• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Tak Vám holky gratuluju. Já už mám doma dva roštáky a jednoho taky jarňáka a je to fakt pohodář a mám pro Vás super typ pro vaše nový miminka koukněte se na http://wwwbejby.net :wink:
7. bře 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile: Tak jsem právě po poradně.Výsledky na streptokoka negativní,ale zase nalezeny nějaké bakterie či co,takže mám nějaký tablety na zavádění na noc.To jsem z toho blázen :sweat_smile: .A malej se ven prý ještě nechystá :frowning2: :wink: .No tak uvidíme...Jinak zuby už cítím jen minimálně,takže hurááááá :grinning: :grinning: :grinning: !!!!
8. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat?TP mám 7.4 jsem teda dneska 35+5 a budu rodit v HK
8. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotule : ahoj vítej mezi námi, já mám termín 18.4. a taky budu rodit v HK :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super :slight_smile: a tak když tam budeš taky rodit nevíš jestli tam půjčují monitor dechu?V Pardubicích totiž ano a kupovat ho nechci
8. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mě napadlo,když je tady zmínka o jarňákách,tak naše ratolesti budou narození ve znamení berana,že? Nemáte některá s tímto znamením zkušenosti? Doufám,že to jsou pohodový dětičky. :grinning:
8. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvrdohlavý zatim všichni co znám a jseu berani tak jsou tvrdohlavý když něco chtěj jdou zatim a je jim jedno co pro to musí udělat
8. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám muže berana a je super :wink: trochu línej, ale pohodovej...
8. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotule : jj půjčují za 150Kč na měsíc a nejméně na půl roku
8. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je skvělý vím že v Pardubicích si ho kamarádka půjčila ale o HK nevim tak děkuju za onfo :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Trošku intimní reakce - nevím, jestli zvládneš zavádění tablet sama, já jsem ráda, že se zvládnu umejt, asi mám krátký ruce :grinning:
8. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem byla dnes s Ani na očko a doktorka se divila, že jsem ještě v jednom kuse :slight_smile: tak jsem jí říkala, že ještě musí chvilku počkat. A před námi tam bylo šestidenní mimčo! maličkatý, začala jsem se skoro bát, bylo tak křehoučký :slight_smile: a mamině vykukovaly síťovaný kalhotky, no klasika :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :no to si představ,že jsem nad tím už taky přemýšlela :grinning: :grinning: .Ruce jsou myslím v pořádku,jen ten kopeček se zvětšuje :grinning: !
8. bře 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir :grinning: :grinning: to jsou holt takový praktický úvahy :grinning: já jsem se totiž tuhle před kontrolou rozhodla oholit...... no byla to groteska :grinning:
8. bře 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :jO tak s tím už mám taky velkej problém.Chtěla jsem to po manžoj,ale on se asi styděl bo co :sweat_smile: ...
8. bře 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir u nás by to taky neprošlo, ani jsem to nezkoušela, tak jsem se "o něco" pokusila sama s tím, že snad doktorovi je jasný, že jsem ráda, že si zavážu boty :grinning:
8. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir , @zuzana22 : holky zrcátko to jistí :grinning:
8. bře 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy to není o koukání, ale o délce rukou :grinning: a taky teda dost o šikovnosti :slight_smile:
8. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak minulý víkend jsme se stěhovali, neměla sem čas jít moc na počítač. :slight_smile: já sem tak skoro nic neodnesla, jen lehké věci. :wink: :wink: :wink: :grinning: tak a jak se daří Vám ?? My teď byli na prohlídce, a vše v pořádku. :wink: Zatím se mějte ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
8. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir @zuzana22 @pusolamy u mě je to taky komedie, naštěstí máme velké zrcadlo, tak jedině s tím to jde a něco vidím, ale páni doktoři to snad chápou a pak furt lepší aspoň něco než na přírodno, to nedávám :grinning: :grinning: :grinning:
@kijir zítra nám má přijít to stupátko ke kočárku, tak doufám, že nedopadnu jak ty s kočárem (objednávala jsem na mmb taky nějaké údajně teda málo používané) :astonished:
8. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já byla včera plavat a zavádění napuštěnýho tampónu byla fakt komedie - málem jsem se v tý kabince záchodu stavěla na hlavu, ale nepomáhalo ani to... už mě to břicho fakt ovládá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova naprosto souhlasím, já pak na to vzala mašinku, jak si říkám, že už nevím dne ani hodiny, kdy bude potřeba vyrazit, a rozhodně v porodnici nehodlám diskutovat o holení, podle mě je prostě nezbytný, tak ať pak sestřičky nemají tolik práce :slight_smile:
8. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky :slight_smile: :tak hlásím že se povedlo :grinning: :grinning: !! Zvládla jsem to i sama,ale stálo mě to tak 10 intenzivního přemlouvání :grinning: :wink: .A k tomu holení,já se holím jakože úplně a když jsem šla rodit prvního,tak mi sestřička říkala :tak ještě vás oholím a já na to no já se holila asi před dvěma dny....A sestřička:Jé tak takhle bych vás ani neholila :grinning: :sweat_smile:!

@hobitkova :Jj to bych ti přála aby jsi dopadla dobře.Mě se něco takového stalo poprvé :(.Ale už se to snažím nějak dát do kupy.Všechno jsem vyprala,tak to trošku prokouklo.To co bylo plesnivé se nakonec dalo vyhodit.jen je ještě trošku na košíčku pod kočárek,tak tam jsem to umyla savem a taky dobrý.Ale pokaždý když se k tomu kočárku přiblížím,tak mám adrenalin na nejvyšší možnou míru :slight_smile: .
9. bře 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak to je fajn že se ti ho podařilo dát trošku dokupy. ale i tak dostat tu ženskou do ruky tak bych jí asi roztrhla jak hada! je to smůla naštěstí jsou to opravdu jen vyjímky ale koho by to napadlo že se to stane zrovna mě že? tak snad uděla službu a kluci budou spokojení když už jsi se kvůli němu tolik natrápila.
No jinak s tím holení jsem na to zvědavá jdu zítra na kontrolu tak se taky musím dát dokupy:slight_smile: snad to zvládnu:slight_smile:
9. bře 2011 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: když jsme u toho zkrášlování, tak bohužel z opačného soudku - strašně se mi poslední asi dva týdny začaly lámat nehty a mám čím dál sušší kůži :frowning2: dočetla jsem se, že mimčo si teď bere hodně vápníku, tak nevím, jestli si nemám naordinovat nějaký mega dávky vitamínů.
9. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir s tím adrenalinem ti to věřím, já bych snad babu jela osobně nakopat do ..., a s tím holením ani si neumím představit, že by na mě měl šáhnout někdo v nemocnici, to bych asi řekla sestře, ať mi půjčí tu žiletku, že se oholím sama :confounded:
zuzana_22 co se těch vitamínů týče, tak já nehty v pohodě, kůži jsem měla suchou vždycky, tak vápník zatím neberu, jen magnesko proti křečím - raz jsem si ho asi tři dny po sobě nevzala a ráno chytla do obou lýtek parádní křeč, bolely mě pak celý den; plus ještě železo, to mi minule po porodu kleslo na min. a sesřičky mi furt říkali, že jsu bílá jak sedma, tak teď už mi ho radši nasadil, bo jsem byla aji dost unavená :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já beru magne B6, a občas od walmarku vapnik zinek hořčik v jedne tablete, zelezo jsem mela taky asi v 6mesici ale brala jsem ho dost nepravidelne protoze jsem po nem mela hroznou srajdu a uplny krece do břicha
9. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska to mám za 40!
9. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co se holení týče,tak je to docela problém, hlavně s tím, že tam už není vidět, takže taky používám zrcátko a co nejčastěji to jde, při druhém porodu se na mě sestra taky chystala a když jsem viděla s čím, tak jsem byla ráda,že jsem se oholila doma....akorát teda nevím, jak je to možné,ale úplně mi přestaly růst chloupky na nohách a to jakože fakt úplně a to ostatní co holím, tak se výrazně zpomalilo, jestli je to nějakýma hormonama či co :confused:
9. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem holky, nevíte, co se to teď na koníkovi děje?? Samý nespokojený komentář nebo zpráva na fotoblogu co se týče nějakého mazání fotek a příspěvků....
9. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek