• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@iviska náádherne fotky! ja som si uz tiez dala som novy album
zahlasujete mi prosim chlebicky? dakujeeem: http://partychlebicek.mecom.sk/chlebicek-detail-76
12. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila máš to tam a hned bych si jeden s chutí dala :dizzy_face: kojení je sice bájo věc, ale už se těším až bude mít malý 3měsíce a já zkusím jíst trochu jako člověk :wink:
13. lis 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy
@ofelieee ahoj holky,tak to my jsme mely dnes ve skolce obracene,brecela,ze ze skolky nepujde,ze tam chce spinkat a ze ma vybranou postylku,tak mam dilema,zda ji tam nechavat spat,kdyz doma ma problem usnout. Chodi tedy 3xv tydnu a zatim je to super,snad to tak zustane.
13. lis 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak to ti mírně závidím :grinning: ale Kuba má po kom bejt asociál, no
15. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co vymýšlíte na Vánoce? já nějak VŮBEC nevím, přijde mi, že nic z toho, co Kuba potřebuje (a co ho může udělat šťastným) se nedá dát pod stromeček... naveďte mě...
15. lis 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ahoj, už dávnejšie si sem dávala odkaz na mozaiku vhodnú pre deti od 2 rokov. Kúpila si ju? Využívate ju? Ja som ju Pavlíkovi kúpila na Vianoce a teraz premýšľam, či som nespravila blbosť a nemala som vybrať niečo iné.
15. lis 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Pavlík dostane knížky (klasickú pohádkovú, knížku s puzzle a knížku so samolepkami), hru Berušky, mozaiku, a mnou vyrobené darčeky - filcová záložka do knížky, modelínový sešit, domácí modelina, prstové barvy a keď stihnem tak aj pár strán z quiet booku. A spoločné darčeky s Eliškou: drevená bedna na hračky, aktívne kostky a drevený vláček s navlíkačkou.
15. lis 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana pokud myslis tu od 2 let,tak ano,tu mame a je bezva. Dostala ji minuly rok k svatku a hodne si s ni hrala,ale i ted ji jeste porad vyuzijem,k vanocum dostane mozaiku,uz pro deti od 3 let. Takze za me ano.

@ofelieee Juditce,tedka udela radost vse pro panenku,kolibka,perinky a zavinovacka. Ma takovy obdobi. Pak jeste porad basni o podsedaku na zidli,kupujem i hodne knizek o krtkoj,encyklopedie.....od babicky dostane tabuli na fixy,od tety magneticke puzzle,od dalsi babicky mozaiku,od nas jeste drevene puzzle pismena a cislice. Ale stejne nejvetsi radost je kdyz jedem do auqacentra:slight_smile:
16. lis 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Díky, to som rada, snad i u nás to bude mať úspech. No ja som chcela úto vačšiu i kvoli Eliške, má teraz obdobie hlodavca, tak aby nepozobala barevné kolíčky.
16. lis 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee My jsme koupili Dandovi jednoduchou dráhu na angličáky Hot Wheels, auto na dálkové ovládání, snad milion angličáků :grinning:, magnetky na lednici písmena a čísla, hru padající opičky, puzzle (to ale dostane už na svátek) a pak i praktické věci - polštář s peřinou a povlečení v normální velikosti :slight_smile: Od našich dostane dětský tablet Albi, další auto na dálkové ovládání, ale na ven, od tchánovců dostane popelářské auto :slight_smile: Samé autíčka, ale on je prostě miluje, dokonce i s nima spí :grinning:
18. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee my dáváme k Vánocům knížky a oblečení (sám si vybral několik triček). Od ostatních dostane razítka, dřevěné puzzle, možná hru Loto, krájení na prkénku, pastelky do vany, stavební stroje (sada různých aut a strojů), vláčkodráhu.
18. lis 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kolik hodin vam spi deti za cely den?
25. lis 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Lucinka už nespí přes den, takže cca 12h dokupy. Od 20do 8 :wink:
25. lis 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska me prave Juditka spi chabe 11 hod.a to jen proto,ze ji po o nasilim uspim:slight_smile: tak to zkusim vyrusit a uvidime,ale mam strach co bude ve skolce az tam bude do odpol.
26. lis 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba přesně jak Lucinka, 20 až 8, pokud ho ráno něco nevzbudí, po o už ne, výjmečně
26. lis 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy strach bych neměla :wink: za 1) bude muset ráno brzy vstávat, bude více za dopoledne unavená - hry s dětmi, tělocvik a procházky takže si po obědě ráda schrupne a odpo zase budou divočit. Možno se jí posune spánek o hodinku, ale neviděla bych to na nějakou mega razantní změnu :slight_smile:
27. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska juditka uz do skolky chodi,brzy vstava,beru ji po o a pokud neusne v aute,tak nespi a stejne vic jak 10 hodin v kuse neda,ted ma nejak aktivni obdobi.
27. lis 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak u nas jak kdy , v pondeli treba spala po obede 3 hodiny a jeste jsem ji budila jinak by spala dal , a vcera nespala vubec treba. vecer chodi spat cca v 8 a rano vstava pokazde jinak ted jsem ji teda dva dny do skolky musela budit jindy je vzhuru pred sestou , mame to pokazde jinak :wink:
27. lis 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy a jak zvladate skolku?
27. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : skolku zvladame dobre jen uz jsme podruhe nemocny :frowning2:
28. lis 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy neco vaznejsiho? Judit tedka ma rymu,tak jsem ji taky nechala doma.
28. lis 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy vážného ani ne ryma kasel a minule ji to sjelo na prudusky, te uz zas ryma a kasle taky
29. lis 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas sa uz dlllho tlacia posledne 6 tky stolicky cize sa nejak moc na obed nespalo ale posledny tyzden zase dava tak 2-2,5 h. Noc mame rovnako, to dava tak 11 h v priemere.
My to s hrackami nejak neprehaname, mame dve knizky, auticko so svetlami, malicku sekacku na travu, lego s podlozkou a tablet. To si myslim ze aj menej by mu stacilo, jemu urobi radost hlavne ta sekacka. LEbo taku istu stratil v lete v trave. Len som nzohnala tu istu zelenu ale poslali modru tak snad to bude pohode :grinning:
Modelina a prstove barvy su tiez super, to doporucujem. My to robime kazdy tyzden, a este v stredu mavame vytvarku, cize tam sa uplne "vyzije"
3. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co čerti a mikulaši? u nas v pohode protoze jsme čerty nechali venku a andilek mel spoustu darecku tak jsme mu konecne odevzdali ten dudak ,byli jsme ostudy , :wink: ale mela ho jen na spinkani
5. pro 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tu měli megamikulášskou, tolik lidí tenhle dům ještě nezažil... ale bylo to prima... čert s mikulášem přišli venku, společně jsme zapěli, děcka dostaly dárečky (Vilík nic a Kubu to vůbec nedojalo... říkala jsem si, co bych mu tak... ale přece si neuříznu prso emoticon) no ale poslední kamarádi odcházeli něco před devátou, jejich Jiřík vřeštěl NÉÉÉ a tatínek na to "mám zavolat toho čerta, aby si tě odnes?" a Jiřík chyt úplnou paniku... fakt tomu nerozumím... Kuba je zdá se pragmatik po tatínkovi, byl v klidu, při přebírání balíčku se s Mikulášem ujišťoval, jestli tam je mlíčko s brčkem (většina dětí si to odmítla vůbec z jeho rukou vzít)... ale teda pozvat mu dom takovou smečku dětí, co si chtěj hrát všichni s jeho hračkama je možná v jeho věku a při pořád ještě v podstatě jedináčkovský pozici možná trochu moc... myslím, že ho to dost stresovalo (načež, poté co šel večer pozdě spát, ho Vilík ráno vzbudil před 6 a dnes usl v 18 emoticon to je veget) a teď má velkou premiéru, vyptal si a spí sám ve "svym" pokojíku ("ráno se vzbudím a hned si můžu hrát!")
6. pro 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy malý už po obědě nespí dlouho. Večer chodí spát mezi 18.-19.h a vstává mezi 7.-8.h. Ale budí se několikrát za noc, takže toho taky moc nenaspíme.
U nás byl včera jen Mikuláš (dělal ho děda; čerta jsme nechtěli) a bylo to fajn. Malý byl trochu ztuhlý (loni z toho měl ještě srandu), ale básničku řekl.
6. pro 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak trávíte adventní čas? Dnes při vstupu do třídy ve školce nás přivítaly koledy a rozvícený stromeček,bylo to tak nádherný....jo už je to tady..... :grinning:
11. pro 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Ahoj, adventný čas trávime úžasne. Minulý týždeň som umyla okná a druhý deň prišiel hrozný vietor, takže všetko, čo bolo v parku mám zas na oknách. Uklízím aby bolo miesto na ďalší binec, pečiem cukroví, aby všetko zožrali a do toho sa ešte snažím odháňať Pavlíka od skrine, kde sú schované vianočné darčeky :grinning:. A naviac sa už Eliška vie postaviť, ale ešte sa nenaučila padať, takže adrenalín. Do toho sa spolu "hrajú" - jedno dieťa visí na jednej strane hračky a reve, že ju chce a druhé dieťa visí na druhej strane hračky a vreští, že mu ju to prvé berie. Takže u nás je to bezvadná príprava na šťastné a veselé.
12. pro 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy já mám letos jednu adventní lahůdku - nemám ještě troubu, takže veškerý pečení obstarávám po kamarádkách pod záminkou příjemně strávenýho dne - a ono to funguje :slight_smile: je to moc příjemný, máme to společensky velmi naladěný... ale jinak ani žádná moc výzdoba, na to moc nejsem, jen hodně svítím svíčky, to mám ráda, a hodně si pouštím Hovada boží. A HLAVNĚ MÁM JÁ I VŠICHNI KOLEM MĚ PO ŠESTINEDĚLÍ A TAK SE HODNĚ USMÍVÁME!!! :slight_smile:
16. pro 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ofelieee to je krasny,ja jsem letos s pecenim na tom hoooodne bidne. Mam pouze linecky a 2 davky pernicku,ktery jsou uz snedeny:frowning2: snad neco dostanem od pribuzenstva:slight_smile:
16. pro 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek