• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ustarana no prave,na koupalko to neni,slunce ho sezehne hned jak vyleze z baraku. Taky miluju leto,ale tohle je fakt husty,dokonce me to donutilo chodit v sukni a sprchovat se chladnou vodou,coz se u me jen tak nevidii :slight_smile:
20. čer 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : my máme tatku na rybách na týden tak jsme vcera vyrazily za nim na Rozkoš a i jsme se tam koupaly :slight_smile: pod stromama bylo pekne, dnes jsme napustily bazenek a uz se ada koupala. a doma mame jen 25stupnu mame vse zabednene a vetrame az vecer a v noci
20. čer 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy my mame tatku ve Slovinsku a leze na Triglav :slight_smile:jinak bydlime v podkrovnim byte,takze tady min jak 30 nebude. Bazenek mame taky venku,jenze bohuzel zadny stin. A je opravdu maly,takze ja setam koupat nemuzu :slight_smile:
20. čer 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my zatím vedra zvládáme. Dopoledne jezdíme do Solné jeskyně, kde je moc příjemně, kolem oběda jsme doma na balkoně v bazénku a odpo vyrážíme na kouplaiště, kde jezdíme na skluzavkách do vody i do písku, no, prostě malý je ve svém živlu :slight_smile: Já tahle vedra taky nemusím, ale malý to celkem zvládá. Celý den jí jen ovoce a zeleninu - melouny, jahody, rajčata, okurky a jiné. Nic jiného nechce, tak aspoň to.
20. čer 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky 2x denně koupání, jakýhokoliv druhu... do teď jsem byla celkem v pohodě, ale dneska mě to nějak dostalo, ráno bylo zataženo a 20'C a já se tak natěšila, že už je to za náma, a snad kolem 10 se udělalo zase to stejný peklo a nějak mě to položilo... spala jsem dřív než Kuba, pak mě přišel vystřídat a teď ho vůůbec nemůžu probudit, už jsem ho i odnesla z postele, a spí dál na zemi v obýváku... chodí tpak spát v deset a to zas nedávám já... jojoj :slight_smile:
21. čer 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Peti tak teď vidím že nakonec bude čtvrté?:slight_smile: mooooc gratuluji a moc přeji aby to byla holčička:slight_smile:
3. črc 2013 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijir Jiřinko nevím proč jsem měla zafixované že jsi Peťa:slight_smile: no to je fuk hlavně máš můj velký obdiv a tu holčičku si opravdu zasloužíš:slight_smile:
3. črc 2013 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@debule :Jéé tak to nevím,ale vůbec to neva :slight_smile:.Moc děkuju :slight_smile: Péťa je manžel a jeden syn,tak třeba nějak proto :grinning:.
3. črc 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no je to úžasné že jste se takhle rozhodli:slight_smile: čtyři děti to už se dnes jen tak nevidí. ale opravdu není důležité co to bude hlavně že bude zdravé. Naši byli na dovolené v turecku a máma říkala že tam bylo hodně postižených dětí a tak si říkala že nevadí že máme doma takovou čertici a že zlobí ale hlavně že je zdravá.babička přijela jak vyměněná a už není tak hrozně na Káju přísná:slight_smile:. naše máma vždy říkala že radši 10kluků než 1holku:slight_smile: tak nevím jestli jsem byla tak strašné dítě:slight_smile:
3. črc 2013 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak to me pripomina nasi Juditku,je jak cert,vsude vleze,riskuje. V patek jsme jeli na chiru do nemocnice,spadl ji 15kg gril na ruku,cvaklo ji viko. Byt to prsty,tak ma po nich,takze nasledoval rtg,nastesti jen silna pohmozdenina,tak ma jen obvaz,obeslo se to bez sadry. A v pondeli rano jsem ji nasla kliste v uchu,takze opet k dr.na vyndani. Pekne nam zacali prazdniny.
3. črc 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jejda tak to věřím to je teda začátek. Tak hlavně že je Juditka v pořádku a zahojí se to. no Kája je neustále od března zahleněná, pokašlává už nevím co s ní. měla už třikrát rýmu. přemýšlím jestli s ní nezajít na alergologii nebo nevím čím to může být:frowning2: už jsem z toho nešťastná. je to pořád dokola.
3. črc 2013 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule mozny to je,ze to je alergie. A chodi Kaja do skolky,teda do jesli?
3. črc 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ne do jesliček už nechodí měli jsme blbé zkušenosti tak jsem ji radši našla soukromou školku. je tam moc spokojená a chodí tam ráda. v jesličkách mi pořád plakala no bůh ví jak se k ní chovali když učitelka byla arogantní i ke mě.prý mám svéhlavé dítě a dokud bude dělat scény tak tam nemůže být celý den. no prostě mi hezkou formou řekla že mám rozmazleného parchanta a neexistuje aby tam spávala. přitom každý do hlídá Káju nechápe jak s ní mohli mít problémy. ale teď už to neřeším je spokojená tam kam chodí a to je pro mě důležité. školku jsme nedostali takže budeme chodit do soukromé.
3. črc 2013 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule da se ta soukroma financne zvladnout? My jsme taky nedostali,budu muset hledat jine reseni.
3. črc 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no musí se to zvládnout jinak to nejde. ale taky jsem hledala než jsem našla trošku cenově přijatelnou.
3. črc 2013 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule a Kaja je spokojena,nebrecela ze zacatku,kdyz jsi odesla?
4. črc 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy právě že v té soukromé školce vůbec. dokonce mi i mávala když jsem odjížděla. je tam vážně spokojená a to je pro mě to nejdůležitější.v těch soukromých si dětí hledí a chovají se k nim hezky v městských je jim to jedno protože mají dost zájemců a když se to někomu nelíbí mají sto dalších co čekají v pořadí.
4. črc 2013 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no zienky predstavte si ze moj muz minule prvy zaal na temu tretie dieta...ale nie teraz ale casom...sice mam na to aj svoj vek uz ale ktovie...podla toho ako to budeme zvladat s Ninkou. Ja by som do tretieho aj sla...
Inak boli tu stari rodicia tak mame za sebou trojgeneracne fotenie budu to paradne fotky uz sa tesim :slight_smile: Nasa Nina sa am stale neotaca nejak, nehovori si, ticho je, obcas sa usmieva....no ide to pooomaliiicky...
13. črc 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje laaasky velikeeee
13. črc 2013 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj holky, tak jsme se ve středu vrátily z dovče. Byli jsme v Turecku a musím říct, že to byla nejlepší dovolená. Malá si to užila a byla strašně hodňoučká :slight_smile:
@lusyy malá chodí občas do soukromé školky už od dubna a je nadšená. Vůbec neměla problém s nějakou adaptací. Teda největší problém je jí dostat domů, naháním jí po celé školce a odcházíme s řevem :grinning: :grinning: Taky se školkou tady nemáme počítat, jsme jako náhradníci od dubna :confounded: Ale abych ti řekla pravdu, tak se ta soukromá nedá srovnávat s tou naší vesnickou. Stačilo mi na zápise, totálně protivné učitelky, prostředí tak nic moc... :frowning2: My platíme 50 kč na hodinu a jídlo si nosím sama, malá je fifral a stejně by to nejedla. Jestli to budeme zvládat, tak bude chodit do soukromé pořád :wink:
14. črc 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 jojo,verim ze ty soukrome jsou uplne nekde jinde,ja jdu zitra na schuzku ohledne skolky,ci hlidani neprijatych deti,tak uvidime co se vymysli.
14. črc 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : tak jak jsi dopadla na te schuzce?
17. črc 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no,kdyz vypustim takovou tu omacku,ze to je velky problem jiz nekolik let a ze my jsme nejvic slyset a ze se starostum to nechce resit,tak se doslo k zaveru,ze se budou snazit od ledna 14 vytvorit 0 rocnik skolky :slight_smile: tzn.pri jedne skolce ve vedlejsi vesnici otevrou jeste tridu pro cca 10 deti,ale nebude to vedeno jako skolka. No ,takze takova mala vlastovka,otazkou je,zda verit ci ne? potrebovala bych do prace,alespon na par hodin v tydnu,ale je to boj s hlidanim,klienti na me tlaci a ja proste nemuzu. Pak jsou dalsi rady,jako poridit si hned druhy dite.
17. črc 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy to posledne je dobry napad :slight_smile: nebyt Ninkinej dignozy asi idem este hned do tretieho, ale teraz radsej pockame ked neviem ako sa to bude vyvijat
17. črc 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Juditka si sama zacala rikat na curani i v noci,takto vypada,ze pliny uz budem navzdy rusit......jupiiii,je to moje sikula.
19. črc 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Krásné nedělní ráno všem:slight_smile:
21. črc 2013 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@debule Kájá už je veliká a vlasatá :slight_smile: Pejsci jsou nádherní.
Musím se pochlubit, že už i my chodíme od tohoto týdne na nočník a dnes byl celý den bez nehody, všechno bylo v nočníku! :slight_smile: Trvalo nám to sice déle, ale dočkali jsme se :slight_smile:
21. črc 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dievcata ja to tu balim do konca mesiaca.... tak sa vopred lucim
@petaov my trenujeme vonku, lebo doma to isde krasne, ale vonku cura len ked zacne do kalhot, ja ho stoipnem a potom uz pokracujem na strom...ale sam na strom ani za svet
21. črc 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila venku máme taky zatím problém. Kde se dá, bereme nočník s sebou. To je fakt škoda, že už tu nebudeš. Úplně se mažeš? Asi Ti to teď ubírá čas, ale mohla bys tu ještě občas zaskočit, ať víme jak se daří dětem. A můžeme někdy uskutečnit to setkání všech, jak se tu kdysi plánovalo... :slight_smile:
21. črc 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Tak to je šikula. Mali ste na to nejaký postup?
@ciernavila Škoda, rada by som občas vedela ako to u vás beží ďalej. Ako sa vyvíja vzťah Danka a Ninky a tak. U nás je to zatiaľ OK teda Pavlík k Eliške, ale inak má Pája malú pubertu. Máš pravdu v tom, že sa to tu dosť zmenilo. Všetko je to len o varení a o fotkách jedál, háčkovaní čapíc a o fotkách oblečenia, ktoré budú maminky kupovať svojim ratolestiam. Chodím sem čím ďalej, tým menej, a aj tak len preto, aby som vedela ako sa darí maminkám a "miminkám"z našej témy. A tých je tiež čím ďalej tým menej. :frowning2: .
Len tak mimochodom, nemáte niekto nejaké info o @petrullina, @hobitkova, @kometka5, @aprint?
22. črc 2013 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek