• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@lusyy S dvoma deťmi je pečenie trochu iná liga. Snažím sa piecť, keď Eliška spí, pretože už tak mám pocit, že sa jej dostatočne nevenujem. Pája pomáha s pečením, takže to ide rýchlosťou šneka, ale než to stihne vystydnúť, tak to s manželom zožerú rýchlosťou blesku. Takto už padli za obeť kokosky, pudingové cukroví i perníčky. Takže začínam zas znova, ale tentokrát už pečiem večer a musím to schovať, aby to nevyčmuchali. Ale zas si hovorím, že už budú obaja nasladení, tak už toho nebude potreba veľa.
16. pro 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes v noci jdu na zdobeni stromecku a jak je to u vas,uz mate?
22. pro 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já si maluju, že budeme zdobit i s Kubou... až na Štědrej den. Ať máme co dělat, když nemáme televizi :slight_smile: V Brně to vypadá na šílenou inverzi (snad celej prosinec) tak moc nechodíme nikam...
22. pro 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy My strojíme stromček všetci. Dáme si na stol tanier cukroví, nalejeme likér alebo svařáka, pustíme koledy a strojíme. Samu by ma to nebavilo a s deckami je to zábava.
22. pro 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme zdobit dnes, mozno ked Danko zaspi vecer.... ale nakolko sme vsetci k.o. tak sa mi do toho ani nechce poriadne. U nas sa nepojedlo nic, Robila som 7 druhov peceneho cukrovi a vcera dalsie dva nepecene a este dnes dorobim slane syrove pagaciky. Sme unaveni, nevyspati, nejaky zhon u nas nehrozi.
23. pro 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme zdobit dnes vecer az mala usne, budete manzelova dvanactileta dcera tak budem zdobit spolu
23. pro 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vánoce plné pohody a v roce 2014 mnoho splněných přání přeje mamka s Juditkou :grinning:
23. pro 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás se nepeče, jsem na to levá. Udělala jsem jen bábovku a štrudl. Cukroví mi dala mamka a tchýně. Stromek včera nazdobil přítel, když malý spal. Doufám, že stromek letos přežije :slight_smile:
Prožijte příjemné a klidné vánoční svátky. Přeju vám hodně štěstí a hlavně zdraví v novém roce!
24. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Všetkým prajeme krásne Vianoce.
24. pro 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy Prajem Juditke všetko najlepšie k sviatku.
29. pro 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana dekujeme,Juditce vyrizeno,je mile ze jste vzpomneli :slight_smile:
30. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jakpak se vam vydarily svatky? u nas jezisek byl ve znameni strachu z toho co bude :wink: ale pak uz spokojenost, kuchynka mela uspech a ostatni darky snad taky
2. led 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana SOS, jak ukládáš děti (spíteli pohromadě?) mě se vzájemně rušej (teda Kuba je neprobuditelnej, to je pohoda), ale Vilík se budí a pak brečí... nějak jsem eště nechytla grif, tak hledám aspoň inspiraci
2. led 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak svátky u nás moc prima, jen se mi nějak příčí, jak pak vyrazíme po příbuzenstvu, že Kuba pořád všude čeká ještě další a ještě další dárečky (a ony obvykle přicházejí... a když jdem třeba jen ke kamarádům a tam žádnej dáreček není, tak je viditelně zklamanej) a bojim se jestli se tím dost nekazí... velkej úspěch má tabule na malování křídama, dřevěný meče, a boby, u nichž se zatím jen těší :grinning:
2. led 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Uspávanie prebieha celkom v kľude. Pavlík leží potichu vo svojej posteli, ja sedím na svojej s Eliškou na klíne a dávam jej mlieko, u toho rozprávam pohádku. Než si Eliška říhne, tak je tuhá, dám ju do postieľky, vleziem si k Pavlíkovi a chvíľku sa rozprávame a potom usne. Niekedy je protivný a nahlas rozpráva a budí Elišku, len aby ma vytočil a to ho 3x upozorním a odchádzam s Eliškou v náručí do vedľajšej miestnosti a jeho nechám revať v posteli. Keď sa neureve k spánku než dojdeme do vedľajšej miestnosti, tak za chvíľku príjde, že už nebrečí a chce pohádku. Najprv som mu dohovárala, vysvetľovala, prosila ho, skúšala uspať oboch naráz, ale nič nefungovalo, toto mi bolo hrozne proti srsti, takže som to vyskúšala až nakoniec a ono to funguje, zaujímavé je, že Pavlík nikdy nereve viac ako 3 minúty (už som si to pre zaujímavosť aj odstopovala). Noci boli horšie. U nás je Pavlík ten, ktorého zobudí aj škrábanie myší na druhej strane sídliska. Prvé týždne boli krušné a ja som celé noci putovala od Elišky k Pavlíkovi a tíšila som ich. Ale potom si na seba zvykli, takže ich zobudí spláchnutie záchodu, ale rev jednoho z nich necháva toho druhého naprosto v klidu. Asi som ti neporadila, ale aspoň som ťa potešila, že aj u nás to bolo naprd.
2. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak vanoce za nami,ja jdu odstrojit stromecek. Skoda,bylo to krasny,i kdyz bohuzel bez snehu. Dnes to u nas vypada,ze bude jaro :slight_smile:
6. led 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : ted jsem koukala ze uz to mas za par, to uteklo nejak hrozne rychle ne? :grinning:
13. led 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy : Ahojda :slight_smile:,jj uteklo hrozně :grinning:...Vůbec jak mám tři draky, do toho Jára škola,Péťa školka a nakonec vánoce :slight_smile:. Ale teď pořád nic :slight_smile: Prostě pár dní do termínu a u mě se vůbec nic neděje a nechystá,tak jsem zvědavá jestli nedopadnu jako u Jiříka a neskončíme na vyvolání :slight_smile:. Všichni kolem mě i prvorodičky rodí většinou dřív a já :grinning: ??? Já budu těhotná ještě a velikonoce :grinning: :wink:.
A jak se tady holky všechny jinak máte :slight_smile:??? Já už tady strašně dlouho nebyla :( Jsem ostuda,ale tak zkusím aspoň trochu něco dočíst :slight_smile:
13. led 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir je,tak uz,neboj ono to pujde a jaky jste nakonec vybrali jmeno a je to porad ta holcicka,jo? :slight_smile:
Mne zacatek roku nezacal moc stastne :frowning2:
13. led 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :No doufám,že je :slight_smile: I na utz v 32tt říkala dr : "tady je vidět že je to ta holčička" ,tak snad fakt jo :slight_smile: Už by to teď byl docela problém kdyby ne :grinning: Růžová a tak se nám tady neuvěřitelně zabydlela a rozmnožila :grinning:.No a jméno máme v pokojíčku na zdi Kristýnka,ale v papírech ještě nic :grinning:.Mi přijde že vždycky vybereme nějaký jméno a najednou je s ním boom a je a chystá se být všude :(....Takže nic není stopro :grinning: :wink:...
No s tím co řešíš to mě moc mrzí,jestli je to tedy to co myslím a to co jsem tady někde zachytila :( ...Ale neboj ono určitě bude líp a jenom líp.Taky jsem něco podobného prožívala když byly Jároj 3 roky,a u nás to zase bylo těsně před vánocema...
13. led 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir jojo,dnes se to rozseklo,zitra jdu na revizi. :frowning2:
Takze to bude mala vodnarka?
13. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :To mě mrzí :( :( Ale snad už bude všechno fakt jen dobrý ....No jo už to tak vypadá :slight_smile: Jen to jméno je prostě oříšek :slight_smile: Můj taťka zase prudí aby malá byla kdyžtak po babičce (mojí mamce) Jiřinka ,ale to já nechci :slight_smile:.Za prvé se mi moje jméno moc nelíbí a za druhý mi přijde blbý mít Jiřika a Jiřinku.
13. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir verim,ze jmeno vyberete presne takove jake se k male bude hodit.....intuice napovi :slight_smile:
Verim v lepsi zitrky,zitra zapalim svicku moji male dusicce,ktera od nas odejde a pak prijde mozna smireni.........
13. led 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : No jo snad se ten výběr povede :slight_smile: Akorát že to musí být napsané předem,no :( Člověka by to třeba napadlo až ji uvidí :slight_smile:....A určitě lepší zítřky budou a po smíření přijde brzy dušička nová :slight_smile: :wink:.
13. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir dekuji!verim v to......i kdyz nevim,kdy dostanu tu odvahu jit do toho znova.Jj,mozna kdyz by bylo videno to mimco,pak by se rozhodovalo lepe. :slight_smile:
13. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :určitě dostaneš odvahu,uvidíš :slight_smile: Ono to samo trochu času chce,ale přijde to :wink:....Budu moc držet pěsti :slight_smile:
13. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy : tak to mě mrzi :frowning2: ani jsem nevedela ze se pokousite. a proc revize? urcite se brzy zadari znovu :wink:
13. led 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : tobe preji at mas rychly porod, ale po ctvrte uz by to melo jit samo snad :wink: a jmeno si urcite vyberte sami nenechte si od nikoho diktovat, a to ze je vsude hodne kristynek bych neresila jestli se ti to fakt libi. je to tvoje vysnena holcicka preci :slight_smile:
13. led 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy no,ono to bylo spis necekany,ne moc planovany,ale nakonec radost velika......ale mimco prestalo z nejasnych duvodu rust. Takze diagnoza zamlkle tehotenstvi a proto musim na revizi pod narkozu.
13. led 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek