• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina Všude je něco, jsem si jistá že ať si budeš číst o kterékoliv porodnici nebo nemocnici tak narazíš na dobré i špatné zkušenosti. Hodně záleží na personálu, ale i na člověku jak se chová a jak moc si to připouští. Lékaři a sestřičky jsou taky jen lidé a mají určitě své nálady a špatné dny, tak jako každý jiný člověk.
3. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine no tak když budou mít jen špatnou náladu,tak z toho se hroutit nebudu,ale pokud něco zanedbají,tak to by se mi moc nelíbilo teda....budeš mít někoho u porodu??
3. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Tak zanedbání už je zas něco jiného. Jj manžel chce být u porodu, nu je to logický, u početí byl taky přitomen. :grinning:
3. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@josefine : začínám si připadat jak parní lokomotiva hned se zadychama nejradši bych chodila pořád v pantoflích to obouvání je hrozný :grinning: poslíčky nepoznám tak nevím jestli je mám :grinning:
3. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Nu mě jednou probudili ráno bolesti v podbřišku, jako když to máš dostat, bolelo to tak 5 minut, pak to přestalo a pak zase začlo, nu a když už to trvalo půl hodiny tak jsme mazali k doktoru a on řekl že to jsou jen poslíčky. Dost mě to vylekalo, protože z vyprávění mamky a švagrové jim takhle začínal porod. Teď když se to zase vyskytne, tak jen mávnu rukou, že to jsou jen poslíčky, tak doufám že až to opravdu začne tak to poznám, abych pak neporodila doma s tím že jsou to zas jen poslíčky. :grinning:
3. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir @hobitkova : no já nějak se snažím si ho užívat.. ale je pravda že když jdu ven tak je horor se nazout do bot.. :zipper_mouth: :unamused: ale taky se už moc těším až bude Davídek venkuu !! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už necelý měsíc jen.. :sunglasses: Jinak krásné zbytky těhotenství :dizzy_face:
3. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Ahoj, GBS- bude ti dělat výtěr z pochvy, jestli nemáš streptokoka, v případě, že budeš GBS pozitivní, bude třeba ti podat antibiotika k porodu.A Doppler je že ti na utz změří průtok krve pupečníkem.
3. bře 2011 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pozitivního streptokoka hlásím i já, no co se dá dělat.
3. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie689 jé, děkuji moc za info :wink:
3. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Není zač =)

Pozitivního má kde kdo....Jen je třeba to vědět kvůli mimču..
3. bře 2011 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie689 a ten doppler se dělá při každém ultrazvuku? Dělá ti to taky?
3. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Pokud vím, tak ne...Většinou ke konci těhotenství, zda krev proudí tak jak má, placenta správně funguje a dostává se mimču vše potřebné...Obvykle lékař měří jen obvod hlavičky, délku stehenní kosti, obvod bříška, množství plodové vody...
3. bře 2011 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak jsem dnes byla na posledním utz a jak se ukázalo, poslední teda nebude, malá je o asi o 2 týdny menší, tak jdu za 2 týdny znovu a jestli nevyroste, tak musím na kapačky nebo co, no zas další jobovka ... tohle těhotenství si asi vybírám za to předchozí bezproblémové :cry: tak snad prďolka povyroste
3. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova čauky, já měla teď taky takový problém, byla jsem ve středu, po 14dnech na kontrole a naštěstí to bylo o.k. Malá porostla, ale pěkně jsem se stresovala :frowning2: Držím palečky :wink:
4. bře 2011 ve 03:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie689 aha, děkuji. Malá byla minule menší a mám cukrovku, tak možná proto, jestli to nekontroluje. Snad to bude v poho :slight_smile:
4. bře 2011 ve 03:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova: my jsme taky o 1 týden menší,ale s kapačkama doktor zatím nevyhrožoval.
4. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi ještě trochu předěláváme ložnici, koupili jsme novou skříň a tak jsme to vzali se vším všudy, už bude mít svoje místo i postýlka a přebalovák :slight_smile: . Ty moje nohy už vypadají spíš jako sloní nohy a neodpuchají ani přes noc, takže já už se moc těšim až to budu mít za sebou a budu moct normálně chodit, už se ani nevejdu do bot, takže je to utrpení. Ale blíží se vysvobození, tak Matyho přemlouvám, že po tom 37. týdnu už může ven, uvidíme jak umí poslouchat :grinning:
4. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx a co ti říkal doktor na ty nohy? Tlak jsi měla dobrý? Naštěstí už to máš za pár :slight_smile: Nějak rychle to všechno uběhlo

4. bře 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :Taky jsme museli trošku stěhovat :slight_smile: .Ale už to máme připravený,konečně :wink: ,teda ještě bych potřebovala nějakou malou komodu a pak to bude komplet...Dneska jsem prodala už i kočárek a v pondělí by mi měl dorazit ten sourozenecký :sweat_smile: .Takže teď přesně jak píšeš přemluvit ty naše Matýsky ať už jdou k nám :wink: :grinning: .Mě teda nic neopuchá,ale zato mě teď každý den i noc totálně pálí žáha a nemůžu vůbec dýchat :frowning2: .Takže se moooc těším až to bude za mnou :wink: .
@zuzuli83 :taky mi přijde že od nového roku to letí jako blázen.Dneska mi na počítadle svítí 30 :slight_smile:,tak už se moc těším na konec...
Ale co je nejhorší že se mi hrozně špatně chodí :(.když jdu teda spíš lezu jako šnek,tak mě dost tlačí jako v podbřišku a hodně mě bolej kosti.Dojdu tak k doktorce a zpátky a hotovo :( ...Musím vypadat jak velryba na souši :grinning: :grinning: .
4. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Ahojda tak se přidávám k neuvěřitelně naštvaným na obchod po internetu.Sice ne přes internetový obcho,ale normálně jsme objednali srtarší sourozenecký kočárek.Holky dneska jsem ho dostala,ale to jste neviděly :( Normálně jsem to obrečela :cry: .Nejen že kočárek absolutně neodpovídal fotkám,že byla úplně vybledlá boudička a rezatá konstrukce,ale představte si že tašky na mimi byly úplně plné žlutých páchnoucích fleků a jedna byla čímsi i rozkousaná.Také byl kočár na několika místech plesnivý a nánožník propálený a měl jeden zip rozjetý a nefunkční. Já vím že 2500 není moc,ale za 1500 mi tady paní nabízela kočárek úplně v pořádku :(.Jenže nám se tenhle líbil víc a tak jsme si teda pěkně naběhli.Jo a když jsem to chtěla s paní řešit tak mi napsala že ať si ho vyperu(což bych stejně musela,protože je totálně a úplně špinavej!!!) že ostatní jsou maličkosti :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Že prej co jsem si představovala za luxusní kočár :confused: :angry: :angry: !!!Nesnáším takovýhle lidi,fakt....Napsala jsem ji že jestli by do tohohle čemu ona říká kočár dala svoje děti,tak je u mě úplný pra**!!A ona že to jsou maličkosti :cry: :cry: :cry: :cry: .Ach jooo,to se může stát jen mě....
5. bře 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak to je fakt hnus.proboha co je to za ženskou?tohle nechápu bych se styděla tohle prodat a ještě říct že je to v pohodě!Jenže bohužel co člověk nadělá:frowning2:. Takže předpokládám že s ní žádná domluva co?Drzost lidí je fakt nekonečná:frowning2:.o to víc to naštve když je to pro ty nejmenší prďolky. Bych ji asi taky poslala někam....!
5. bře 2011 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :No však jsem to nejdřív zkusila po dobrém to nic a teď už teda po zlém.vážně zvažuju podání trestního oznámení.Přesně jak říkáš včera jsem posílala svůj kočár na prodej.Celý jsem ho rozebrala vyprala a vydrbala a každičkou závadu se paní snažila popsat aby opravdu věděla co ji přijde.Jenže jak se říká podle sebe soudím tebe a pak je člověk strašně zklamanej.Opravdu jsem to obrečela,protže můžu šetřit na novej a peníze fuč.A k tomu tenhle přístup,to mi vážně hlava nebere....
5. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir to je hrozné vážně nechápu takové lidi!!!! nějaká kra.....hlavně že dostala peníze a ostatní ji nezajímá! Nedivím se že jsi to obrečela to by asi každá normální maminka jen ty nenormální se smějou jak jsou vyčůrané! Víš co já už dlouho říkám?že už dávno neplatí "s poctivostí nejdál dojdeš" ale "čím větší mrcha, tím se má líp" někdy si říkám proč taky taková nejsem jak bych se mohla mít ale nemám na to povahu ani žaludek! Vím že to štve a a peníze člověk taky netiskne ale s největší pravděpodobností z ní peníze zpátky nedostaneš:frowning2:. ježiš dostat takovou kra.... do ruky tak jí asi natrhnu úsměv!
5. bře 2011 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :Jj :slight_smile: Taky jsem říkala manžovi,že bych ji ráda měla po ruce :sweat_smile: !Je to přesně jak říkáš člověk na to nemá žaludek někomu něco takového udělat...
6. bře 2011 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir: tak to je teda děsný co si někdo dovolí :angry: a to bylo tady na MK?napiš jí tam pořádně hnusný hodnocení a určitě se to dá nahlásit nějak těm administrátorům ne ?aby jí zatrhli prodávat tady....no i kdyz ono je to stejne asi jedno nebude prodávat tady bude prodávat jinde tomu se neubráníme :angry: ale nedivím se že jsi to obrečela já když něco objednávám tak se taky vždy obávám co přijde.teĎ jsem třeba objednala klasický bílý látkový plínky normálně z e-shopu a co mi přišlo za hadr to je děs je skrz ně vidět - mám tu ještě nějaky starý po bráchovi (tomu je 15let)takže patnáctiletý plíny a ty jsou krásně pevný nesypou se nic a tohle je normální hrůza a to jsou nový :unamused:
6. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Tlak mám dobrý, k doktorovi jdu ve čtvrtek, tak uvidim, posledně mě řekl, že je to normální, ale to jsem je ještě neměla tak moc napuchlý jak teď. No jestli už to bude jen pár dní, tak to vydržim, jen aby tam nechtěl zůstat dýl, to snad ne!!!!!!!
@kijir
Žáha mě občs pálí taky, ale ne zas tak často, docela mi zabírá Rennie. Uteklo to rychle, jen mě to pořád nějak nedochází, že už je porod za dveřmi, hlavně proto, že nevím co mě čeká.Ale už ať to mám za sebou. Tak Matýsci ještě týden vydržet a pak hurá ven :slight_smile:
6. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx mě už to nějak začlo docházet, že už je to za dveřma, ale nevím, co je lepší, jestli vědět nebo nevědět, co mě čeká. Nemám odvahu se ani koukat na nějaké diskuze o porodu, myslím, že bych dostala strach. Zatím jsem ještě v klidu, ale to příjde
6. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :JJ o plínkách jsme se zrovna včera taky bavili s jednou kamarádkou mojí mamky :slight_smile: Plínky co jsou po nás jsou mnohem kvalitnější než ty co teď koupíš.Co je platný,že na nich jsou obrázky,když to jednou vypereš a je to samá dírka :(.Mě se to teď stalo poprvé a to z internetu objednávám docela dost...Ale už přemýšlím že takovýhle větší částky teda už jen tak nepošlu,když to není pořádná možnost předtím vidět :(.
@xxmarypetxx :Taky už jsem přišla na ty rennie.a vážně docela pomůžou akorát mě teda většinou jen na chvíli,ale co je horší že už asi 3 noci mě šíleně bolej zuby vlastně jako od pátka tak se modlím at už je zítřek a můžu si k zubaři.Jak říkám na jednu stranu Vám hrozně závidím,že nevíte do čeho jdete :slight_smile:...
6. bře 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty dnešní plínky jsou fakt děsné, taky jsem to zkoumala. Naštěstí jsem si kupovala jen tři, protože se mi líbily ty obrázky. Jinak mám nachystané, ty co jsou ještě po mě a to se vůbec nedá srovnávat a to už něco zažily :grinning:
Mě zítra konečně přijde to zboží z mami tati, v pátek jsem tam volala a neposlali mi to,protože pořád čekali až jim přijde vzor osušky, co jsem si vybrala, tak mi pošlou jinou. To bych se taky nemusela dočkat :slight_smile: Jsem zvědavá jestli to bude všechno v pořádku. Taky jsem většinu objednávala přes net a zatím jsem neměla problém, tak uvidím
6. bře 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezuli83 : já ty plínky měla taky objednany z mamitati :wink: tak snad budes mit větší štěstí s tou osuškou
6. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek