• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Tak u nás to holení zvládá manžel :grinning: jak nohy, tak itimní partie, nejdřív brblal, ale přece nepujdu k doktorovi jak nějakej křovák :sweat_smile: ,když si tam sama nevidim. Nám i v porodnici řekl doktor, že ještě neviděl ženskou, která by tam přišla rodit neoholená, že už je to samozřejmost, takže tam ani neholí.
Dneska teda musim říct, že je mi nějak divně, od půlnoci mě strašně pálila žáha, ani rennie nepomohlo jak to bylo silné a teď je mi tak na blití, tak snad ještě nechytnu nějakou tu střevní chřipku :unamused: A zítra do poradny, tak jsem zvědavá jak dopadnem.
9. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina koukám, že se někdy ty vedlejší efekty těhotenství dost podobají, já jsem taky s nohama teď moc spokojená, třeba to vydrží i na léto :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Jo, a ke Koníkovi - já nevím, skoro žádný fotky tu nemám, je pravda, že jednu mi kdysi smazali (měla jsem tu svoji černou kočku jakože pro štěstí, ale nemají být samotný zvířata, no jedna fotka, bože). Ty hádky občas sleduju, ale nějak do toho nevidím.
9. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova mám taky železo, kvůli blbý krvi, tak aby se to srovnalo ještě před porodem.
9. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :Tak to se dneska cítíme úplně stejně :sweat_smile: .Taky jsem měla renni i v noci a nic...Dokonce jsem po obědě usnula na 2 hodiny a to tak tvrdě že jsem ani nezaregistrovala,že Petulka vstal a šel do obýváku.To se mi ještě nestalo.Ještěže je manža doma :confused: .
9. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsme byli na matrice uznat otcovství (už se z toho nevykroutí :grinning: )a zrovna nám tam paní zapsala i jmena tak uz nemuzeme menit :wink: a zítra do poradny
9. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :když už jsi u těch jmen já jsem čím dál tím rozčarovanější z toho našeho Matyáška :( Jak tady na MK jich je teď jek máku,tak i tady u nás v porodce se v únoru narodili 3 a teď v březnu už taky :( Tak jsem z toho taková nejistá....Horší je že se na jiném jméně asi neshodneme :sweat_smile:
10. bře 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir: já myslím,že byste toho Matyáška měli nechat,vždycky je nejlepší to první jméno,které vás napadne,asi to tak má být. U nás pár příbuzných a známých taky nemohli zkoustnout Juditku. Je to sice neobvyklé jméno,ale mám vnitřní pocit,že to k naši malé prostě patří. A shodli jsme se s manželem nezávisle na sobě,což je pro mě znamení,že to tak prostě má být. :grinning:
10. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Asi máš pravdu :slight_smile: Říkáme mu tak už od toho 22.týdne co víme že to bude chlapák...Jen bysme ho zmátli :slight_smile: .A jiné jméno stejně nevymyslíme :wink: .Náhodou Juditka je moooc pěkné jméno :slight_smile: .My jsme nakonec napsali Amálku,ale Kdyby to měla být holčička,tak by rozhodování trvalo asi déle,protože Amálka byla favoritkou manži a staršího synátora.Já chtěla Emu :sweat_smile: .
10. bře 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo u nás chumelí jak blázen :( :( Nesnáším ten sníh :fearful: .Už bylo tak nádherně :frowning2: .
10. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir s tím Matyáškem jsem Ti to psala podobně, nebudeš se ho přeci vzdávat jen proto, že je populární, když tohle bude ten VÁŠ Matýsek :slight_smile:
10. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se objednala na první poradnu do porodnice, sestřička po telefonu byla moc příjemná, kéž by to takhle probíhalo vždycky :slight_smile:
10. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám dneska v poradně natáčeli ten graf mimískova tlukotu srdíčka a prej je to výborný, porod se zatím nechystá a nohy jsou prý v pořádku, ale taky jsem je neměla tak nateklý jako třeba večer, no co už, hlavně že prcek je v pořádku a teď kontrola každý týden. Mám takovej pocit, že tomu našemu prckovi se moc ven chtít nebude :slight_smile:
10. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :Jasně máte pravdu holky :slight_smile: ,jen jsem nečekala že to bude až takový mazec.taková smršť :sweat_smile: .Neva...Ty jsi to napsala úplně super:Tenhle bude přece náš :grinning: !!!
10. bře 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Já jsem si přála rodit brzo, a po tom pozitivním streptokokovi jsem si řekla, že čím bude mimčo větší, tím líp. Koukala jsem, že jsi dala dotaz, já se toho moc nebojím, jen toho, že nestihnu do porodnice přijet s dostatečným předstihem, tak se na to chci zeptat na první poradně, jak dlouho ty atb musí působit.
10. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir mně to právě přijde zbytečný se toho jména vzdávat, když vám jde prostě od srdce. :slight_smile: my se ho vzdali, protože manžel úplně nesouhlasil a výsledek je, že klučičí nemáme a v krizi dostane po tatínkovi, což mi přijde děsný, tak ještě honím rodinu, aby něco vymysleli (spoléhají na tu holčičku :slight_smile:
10. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme dneska po poradne vše asi v pořádku jen to hrdlo je krátké ale neotvírám se.za 14 dní jdu znova a to už bude monitor tak jsem na to zvedava,jo a jeste mi brali krev dnes ale na toho strepkoka mi zatim nedelal tak treba příště.co jsem přijela od doktora tak se akorát válím tohle počasí se mi nelíbí včerejší sluníčko bylo lepší :cry:
10. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska kontrola:slight_smile: vše v pořádku a další kontrola s monitorem za tři týdny:slight_smile:.

@lusyy Juditka je krásné jméno moc se mi líbí taky už ho v rodině máme:slight_smile: a Ema mi neprošla u manžílka:frowning2:

@kijir Nechejte Matyáška, je pravda že je teď hodně dávané ale co jak už tady bylo řečeno ani se s žádným pak třeba ve školce nebo škole potkat nemusí:slight_smile:. Moje máma když jsem se narodila dala Adélu a sestřička se jí čtyřikrát v porodnici ptala jestli to opravdu myslí vážně že to jméno tam už dva roky nikdo nedal. Trvala si na svém a dnes je ráda že si to nenechala vymluvit ani se ničím ovlivnit.:slight_smile: a navíc Matýsku se říká více jménám nikdy nevím jestli se dotyčný jmenuje Matěj, Matyáš nebo třeba Martin:slight_smile:)) určitě ho neměňte:slight_smile: určitě by jsi pak litovala.

To počasí je dnes vážně hnus, včera bylo tak krásně a už jsem vytáhla jarní botky protože kozačky už nezapnu:frowning2: ale dnes jsem musela na kontrolu ve sněhulích jelikož v tom sněhu bych se v jarních asi zabila.No snad to už byl jen závěr zimy a teď už budou jen pěkné dny:slight_smile: hned má člověk jinou náladu když venku svítí sluníčko ne?
10. bře 2011 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22
no sestřenka toho streptokoka měla taky a prý u prvního jí to dali a malej byl v pořádku a u druhého to ani nestihli, nebo to dali pozdě a malej byl taky v pořádku. Někde jsem četla, že by to mělo být aspoň 4 hodin před porodem. Já si myslim, že pokud bude porod až po tom 38.týdnu, tak malej už je normálně vyvinutej a pokud by to chytil, tak doktoři musí dát atb jemu. Snad se s tím nějak poperem, musíme, my jsme bojovníci. Maminka vydrží porod a náš Matyášek bude statečnej kluk a streptokok ať si jde někam jinam!!!! Takhle v to věříme, že to zvládnem, tatínek se taky moc těší, tak to bude náš miláček :slight_smile:
10. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Přesně tak, jsou to malí bojovníčci :slight_smile:
Čtyři hodiny před porodem je hrozně dlouho, moje první se narodila v pět odpoledne a ještě v poledne mě poslali z porodnice domů, že se neotvírám a kontrakce nepravidelný, tudíž jen poslíčci, tak jsem tam nakonec přijela až ve čtyři, a to se říká, že druhej porod je ještě rychlejší. Pak jsem někde četla, že kdyžtak je dají rovnou miminku, to by se mi teda nelíbilo, no holt tam pojedu hned, jak se bude něco dít, ať mi je dají a pošlou ještě domů :slight_smile:
10. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
o jménech mi ani nemluvte, ta naše malá chudina je furt beze jména, protože se s manžou prostě nemůžem nějak shodnout, já chcu strašně Emu, o té on nechce ani slyšet, pak se mi líbí Sandra, Adélka a jediné co bych jakž takž vzala z manželových návrhů je MIchaela, tak jsu zvědavá, jak to dopadne, u Domči jsme byli rozhodnutí hned, tam nebylo co řešit a i teď na kluka bysme měli jméno hned, na ty holčičky se mi cosi nic nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova no to jsou dohady, my nakonec jméno vybrali cca před pár týdny, tj, měsíc a něco před termínem, protože jsme se pořád nemohli shodnout, tak jsme nakonec zvolili to, o kterém se od začátku vůbec nemluvilo, prostě jsme všichni tři (protože nám do toho už kecá i dcera :slight_smile: upustili od těch nejoblíbenějších a vybrali úplně nové, které se nakonec zalíbilo všem. Takže i to je cesta :slight_smile:
10. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana: A jaký to je Zuzi jméno? Pokud to není tajné :grinning:
10. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zapsany jmena uz napevno na kluka máme Milana (po tatinkovi)nechce si to nechat vymluvit ze to musi byt po nem :frowning2: no ale naštěstí budeme mít holčičku Adélku (ještě jsem měla Agátku ale ta mi neprošla prej si pod tím jmenem predstavi tu pi.. hanychovou a to by neprezil, tak treba priste :grinning: )
10. bře 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Takže postup byl - manžel chtěl Silvii, já chtěla Alžbětu, malá chtěla každou chvíli něco jinýho :grinning: a nakonec to bude Magdalenka :slight_smile:
10. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :Silvie je krásné jméno,taky jsem ji měla v seznamu :slight_smile: ale hlavně,že jste se shodli všichni tři na jednom jméně :grinning:
@pusolamy: Agáta je moc pěkný ,ale je pravda,že ho Hanychová zprznila,jinak já mám taťku i bráchu Milana :grinning:
11. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, k diskuzi o jménech....od chvíle, kdy jsme zjistili, že to bude holčička, tak to byla Adélka, no jenže pak nás jisté okolnosti donutily změnit rozhodnutí a nakonec to bude Verunka, pro kluka máme napsané Patrik :slight_smile:
11. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký dopolko holky,normálně se z těch zubů asi zblázním :frowning2: .Od včera už je to tady zase...A tentokrát se mi teda k zubákoj vůbec nechce,protože říkal v pondělí že když to nepomůže,tak to bude muset umrtvit což by nerad a já už vůbec nééé :confused: .Snažím se to vydržet,ale neim jak dlouho to půjde :(
A co vy :slight_smile:?Zatím jste všechny v pořádku a cítíte se dobře?
11. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy: no mě se ta agáta líbila moc ale i adéla mam k ni asi nejakej citovej vztah protoze ja mam narozeniny 2.9. na adélu a přítel má 4.9. narozeniny tak budem slavit vsechno najednou :grinning:
11. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir teda ty si ten závěr těhu ,,užíváš" :frowning2: ,zuby jsou prevít, snad to přejde, bolení na víkend bych ti teda nepřála.
11. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek