• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Maminky dubňátek a dubňátka :wink: všem vám ze srdce přeji krásné Vánoce a šťastný Nový rok :sunglasses: nejvíce vám přeji zdraví

.... před hodinou jsem Lucince naměřila 38.3 :frowning2: bojím se, že Štědrý den nebude 2x veselý :cry:
24. pro 2014 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Krasne MDZ :grinning:
8. bře 2015 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy : opožděně i tobě :wink: a co to vidim u fotoblogu?juditka bude mit sourozence?gratuluji
9. bře 2015 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no, kdyz probehne vse jak ma, tak ano. :slight_smile: uvidime, je to jeste vse tak daaaaleko.
9. bře 2015 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ted to vyjde uvidíš :slight_smile:ja mam v planu ještě jedno baleni antiko. pak dovolena a hura na to :grinning: tak snad mi to vyjde taky :wink:
9. bře 2015 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy budu drzet pesti, takze chystas zase jarni miminko? :slight_smile:
9. bře 2015 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : no když to vyjde tak jo , a budou pet let od sebe, vetsi rozdil asi uz nechci
9. bře 2015 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no, my jsme taky chteli kratsi vekovy rozdil. Clovek mini, zivot meni :slight_smile:
9. bře 2015 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Jé, dlouho jsem tu nebyla a takové báječné zprávy! Tak tfuj tfuj, tentokrát to musí vyjít!
11. bře 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov dekuji, verim, ze cim vic pozitivnich myslenek od vicero lidi, tim lepe :slight_smile:
A Vasik sourozence jeste nebude mit?
11. bře 2015 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy od ledna jsem nastoupila do nové práce. Do budoucna jo (teď nemám ani nárok na mateřskou). Jinak do práce dojíždím vlakem a každý den mezi tolika lidmi je oproti tomu, kdy jsem byla skoro 4 roky doma, dost znát. Momentálně se léčím s angínou. Tobě přeju hodně zdraví a budu na Tebe myslet!
11. bře 2015 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a co kupujete ke 4. narozeninám? Mi každý rok docházejí nápady. Máte nějaký typ na dobrou hru?
11. bře 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov dekuju. Juditka si preje kolobezku a chci koupit hru s nazvem nestourej se v nose.
11. bře 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petaov jo a jeste jsem chtela kupovat ten houpaci kruh na zahradu,ale budu muset odlozit,tolik penizek uz nebude,kdyz bude kolobezka. Potom mam zalusk na indigove pohadky,ty budou asi taky k Vanocum.

tak snad uz je angina vylezena a jsi fit :slight_smile:
14. bře 2015 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov
@lusyy : tak my už máme trampolínu doma a čeká na narozeninky k tomu ještě bude povlečení ledové království. narozeniny uz asi odtartovali @ofelie
30. bře 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
asi mám špatně její nick :unamused:
30. bře 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2015 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy mela bych taky zacit shanet darky :slight_smile:
30. bře 2015 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
to je šílený, za chvíli budou těm našim mrňousům čtyři roky :zipper_mouth: Já už dárek mám, malá touží po el.kartáčku na zoubky. Brácha můj ho má a ona, kdykoliv má příležitost, mu jej bere a čistí. Takže jsem skočila do DM a koupila za 5oo,- :wink: dostane k tomu dort - letos touží po dortu ale John Deere (traktorovej).

Od tchyně nejspíš peníze, od bráchy Lego - ty základní kostky, ve školce si s tím hodně vyhraje. A dál nevím :zipper_mouth:
30. bře 2015 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, máme narozky za sebou... páni, holky, ty 4 roky mě nějak vzaly, to je prostě velkej, a ne už malej kluk! Od nás dostal velikánský pastelky v penálu (32 odstínů a je to super, fakt se tomu dost věnuje, že zkoumá ty barvy) a truhlu plnou převleků a to je teda uplně bomba, už nemáme Kubu ale každej den někoho jinýho :slight_smile: nejvíc frčí čaroděj a hasič. Od tchánů to bude kolo, od mojí maminky svítící glóbus. Ty děti se maj :slight_smile: a dort a na narozeninovej den krupicová kaše s lentilkama, to byl parádní zážitek (ode mě jinak na lentilky nemá nárok :sweat_smile: ) eště by moc chtěl koloběžku... tak zas příště. Inspirovala mě kamarádka, má takovou tu city, může na ní jezdit i ona i dítě - do školky maminka, ze školky Eliška :slight_smile:
1. dub 2015 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ofelieee jeeee,o jakou kolobezku se se jedna? Juditka prave taky po ni touzi,ale neumim si predstavit,ze bych na tom mohla jezdit ja i ona,neni nejaka velika? :slight_smile:

Takze my to mame jasny,od nas kolobezka a celovka + dort s hellou kitty
od nasich spolecenskou hru nestourej se v nose a od tchanovcu houpacku-takove to prkynko :slight_smile:
Od jedny tety uz dostala hru Mickeyho klubik,dalsi teta nevim :slight_smile:

jinak jsme byly na 4lete prohlidce,takze klasika,pani dr.chtela vedet to co na trilete,zkontrolovala oci,pater,moc,brisko,vaha,vyska,probehla pisnicka,barvy,pocitani,jmeno a odkud je. Vyfasovaly jsme vigantol,pac Juditka ma obcas rustove bolesti nozicek. A jeste jsem ji upozornila na ploche nozky,coz se mne moc nelibi,takze musim pritvrdit ve cviceni,vlozkam se branim. konroluje vase dr.nozicky? Nase by si toho ani nevsimla,kdybych na to neupozornila.
7. dub 2015 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam holky,jak malo nas tady zustalo,moc lidi se uz do diskuze nezapojuje,4 roky ubehly jako voda-jsem trochu sentimentalni :confused:
7. dub 2015 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Jo,a trosku dobra zprava,ale jen malinko :wink: ockovani MMR druhou davku budou pravdepodobne od r. 2016 davat az pred skolou :slight_smile:
7. dub 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy :slight_smile:
je to koloběžka třeba jako tato http://kolobezky.heureka.cz/micro-flex-modra/specifikace/#section klasická skládací, oni mají nastavitelný řidítka, teď ju máe shodou okolností půjčenou od sestřenky a fakt to funguje, že si ju můžeme střídat

add prohlídka - Kuba jde až v 5 letech. Nohy nekontroluje, ale ona nekontroluje v podstatě nic :sweat_smile: ale mě se to nelíbilo tak jsem byla u ortopeda a ten mi řekl ať neplašim, že je to v pořádku a teď se s tim moc nadělá. Ale jsem ráda že jsem si to tam šla k němu poslechnout...
8. dub 2015 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no,my bychom potrebovali i trosku do terenu,tak s vetsima koleckama.

Taky jsem to hodne studovala,takze ploche nohy pretrvavaji zhruba do vymeny mlecneho chrupu,do tohoto obdobi to je v poradku,nicmene ja uz s ni budu cvicit,ty svaly a slachy se musi posilovat,aby nebyl v budoucnu problem. A jak to mate tedka s ockovanim Kubika i Vilemka?
10. dub 2015 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov a jak jste slavili s Vasikem vy? :slight_smile:
10. dub 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste mne napadla @fassy -ty uz urcite taky meli oslavu. Napada vas jeste nekdo?
Mozna jeste @ciernavila ,ale ty maji mozna trochu pozdeji.
10. dub 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ahoj, ani jsem nevěděla, že je 4letá prohlídka. Dnes jsme tam byli, protože je malý nemocný, ale nic o prohlídce neříkala. Oslavu máme zítra. S dárky jsme to nějak nepřeháněli, moc o ně (o hračky) nejeví zájem. Má radost z oblečení, co si sám vybere. Baví ho knížky, puzzle, hudba. Rád kouká na anglické pohádky a písničky, u kterých může zpívat a tančit. Takže klasické hračky spíš leží ladem. Od nás teda dostal knížku, puzzle a něco na sebe. Nevím, co dostane zítra od babiček, ale vesměs peníze a pak něco vybereme později. O koloběžce taky občas mluví, když ji někde vidím, ale přijde mi, že má na to ještě čas. Teď jezdí na tom kolo-odrážedle, příští rok bych chtěla koupit kolo.
10. dub 2015 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, my sme oslavili vcera i dnes. Danielovi som robila tortu dinosauro-pavuciu. Dostal knizky, auto, dinosaury, pavuky, dinosaurie vajce a plsoveho jastera z jednej animovnej pohadky. Mal radost a este sme skocili i do velkej herne kde sa deti vysantili. Zaver dna sme ukoncili v cukrarni. Vcera sme dali opekacku u znamych na zahrade kde sa piekli burty, krasny vikend za nami :slight_smile: P.S. Za tri tyzdne nastupujem do prace, Nina uz nastupi v 2 rokoch do skolky. Tak to bude zmena u nas. Od zariidu obaja do Montessori skolky kusok od nasho mesta /Daniela berem zo statnej/ a Nina od maja do konca leta bude v Prahe kusok od mojho zamestnania.
12. dub 2015 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,tak ja se pridavam s naroz. fotkama. Juditka ma ruzove obdobi a kockovite hellou kitty,takze chápete dort i obleceni :slight_smile:

@petaov 4lete prohlídka v podstate není,ja byla prekvapena,ze si nas pozvali,pac v ockovaku je az 5,5 az 6 leta,ale p.dr.mne vysvětlila,ze to je z jeji dobre vule,ze pojistovna ji to neproplaci,ale ze v 3 letech ještě ty deti tak nespolupracuji,a je tam dlouhy casovy odstup,tak si je zve ještě ve ctyrech letech.
13. dub 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek