• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
no tak ono mi to neukazalo to co jsem chtěla, kazdopadne jsem nasla spoj ze bych byla v 15,37 v pardubicich na hlavnim nadrazi
14. črc 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy @pusolamy Ahoj, písala @ofelieee , že nedorazí, pretože už tu nebude.
19. črc 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy
@ustarana holky ,tak jsem se vratila z tabora. S patkem pocitam,tak my bychom dorazily kolem 15.hod. a jake bude poznavaci znameni?
22. črc 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy
@ustarana : ahoj tak nevim jestli to v patek poridime :-/ budu asi muset zustat v praci dyl, vcera se nam nahlasilo 20 lidi na smutecni hostinu a prijdou az ve 13:15. takze muj plan zdrhnout max ve 2 asi nevyjde a tenhle vlak by jsme nestihly a dalsim byjsme byly v pardubicich na nadrazi az v16,30 to nevim jestli uz neni dlouho?
22. črc 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy to je uz docela pozde. Tak to nechame na srpen,klidne treba i vikend.......
23. črc 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : o.k. vymyslime to na jindy to bude asi nejjednodusi, ale vy se klidne s ustarana sejdete i ted :slight_smile:
23. črc 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy @lusyy Ja sa tiež ospravedlňujem. Dnes mi volala kamarátka z práce, že má nemocnú holku a nemože zohnať zástup do práce a potrebuje zástup od zajtra až do pondelka. A to som mala mať konečne voľno. Je to moja jediná kamarátka, tak ju nechcem nechať na holičkách. Fakt ma to mrzí, rada by som vás spoznala osobne a Pavlík sa na holky veľmi tešil :frowning2: .
23. črc 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Premýšľam o tom, že by som Pavlíkovi kúpila kolo, aké veľké kolá mám kúpiť, aby mu to nejakú dobu vydržalo. Ja tomu nejako nerozumiem.
23. črc 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak vidím, že to odpadlo... to mě mrzí, těšila jsem se na fotky :slight_smile: ale třeba se mi příště podaří se přidat. Já východní Čechy opustila teď v neděli.

A jak užíváte léto? My se na Seči měli božsky, tam je to pohoda. Teď se chystáme na tábor a tam to bude hodně záležet na počasí, Vilík nechodí a mělo-li by trvale pršet, asi by to prostě nešlo.. .ale jinak se do stanu a potoka těšíme :slight_smile:
24. črc 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy @ustarana @lusyy @ofelieee Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Vidím, že se domlouváte na sraze. My se rádi někdy přidáme. Akorát v druhé půlce srpna už budu muset asi do práce. Tak kdyby byl nějaký sraz příští týden (nejlépe začátkem týdne), tak bychom klidně přijeli :slight_smile:
8. srp 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no, je to těžší než jsem myslela-já vidím,že už to asi do srpna nedáme...teda respektive,pokud odjedem na dovču,pokud ne,tak bych ještě mohla ten příští týden,ale teď ještě nic nevím. :frowning2:
11. srp 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Už máš práci? Kde a co?
14. srp 2014 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: ,jééé já bych taky brala nějaký srazík :slight_smile: Pardubky máme sice daleko,ale zase ne tak,že bychom si třeba nemohli udělat výlet,kdybych přemluvila muže :slight_smile: :slight_smile: :wink:.....Ale pro mě by to musel být určitě víkend,aby mohl manžel jet se mnou ,takovou dálku bych sama s dětma jela nerada :sweat_smile: .A hlavně já se v Prdubkách vůbec nevyznám a muž trochu jo :wink:
16. srp 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dlho som tu nebola, pozeram ze chystate zraz... Ale s oboma bez auta to bude riadna streka, navyse by mi to teraz nevylso ani financne. Teraz musim riesit Nininu hipoterapiu dva krat do tyzdna a plavanie, este mam obe deti chore, mne choroba konci, dnes Daniel celu noc prekaslal. Jedine nejaky predlzeny vikend a tiez by som brala muza, tak si to viem predstavit. Inak tu pracu zavidim, aj ja osm dostala ponuku do prace uz pred mesiacom ale Nina je este mala tak som to odmietla. Predsa len s jej diagnozou potrebuje viac starostlivosti a hlavne teraz uz i pohybu. Stale mi nechodi, tak uz zacina byt taka oplacana :slight_smile: Ale snad sa to zlepsi. Na skolku som sa vzdy tesila ale teraz ako sa to blizi ani sa mi ho tam nechce davat, budem mat ale viac casu na Ninu to je pravda. Ale tak som si nejak zvykla ze ich mam oboch doma, i ked Danko obcas vystrkuje rozky som s nim rada a urcite mi bude chybat ked bude v skolke. Date ich tam hned na pol dna, alebo na cely? Ja rozmyslam prvy den dve hodky, druhy na tri a treti den az do obeda.
26. srp 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 dělám zatím brigádně v Dolní oblasti Vítkovice. Pro děti je to tam super, přijďte se podívat. Měla jsem teď nastoupit ještě do jedné firmy, ale nakonec jsem smlouvu nepodepsala, protože zaměstnavatel porušoval zákoník práce a ještě byl dost arogantní, tak nakonec nelituju. Jen bude míň peněz, ale snad něco brzy najdu.
@ciernavila já jsem první den dávala jen na 2 hoďky, ale malý to zvládnul úplně skvěle, takže další den už jsem ho nechala až do oběda. Adaptoval se hned, neměli jsme žádný problém. Na spaní tam ještě nikdy nebyl, on totiž už dlouho nespí, takže odpo tam nechce být.
31. srp 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petaov ja bude čas, určitě se stavíme :slight_smile: Ať se ti daří :wink:
31. srp 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzuli83 díky. A jak jsi na tom s hledáním práce Ty?
31. srp 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak to můžem pojmout sraz s dětma i chlapama :grinning: :grinning: :grinning: -ať nás je banda :grinning: proberte to s protějškama.

Tak všem našim dubňatům přeji vykročení pravou nohou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mamkám pevné nervy a bez slz :wink:
1. zář 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jak u vas probiha skolka? Je to bez slzicek? A nechavate je tam spinkat?
4. zář 2014 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě zajímá, jak začaly ty školky? Kuba po loňskym neúspěchu letos dobrý. Jsem hrozně ráda. Chodí jen 2 dny, tak je to pro mě dost ideální... @lusyy spí tam, on je tuhoš a dneska ho třeba muž budil ve 4, když pro něj přišel :confused: a to už rok běžně nespává... chybělo by to.
15. zář 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ty jo v 16?U nas deti budi ve 14.hod.
16. zář 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy to leckdy ještě ani nespěj :slight_smile: ono je to tam takový dost volný, záležíí jak se vrátěj z venku, kdy uvařej (vařej si "sami")... a Juditka se má dobře ve školce?
17. zář 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no, naše školka zavírá v 16:30, je pravda,že když tam spí,tak se jí prý nechce ve dvě vstávat. Juditka 14 dní byla v pohodě a teď má krizi,prostě tam nechce,myslela jsem ,že když chodila do mš loňský rok,že to bude dobré,ale je vidět,že je pro ni vše nové,prostředí,děti,učitelky. stěžuje si že tam nemá kamarády,učitelky nejsou tak milé jako v té loňské-no taky tam mají 26 dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: No,uvidíme,snad si zvykne. Od října začnou kroužky,přihlásila jsem ji na jogu a keramiku,tak snad se ji tam začne líbit.
18. zář 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak přeju ať krize odezní. Já vnímám jak je to pro ně náročný i fyzicky, no a s únavu se snadno pojej lítosti... u nás doma. Kuba i já :slight_smile: Téda, jóga a keramika, to je dobrej záběr... to je prima školka!
21. zář 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee hlasam,ze krize pomalinku odezniva,dokonce tam ma uz i kamaradku :slight_smile: krouzky jsme vybrali dobre,keramika i joga ji bavi,pak spolu chodime do sokola na cvico a z neho je naprosto nadsena-jak ja miluju tenhle vek :grinning: jeste bych ji chtela casem zapojit do hrani na djembe. Prihlasila jsem se na kurz,tak az se tk naucim,tak budem muzicirovat spolu :slight_smile:
Jen kdyby sel zastavit cas,at mne tak rychle nevyroste.

Uz premyslite nad vanocnimi darky?
10. říj 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, u nas skolka uz v pohode, kruzky uz nemame momentalne, len obcas chodime plavat. Uvazujeme o Judo. Jeziska uz mame nakupeneho.
18. lis 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Judo pro Danka? Dělají nábor již takto pro malé?
A co jsi vymyslela manželovi k Ježíšku?
19. lis 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ano, jiu jitsu okolo 7 let a Judo od 3. Manzel chce kufrik na naradie ci aeropress na kavu
23. lis 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nebudu přát tak jako všichni v komentu u martindurina ale tady ve foru : Všem Vám přejeme krásné a poklidné Vánoce tety koníkovky a jejich dubňátka i další děťátka :wink:
23. pro 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Všetkým prajem krásne Vianoce.
23. pro 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek