• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@lusyy to mi je moc líto :frowning2: Smím se zeptat, v kterém týdnu jsi byla? Přeju Ti, ať je brzy líp, budu na Tebe zítra myslet!
@kijir to uteklo fakt neskutečně. Zrovna dnes jsem si na Tebe vzpomněla, že se musím podívat, kdy máš termín a Ty už to máš fakt za pár a to jsi to tu nedávno oznamovala :slight_smile: Jiřík a Jiřinka je moc pěkná kombinace, ale nenechte si do toho mluvit a vyberte, co vám je nejbližší :wink:
13. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak uz jsem doma,uffff. Byla jsem v 10tym.
14. led 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak to už bylo docela dost týdnů... :frowning2: To mě moc mrzí. Doufám, že bude brzy líp. Drž se a opatruj se!
14. led 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov verim v lepsi zitrky :slight_smile:
14. led 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,
jak se tady máte? Mě ty dny plynou jeden za druhým, kolikrát ani netuším kolikátého je. Ještě, že manžel chodí do práce 1x za 3dny :grinning:

Malému jsou už 3měsíce, Lucinka se rozpovídala, je to náš chytrolín :grinning: zrovna se lížeme z nemocí, já měla angínu a malý zánět spojivek v pravém očku. Další dva kousky se prozatím drží :grinning:

@lusyy mrzí mě čím procházíš :confounded: sama jsem si tím prošla před Lucinkou. Držím pěsti ať jsi brzy fit :wink:
14. led 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijir držíím pěsti ať to celý je co nejlepší :slight_smile: a podle mě je možný jim říct, že jméno dáš až narozené... několik kamarádek v různých porodnicích to tak udělalo...

@lusyy žjó... tak přeju hodně optimismu
15. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petaov
@ofelieee : Holky moc děkuju :slight_smile: Už se na ní strašně těším a jen se modlím aby porod nebyl nijak dlouhej :slight_smile: :slight_smile: .Teď máme 9 dní do termínu,ale malé se nijak nechce .Stejně to čekání na "TO" je vždycky napínavý :slight_smile: ....
16. led 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaké máte doma kolo/odrážedlo? Chtěli bysme malému pořídit už něco většího, ale vůbec se v tom nevyznám, co je kvalitní. Vím, že už tu o tom byla řeč, ale nemůžu to najít...
16. led 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Kuba jezdí na yedoo , varianta čtyřlístek, a je moc prima...
16. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov ahoj, tiež máme yedoo, ale Pavlík z neho nie je odviazaný. Vie na ňom jazdiť, ale nebaví ho to, radšej chodí pešky. Vždy spraví pár odrazov a zlezie. Kamarátka má First bike, tak sme to skúšali vymeniť, či to nebude odrážadlom, ale to bolo to isté.
16. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak my letos budeme Juditce k narozeninam porizovat klasicky kolo. Bavili jsme se o tom s odbornikem pres prodej kol a shodli jsme se na tom,ze lze oddelat slapky a retez,takze to bude odrazedlo a az nastane cas,slapky pridelame. Zda se me zbytecny ted porizovat odrazedlo a za rok zase kolo,ale to je jen muj nazor.
Nicmene rhb pracovnici to stejne nevidej radi,pry deti kdyz jedou,jsou moc prohnuty,tak nevim :unamused:
17. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy je fakt že teď už bych asi odrážedlo taky nepořizovala, Kuba na něm prodrandil hlavně minulý léto a podzim... na jaře mu chystáme kolo... s tím prohnutím jsem to taky spyšela... jenže to je takovejch věcí ke zvážení... a pro nás to byl jednoznačně nejpříjemnější způsob pohybu od někud někam :slight_smile:
18. led 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy to není špatný nápad s tím kolem, i když jsem ho chtěla nechat až na pozdější věk a to už to odrážedlo bude asi dobité. Tak ještě pouvažuju.
@ofelieee u nás je to taky pomoc k nezaplacení. malý moc nechodí, tak jsem ráda, že se nakonec naučil na tom klasickém odrážedle. Dostal ho ke 2. narozeninám a zprvu nechtěl vůbec jezdit, chytlo ho to až v létě. Teď už dost vyrostl a má na tom hodně pokrčené nohy, tak chceme to kolo/odrážedlo, ale zas nevím, jak dlouho mu bude trvat, než tomu přijde na chuť.
19. led 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda když jsme u těch odrážedel, včera jsme vyrazili i přes ten namrzlej poprašek co tu je a Kuba jel jak ďábel, máme to dost z kopce, párkrát se sice rozmázl, ale v pohodě a s jucháním vždycky frčel dál... dost zírám, když se na tom ty prťata naučej, co na tom dokážou :slight_smile:
25. led 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kijir Tak už dnes????? Čekáme na zprávičku,že už máš Kristýnku v náručí. Tfuj tfuj,ať je to rychlé :slight_smile:
27. led 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tiez drzim palce, nech je to rychlo za vami a bude len lepsie...

@kijir este raz moc moc gratlujeme a zelame vela zdravicka!

@petaov nas dostal na 2 narodky odrazedlo Yedoo Too too verzia C /Muff/ a super, hned drndil, po par tyzdnoch pouzival i brzdu. Po pol roku asi ked uz si bol moc isty robil uz blbiny na tom, jazdime ak je dobre pocasie v kuse casto....ja bezim za nim s kocarom. Sme s tym spokojni, defekt sme nemali ziadny. Blbe ze teraz ako je sned tak som odkazana pri vacsich vzialenostiach na lascal buggy board, lebo bez odazadla sa dostanemem slimacim tempom vsade tak za tri dni :grinning: Proste doma hulaka, beha, skace je naspeedovany akoby frcal na dacom a vyjdeme vona furt stojime a i ked mam pod kalhotami leginy mne je z toho zima, no des. Aj dnesna rehabilitacia s oboma v Prahe bola na skate...zlaty clovek co ten skejt vynasiel. Est sme stihli aj galeriu. Sice po navrate domov z Prahy som bola vyflusnuta ale deti spali ako zabite.
Kolo so slapkami mame uz doma, cakam kym sa otepli, ak to bude coskoro tak ani nebudeme cakat na narodeniny. Sice mal koloodrazadlo len rok ale zdedi ho i Nina tak ma to nemrzi. Ale nevyrastol z neho, ma tak oklo 93 max 95 cm. Je stihly, sedacka na odrazadle sa da stale zvysovat, kludne by mu vydrzalo mozno i rok. Ale chceme prejst na vyssi level. Ale kolo som vzala len 12 tku. Na 16 tku bol moc maly, bolo to vysoke a 14 tky sa robia malo a neni ich vidiet v obchode na zivo, su atypicke. Cize tato 12 tka bude asi tak do podzimu, mozno dalsich Vianoc kedy dame 16-tku. Preto som toto slapkove vzala z bazaru Author Jet. Je skoro ako nove, vyzera temer ako nejazdene.
28. led 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee
@lusyy
@ciernavila
@ustarana holky, díky za zkušenosti :slight_smile: Nakonec jsme objednali Ybike extreme. Měl celkem široká kola, tak snad bude trochu stabilní.
1. únor 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Peti,nemáš fotku?
1. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy mrkni třeba tady http://www.dracek.cz/odrazedlo-ybike-xtreme-oranzova/odrazedla
Objednávala jsem z mimibazaru. Paní psala, že mají dvě kola, tak druhé prodává. Tak snad bude nové.
1. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Fíhá,Vašík bude lítat jak blesk.
Peti,chtěla jsem Tě poprosit,všimla jsem si,že se intenzivně zapojuješ do diskuze toxická kosmetika. Po dnešním prostudováním všech kosm.přípravků by mělo naprosto vše letět do koše,i ty dětské,kde se výrobce dušuje,že je to bez chem.látek,alkoholu,parfemu,miner.oleju atd..... Co,prosím po koupeli na Vašíka používáš?
Myslím tím tělový olejíček.
1. únor 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak drzim palce nech vydrzi lebo vraj na tom zvykne praskat ten plast co drzi riditka. Ale to asi zavisi aj od toho ako sa na tom jazdi, pokial nebude robit na tom blbiny tak by to malo dufam vydrzat.
1. únor 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Občas ho mažu kokosový olejem. Je dobré i bambucké máslo (nerafinované), plánuju určitě pořídit. Vašík se nerad maže, takže kapu olej přímo do koupele (mám olivový, slunečnicový, kokosový, ale chci vyzkoušet i jiné) a pak už ho většinou nemažu. Má občas ekzém, tak jsem mu teď začala dávat na lžičce konopný olej.
Též jsem vyházela celou koupelnu. Na malého jsem utratila majlant hlavně za věci z lékárny a taky je to hrůza. Na sebe zjišťuju, že si teď vystačím s málem a některé věci si plánuju vyrobit sama a už neutrácet.
@ciernavila snad to něco vydrží, pak dám info :slight_smile:
1. únor 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov u nas fici zas v kupelni len Bioderma atoderm /myci gel a krem/ , na tvar len infadolan, alebo ten francuzsky bez parfemovany /zabudla som nazov/ a na telo Nine mandlovy olej. PArfemovane uzivam len ja tie blbosti na celulitidu :grinning: som zvedava po dlhsej dobe ci bude taky efekt
1. únor 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Bioderma i Infadolan se v té skupině už taky rozebíraly. Kdyby Tě to zajímalo, tak se přidej. Na celulitidu je prý dobrý peeling logrem. Celulitidu prý dokáže vyhladit, kofein navíc urychluje spalování. Vlastní zkušenost nemám, ale je fakt, že kofein se často dává do takových přípravků. Tak můžeš vyzkoušet, je to levné. a když to nezabere, tak si aspoň dáš kafe :slight_smile:
1. únor 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov No,mě to docela vyděsilo,dávala jsem si záležet,aby kupovaný výrobky byly bez parfému apod.sajrajtů a ono se tam objevuje alespoň jeden hnusnej sr.....
Takže teď plánuji vše změnit,od šamponu,plet.kremu po balzámy na rty. I obyčejný jelení lůj prostě neprošel. fakt děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Akorát mám problém s dekorativkou,tam to bude muset asi zastoupit alverde-ta je celkem ok,ne?
1. únor 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no to moje ma v sebe kofein a vraj kusky diamantov :grinning:DD a peeling mam k tomu tiez. No uvidime ak to dominam. Ale v tom kreme mam ajdake silice, cize vyvolat to ma chladivy efekt ale mne to tak rozzeravi pokozku ze ma pocit ze som sa vydrhla alpou :grinning:
1. únor 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy dekorativku jsem taky ještě nezměnila. Řasenku asi ani měnit nebudu, protože používám jen voděodolnou (dost často chodím bez deštníku) a ty přírodní nejsou voděodolné. Chci najít aspoň nějakou bez parabenů, ale to je docela problém. Dekorativka od Alverde se tam už probírala, tak mrkni. Je určitě lepší než klasická, ale též se tam něco najde. Ale asi nic tak hrozného. Vzhledem k ceně je to docela dobrá kosmetika. Jde o to, jak moc jsi radikální. Z té dekorativky není bohužel takový výběr. Já se moc nemaluju, ale třeba pudr používám denně a zatím nemůžu najít jiný, přes net se mi špatně vybírá odstín.
2. únor 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov ja zrovna rasenku od alverde mam a nevim jak je to mozne,ale oci me slzi. Ocni stiny jsou super,tak je budu kupovat a macke-up musim vyzkouset,tvarenku chci taky vyzkouset. Macke-up se tam probiral,ale na tvarenku jsem nenarazila.
A muzu se zeptat v cem peres? Probiraly se tam i prac.prasky?
Ted vymenim sampony,pomady na pusu,lesk na pusu,olejicek pro Judit a kremy na plet a jeste neco na odliceni.
Pro zacatek :slight_smile:
2. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tvářenka je tam taky, pod označením ruz. Řasenka Tě může štípat, protože tam bude pravděpodobně alkohol. Na stránkách Alverde najdeš složení.
Na praní mám mýdlové ořechy a jsem moc spokojená. Někdo tam psala, že to pere jak holá voda, ale je jasné, že na větší skvrny musím dát žlučové mýdlo. To jsem dávala i když jsem prala v Persilu sensitiv, ten taky všechno nevypral.
2. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy můžeš si zkusit vyrobit svůj prací prášek, je to levné.
http://delamesitosami.cz/2012/09/06/domaci-gel-na-prani/
http://delamesitosami.cz/2013/02/20/domaci-prasek-na-prani/
Když tak na piš do IP, kdyby Tě zajímalo ještě něco :slight_smile:
2. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek