• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petaov Áno pamatuješ si to správne. Elišku už nekojím. Chcela byť u prsa stále a to fakt nešlo. Potrebujem sa venovať Pavlíkovi, vareniu, úklidu aj vypadnúť von. Chvíľu som odsávala, ale to tiež bolo na budku, tak som toho nechala. Až pri krmení z flašky som zistila, že slečinka si cucla a potom sa už len hrala, preto stále potrebovala byť pri zdroji. A ani teraz to nieje veľmi OK. Vypije 50 ml, dá si 45 minút šlofíka, medzitým sa 3 poblinká a chce jesť zas. Dúfam, že sa to zlepší, lebo mi z toho veľmi brzo hrabne.
4. čer 2013 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja porad musim myslet na @ciernavila , jak asi zvladaji s detickama evakuaci :frowning2: ty povodne jsou hruza , my jsme to zazili v r.98 a bylo to strasny. doufam ze jsou v pohode v suchu :frowning2:
4. čer 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Tiež na nich myslím. Verím, že sa skoro ozve, že sú v poriadku.
4. čer 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee cyklus mam uz aspon tri mesiace minimalne...ja tym ze som v Nininych 2 mes prestala kojit tak mi to naskocilo...ano v unoru som mala prvy krat po porode. Uz som par krat bola objednana na Mirenu ale vzdy do toho cosi prislo alebo nebolo hlidanie... No a teraz ked sa tam odhodlam ist a nahodou zistim ze som tehotna ma asi vystrie :grinning: Rozmyslam ci testnem o 10 dni alebo vydrzim az na moje narodky co mam 21. Ale asi nevydrzim.
6. čer 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme odisli vecer pred evakuaciou, takze sme boli v Prahe u znamych, to bolo v pohode, v nasom baraku nbola ani voda dole, a my sme aj tak na 2 posch.
6. čer 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, dnes bolo po dlhej dobe pekne a dokonca ani nepršalo. A my sme sa dostali aj na prechádzku a nielen na nákup do najbližšieho obchodu. No na prechádzku pre mňa. Kúpila som skate ku kočiaru a Pavlík, ktorý miloval chodzu naraz chodiť zabudol a celé odpoledne sa len vozil na skatu. Prešli sme skoro polovičku mesta a mňa bolia nohy. Už som si odvykla toľko chodiť. Obvykle sme sa šourali batoľacím krokom s častými zastávkami na očurávanie broučkou a obdivovanie kytičiek. Ale bolo to strašne fajn.
6. čer 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
i my dneska moc užili počasí, písek, kraťasy, celej den venku... a s Kubou jsme ušli myslím několik kilometrů bez kočáru, sama žasnu, že to šlo, on část na motorce, část pěšky, ale dal to, a to hladovej pak už před večeří, (jak si taky mlaskal potom při polívce :slight_smile: ) mám radost, pomejšlím na to, že než se narodí miminko, měl by bejt hodně chodící či jinak se sám posunující...
6. čer 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee No to Pavlík bol v pohode s posunovaním, ale keď som potrebovala k doktorovi alebo na úrad alebo niekam kde potrebujem byť v určitý čas, tak sme museli vyrážať o 2 hodiny skor, aby sme tam fakt boli ako je potreba, keby mal couravou. Ja mestskú dopravu veľmi neobľubujem - vatšinou staré autobusy so schodami, neochotní ľudia pomocť s kočiarom, kočiar ťažký ako kráva, motajúci sa Pavlík, hromada ľudí..., proste radšej peši. Preto som si kúpila skate a zatiaľ má úspech. Verím tomu, že ho za chvíľu omrzí a bude chodiť po "nožičkách" ako hovorí Pája.
6. čer 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Pozerám, že tebe tie týždne tiež utekajú. Ako to zvládaš?
6. čer 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana doufám že ani jijným se týdny nezastavily :slight_smile: mám teď hrozně dobrý období, to léto mi vyloženě prospívá, břicho je akurátní, aby ho všichni obdivovali a eště moc netížilo, chuť k jídlu velká a dovolená :slight_smile: , miminko o sobě dává hodně vědět a mě to baví, Kuba se těší, že prsa zas budou mít mlíčko, do toho se stěhujeme (jsem teď na pár tejdnů u mamky než se dům dodělá) a těšíme se do novýho... A s Kubou je velká pohoda. Fakt dobrý, užívám s nasávám, očekávám, že příští půlrok bude metelice :slight_smile:

jo, a chození na čas, to mi zatím zní jako utopie bez kočárku :slight_smile: dneska to byl celoodpolední výlet pro med do vedlejší vsi :slight_smile: v tom je nepochybně Pavlík dobrej, Kuba je pecivál...
6. čer 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem tu nekde zahlidla ze @kijir čeká další mimčo :wink: moc gratuluji a snad ta holčička vyjde :sunglasses:
13. čer 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :Jj zahlédla jsi správně :slight_smile: Tak samo po holčičce je tajná touha,ale hlavně ať je vše ok :slight_smile: A jak se holky všechny máte ????Já toho mám plno s klukama ,ale konečně je krásně a můžeme vegetit celý dny na zahradě :slight_smile:
13. čer 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir pááááááááááááááááááni tak přece! :slight_smile: velká gratulace a tfuj tfuj :slight_smile:
14. čer 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee :Moc děkuju :slight_smile: Jéééa právě koukám,že čekáte taky miminko a termín máte na moje narozky :slight_smile: :wink: ....Takže taky držím pěsti ať vše zdárně dokončíte a rodíte opravdu "na mě " :grinning: :wink: :grinning:
15. čer 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir jeeej gratulujem, tak nech je hlavne zdrave!!! U nas to moc nedopadlo dobre, Ninka ma Prader Willi syndrom, tak studujem co to obnasa, cim viac citam tym je to horsie, ale co, nejak to zvladneme.
15. čer 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :Moc děkuju :slight_smile: Ale zároveň mě teda strašlivě mrzí co píšeš :( :( Vůbec nevím co to je,ale podívám se až budu mít chvilku :(....Určitě to zvládnete o tom jsem přesvědčená :slight_smile: Ninuška má úžasnou rodinu a určitě to spolu vše zvládnete :slight_smile:Moc moc se držte já kouknu co to je, abych věděla o čem mluvíš ....
15. čer 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir ještě jednou gratuluji a máš můj velký obdiv. Mi někdy třeští hlava z jednoho dítka :grinning: Ale bez tolika dětí by ten život nebyl tak veselý :slight_smile:
@ciernavila Přeju hodně sil! Každý den na vás myslím a věřím, že to bude lepší, než co se píše. Všechny informace, co si vyhledáš, ber s rezervou, protože to nikdy nebude odpovídat konkrétnímu dítěti, a i když Tě neznám osobně, cítím, že jsi velmi silná a to Ninka potřebuje takovou mámu a harmonickou rodinu kolem, aby se jí dařilo každý den lépe :slight_smile:
15. čer 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :děkuju :slight_smile: Jj přesně jak píšeš někdy mám chuť utéct hned a v bačkorách a to někam na pustý ostrov :grinning: .Ale pak přijdou že chtěj pusu nebo potulit a já jsem hotová :slight_smile: Není to sranda,ale dá se :slight_smile: a je úžasný když usínají a vzájemně se drží za ruku a když jeden brečí,druhej ho běží utišit a tak a to jsou okamžiky kdy jsem šťastná,že jich je tolik a mají jeden druhého :slight_smile: Tak snad to jedno ještě zvládneme :slight_smile: :wink:....
16. čer 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
minule sme ich dali oboch spat k nam do loznice, ked manzel tepoval v detskej koberec a bolo to tam mokre, sice sme sa tlacili spolu ale bola to parada :slight_smile:
16. čer 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ciernavila takže už máte hotovou diagnózu? Tak aspoň už budete vědět pořádně jak na tom jste a na čem je třeba pracovat... v těch postýlkách jsou slaďounký :slight_smile: Držím pěsti ať všechno zvládáte nejlíp jak jde, a ať se všichni od sebe učíte...

@kijir :slight_smile: tak to je dobrý :slight_smile: děkuju za gratulaci. Já mám tajnou objednávku na bráchovy narozky 2.10. :slight_smile: ale tak aspoň vidím, že je z jakejch prima dat okolo termínu vybírat :slight_smile:
17. čer 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no mame, je sice taka dost komplikovana, prinesie nam vela problemov ale my to nejak zvladneme
17. čer 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ahoj nebola si dnes v noci na emimine? :grinning:
19. čer 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ahoj, nie nebola. Som tam registrovaná už dlhšie, ale vobec tam nechodím. Prečo?
19. čer 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana no tam sa mi ukazal tvoj nick teraz ze si bola v noci online a region Pardubice, myslela som ze si to ty
19. čer 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana sa mi to ukazalo medzi tymi nickmi ktore boli na mojom profile
19. čer 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila mám tu na návšteve segru a tá včera večer brouzdala na nete. Dávala som jej nick i heslo, ktoré používam na viacerých stránkach. Neviem, v akej diskusii ťa objavila, ale viem, že vyhľadáva diskusie o genetických chorobách. Jej syn má ísť na testy, tak hľadá informácie.
19. čer 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila No teraz to po sebe čítam a znie to ako výhovorka z 2.B :grinning: . Ale je to pravda. :grinning:
19. čer 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak prezivate toto vedro? U nas v byte bylo 32 st.to se fakt neda,tak premyslim,kam zitra zdrhnout, aby jsme tak netrpely.
19. čer 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy My tiež chcípame a tiež neviem, čo s tým. Už teraz máme skoro celý deň zatiahnuté vonkajšie rolety, pozatvárané okná (vetráme len v noci) a pustené vetráky. A zajtra, keď to má byť ešte teplejšie už neviem, čo spravím. Leto mám rada, ale uprostred mesta, kde je všade asfalt je to peklo.
19. čer 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme v pohode, ja som aj rymu dostala neviem akym zazrakom.
19. čer 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek