• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@lusyy Jj, hned vložky do bot. Ale podle všeho je ten ortoped naprostý idiot, páč jsme u něj byli i s malým na kyčlích a jen zběžně kouknul a hned napsal peřinku. Mě se to nezdálo, tak jsme se objednali na konzultaci ještě k jednomu ortopedovi, který je fakt špička ve svém oboru a on nám řekl, že je to úplně v pořádku. Tak nevím no :unamused:

@ofelieee :grinning: To je taky dobrý :grinning: No jsem taky na to zvědavá, jak to bude časem u nás :slight_smile:

@petaov Děkujeme :slight_smile:
17. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov taky se mi to tak zdá... prej je velkej rozdíl, jestli má nohy natažený, nebo "fajfky"
17. dub 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov No u nás je to de facto tiež ťažká inkontinencia, lebo ráno má Pavlík ťažšiu plienku ako je on sám. U nás je to tým, že má už rok zácpu a ja potrebujem, aby pil a pil a pil. Dávam mu pitie aj do postele (0,5 l flašku a ráno je prázdna), preto sa počúra a má na noc plienku, ktorú zatiaľ neriešim, lebo pre mňa je doležitejšie vyriešiť zácpu. Keby som vypila v noci toľko vody ako Pavlík, tak sa počúram tiež :grinning:.
17. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy ach ti doktoři,místo aby ukázali cvičení ,tak hned dětem cpou vložky,tzn.že klenba bude jen mechanicky držet a vyleze z bot a zhroutí se :unamused:
18. dub 2014 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy To cviceni stejne bude ucinejsi nez nejake vlozky do bot. Cvicit budeme v lete na zahrade, necham ho litat bosky po trave a po kaminkach, trhat travicku sevrenim prstiku na nohach atd. a to by bylo, aby se mu ty nozky nespravily :wink:
20. dub 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ofelieee tak kdykoliv ho tak vidíš sedět, tak mu ty nožky narovnej. Já jsem myslela, že vám vyčítali celkově ten sed. To s těmi fajkami nám na rehabkách říkali taky, ať mu je prostě narovnám, když to vidím. (My jsme tam chodily krátce okolo roku jen na tejpování). Teď už to, myslím, nedělá.
20. dub 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jaké byly Velikonoce? Výletové nebo čekání na koledníky?
22. dub 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme podnikli docela solidní trasu, skoro 3 km, na kole a Kuba to celý ujel... nejprv jsem váhala, jestli vůbec má cenu mu pořizovat kolo, a teď mě takhle mile překvapil :slight_smile: (teda je to kolo s kolečkama) a baví ho to, to je prima!
23. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes jsme byli na tříleté prohlídce a míry 99,5 cm; 14,2 Kg; hlava 50,5 cm. Doktorka změřila tlak, poslechla srdíčko, zkontrolovala zuby, prohmatala břicho, zkontrolovala pindíka. Všechno dobré, jen nám předepsala kortikoidy na ekzém. Bránila jsem se tomu dlouho, ale nic nepomáhá a už to má hrozné.
23. dub 2014 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Vašík letos poprvé koledoval (dřív jsem měla pocit, že to nepobere, tak nechodil). Sladkostí máme, že je můžeme prodávat. Byli jsme na oběd u rodičů a pak na zahradě.
24. dub 2014 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to máte se školkou? Jdou všechny naši tříleťáci?
5. kvě 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Daník se do školky dostal :slight_smile: Ale má tříměsíční zkušební dobu :grinning: To je tady v Brně "novinka" :angry: Pokud dítě školce vyhovovat nebude, nebo školka dítěti, tak můžeme odejít nebo být vyhozeni :unamused: Mě to zase tak nevadí, páč jsem doma s Domčou, ale být v práci, tak nevím nevím :confounded:
5. kvě 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Lucinka jde :wink: je to ale malá vesnická školka, ale široko daleko nejlepší :sunglasses:

@fassy to si děláš prču, ne? Zkušební lhůta ve školce :zipper_mouth: tož, kdo toto vymyslel?
6. kvě 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy týýý jo tak to je mazec. A to bude asi platit pro celý Brno, že?

@lusyy Do státní jsem ho dávat nechtěla, půjde na 2 dny do soukromý.
6. kvě 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska No je to mazec, taky jsme s manželem na to koukali jak blbí :grinning:

@ofelieee To nevím, jestli to platí v celém Brně nebo jen v té naší školce. Je pravda, že tady ta ředitelka moc oblíbená není, tak kdo ví :confounded:
7. kvě 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy ježiši,to je jak na střední škole,neprospíváš máš padáka :rolling_eyes: Bože,co se to děje.......

Jinak já,sedím u počítače ubulená,jelikož dnes zpráva z poslední školky ( a zrovna z tý ,co do ní Juditka chodí) že ji nepřijali. Takže prostě nikde,nemáme školku a to já už od září pracuji,a ona je na školku zvyklá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Jak to, že je neprijali tam, kam chodila. Myslela som, že to je teda automaticky prijatá. Alebo sa každý rok dáva nová prihláška? Ja teda niesom ubulená, ale naštvaná, že mám penu u huby. Do školky prijali dvojčatá, čo v březnu mali 2 roky, pretože boli dvaja, ale Pavlíka, ktorý mal v dubnu už 3 roky nie. Hlavne, že sa školka kasala tým, ako budú prijímať podľa data narodenia. To by ma z toho kleplo, pretože už nemám sílu mu každý deň vysvetľovať, že ho do školky nevzali, pretože tam museli ísť vačšie deti, nemám silu ho každý deň urevaného trhať od plotu školky, ako sa snaží dostať k deťom.
7. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana meli jsme to na dobu urcitou a to do 30.6.,zrizovatel skolky to dava prespolnim pouze na 1 rok ,aby mel jistotu ze dalsi rok mohou prijmou vsechny deti z jeho vesnice. A bohuzel prihlasek je tolik,ze ji neprijmou. Tady to je jedina skolka siroko daleko,co to takhle ma. Nase vesnice skolku nema,takze tady to je velkej problem,uz spoustu let. Takze ja ted jdu volat na obecni urad,sjednam si schuzku se starostou a nehnu se ze zidle dokud me nenavrhne jine reseni.
9. kvě 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana
@lusyy : holky to je mazec s téma skolkama :frowning2:
@ustarana : tak si nekde stezuj protože urcite měli nekde vyveseny podmínky prijeti a jestli v nich byl vek , tak proste musí vzit vas
9. kvě 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vašík chodí do školky od půlky března. Zkusila jsem tam náhodně zavolat a ještě neměli plnou kapacitu (je to poměrně nová školka), tak nás vzali hned. Hledám teď práci, takže chodím na pracák a na pohovory, do toho dokončuju školu, takže se mi hodí, že ho mám kde dopoledne dát. Ovšem od té doby, co tam chodí j neustále nemocný. Vždycky si ho vezmu na týden domů, vyléčí se a pak zase na novo. Prostě ostatní, co pracují, tak tam ty děti dávají i nemocné. Takže za tu krátkou chvilku, co tam je, už byl x-krát nemocný a jednou mi i volali, že má natržené obočí (nějaký kluk ho žďuchnul a Vašík spadl na zábradlí), ať si pro něj přijdu, jestli nemá otřes mozku. No, nemusím vám popisovat, jak mi bylo. Příští týden mají jet do ZOO a ani se mi ho tam nechce dávat, když ho nejsou schopni uhlídat na dvorku školky, tak co teprve ve městě v ZOO, že... Vím, že takové úrazy se stávají a může se to stát, ikdyž bude se mnou, ale i tak...
9. kvě 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy dávala som odvolanie a veľmi ma zaujíma odpoveď. Myslím, že na rozhodnutí sa nič nezmení, ale riaditeľka aspoň bude musieť vysvetliť, prečo je má v školke dvojročné deti a trojročné ostávajú doma. Iná možnosť sťažnosti alebo niečoho asi nieje.
9. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana jo,jediná šance je bojovat,dnes jsem měla schůzku se starostou,takže nakonec to dopadlo tak,že v pondělí má jednání s ředitelkou školky z jedné obcí,tak uvidíme zda něco zmůže. A já jsem ještě pozvána na schůzku další školky ve městě. Rozhodla jsem se tvrdě bojovat,tak doufám,že se někam dostanem,ale jsou to nervy. :unamused:
9. kvě 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov A jak se tam Vašíkoj líbí,jaké byly začátky?
9. kvě 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Myslím, že se mu tam líbí. Trochu smutní, ale nebrečí, ptá se na mě, kdy přijdu a tak, ale prý se dá zabavit. Je tam vždycky jen na chvilku. Vašík dlouho vyspává, takže máme problém stíhat školku na půl 9, a ve 12h už si pro něj jdu, takže tam není dlouho. Horší bude, až nastoupím do práce, protože spát tam nechce ani za nic. Pochybuju, že vydrží dvě hodiny ležet a koukat do zdi.
10. kvě 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak to mate dobry,my musime byt ve skolce do 8.hod. a mame ji daleko,tak vyjizdime v 7.15.
10. kvě 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jsi dobrá že se o to tak dereš. Moc držím pěsti! A můžu se zeptat, v jaký vesnici bydlíte?
11. kvě 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to u nas tiez v MS musime byt do 8 mej, Danka vzali do oboch statnych tak som si vybrala tu co mam hned za barakom. Tak uvidime. Doma este poobede spi 2 h snad sa zadari i v skolke. Este musime docibrit obliekanie, sam sa vyzlece, ale ponozky si da spravne len niekedy, teplky v pohode ale s trickom este potrebuje dopomoc a o svetri ci bunde nehovorim.
13. kvě 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak jak jste dopadli s tou školkou?
18. kvě 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Bydlíme v Horních Ředicích. No,ve školce v Holicích budu čekat na 2.kolo,ale ředitelka mně řekla,že musíme mít trvalý pobyt v Holicích,jinak se nemáme šanci dostat. Tzn.přehlásit dceru k babičce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
což se mně strašně příčí a je to prostě podvod. A zítra mám schůzku s další ředitelkou školky,tak zase písnu,jak jsme dopadly. Ale mám z toho pěkné nervy. :frowning2:
18. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no, to je děsný že, k jakejm pitominám nás nutěj... já takhle skoro celou vejšku "bydlela" na chalupě v pidivesničce za Chrudimí, kvůli koleji. Jezdila jsem tam volit, pro ofiko dopisy... uplnej nesmysl. Tak držim palce!
19. kvě 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek