• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
cauky holky tak se hlasim na rychlo,mame zase anginu.Uz me z toho hrabne.Ted uz dostala pichany penicilin:frowning2:
6. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my mít dubnové mimčo nebudem. MS dorazila a je to teda síla, na duhou stranu je to takto lepší než mít zamlklé těhu a šupajdit na revizi.
6. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaksi jsem nemohla to těhotenství rozdýchat, ani mě to nedalo v noci spát. Bydlíme teď u tchánů v manželově bývalém dětském pokojíku i s malým a není tu k hnutí... Stěhovat do svého se budem na vánoce když to vše půjde dobře, možná až na jaře. Být do toho všeho těhotná by bylo šílené, ale kdyby to byla pravda určitě bychom se na něj moc těšili :wink: .
Beru to teď jako šanci dodělat domek a dokončit VŠ, mám poslední možnost :frowning2:
6. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ať vám to všem vyjde, srdíčka ať jsou brzo vidět a prcci v bříškách krásně rostou. Já se znám, že bych místo psaní diplomky byla věčně tu s váma a probírala těhu záležitosti...
Je to tak pro nás lepší (ale chvíli jsem se pro těhu nadchla, přála bych si holčičku :dizzy_face: . Věřím že za rok touto dobou už budu i já chodit s malým pupkem...
6. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka - chudinka

@rubika - tak ať ti všechno vyjde a za rok ať se zadaří :wink:
6. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nechci si dělat zbytečné naděje, alevčera jsem zkusila ještě jednou test, nevěnovala jsem mu vůbec pozornost. nechala jsem ho ležet v koupelně a šla před chvílí přebalovat malého. Nedalo mě to a šla jsem se tam v limito kouknout a co nevidím, vedle té čárky která se tam vždy objeví je slaboulinká té druhé nedělám si naděje, protože vím že to může být i falešná pozitivita. Kdy bych si holky měla udělat další test? Kdy myslíte že by tam bud byly obě silné či nic? A kdy jít k doktorovi? Víte 18.6. mi vyšla špatná cytologie tak mám straach. Děkuji
7. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ráda bych se přidala do vaší diskuze. Také mi testík ukázal dvě čárky a podle mého výpočtu (pokud bude vše ok) by k nám do rodiny měl zavítat další člen v dubnu :slight_smile:.
7. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, i já bych se ráda přidala, snad vše dopadne dobře. Dnes jsem totiž teprve 29DC, ale testík jsem si dělala včera a druhá čárka naběhla téměř okamžitě a to jsem netestovala ani z ranní moči. Není sice ještě tak silná jako kontrolní, ale na druhou stranu to není ani žádný těžko viditelný duch, tak doufám, že budeme mít malé dubňátko. To jsem si vždycko mooooc přála! :wink:
7. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty dva od shora jsem testovány včera, ten poslední dole je testován dnes.
7. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky nové těhulky :slight_smile:

@smisek21 já je tam vidím potvůrky
@komurka ahoj holka, to je super :slight_smile:
7. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek! Zamyslela jsem se nad svým současným stavem a přijde mi jako hroznej paradox to, že vůbec nepiju (alkohol) a stejně se každý ráno probouzím s kocovinou. Celej den žaludek na vodě, unavená...

V současné době jím jenom ovoce, zeleninu a jogurty..všechno ostatní vidím nebo cejtím a brekeke...nebezpečný je to i s ledničkou, když ji otevřu všechny vůně se na mě vyvalí a já mám co dělat, abych to ustála...takže když si pro něco jdu, tak jsem jak potapěč..nádech, otevřit, vybrat si, zavřít a výdech...

k obědu jsem měla jenom zeleninovou polívku, spíš takový odvar. mám neustále hlad, pokud si každý dvě hodiny něco nedám, žaludek útočí ještě víc...
7. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se k vám přidám. v ůterý už byl váček, asi jsme cca 5+1 ,ale v úterý jdeme znova, tak doufám, že už bude plůdek... :dizzy_face:
7. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn nápodobně, taky jen otevřu oči, tak bych je nejradši zavřela znova a probudila se aspoň v 15tt :sweat_smile: Neustálej hlad a pokud se dostatečně nestravuju, tak se ani najíst nemůžu, jak mi je blbě. Fakt mě překvapuje, že když jsem teprve tak 4+5 asi, snad doktor příští týden poví víc, že to je tak hrozný. Nechci vidět ten 7tt, kdy to začíná (dle statistik) bejt nejhorší.
@matonka vítej :slight_smile: 5+1 jsi dneska, nebo jsi v 5+1 byla u doktora? Jen mě zajímá, co asi tak ten můj může příští týden vidět. :sweat_smile:
7. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, navrhuju, abychom po úspěšném absolvování doktorů zvolili někoho (jako v ostatních diskuzích), kdo bude mít na starosti tabulku (TP, pohlaví, jméno, kontrola...)záleží, na čem bychom se domluvily :slight_smile:

co vy na to?
pro lepší přehlednost?

7. srp 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn jo to je dobrej nápad, ale jen bych byla pro rozmyslet si, jaký údaje budeme uvádět, nemám tady s tím příliš dobrou zkušenost... Nebo, pokud je to možný, mít tady zamčený album, aby tam lidi mimo naše téma nemohli.
7. srp 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pucifous diskuzi bych samozřejmě zamkla - po tom, co už budou dubnové termíny pryč. Do té doby bychoom mohli udělat nějakou cenzurovanou verzi, co vy na to? třeba jenom zákald: přezdívka, termín porodu a příští kontrola...
7. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn jo, tak s tim souhlasim :wink: Pokud se nikdo nenajde, kdo by to dělal, a pokud teda úspěšně absolvuju kontrolu u doktora, tak se toho ráda ujmu, s počítačem a tabulkama mám bohatý zkušenosti :grinning:
7. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matonka U me ted v 5+1 jeste nebylo nic videt, chjo :pensive: takze tak trosku zavidim a mam bobky, ale holt musim vydrzet a cekat... jediny stesti ze diky Radovi nemam cas nad tim moc premyslet, predtim to byl mazec, pocitala jsem dny do dalsi kontroly a nerviky pracovaly vic :slight_smile:
7. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pucifous to je dobře, bála jsem se to navrhnout, aby to nepadlo na mě, protože já jsem zase expert, jak se z tabulek vyvlíknout :slight_smile:
7. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula top mi povídej, u mě taky byl vidět pouze ten váček a musím čekat celkem18 dní do další kontroly (aktuálně už jenom 5 dní), A já se bojím, aby bylo všechno vpořádku, srdíčko a tak a taky výsledky krve
7. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula tohle počítání je fakt zrádný. Já počítám, že jsem dnes 4+5, ale s tím, že ovu byla až cca 20 den od ms, takže kdyby nesledovala ovu, tak bych byla vlastně už 5+4 a mimi by určitě neodpovídalo. Hlavně záleží na tom, jak dobrej má kdo ultrazvuk, jak je zkušenej, jak to pozná... Neplaš dopředu, na to je ještě čas :wink:
7. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli muzu radit, tak az se pridaji vsechny dubnovky, zalozte soukrome tema. Fakt vrele doporucuju :pensive:

A ze zkusenosti v srpnatkach je lepsi nez klasickej seznam primo v diskusi tabulka v extra albu, ke kteremu maji vsechny holky pristup a muzou si udaje editovat samy. Je to prehlednejsi, kor kdyz se tam pak pridavaji i deti, vahy, miry a tak...
7. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ale to album může bet taky neveřejný, ne? Jako tenhle šmíring na koňovi je fakt děsnej, proto teď nemám ani fotku nic. Radši...
7. srp 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tento měsíc ovulku nepočítala jen vím že mě od 13-16 a od 26tého bolelo v podbřišku a od 28mého mám BT nahoře
7. srp 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pucifous jo to je pravda :unamused: Ne moc dobrá kamarádka to mé první těhoteneství musela všem vyslepičit a dočetla se mi jaké jsem měla problémy atd.. A pak to každý věděl :angry:
7. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem taky fotku stáhla a jsem tu pod jinou přezdívkou...svině jsou všude..diskuzi určitě zamknem a uděláme si soukromou...co se týče toho alba, tak to podle mě je jenom veřejné a tam teda nemám zájem udávat nějaké bližší údaje...
7. srp 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 No, mě tu zase šmírovali lidi, se kterýma se záměrně nestýkáme, de facto vyhýbáme a je pro mě důležitý, že o nás nic neví. Ježe já se to tenkrát dozvěděla s více než ročním zpožděním, a celou dobu jsem jim tady servírovala informacce o naší rodině jako na talíři. Takže teď fakt radši ani ránu. :pensive:
Hele, tak jestli jsi měla ovulku až někdy kolem toho 27., což by podle BT odpovídalo, to už máš fakt pozitivní test?
:sweat_smile: I když, já vlastně něviditelný cosi taky už ten 11DPO měla...
7. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pucifous: 5+1 jsem byla v úterý, ale je to různé, protože na prvním UTZ minulou středu mi taky říkal 5. týden a nebylo vidět nic. Já měla nepravidelné cykly a pokud to mám počítat opravdu od "početí" tak bych byla 4. týden, pokud od MS tak 7. Takže uvidíme v úterý. :wink:
7. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dle MS mi termín vychází na apríla :-
7. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pucifous dávala jsem zde obrázek - fotku testíků tak se mrkni
7. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek