• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@pusolamy já ty plínky koupila v sam baby, myslím že jsou všechny na stejné brdo :confounded: To doufám, že ty osušky budou stát za to, taky stála 200.
6. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte myslíte,že bych si mohla vzít něco na tu bolest zubů?Dneska už to vážně nemůžu vydržet.Jde mi to až do ucha :(...
6. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
V těhotenství asi jen paralen. Ale jestli ti zabere, to nevím.
6. bře 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Určitě kvůli cukrovce a že byla malá menší...Ale to bude jistě o.k. Mě ho zatím můj gynekolog nedělal, ale malý byl minule menší, tak kdo ví, třeba nás také čeká. Ale snad jsme to dohnli.
6. bře 2011 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie689 my jsme to určitě taky dohnaly :slight_smile:
@kijir jak jsem byla před 14dny u obvodní s chřipkou, tak mi řekla, že paralen v klidu a že když si vezmu jeden ibalgin, tak se taky nic nestane, ale měla jsem strach.
6. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83
@zuzuli83 :Děkuju :slight_smile: Musela jsem si vzít aspoň ten paralen,ale pomohlo to tak na 3 hodinky.Ještě že už je ráno :slight_smile: Vypravím Jaríska do školy a mažu k zubaři.Dokonce i přes veškerý strach dneska půjdu ráda :grinning: :confused: .
7. bře 2011 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir ať se ti brzy uleví a moc tě netrápí :wink:
7. bře 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 :Kujůůů :grinning: .Už to mám za sebou,ale že by se mi nějak moc ulevilo se říct nedá :confused: .Prej to ještě chvilku potrvá :(ale je fakt že aspoň ta bolest už není tak úplně intenzivní....
7. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir už to bude určitě jenom lepší :slight_smile: Já byla u zubaře ve čtvrtek a pořád to ještě cítím :cry:
7. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já se taky přidávám k těm plínkám,opravdu by se dalo skrz ně dívat a to jsem je nekupovala přes net,ale normálně v dětském obchodu. Koukám,že šetří všude kde se dá. :frowning2:
7. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
S plínkama souhlasím, a to jsem kupovala nějaký "lepší" :frowning2:
7. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir teda někteří lidé se neštítí opravdu ničeho, ta ženská, co ti poslala kočárek v tomto stavu je teda pěkný prase, fuj....že se nestydí a ještě je drzá :frowning2: ,jinak doufám,že ti zubař pomohl a přestane to bolet :slight_smile: Dnes poradna, tak už vážíme zhruba 2 kg, krásně jsem viděla obličejík ve 3D,ale bohužel od obočí směrem k čelu jen velký černý flek,tak pan doktor fotku dělat nechtěl, ale krásná po mamince :wink: :wink: :grinning: , jinak jsem se toho dnes moc nedozvěděla, jen že mám děložní hrdlo silně prosáklé a to jsem se ani nezeptala co to znamená....tak zase za 3 týdny a pak už ko po týdnu a půjdem do finále, ani nevíte,jak závidím těm, co už jim to opravdu ťuká na vrátka :wink:
7. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :No tak zubař zatím zdá se trošku pomohl,tak doufám že už to bude jen lepší :slight_smile:Jj s tím kočárkem to byla fakt síla už jsem to jakštakš rozdýchala :grinning: .A dneska jsem si zase trochu spravila názor,protože mi přišli krásný botičky a k tomu od paní navíc 3 dárečky pro kluky :grinning: :grinning: ,takže doufám že teď už zase budu narážet na samé hezké obchůdky :slight_smile:.
Tak já už chodím k doktorce každý týden a ve středu jdeme i na monitorování :slight_smile: :wink: .Tak doufám že se tomu našemu závodníkovi bude chtít aspoň o chviličku dřív,když už začíná být i venku hezky :wink: :wink: .....
7. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se všechny tváříte na porod? :slight_smile: já měla včera večer nějaký střevní problémy, do toho jsem byla po víkendu unavená, takže břicho tvrdlo jak o život, už jsem myslela, že v noci pojedeme, ale zaspala jsem to. A ráno jsem si říkala - ještě ne, ještě musím stihnout tohle a tohle a trochu si odpočinout a všechno připravit.....no to bych si taky mohla říkat ještě dlouho :grinning:
7. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 tak já jelikož nevím do čeho jdu:slight_smile: tak zatím nijak. Trošku strach trošku napětí jak to proběhne ale myslím že ve finále bude velká radost a pocit štěstí:slight_smile:. Raději si říkám že to bude v pohodě a rychlé nechci se stresovat dopředu že to bude několikahodinová katastrofa. já mám snd ještě trošku času ale ty už to máš za pár co?
7. bře 2011 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no jo, já myslím, že u mě do týdne dvou je to tady :slight_smile: porodu se nebojím, ten první byl dokonalej, tak doufám, že se toho moc nezkazí, přijela jsem do porodky na poslední chvíli a překvapivě ty kontrakce fakt nebolely, tak uvidím, jestli se za těch deset let něco změnilo :slight_smile: spíš se bojím šestinedělí, to jsem neměla jednoduchý, tak jsem tak trochu rozpolcená, jestli si ten porod už přát nebo ne :slight_smile:
7. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :no já už bych ho brala :slight_smile:,ale na druhou stranu mám z něj neim proč takovej zvláštní pocit :sweat_smile: :confused: .Moje oba porody byly celkem v poho(první 6hodin a druhej asi tak 2 :grinning: )Tak doufám že tenhle bude taky rychlej.Nejhorší je že jsem měla u obou křížový bolesti a tu chvíli o nich teda věděla :sweat_smile: .
@debule :Ale neboj opravdu máš velikou pravdu v tom že ty chvilky potom jsou to nejhezčí co můžeš zažít :slight_smile: ,když už máš toho človíčka vedle sebe a víš že je tvůj a úplně na tebe odkázanej :slight_smile: ...
7. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 každý mi říká jak je šestinedělí těžké, začínám se trošku bát:slight_smile:. nevím co od toho čekat?:frowning2: co je na něm tak hrozného?
7. bře 2011 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :já teda zase naopak měla šestinedělí úplně v pohodě :slight_smile:,takže neboj....Oba kluci byli úplně hodní vstávali jak na budík ve dne po 3 hodinách na kojení a v noci tak 1 max. 2krát :slight_smile:A kupodivu já se cítila velmi dobře a plná energie. :grinning:
7. bře 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no já věřím že to zvládneme:slight_smile:.jen se trošku bojím té únavy ale byla jsem zvyklá málo spát tak to snad nebude taková katastrofa:slight_smile:.snad malá bude hodná a trošku mi v tom pomůže:slight_smile:. jde vidět že každá to má opravdu úplně jinak co? a taky jsem zvědavá jak zvládnu kojení protože celé těhu mám hrozně citlivé bradavky a když se jich manžel jen dotkne tak bych někdy fakt liskala.takže až se malá bude chtít přisát doufám že to ustojím nebo to přestane bolet?
7. bře 2011 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 porodu samotného se nebojím,oba předchozí nebyly nijak těžký a ani dlouhý, spíš mám také divný pocit, budu rodit jinde než před tím, navíc s partnerem ....no každpádně doufám, že po všech útrapách, co nás v tomto těhu potkaly,bude aspoň ten porod v klidu
@debule také jsem měla šestinědělí celkem v pohodě, jediné, co mě trochu rozhazovalo bylo, že jsem nemohla kojit, ale zase jsem to nebrala nijak tragicky, když teď vidím ty dvě starší čísla, tak nemám pocit, že by se to na nich podepsalo :wink: ....ničeho se neboj, bude to dobré :slight_smile:
7. bře 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina děkuji:slight_smile: nemá se cenu stresovat dopředu ono to nějak dopadne:slight_smile: a doufám že to zvládneme. Bude to pro nás vše nové tak je asi logické že člověk má trošku obavy:slight_smile:.
7. bře 2011 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule u mě to byla trága, protože jsem se navíc před porodem stěhovala do úplně jiného města, neměla jsem tu žádnou kámošku, malá se v noci budila každý dvě hodiny a pila hodinu, takže jsem spala asi čtyři hodiny denně, a tak se to všechno sešlo, že jsem se v jejím asi měsíci sesypala. Ale částečně to byla moje chyba, babičky nabízely pomoc, já si hrála na hrdinku, manžel od rána do večera v práci, no klasika. Takže teď jsem si zajistila hromadu pomoci už předem :slight_smile:
7. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že do toho porodu jdeme víceméně všechny s tím, že se to prostě musí nějak zvládnout :slight_smile:
7. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 trochu teď řeším tu samou situaci, jsem v novém bydlišti, v cizím městě, zatím také nikoho neznám, někdy jsem z toho taková přepadlá,ale snad až se ještě víc oteplí, tak na hřišti na někoho spřízněného narazím :slight_smile: S babičkama je to u nás horší,ta co by hlídala ráda, tak je moc daleko a ta co to má zase blíž, tak u ní zas hlídání extra nehrozí :frowning2:
7. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo snad jedna babička pomůže ale jen odpoledne až přijde z práce takže k nám nebude moci taky chodit každý den ale aspoň ze začátku:slight_smile: to pomůže a druhá babička se nezajímá takže tam pomoc nečekám. Ta se neobtěžuje ani zeptat jak se nám daří natož koupit aspoň dudlík.je to vážně smutné na to že to bude její první vnouče:frowning2:.ale co naděláme.všude je něco. no a manžel od rána do večera v práci tak jako asi všude.
@petrullina držím palce ať potkáš nějakou spřízněnou dušičku aspoň na popovídání ať se necítíš tak sama.

@zuzana_22 já se jen bojím aby mi do toho máma moc nekecala:slight_smile: ale pomoc asi neodmítnu i když někdy si taky ráda hraju na hrdinku:slight_smile:
7. bře 2011 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Já tenkrát neměla ani počítač, kamarádky všechny pracující, takže nehrozilo jim volat přes den, byla zima a malá nedonošená, tak jsme pomalu nemohly ven, Ty jsi teď v lepší situaci, já byla tenkrát fakt ve "vězení" mezi čtyřma zdma :frowning2: ale zvládli jsme to, holt s velkou pomocí manžela i babiček a já pak tvrdím, že odměnou mám teď naprosto zlatý dítě :slight_smile: ale jestli můžu doporučit, klidně hoď někam inzerátek, že hledáš kámošku na kočárkování, dortík v cukrárně a tak, společnost je fakt důležitá.
7. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Mně už to bylo pak úplně jedno, hlavně že s náma někdo byl, vzal si malou ráno a já se mohla dospat a třeba i sama pro chleba :slight_smile: uvidíš, jde o to zmáknout správnou míru tý pomoci, s tchýní jsme se pak rozešly ve zlym, protože si přivlastnila všechno a všechny, tak to teď budu muset hlídat.
7. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo, a ještě máš super, že už máš doma nějaký malý lidičky :slight_smile: ty Tě nenechají propadnout krizi a Terezka už bude prima chůva :slight_smile:
7. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to se krásně čte ty zkušennosti vás zkušenějších :slight_smile: Tak taky věřím, že to zmákneme. Okolo mě několik kamarádek s čerstvejma miminkama trochu bojuje s naopak s přemírou zájmu hned v šestinedělí, potřebujou miminko u sebe a babičky se urážejí, že "nesmějí" vozit. Tak jsem zvědavá...
7. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek