. Dneska jsme měli oslavu, tak měl celý den plínu, občas hlásil, že má ee, ale to je samozřejmě až po, na nočník si prostě nesedne, takže nic. Prostě řeknu, že pak přebálíme a nevím, jak to bude dál. Jestli to zase odsunout? Kamarádka má mladší holčičku, která to pochopila už v roce, když ji vidím jak vydrží dlouho na tom nočníku, tak mám pocit, že k tomu se nikdy nedopracujeme :frowning2: To naše torpédo furt lítá, neposedí ani vteřinu.
25. kvě 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana
@lusyy : no tak s kakanim je to zase epizoda u nas :frowning2: kadi stale max. 2x do tydne a vzdy u toho vyvadi rve nechce na nocniku sedet. ale ja uz to vzdy odpoledne na ni poznam ze to na ni jde, krouti se a vydrzi cele odpoledne necurat jen aby se nahodou u toho nemusela i vykadit. pak vecer nasilim ji drzim na nocniku ona u toho rve treba 15 nekdyi 30 minut celou dobu se krouti a snazi se to zatlacovat zpet :frowning2: no nakonec se vzdy vykadi ale jsou to boje. nemyslim si ze ji to boli ale hlavne ji to vadi asi
25. kvě 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Tiež netlačím na pilu a jednoducho ho zatiaľ nechávam. Zatiaľ si na všetko prišiel sám a ja som len pozorovateľ. Verím tomu, že to pochopí a nebude kadiť do plienky ešte v 18. Ale keď prídeš na nejaký univerzálny návod, tak sa rada priučím. Hlavne nič brutálneho s revom, už tak mám pocuchané nervy nedostatkom spánku.
@petaov Neporovnávaj deti, lebo sa z toho zblázniš. Proste mu to musí dojsť. Jeho mozog si musí uvedomiť, že ho v brušku niečo tlačí, aby ti to dokázal povedať. Zatiaľ si to hlava neuvedomuje, zistí až konečnú nepohodlnosť.
@pusolamy Si si istá, že ju to nebolí? Nemala v poslednej dobe zácpu ani krátkodobú? Može mať v konečníku prasklinku a to teda bolí ukrutne. Prípadne si tú bolesť može pamatovať rovnako ako Pavlík. Pavlíkovi veľmi pomohol Fruktolax (je to fíkový doplnok výživy - sirup, ale neviem presne ako sa to píše) a Duphalac. Pomohlo to aj mne po oboch porodoch.
25. kvě 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana : u nas je to uz dlohodobe ze kadi jen 2x do tydne. doktorka nam poradila lactulosu tak ji obcas davame
26. kvě 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je to s nočníkem v pohodě. zato u babičky už chce jen na velký záchod. jinak kája už nemá plenku vůbec dáváme jen na noc. ani na spaní po obědě už nedávám. no snad se to nezmění a už budeme takhle pořád. ale každopádně pokud by něco taky bych netlačila myslím že si děti na to dojdou. já pořád slyšela že Kája už je na plínku přes den veliká a že už by ji nosit neměla. ale tak přišla na to sama že bez plenky je to lepší prostě jsem ji nechala dokud neřekla sama že plínku ne.
27. kvě 2013 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás plínku už nemáme přes den asi od podzimu. a dýl jak měsíc jsme bez i v noci :slight_smile: V tom je šikovná, ale za to skoro vůbec nemluví :frowning2: Jsem z toho už nešťastná :cry:
27. kvě 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 to je paradna s tou plienkou, my davame este na spanie i na von. Len doma cez den sme bez.
27. kvě 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek