TP v dubnu 2011? Přidej se.

Ahoj holky je tu některá se // ?
ustarana
3. čer 2013
@petaov Áno pamatuješ si to správne. Elišku už nekojím. Chcela byť u prsa stále a to fakt nešlo. Potrebujem sa venovať Pavlíkovi, vareniu, úklidu aj vypadnúť von. Chvíľu som odsávala, ale to tiež bolo na budku, tak som toho nechala. Až pri krmení z flašky som zistila, že slečinka si cucla a potom sa už len hrala, preto stále potrebovala byť pri zdroji. A ani teraz to nieje veľmi OK. Vypije 50 ml, dá si 45 minút šlofíka, medzitým sa 3 poblinká a chce jesť zas. Dúfam, že sa to zlepší, lebo mi z toho veľmi brzo hrabne.
pusolamy
4. čer 2013
holky ja porad musim myslet na @ciernavila , jak asi zvladaji s detickama evakuaci 😞 ty povodne jsou hruza , my jsme to zazili v r.98 a bylo to strasny. doufam ze jsou v pohode v suchu 😞
ustarana
4. čer 2013
@pusolamy Tiež na nich myslím. Verím, že sa skoro ozve, že sú v poriadku.
ciernavila
6. čer 2013
@ofelieee cyklus mam uz aspon tri mesiace minimalne...ja tym ze som v Nininych 2 mes prestala kojit tak mi to naskocilo...ano v unoru som mala prvy krat po porode. Uz som par krat bola objednana na Mirenu ale vzdy do toho cosi prislo alebo nebolo hlidanie... No a teraz ked sa tam odhodlam ist a nahodou zistim ze som tehotna ma asi vystrie 😃 Rozmyslam ci testnem o 10 dni alebo vydrzim az na moje narodky co mam 21. Ale asi nevydrzim.
ciernavila
6. čer 2013
My sme odisli vecer pred evakuaciou, takze sme boli v Prahe u znamych, to bolo v pohode, v nasom baraku nbola ani voda dole, a my sme aj tak na 2 posch.
ustarana
6. čer 2013
Hurá, dnes bolo po dlhej dobe pekne a dokonca ani nepršalo. A my sme sa dostali aj na prechádzku a nielen na nákup do najbližšieho obchodu. No na prechádzku pre mňa. Kúpila som skate ku kočiaru a Pavlík, ktorý miloval chodzu naraz chodiť zabudol a celé odpoledne sa len vozil na skatu. Prešli sme skoro polovičku mesta a mňa bolia nohy. Už som si odvykla toľko chodiť. Obvykle sme sa šourali batoľacím krokom s častými zastávkami na očurávanie broučkou a obdivovanie kytičiek. Ale bolo to strašne fajn.
ofelieee
6. čer 2013
i my dneska moc užili počasí, písek, kraťasy, celej den venku... a s Kubou jsme ušli myslím několik kilometrů bez kočáru, sama žasnu, že to šlo, on část na motorce, část pěšky, ale dal to, a to hladovej pak už před večeří, (jak si taky mlaskal potom při polívce 🙂 ) mám radost, pomejšlím na to, že než se narodí miminko, měl by bejt hodně chodící či jinak se sám posunující...
ustarana
6. čer 2013
@ofelieee No to Pavlík bol v pohode s posunovaním, ale keď som potrebovala k doktorovi alebo na úrad alebo niekam kde potrebujem byť v určitý čas, tak sme museli vyrážať o 2 hodiny skor, aby sme tam fakt boli ako je potreba, keby mal couravou. Ja mestskú dopravu veľmi neobľubujem - vatšinou staré autobusy so schodami, neochotní ľudia pomocť s kočiarom, kočiar ťažký ako kráva, motajúci sa Pavlík, hromada ľudí..., proste radšej peši. Preto som si kúpila skate a zatiaľ má úspech. Verím tomu, že ho za chvíľu omrzí a bude chodiť po "nožičkách" ako hovorí Pája.
ustarana
6. čer 2013
@ofelieee Pozerám, že tebe tie týždne tiež utekajú. Ako to zvládaš?
ofelieee
6. čer 2013
@ustarana doufám že ani jijným se týdny nezastavily 🙂 mám teď hrozně dobrý období, to léto mi vyloženě prospívá, břicho je akurátní, aby ho všichni obdivovali a eště moc netížilo, chuť k jídlu velká a dovolená 🙂 , miminko o sobě dává hodně vědět a mě to baví, Kuba se těší, že prsa zas budou mít mlíčko, do toho se stěhujeme (jsem teď na pár tejdnů u mamky než se dům dodělá) a těšíme se do novýho... A s Kubou je velká pohoda. Fakt dobrý, užívám s nasávám, očekávám, že příští půlrok bude metelice 🙂

jo, a chození na čas, to mi zatím zní jako utopie bez kočárku 🙂 dneska to byl celoodpolední výlet pro med do vedlejší vsi 🙂 v tom je nepochybně Pavlík dobrej, Kuba je pecivál...
pusolamy
13. čer 2013
tak jsem tu nekde zahlidla ze @kijir čeká další mimčo 😉 moc gratuluji a snad ta holčička vyjde 😎
kijir
13. čer 2013
@pusolamy :Jj zahlédla jsi správně 🙂 Tak samo po holčičce je tajná touha,ale hlavně ať je vše ok 🙂 A jak se holky všechny máte ????Já toho mám plno s klukama ,ale konečně je krásně a můžeme vegetit celý dny na zahradě 🙂
ofelieee
14. čer 2013
@kijir pááááááááááááááááááni tak přece! 🙂 velká gratulace a tfuj tfuj 🙂
kijir
15. čer 2013
@ofelieee :Moc děkuju 🙂 Jéééa právě koukám,že čekáte taky miminko a termín máte na moje narozky 🙂 😉 ....Takže taky držím pěsti ať vše zdárně dokončíte a rodíte opravdu "na mě " 😃 😉 😃
ciernavila
15. čer 2013
@kijir jeeej gratulujem, tak nech je hlavne zdrave!!! U nas to moc nedopadlo dobre, Ninka ma Prader Willi syndrom, tak studujem co to obnasa, cim viac citam tym je to horsie, ale co, nejak to zvladneme.
kijir
15. čer 2013
@ciernavila :Moc děkuju 🙂 Ale zároveň mě teda strašlivě mrzí co píšeš 😞 😞 Vůbec nevím co to je,ale podívám se až budu mít chvilku 😞....Určitě to zvládnete o tom jsem přesvědčená 🙂 Ninuška má úžasnou rodinu a určitě to spolu vše zvládnete 🙂Moc moc se držte já kouknu co to je, abych věděla o čem mluvíš ....
petaov
15. čer 2013
@kijir ještě jednou gratuluji a máš můj velký obdiv. Mi někdy třeští hlava z jednoho dítka 😃 Ale bez tolika dětí by ten život nebyl tak veselý 🙂
@ciernavila Přeju hodně sil! Každý den na vás myslím a věřím, že to bude lepší, než co se píše. Všechny informace, co si vyhledáš, ber s rezervou, protože to nikdy nebude odpovídat konkrétnímu dítěti, a i když Tě neznám osobně, cítím, že jsi velmi silná a to Ninka potřebuje takovou mámu a harmonickou rodinu kolem, aby se jí dařilo každý den lépe 🙂
kijir
16. čer 2013
@petaov :děkuju 🙂 Jj přesně jak píšeš někdy mám chuť utéct hned a v bačkorách a to někam na pustý ostrov 😃 .Ale pak přijdou že chtěj pusu nebo potulit a já jsem hotová 🙂 Není to sranda,ale dá se 🙂 a je úžasný když usínají a vzájemně se drží za ruku a když jeden brečí,druhej ho běží utišit a tak a to jsou okamžiky kdy jsem šťastná,že jich je tolik a mají jeden druhého 🙂 Tak snad to jedno ještě zvládneme 🙂 😉....
ciernavila
16. čer 2013
minule sme ich dali oboch spat k nam do loznice, ked manzel tepoval v detskej koberec a bolo to tam mokre, sice sme sa tlacili spolu ale bola to parada 🙂
ofelieee
17. čer 2013
@ciernavila takže už máte hotovou diagnózu? Tak aspoň už budete vědět pořádně jak na tom jste a na čem je třeba pracovat... v těch postýlkách jsou slaďounký 🙂 Držím pěsti ať všechno zvládáte nejlíp jak jde, a ať se všichni od sebe učíte...

@kijir 🙂 tak to je dobrý 🙂 děkuju za gratulaci. Já mám tajnou objednávku na bráchovy narozky 2.10. 🙂 ale tak aspoň vidím, že je z jakejch prima dat okolo termínu vybírat 🙂
ciernavila
17. čer 2013
@ofelieee no mame, je sice taka dost komplikovana, prinesie nam vela problemov ale my to nejak zvladneme
ciernavila
19. čer 2013
@ustarana ahoj nebola si dnes v noci na emimine? 😃
ustarana
19. čer 2013
@ciernavila Ahoj, nie nebola. Som tam registrovaná už dlhšie, ale vobec tam nechodím. Prečo?
ciernavila
19. čer 2013
@ustarana no tam sa mi ukazal tvoj nick teraz ze si bola v noci online a region Pardubice, myslela som ze si to ty
ciernavila
19. čer 2013
@ustarana sa mi to ukazalo medzi tymi nickmi ktore boli na mojom profile
ustarana
19. čer 2013
@ciernavila mám tu na návšteve segru a tá včera večer brouzdala na nete. Dávala som jej nick i heslo, ktoré používam na viacerých stránkach. Neviem, v akej diskusii ťa objavila, ale viem, že vyhľadáva diskusie o genetických chorobách. Jej syn má ísť na testy, tak hľadá informácie.
ustarana
19. čer 2013
@ciernavila No teraz to po sebe čítam a znie to ako výhovorka z 2.B 😃 . Ale je to pravda. 😃
lusyy
19. čer 2013
Ahoj holky,jak prezivate toto vedro? U nas v byte bylo 32 st.to se fakt neda,tak premyslim,kam zitra zdrhnout, aby jsme tak netrpely.
ustarana
19. čer 2013
@lusyy My tiež chcípame a tiež neviem, čo s tým. Už teraz máme skoro celý deň zatiahnuté vonkajšie rolety, pozatvárané okná (vetráme len v noci) a pustené vetráky. A zajtra, keď to má byť ešte teplejšie už neviem, čo spravím. Leto mám rada, ale uprostred mesta, kde je všade asfalt je to peklo.
ciernavila
19. čer 2013
My sme v pohode, ja som aj rymu dostala neviem akym zazrakom.

Začni psát odpověď...

Odešli