• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Náš malý vlasounek a velký bráška :slight_smile:
27. kvě 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@fassy týýjo to háro je boží :slight_smile: vypadá s ním dospělejc :slight_smile: to moje druhý mimino je taky plešatý... a jak se vám tak celkově žije? Teď s jarem je to asi pohodička, ne...
31. kvě 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy teda jako nechci ti to podsouvat, že to je pohodička, jasně že si umim představit, že máš pěknou hoňku :slight_smile: psala jsem to spíš za sebe, i když Vilík zrovna začal brát schody, takže rovnítko jaro-pohodička se u nás nekoná :slight_smile: ale zajímá mě, jak se vám žije v novym počtu, co tvůj spánek, co Daník...
31. kvě 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Nejhorší na tom je, že mu ty vlasy fakt rostou a ofinku má pomalinku už v očích, tak mu ji asi budu muset zastřihnout, jestli mu ty vlásky nevypadají, ale zatím to nevypadá :slight_smile: A to se říká, že do roka se nemají mimi vlásky stříhat, to bych mu ale za chvilku musela dělat culíčky :grinning: Daník byl taky plešatý a docela dlouho :slight_smile: Jinak Domík je strašně hodný, pláče jen když má hlad, bolí bříško nebo je pokakaný, jinak se pořád culí nebo leží a kouká :slight_smile: Teď začal hodně kopat nožičkama a objevil ručičky, tak se zabaví sám :slight_smile: Takže je to opravdu pohodička :slight_smile: Spánek je taky pohoda, v 20hod. malého dám do postýlky, on se ududlá a spí až do 6 do rána :slight_smile: Takže opět pohodička. Někdy se probudí ještě ve 3 ráno, ale to spíš málokdy :slight_smile: A Daník malého miluje, pořád ho hladí, pusinkuje, tulí se, asistuje u všeho. Dokonce se spolu koupou :slight_smile: Právě tím, že je Domča takový hodný, tak mám čas na Daníka, tak nemá potřebu žárlit, což je super :slight_smile: A co u vás? Jak se kluci sžili? Dobrý? Vilík už teda leze jo?
1. čer 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy no páni tak teda s tím spánkem ti hodně závidím. Vilík zatím jedinkrát za celej život prospal v kuse 5 hodin, jinak zpravidla nepřetáhne 3. Nu zní to od vás krásně, to je prima :slight_smile: U nás už je to paráda, začíná to bejt vyloženě interaktivní, Vilík Kubu miluje, nejvíc se nasměje jedině s ním, Kuba je vcelku v pohodě, za Vilíkem často přichází... Prostě dvě děti lepší než jedno, no :slight_smile:
2. čer 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky chystáte nebo máte už někdo další autosedačku, větší než těch 9-18 nebo kolik to je? Vilík se mi pomalu přesune do té Kubové, tak vymýšlím, co dalšího ideálně pořídit... co máte či co budete kupovat?
2. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee My jsme teď objednávali z mallu, jsou tam akce na sedačky. Objednali jsme tuhle https://www.mall.cz/autosedacky-15-36kg/romer-kid?v=534735003
Tý jo, ale s tím spaním to bych nedala, jsem tak ráda, že malý tak krásně spinká, že mě nechá po celodenním zápřahu s Daníkem vyspat :slight_smile:
2. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy to věřím. Je to náročný, někdy po 5.měsíci na mě dolehla velká únava a těžko se jí zbavuju, teď už teda jedu na fotovoltaiku aspoň :slight_smile: ale dneska jsem třeba Kubovi usla na projížďce na kole, když jsme se na chvilku zastavili na sváču. "Mamííí! Nespi pořáááád!" :grinning:
2. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ofelieee To jsi dobrá :grinning: To se mi ještě nepovedlo :grinning:
2. čer 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fassy vdaka za tip, taku sedacku i za obzeram teraz
8. čer 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,další info o boji se školkou. Vypadá to,že pátek 13.by mohl být pro nás šťastný (vlastně i do této původní školky nás vzali v pátek 13.). Objela jsem všechny školky v blízkém i širším okolí a téměř prosila,zda nemají místo. Ve dvou školkách budou mít ještě koncem měsíce druhé kolo a dneska jsem nesla přihlášku do další a paní ředitelka mně řekla,že mně zavolá a vyřídíme už jen formality a administrativu-tím jsem nabudila dojem,že jsme přijatý. Ještě nechci moc křičet,ale snad jsem si to nevyložila špatně.
Akorát škoda,že je docela od nás daleko,je to už 8 km. Ale alespoň něco :wink:
Mám dobrý pocit,že i přes takovou krizi se školkami,jsem nemusela podvádět a měnit trvalý pobyt,takže pokud to vyjde,tak budu mít hodně dobrý pocit,že jsem zvládla v dnešní době téměř nemožné :grinning:
13. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ofelieee akorát docela velký zklamání,když mně dr.potvrzovala přihlášku,tak už tam začala vypisovat očkování a my to MMR ještě nemáme,trochu jsem se bránila,že to není časově omezený,ale prý měli poradu a školky chtějí vědět o očkování dětí. Tady je krásně vidět ten business farma.firem a zastrašování rodičů. Hahaha demokracie :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tučně si zapsala očkování proběhne v létě 2014 :cry:
13. čer 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy a proběhne? :slight_smile:
13. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já budu malého taky vozit asi 9km do školky
15. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska myslelas Lucinku, nebo jde fakt už i Romík do školky?
17. čer 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee No,už asi budu muset. :cry: Už jsem si domlouvala homeopatika.
18. čer 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska Lucinku nebo Romíka? :fearful:
18. čer 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,ode dneška máme školku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Byl to boj.
18. čer 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lusyy : a jak se to povedlo nakonec?
18. čer 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy myslela jsem Lucinku :wink: ale malého budu taky vozit :wink: budou chodit oba do stejné školky :sunglasses:
18. čer 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy budeš tedy vozit? Nebo jsi vybojovala ještě jinou? Ať tak či tak, je to super. Já to vidím u malé, ta už se doma vyloženě nudí :confounded: potřebuje kolektiv dětí jako sůl.

Holky, taky se vám děcka tak šprajcují? Lucka je poslední dobou hrozná hysterka. Jdu dát nahoru do ložnice malého a ona do minuty pláč že byla o mě smutná a že tady byla sama. Jdu na zahradu věšet prádlo a to stejné. Ví kde jsem, vidí na mne ale stejně. Jde si obout crosky, oběhne barák a dojde za mnou :frowning2: navíc, děsně vytlačuje pláč. Už nevím co s ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska Zatím máme tuto,takže budu vozit. Teďka mně starosta přišel oznámit,že ob dvě vesnice budou zřizovat malou školku-jednotřídka. Tak jsem měla dilema,ale přece ta školka v Dašicích už funguje dlouho,takže asi budem vozit.
24. čer 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee neslyšela jsi ,prosím,o homeopatickým očkováním? Zvažuji tuto variantu,abych se vyhla klasickýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už jsem zase načatá,že nedám.
24. čer 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy jezdíš někdy do Pardubic? Mohly bychom se někdy sejít v Apolence-je to ve Spojile.http://www.apolenka.org/ostatni-zviratka
Slyšela jsem,že pro dětičky to tam je krásný.
24. čer 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : pardubice vůbec neznam :frowning2: dojela bych max. do globusu a to bych ještě mela problém trefit odbočku od hradce, nebo bych musela vlakem ale dal to tam vůbec neznam :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Apolenka je super. My sme tam nedávno boli a ešte sa tam určíte chystáme.
24. čer 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, ja mám radosť. Včera prišla odpoveď na odvolanie proti neprijatiu do školky. Pavlík je prijatý. A naviac bude chodiť do triedy s kamarátkou s ktorou chodíme na ihrisko.
24. čer 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Tak príď vlakom, pred vlakovým nádražím nastúpiš na autobus číslo 9 a vystúpiš na zastávke Spojil. Cesta by mala trvať cca 15 minút, ale v autobuse to bude hlásiť zastávky, tak to bude v pohode.
24. čer 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana @pusolamy @lusyy jéé jestli to domluvíte, tak chcem taky :slight_smile: bydlíme přes pole od tam (teda maminka, ale když se zadaří, můžeme tam být)

@lusyy neslyšela... ale lautr nic :sweat_smile: (myslíš MMR?)
24. čer 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana tak gratulujeme ke školce!

Já se právě čerstvě začala už ale obrovsky těšit, až Kuba na ty dva dny nastoupí - najednou mám pocit, že to doma už fakt nedává...
24. čer 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek