• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Ahojte holky :slight_smile:,určitě jste to už zaregistrovaly,ale ještě vám to napíšu oficiálně sem :slight_smile: V úterý 28.1. se nám v 16:40 narodila Kristýnka :slight_smile: Měla 3375g a 50cm :slight_smile: A jako řeknu vám,že kdyby tenhle porod měl bejt první,tak bych si další těžce rozmýšlela :( :slight_smile:...Ale ta princezna stála za všechno :slight_smile: :slight_smile: Jen co naházím fotky do počítače,tak vám sem nějakou šoupnu :slight_smile:
2. únor 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petaov Díky za odkaz. Jsou tam perfektní věci :slight_smile: a Ty sis dělala ten prášek na praní,máš ho ozkoušený? :slight_smile:
3. únor 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Ahoj holky,tak jste do zvládly :slight_smile: Přeji Kristýnce mnoho zdravíčka a už se těším na fotečku.
3. únor 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy mrkni i na www.home-made.cz Prášek jsem nakonec nedělala, protože zas to asi není moc vhodné na svetry, tak jsem nakonec pořídila ty mýdlové ořechy a peru v nich všechno. Vím, že ten sliz si vyráběla sarana, tak mrkni k ní do alba a když tak se poptej. http://www.modrykonik.cz/blog/sarana/album/mame-radi-prirodni-kosmetiku-a-drogerii-0pae94/
3. únor 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Ještě jednou veliká gratulace! A přeju hodně zdraví!
3. únor 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petaov Ty ořechy se dají koupit? A mohou se asi dávat i když mají lidi čističku odpadních vod? Protože až to budem mít tak stejně musím skončit s pracími prášky typu persil sensitive.
3. únor 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov už jsem to pročetla,akorát v dtestu nic moc nevyšly :unamused:
6. únor 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jo, to je to, co jsem Ti psala. že prý perou jako voda. No, není to žádný agresivní prášek, myslím, že to pere slušně a na větší skvrny dávám žlučové mýdlo. Já jsem spokojená. Někdo říká, že je silnější ten koncentrát z mýdlových ořechů, ale výjde to dráž, protože ty normální ořechy můžeš znovu použít na druhou pračku, pokud pereš na nižší teplotu. Celé balení má vydržet tak na rok, pokud nepereš moc často. Takže dost ušetřím. (S tou čističkou nevím...) Když tak zkus výrobu vlastního, a nebo mrkni do té skupiny pod označení praní, tam je těch prášků víc, ale ne všechny jsou ok.
6. únor 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné nedělní ráno holky :slight_smile:,tak konečně plním slib a dávám sem fotky té naší malinké princezny :slight_smile: ,ale že mi to trvalo,co :slight_smile:?Jak se jinak máte všechny :slight_smile:? Já teda zatím dobrý i doma jakštakš stíhám,ale bojím se že až začne Kristi vyžadovat více pozornosti pak už to bude asi mazec :slight_smile:...Tak snad to nějak dám :slight_smile: Ale ta růžová,ta je prostě božíííííííííííí :slight_smile: :sweat_smile:
16. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@kijir Možeš mi poradiť ako to stíhaš? Mám len 2 deti, vačšinou sa snažím spraviť všetko večer keď deti spia a ja som sa s nimi mohla cez deň hrať, ale aj tak mám pocit akoby mi deti utekali.
16. únor 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana : No nevím jestli poradit :slight_smile:,ale hodně je to proto ,že Jára chodí do školy a Péťa do školky,takže dopoledne mám jen Jiříka a malou,která toho zatím moc nepotřebuje krom kojení :slight_smile:...No a pak taky Járovi je 10,takže už mi i s ledasčím pomůže :slight_smile: A manžel taky když je doma se dětem hodně věnuje.Ale zase nejsem žádná superžena a kolikrát mi zůstane třeba nádobí do rána nebo tak...A nežehlím každou várku prádla hned a tak :slight_smile: Prostě udělám co stihnu a když nestihnu,tak se nic neděje,ptž nikdo jinej mi to neudělá :D.Ono hodně jsem se naučila že prostě někdy nezvládnu vše co bych chtěla a už se tím nestresuju.Jo a taky právě jak jsou kluci spolu,tak si hodně vyhrajou spolu a mě kolikrát už pošlou pryč ,že chtějí být s Járou a hotovo :D
17. únor 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijir no každopádně máš můj velký obdiv,pro mne teda supermatkou jsi. Mám jen jedno dítě neustále vyžadující pozornost a když je ve školce,tak já jsem v práci,takže mám pocit,že nestíhám,to co bych chtěla :slight_smile:
20. únor 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy :Moc děkuju ,až se tady červenám :slight_smile:...Ale zase já musím na druhou stranu uznat že chodit do práce je horší ..Když jsem byla ještě jen sama s Járou a chodila do práce tak to byl fakt větší mazec :fearful: Až budu muset do práce a k tomu stihnout děti a domácnost,tak o tom snad zatím radši ani nepřemýšlím :frowning2: .Dokud jsem doma,myslím,že dobrý :slight_smile:.A kdyby jste viděli kolikrát ten "bordel" tady :sweat_smile: ,fakt se nedá stihnout všechno :wink: .Takže myslím,že jsme všechny superženy,ptž všechny děti dají práci a péči včetně manželů,přítelů a tak :slight_smile: :wink: ....
20. únor 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak je uz nejaka priprava na treti narozeninky,jaky darky,jaky dorty,bude to velke? :grinning:
10. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Ahoj, u nás zatiaľ vymýšľam darčeky pre oboch drobcov, ale nejak na nič nemožem príjsť. Pavlík má toho hodne ešte z Vianoc s čím sa vobec nehral, lebo sme boli stále vonku. A Eliška má toho fúru po Pavlíkovi. Takže som v koncoch. Oslava nič moc. Dorty spravím ja. A sešlosť určite bude malá - tchýne s priateľom a švagrová s manžolom a jedným z dospelých detí. Druhú časť rodiny máme na Slovensku, takže len takto skromne. Každopádne si my 4 spravíme oslavu výletom do ZOO (pre začiatok v Dvore Králove) a možno obedom v reštaurácii, pretože Pavlík sa može pominúť zo sviečkovej omáčky a ja ju uvariť veľmi neviem. A čo u vás?
Inak pekná profilovka.
10. bře 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana dekuji za pochvalu,profilovka zase o rok starsi :slight_smile:
U nas oslava velka,mame hodne pribuznych,takze slavit se bude zase cely vikend. Od nas dostane kolo,ale premyslim jeste o nejake malickosti,protoze kolo zustane venku,ale s hrackami si moc nehraje,takze ji koupim asi nejaky kufrik na sponky a gumicky do vlasku :slight_smile: S dortem zatim tapu,ale mam figurky Maji a Vilika,tak neco tematickyho k tomu.
Kazdopadne oslavit narozeniny vyletem je super napad,u nas by to ale u pribuznych neproslo,takze snad bude vylet na velikonoce.
11. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se vám pochlubit :slight_smile: 13.3.2014 v 11:35 se nám narodil druhý chlapeček Dominik, vážil 3930 g a měřil 51 cm :slight_smile: Včera nás pustili z porodnice. Jak se Daník nemohl dočkat a narodil se v 35.tt, tak teď jsme museli vyvolávat ve 40.tt kvůli váze :grinning: Daník na brášku pořád dohlíží, chodí ho kontrolovat do postýlky a hladit :slight_smile:
17. bře 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. bře 2014 v 18:40 • iq_tester
@fassy Ten sa vám tiež podaril :grinning: . Gratulujem
17. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana Děkujeme :grinning:
17. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy : gratuluji ke chlapečkovi , je krasnej moc se vam povedl :wink: tady se nam to teda hemží těmi druhátky :astonished: holky jsme nějak pozadu @debule , @lussy . ale ja se teda spis ted chystam na plno do prace už jen měsic a vypukne mi to. zatim si to vubec nedokazu predstavit jak to budem vsechno kloubit do kupy :sunglasses:
a taky vubec nevim co adelce k narozeninam
18. bře 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy
@fassy taky moc gratuluji ke chlapečkovi a přejeme hlavně zdravíčko:slight_smile:.
tak trošku pozadu jsme :slight_smile: ale já se taky chystám do práce a pokud mi vyjde práce tak druhého prcka budeme mít nejdříve až Kája půjde do školy:slight_smile:. ale taky si to zatím neumím představit protože nemáme školku takže jen soukromé hlídání a jak mi paní onemocní tak jsem víte kde..... to v práci nikoho nezajímá že nemám pak kam dítě dát. takže se toho děsím! no uvidíme ono se to snad nějak utřepe:slight_smile:
18. bře 2014 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fassy veliká grtulace! krásnej kluk, vlasatej :slight_smile: tak přeju aťse máte bájo...

@lusyy Kuba taky dostane kolo, a ještě jedno obrlegoduplo, on to fakt žere, váhali jsme, jestli už na to není velkej, ale ne, prostě s tím vymejšlí nekonečno her... a oslava bude taková na hlavu letos trochu, máme barák-stavbu, takže tam to nejde a tady kde jsme provizorně se nám to dělat nechce, tak jdem zítra na večeři do jedný prima restaurace s dětským koutkem, dáme dárky, a pak to sdružíme se společnýma oslavama, co máme na jaře vždycky v obou rodinách, protože nás je tam hodně narozených
18. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fassy obrovska gratulace k Dominickovi a preji spoustu spokojenych dni. Mimochodem krasne datum narozeni a jmeno sedi k braskoj :slight_smile:
18. bře 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@debule
@pusolamy jojo,mely bychom s tim neco delat :slight_smile: treba to jaro napravi,teda tedka me holky nejak navnadily,ze bysme to zase zkusili :grinning:. my mame skolku zatim jen na tento rok,takze v dubnu zase budu podavat prihlasky :unamused:
18. bře 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee kubik uz umi jezdit bez kolecek nebo to bude mit jako odrazedlo?
18. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme oslavu za sebou, úspěch velikej, lego bez debat a kolo (@lusyy je s kolečkama, a se šlapkama) prima, jel na něm z restaurace dom a byl celej hrdej jak mu to jede, a taky jsem trvala na tom, že dostane kytku, mě se ty kytky na narozeniny tak líběj a v tuhle jarní dobu to je tulipán a on kolem něj chodí a pořád čuchá a to je roztomilý. On na cykloodrážedle strávil celý léto, podzim, zimu a tak jsem měla dojem, že to chce nějakej posun. Ale on je Kuba dost velijkej, není s ním problém, a nijakou moc sílu do těch šlapek dát neumí, i rok by klidně ještě vydržel...
19. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jojo,kytky jsou nadherny a to i pro kluky. Taky Judit musi mit kytku k narozkam i svatku.
19. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy že... já dávám kytku i mužovi...
19. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, hádám, že když jsme diskuze Duben 2011 tak jste k 1.4. na 3letých prohlídkách ještě nebyly :slight_smile: ale my jo, 101cm / 17kg / 53cm hlava. A zkoušela mu zrak a sluch, sluchový vyšetření tím šeptáním mi přijde směšný, ale oči - nechala Kubu koukat na takovou tu tabuli s různě velikejma obrázkama a to, co měl vidět, neviděl, tak máme poukázku k očnímu. Trochu mě rozmrzela, že mu vůbec nevěnovala dost času a pozornosti, nejprv to uzavřela s tím, že "trénujte to doma" (když to poprvé nepřečet, asi myslela, že to nepochopil) ale mě se to nezdálo tak jsem ji přiměla to zopakovat a fakt buďto říkal že by musel jít blíž, nebo mhouřil oko, a to je prej jasná známka slabšího vidění. Tak jsem zvědavá, jestli bude mít brejličky :slight_smile: Tak se chci zeptat, až budete mít zkušennost, jak tohle vyšetření šlapalo u vás...
výhoda je, že jsme sfoukli zároveň 6měs prohlídku s Vilíkem, kluci jsou od sebe přesně 2,5 roku, to se hodilo :slight_smile:
1. dub 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek