• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina no vidíš:slight_smile: tak máme podobný vkus:slight_smile: jen se v porodnici určitě nepotkáme jelikož já jsem od tebe trošku daleko.
chtěla jsem se zeptat objednával někdo postýlku nebo matraci s netu www.mamitati.cz?pořád bojuju líbí se mi tam postýlka ale mám strach aby třeba nebyla nějaká vachrlatá přece jen děti pak s postýlkou trošku lomcujou až jsou větší:slight_smile:
14. bře 2011 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule ze zkušenosti..... co jsem měla postýlku předtím na obě děti, tak to byla postýlka kupovaná tenkrát někde v Hypernově v akci za pár peněz a na to, jak byla levná,tak nám opravdu vydržela na obě děti a co vím, tak stále ještě slouží...no každopádně si už nemyslím, že vyšší cena = vyšší kvalita, několikrát se mi to bohužel potvrdilo, ale to mamitati si myslím, že je slušný e-shop, tak snad dobře pořídíš...
14. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina děkuji my nakonec vše kupovali radši v obchodě ale tu postýlku jsem si vyhlídla na netu i matraci tak snad budu mít štěstí. je pravda že drahé =dobré neplatí vždy. to jsem si už taky několikrát potvdila:slight_smile:
14. bře 2011 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem teda nic o předporodní očistě nevěděla, ale vůbec by mi to nevadilo, kdybych věděla, že se chystá porod. Jen doufám, že pokud je to opravdu ta střevní chřipka, tak že brzo odejde, už mě z toho bolí zadek :grinning: Manžel ten mi pořád říká, že mám mimiška přemluvit aby už vykoukl, už se nemůže dočkat a já když vidim to krásný počasí, tak už se taky moc těším až budu moct vyrazit s kočárkem ven :slight_smile:
Ten konec toho těhotenství fakt nic moc, tak radši ať už to máme za sebou
14. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Moc Matyáška nehoň, máme stejnej termín a když jsem se zmínila doktorovi, že už mám naplánovanej porod, tak mi říkal, ať tam mrňouse nechám ještě trochu dorůst a nabrat síly :slight_smile: tak jsem to přehodnotila.... a tenhle víkend to jistí :grinning:
14. bře 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 no ale když mi se tak těšíme, že ty poslední dny jsou snad nekonečný :wink: já si myslim že mrňous už je pořádnej chlapák a 38. týden už je normálně narozené mimčo. Teď mě říkala i známá, že měla taky průjem těsně před porodem, tak že ať už jsem nachystaná. Tak nevim nevim, uvidíme :slight_smile: co přijde dnes v noci, jestli budu zase lítat na záchod. Manža už spí obutej :grinning:
14. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx no každopádně ať to přijde kdykoliv budu vám držet pěsti ať je to co nejrychleji:slight_smile: a máte mimiška už u sebe:slight_smile:.tiše závidím já už bych to taky brala ale ještě musíme chvilku vydržet:slight_smile:
14. bře 2011 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :grinning: to s tím obutým manželem mě pobavilo.
Já to samozřejmě chápu, snažila jsem se jen na tom najít nějaký pozitivum, že prostě těch pár dnů už stojí za to vydržet, ale když to bude zítra, tak taky dobrý :wink: Neříkej, že Ti nepřipadá úžasný, že už je to za míň než 20 dní! připadá mi to jako včera, kdy jsem našla čárky na testu :slight_smile:
Já jsem ty termíny trochu študovala, protože dcera se kdysi narodila zhruba 37+2 (už si to přesně nepamatuju) a byla úplně v poho, jen malinká, tak si ji nechali tu první noc sestřičky v inkubátoru na zahřátí. Takže když jsem se dozvěděla, že tenhle prcek má 2,5 kg odhadem (to bylo snad před měsícem), tak jsem si říkala, že to už je dobrý, Ani měla 2760.
14. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a jinak já měla při prvním porodu průjem taky, ale až ten den současně s kontrakcema.
14. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :Obutej manžel jo :grinning: ?Tak to je fakt bomba :grinning: :wink: !!!
já jdu zítra do poradny tak jsem zvědavá co mi řekne :wink: .Každej mi říká,že teď za poslední dva dny mi strašně moc kleslo bříško,takže uvidíme :sweat_smile:
14. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsetkyh, dlho som tu nebola...joj uz len mesiac do porodu, tesim sa. je tu niekto z Kralup a okolia, pripadne kto bude rodiť v Slanom???
14. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky čekám na průjem jako jasnou známku :grinning: ale zatím to není moc přesvědčivý. což si zase vymlouvám tím, že beru železo a tka mám ty trávící procesy trochu pošašený... už bych taky chtěla, aby vykoukl...
14. bře 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já hlásím, že včerejší noc byla bez průjmu, tak se asi nic nechystá :unamused:
@ofelieee Taky beru železo a srajda byla pořádná :grinning:
@zuzana_22 Určitě je to super, že už zbývá tak málo dnů, jen vědět kdy přesně :sweat_smile: Všechno je doma nachystané a tak jsme nedočkavci. Sranda by byla, kdyby jsme ještě přenášeli, to by nás fakt dostal.
@kijir Mě už to řekli asi před 14 dnama že se mi ten pupek posunul dolů, taky mi každý říká že už brzo pojedu, že už ho mám dole, ale zatim nic

15. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marypet: aby to nebyl jen klid před bouří :grinning:
15. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy kéž by :wink:
15. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :no máš pravdu paní doktorka mi oznámila že se zatím teda nic nechystá :grinning: .Takže zase čekat....
15. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s tím bříškem nízko mi to říkají všichni ale já ho nikdy pořádně nahoře ani neměla:frowning2:. já ho mám pořád stejně a každý se mě ptá že už brzy asi budu rodit když ho mám tak dole.ale doktorka nic neříkala tak je to asi v pohodě:slight_smile:.
Jinak v noci jsem myslela že budu zvracet bylo mi hrozně:frowning2: a to přitom už pár dní nemám vůbec chuť na jídlo.vůbec mi nevadí že za celý den skoro nic nesním ale pak si to uvědomím a snažím se něco pojíst přece nemůžu být bez jídla i když mi to fakt nechybí. a to pár dní zpátky jsem nevěděla co do té pusy dát jaké jsem měla chutě.
15. bře 2011 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
také mám břicho dole od začátku,jak tady holky popisují ty obtíže s dýcháním, tak to já teda neznám, já mám ucpaný nos od rýmy, ale špatné dýchání kvůli bříšku u mě nehrozí a jak jste tu psali, že si dolů ani nedosáhnete, tak to je něco obdobného, sice tam nevidím,ale kdybych měla něco zavádět, tak dosáhnu v pohodě, tak si právě říkám, jestli to břicho nemám divně malé :confounded:
15. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule možná ti malá tlačí na žaludek a proto to nechutenství
15. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to je docela možné:frowning2: jen si říkám aby to nebylo třeba špatné pro malou že skoro nejím:frowning2:. žáha mě už přestala pálit což je naprosto super,dýchání už je taky mnohem lepší ale zato malá kope až je to někdy fakt bolestivé a poslední dva dny mi pořád tvrdne bříško. takže jedny potíže ustoupí a přijdou jiné:slight_smile: člověk si asi nevybere:slight_smile:.
Taky mi každý říká že mám malinké bříško ale mě to nepřipadá i když jsem si měřila obvod bříška zase tak malé není.možná to jen vypadá protože já jsem dost drobná ale ta váha na mé nohy je šílená. hlavně těch pět pater bez výtahu:slight_smile:
15. bře 2011 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule s tím kopáním...včera už jsem si říkala, jestli se v bříšku něco neděje, protože takové hemžení, co mám posledních pár dnů,to teda nepamatuju, navíc mě každou chvilku strašně zabolelo mezi nohama uvnitř, no uvidím...
15. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo taky mi připadá že tam malá snad tančí:slight_smile: a večer hodně cítím jak mi hlavičkou tlačí na spodek. na jednu stranu bych si přála aby se malá narodila dřív na druhou zase aby ještě počkala já vlastně ani nevím co chci:slight_smile:)).ale hrozně se na ni těším.
Holky za mimi se v porodnici platí nebo jen za sebe?vím že to bylo zrušené ale kamarádka teď platila i za prcka?
A taky se mi líbí jak v tv pořád říkají jak nechali porodné na první dítě ale tu další podmínku už neřeknou že člověk musí vydělávat tolik a tolik aby se do toho vešel! jsou to haj.....!
15. bře 2011 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina u nás je dneska nějakej koncert v břichu, hrůza jak tam sebou mrská. A navíc mě teď jaksi pobolívá podbřišek, tak jak když tam něco vystřelí, taková zvláštní bolest.
Myslíte že to můžou být poslíšci? Nikdy jsem to tak neměla, až dneska a konkrétně teď mě to tam střílí.
15. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx já co si pamatuju,tak poslíčci u mě vyvolávali i tvrdnutí podbřišku,které teda bylo spojené s bolestí jako na menzes a trvala třeba minutu,teď to je krátká ostrá bolest, taky nevím,co si o tom myslet... :unamused:
15. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že bych řekla, že je to ostrá krátká bolest, ale nikdy předtím mi to tak nedělalo, takže nevím co to je.
15. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx tak to máme stejné,předtím jsem to neměla...no uvidím,další poradnu mám až 28.března, tak jestli to bude pokračovat, i ty nezvyklé pohyby, tak se asi vypravím dřív,raději zbytečně než pozdě....máme právě s přítelem opačný Rh faktor,tak na to pořád myslím,aby tam malé nebylo nějak ubližováno mýma protilátkama,s tím zkušenost nemám,s předchozím jsme oba měli negativní Rh....
15. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já mám jít do poradny ve čtvrtek, tak uvidíme, jestli vydržíme. To já mám zas trošku obavy z toho streptokoka, aby mi dali včas ty antibiotika.
15. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx tak schválně dej vědět,co ti na to pověděl doktor...mě budou dělat tu kultivaci při té příští poradně,ale při všem,co nás potkalo,si myslím,že ho tam budu mít taky :frowning2:
15. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Já si nejsem jistá, jestli poslíčci by neměly být to klasický tvrdnutí břicha, takovou krátkou ostrou bolest mívám taky, a přisuzovala jsem to tomu, když se tam malá hne, tak někam dloubne :slight_smile:
A se streptokokem - pořád jsem nad tím koumala a jsem rozhodnutá prostě při prvních pravidelných kontrakcích vyrazit, maximálně mě ještě pošlou domů. Podle mě nikdy nevíš, jak ten porod bude nakonec dlouhej, sice nejsem příznivce hekáren a radši bych si většinu odbyla doma, ale zase zdraví mimča je přednější. A zase je to výmluva, že nebudu "za blbce", když přijedu moc brzo, tak prostě řeknu, že jsem to neodhadla a bojím se :slight_smile:
15. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek