• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@debule tak to máš fakt o zábavu postaráno :slight_smile:...Už se nemůžu dočkat, až bude malá s náma :slight_smile:..strašně se s tatínkem těšíme :slight_smile:
25. únor 2011 ve 20:24  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
amiskaa no já bych chtěla jít rodit na Fifejdy, ale zatím jsem ještě nezjišťovala jak to vypadá s tou jejích rekonstrukcí. Porubu mám až na druhé straně Ostravy a Fifejdy jsou nejblíž.
25. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidím ve středu, jdu na kontrolu a doufám, že malá porostla, už zase začínám stresovat. :confounded: Nejvíc mě štvou, ti, co mi pořád dokola říkají, že mám malé břicho a vůbec mi neporostlo :angry:
25. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amiskaa jo to už asi všechny tady:slight_smile:. už si začínám pomalinku uvědomovat že příroda to fakt umí zařídit aby jsme se na ten porod těšily:slight_smile:
25. únor 2011 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule JJ přesně tak, v pondělí si jdu koupit malinovník a lněné semínka :slight_smile:, at jde vše hladce :slight_smile:
25. únor 2011 ve 20:35  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 a to máš vážně tak malinké bříško?mě to všichni taky říkají ale tak malinké zase není když jsem se měřila mám obvod bříška 95cm. kolik máš obvod bříška?nenechej se vystresovat určitě je vše tak jak má:slight_smile:
25. únor 2011 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že né, že ho mám normální. Obvod jsem si neměřila, jen výšku si měřím jestli se zvětšilo od poslední kontroly a to trochu jo. Myslím, že je to i tím, že jsem přibrala jen 2-3kg a když všichni kolem přibraly kolem 20kg tak to někde jít vidět muselo :slight_smile: Malá řádí jak černá ruka tak snad to bude O.K. Ale celkem to leze na nervy, když každý řeší, že mám malé břicho a nezvětšuje se mi :angry:
25. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 to ti věřím ale nenech se tím vystresovat. tak to je jasné jestli jsi přibrala jen tak málo a myslím že kdyby něco nebylo v pořádku doktorka by ti to určitě řekla sama. Všichni mi říkají že důležíté jsou pohyby a jestli malá řádí tak si myslím že je vše v pořádku:slight_smile:. no mě malá taky pěkně řádí jenže většinou je přes den klid a začne až si večer lehnu:slight_smile: to má pak nevětší chuť mě kopat a pokoušet se otočit:slight_smile:
25. únor 2011 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule právě minule říkal doktor, že je menší a má malé bříško. Zas mám dneska nějakou depku a všechno řeším :confounded: Poslední dobou jsem děsná.
Tak já mám přes den taky většinou klid. Nejvíc vyvádí, když někam jdu a v noci. Dneska jsem byla venku a vyloženě se jí to nelíbilo asi jí bylo těsno v bundě :slight_smile: Ještě budem rády vzpomínat na to jak řádily v bříšku, po pár probdělých nocích :grinning: Ale taky se těším, i tatínek :slight_smile:
25. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 tak mě taky doktorka říkala že je malá menší ale neřeším to říkám si že se aspoň bude líp rodit:slight_smile: musíme to brát pozitivně:slight_smile:. taky mám někdy dny kdy řeším věci které jinak přechází prostě hormony:slight_smile: to se nedá nic dělat:slight_smile:. Jo taky se těším až bude tepleji jelikož zimní budnda už je těsná a malé se to taky moc nelíbí:slight_smile:.
A s tím vzpomínáním na bříško, jojo ještě si budeme říkat kéž by jsme byly ještě těhotné a holčičky řádily v bříšku ale vše má své pro a proti:slight_smile:))
25. únor 2011 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule to jo, mě příjde že se mi ty hormony zbláznily až teď :slight_smile: Poslední dobou mi celkem hrabe :grinning:
A už máš pro malou všechno nakoupené a nachystané? Já čekám ještě až mi přijde spinkání-povlečení, matrace atp.Na to se nejvíc těším, až bude hotová postýlka. Jinak pokojík už máme hotový
25. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 tak už celkem ano jen taky ještě to spinkání postýlku,matraci a peřinky ale s tou nespěcháme jelikož na první dva měsíce máme půjčený koš na spaní takže uvidíme ale chtěla bych ji mít do porodu koupenou taky:slight_smile: a kočárek je zatím objednaný takže čekáme až dojde.jinak snad už je vše nachystané:slight_smile:. no mě se zase zdají blbé sny. dnes se mi zdálo že jsem spadla a doktorka mi řekla že malá musí hned na svět.taky mi solidně hrabe:slight_smile: ale myslím že už to těch pár týdnů vydržíme ve zdraví:slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule mě se zdají pomatené sny už od začátku, to jsem ani nevěděla, že jsem těhotná, ale totální psycho. Takové blbosti, že to ani možné není :grinning: A to se mi nijak zvlášť předtím sny nezdály.
Kočárek jsme koupili použitý, ten už je nachystaný a koš budeme mít taky půjčený. Chtěla bych aby v noci spala v postýlce, no uvidíme. Jak koukám na synovce, který má skoro dva roky a spí se ségrou v posteli, tak takhle bych dopadnout nechtěla. Stačí když už tam máme dva psy :grinning:
25. únor 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 my chtěli taky koupit použitý ale moji rodiče nechtěli jelikož je to první vnouče tak že musí mít nový:slight_smile: tak když ho zaplatí tak co budu protestovat:slight_smile:. no chtěla bych aby spinkala v koši že prý pro ty mimiška po narození je lepší menší prostor že se prý cítí bezpečněji ale nevím uvidíme třeba taky na noc budeme v postýlce a v koši jen přes den. no tak my malou do postele brát taky nechceme aby si nezvykla a pak by jsme se jí nezbavili tak jak našich dvou čtyřnohých mazlíčků:slight_smile:) taky máme dva hafany vím jaké to je navíc my máme takové větší příšerky.-) a ještě k tomu malou to bych se rovnou mohla odstěhovat do obýváku:slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak my máme jorkšíra a shitzu, tak to jsou sice prcci, ale místa v posteli zaberou někdy až moc :slight_smile: Jsem zvědavá, jak si zvyknou na miminko.
25. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 no na to jsme taky zvědaví ale já doufám že to nebude taková hrůza. jsou dva a jsou zvyklí se dělit tak snad další "štěňátko" mezi sebe přijmou:slight_smile:)).ale taky jsme s manželem zvědaví jak budou reagovat.
25. únor 2011 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule já si zas myslím, když budou s miminkem od začátku, tak to budou mít dost času aby si zvykli. Nejkritičtější to bude až začne prcek lozit, to se bude těžko vysvětlovat, že to není hračka :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 jo tak to máš úplnou pravdu ale já ty naše trénuji od štěňátek.takže je budíme, saháme do misky a do tlamky,taháme za ocásek a pod. jelikož to malá bude dělat a oni musí být zvyklí. moje máma mi vždy nadávala že je týrám:slight_smile: ale jednou to ocení až malá bude do nich šťourat a oni ani nepípnou protože jim to bude jedno:slight_smile:.máme to vyzkoušené na holkách od sestřenky ty našu fenku tahají za ocásek a jezdí na ní jak na koníkovi a ona drží jak hluché dveře:slight_smile: tak snad tomu tak bude i u malé.
25. únor 2011 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule ten starší má 8roků, to mě kdysi nenapadlo, že bych ho měla takhle trénovat, ale on má spíš rád svůj klid a ten druhý malý šílenec snese všechno :slight_smile: Uvidíme
Já už to dneska balím, moje záda už nespolupracujou.
Přeji ti dobrou noc a hezké sny :slight_smile: Lepší než dneska :slight_smile:
25. únor 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 já už si jdu taky lehnout snad bude klidný spánek:slight_smile: dobrou noc a taky pěkné sny:slight_smile:
25. únor 2011 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já chodím na cvičení a tam všichni maminky čekají kluka,jsem tam jediná s holčičkou. Tak že by byla převaha jen lokálně? :grinning:
26. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy možná to tak bude:slight_smile: ale ve Zlíně se čekají samé holčičky:slight_smile:nebo aspoň co já vím:slight_smile:
26. únor 2011 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Asi teda lokálně :slight_smile: u nás to je taky samej klučík nás nevyjímaje :grinning: .Dneska jsme dokončili přípravy koutku pro mimíška (postýlka,přebalovák,atd....).No teď ještě už třeba zkusit sbalit věci do porodnice a může to nastat :sweat_smile: .
26. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jak si užíváte těhotěnství ?? :slight_smile: ;)
26. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaruska13 :Ahojda,tak neim jak ty,ale já už moc ne :slight_smile:...Všechno mě bolí včetně úplně hrozně kostí a jsem dost unavená.Moc se těším až bude Matýsek na světě :wink: :wink: .Co ty?
26. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir @klaruska13: no já už taky moc ne, nic moc mě teda nebolí, ale pokaždé, když jdu s prckem ven je peklo jenom se nasoukat do bot, o tom dotlačit kočár zpátky domů do kopce ani nemluvě :confounded:, už aby bylo aspoň teplo a dalo se jít projít s motorkou, teda pokud nenasadí smrtelné tempo a nebudu muset za ním sprintovat, což se asi stane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky se už těším, až malá bude venku, zároveň se už ale začínám děsit porodu, další plánovaný císař by byl pro mě asi záchrana
26. únor 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova :Tak o tom sprintování za malým mi ani nemluv.Včera jsem s ním šla na procházku a to byl mazec :slight_smile: .taky jsem se včera utvrdila v tom že holt musím prodat kočárek a koupit sourozenecký :wink: ,protože na to abych za ním takhle lítala s kočárkem na to asi opravdu nemám :grinning: .Přemýšlelea jsem ještě jen o skejtíku,ale z věřím tomu že by mě z něj určitě sám vystupoval.je to totiž totální lump :grinning: .A taky mě úplně bohatě stačí jít venku a s někým jen mluvit a už funím jak parní lokomotiva,takže běh za ním v tomhle stavu je vážně věc zábavná :grinning: :grinning: :grinning: .Jo a hlavně to musí být naprosto úžasný pohled :grinning: :wink: !
27. únor 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tom obouvaní bot mi ani nemluvte, nejradši bych chodila v pantoflích :grinning:
27. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já to mám dneska za rovných 50 dní :slight_smile:
27. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :My to máme 35 :D!
27. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek