• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@zuzana_22 To bych právě neřekla, že je to spojený s tím jak se malej hýbe, to občas někde zabolí jak kopne ale tohle je takový jiný, je to takovej výstřel do spodku. já nevim, ale s pohybem si myslim že to nesouvisí. A je to strašně nepravidelný.
Já budu radši když mě pošlou domů, než kdybych něco zanedbala. Od toho tam jsou, aby nás vyšetřili.I kdybych tam měla jet desetkrát.
15. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla včera taky takový bolesti jak při menstruaci když jsem večer lehla do postele (byla jsem taková v nepohodě, stavíme barák a skypovali jsme s architektama a nějak mě to rozladilo), ale bylo to zvláštní, jak jsem děsně nachystaná ty bolesti prodýchávat, tak tohle bolelo tak zajímavě, že při nadechnutí do břicha, kdy se to břichno pohlo, to bolelo ještě o dost víc... Bylo to docla pravidelně tak 5x, ale pak jsem usnula a vzbudila se až ráno a nevím nic... Tak taky nevím, co si o tom myslet.
15. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrulina,@debule: já mám taky malé a nízko bříško-jestli to nebude náhodou tím,že čekáme holčičky. Neříká se,že holka je víc uložena dole? :wink:
Holky,já myslím,že to můžete mít už poslíčky,přeci jen 38 týden je už na porod :grinning:
15. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no možné to je:slight_smile: já nevím:slight_smile:.každopádně kamarádka čeká chlapečka je ve 25tt. a má stejně velké bříško jako já teď:slight_smile:.
15. bře 2011 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Ahoj, tak tyhle pocit mám taky :slight_smile: , že už bych chtěla, aby tu mimčo bylo a na druhou stranu vím, že má ještě čas, že by tam mělo ještě zůstat.
S tím porodným mě to taky štve. Žádná podpora a ocenění... :frowning2:
Jinak myslím, že se už za mimčo v porodnici neplatí, to už by byl fakt vrchol, vždyť plenky máš svoje a jídlo mu dáváš ty, tak za co by chtěli platit??
15. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já zase myslím,že říkali že od dubna se zvyšuje poplatek za dospělého ze 60 kč na 100 :frowning2: a hlavně že od "našeho" dubna se má právě platit už i za mimi :confused: ,tak teda neim.Já už se v tom taky ani moc nevyznám pořád to měněj a chtěj už platit za všechno a za všechny jen když maj něco dát oni...
A stěma bolestma já teda zatím necítím žádný :confused: .jen že mě bolej ty záda v kříži a to jako kolikrát teda fakt hooodně.Ale žádný takový jako poslíčky asi vůbec zatím nemám :sweat_smile: .
15. bře 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za sebe hlásím, že jsem to možná s tím čekáním na termín zakřikla :slight_smile: v noci jsem dost dlouho nemohla spát, přes den mi blbnul tlak a dělalo se mi zle, a teď už mi asi čtvrt hodiny jdou takový divný vlny celým tělem, ne přímo jen břichem.
Půjdu se naložit do vany, manželovi naložím pořádnou večeři a pak se uvidí. Buď jsem hodně unavená, nebo je to tady.
15. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 tak že by první miminko z naší diskuze??? :slight_smile: budu na tebe myslet :slight_smile:
15. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
poplatky v nemocnici jsou teda děsný všeobecně,do nemocnice přece člověk nechodí z legrace,ale protože musí a chce být zdravý nebo v našem případě chce porodit a nemyslím si,že by se zavedením poplatků něco zlepšilo,péče určitě ne a jídlo,o tom snad raději pomlčím.... :frowning2:
15. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina děkuju, no uvidím, je mi prostě zle, tak buď se mění tlak, nebo jsem hodně unavená, nebo už je to ono. Stahy teda necejtím, jen mě rozbolela hlava. Tak hiň sa hukáže :slight_smile: třeba fakt jen vyvolávám paniku.
15. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 uvidíš,zítra se má měnit počasí,tak třeba je to tím...jsem zvědavá,jestli se nám zítra ozveš :slight_smile:
15. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :Jéé tak to jsem taky zvědavá :slight_smile: ,takže když se tu zítra neukážeš je tu první mimíšek :slight_smile: :wink: !Myslím že ta vana by mohla rozhodnout :sweat_smile: ...Drž se :wink: !
15. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :no já ty poplatky beru tak ,že člověk by tu stovku za sebe dal doma taky.Ale za mimi to teda nesouhlasím... :unamused: .A o tom jídle teda jsem taky říkala,že na každou návštěvu mi musej dovézt něco k jídlu,protože jsem tam měla vždycky strašnej hlad :grinning: :frowning2: §
15. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 bylo by to krásný, kdybysme to tady už spustili... hlásím se o druhý místo :wink: Holky, ty kontrakce jsou podobný jako tvrdnutí, co mám poslední měsíc či jak, nebo je to něco úplně jinýho? Tvrdnutí přichází, ale nějak se v tom neumim zorientovat. Prej se bojej všechny a v podstatě nikomu se to nestane, ale přecejen (jsem asi normální) - co když to nepoznám a prošvihnu? :grinning:
15. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 taky držím pěstičky jestli už to přijde tak ať je vše v pořádku:slight_smile: těším se až to tady začne:slight_smile:))
Tak to je vrchol platit za mimiška, chtějí vydělávat na nevinných drobečcích.je to fakt hnus. za nás to chápu ale za děti by se platit nemělo připadá mi to neetické! Hlavně když se narodí dřív a musí být třeba dva měsíce v inkubátoru vždyť je to nelidské! tento stát je opravdu pro rodinu,hlavně ji oškubat co nejvíc!
15. bře 2011 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee :Ahoj neboj neprošvihneš :grinning: .kontrakce jsou spojený s tvrdnutím,ale je to opravdu intenzivní bolest jakou jsi do teď určitě ještě nezažila :sweat_smile: .Já tedy úplně přesně nevím jak vypadají klasické jen do bříška,protože já měla vždycky křížový bolesti,ale určitě to poznáš :slight_smile: .a hlavně se opakují pravidelně...Pak se vyplatí už koukat na čas pokud se ti zdají víckrát za sebou.
16. bře 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak děkuju všem za podporu a první místo pouštím do oběhu :slight_smile: asi to byla hlavně velká únava, protože jsem usnula někdy okolo půl desátý a spala až do rána (teda se dvěma přestávkama na záchod - klasika :slight_smile: a myslím, že teda se mnou cloumá i to počasí, ani dneska to není dokonalý, zítra jedu do poradny, tak jsem zvědavá, jakej budu mít tlak. Ale včera to bylo dost zvláštní - fakt jsem myslela, že už je to ono, a měla jsem z toho děsnou radost a vůbec žádnej strach, tak snad to takhle bude i naostro :slight_smile:
16. bře 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám taky termín v dubnu, tak snad neva, že už jsem se taky připojila do diskuze :wink:
16. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,co se týká poplatků,tak myslím,že nás to ještě nezastihne. První varianta byla duben,ale potom to změnili na červen. Ale pokud udělali zase změnu,tak jsem to nějak prošvihla,takže fakt nevím.
@zuzana_22: jojo,změna počasí umí s člověkem zacloumat. Ale blíží se úplněk a to má prý taky na porod velký vliv,tak se ještě musíme chvíli držet :grinning: Fíhá koukám,že úplněk je už v neděli :wink:
16. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no mám obavu, že kombinace úplňku, změny počasí a dozvuků japonského zemětřesení bude možná rozhodující :slight_smile: taky jsem si říkala, jestli to nebylo i tím, že jsem si dala včera žemlovku a byla v ní skořice a jak se říká, že prohřívá a taky vyvolává porod, no kdo ví. Ale víkend už by se mi líbil, to už bych byla 38+ :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Ahojky, vítej a určitě se přidej, myslím, že tu čím dál víc řešíme "velké finále" :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Tak já mám snad do "velkého finále" ještě trochu času. Ještě nemám všechno vyřízené, co jsem do té doby chtěla stihnout. Jsem si myslela, jak se budu na mateřské nudit a ono je každý den něco :slight_smile:
16. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Ty se máš, Zuzi, že už máš jedno dítko doma. Už víš, do čeho jdeš.
16. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov to znám, s těma konečnejma přípravama je to podle mě nekonečný, každý den zjišťuju, co mi ještě chybí :slight_smile:
No, já mám jedno dítko už desetiletý, tak mám pocit, že jsem většinu zapomněla. A co se týče porodu, tak ten byl tak úžasnej, že teď mám pocit, že už může bejt jen hůř. :slight_smile:
16. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 jé tak se žemlovkou jsme se včera shodly, my ji měli taky aj se skořicí :slight_smile: a taky jdem zítra do poradny, stejně si ale myslím, že mě pan doktor řekne že se nic neděje. Ale ten víkend by se nám taky líbil, jen přemluvit ty naše sviště :wink:
16. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx to jsme se dobře shodly skoro na všem :slight_smile:
Já jsem na zítřek zvědavá, připadá mi, že tam malá dělá snad kotrmelce, tak snad se ještě neotočí hlavou nahoru!
Hlavně teď řeším, jak a čím na tu kontrolu, nejjistější je kupodivu asi vlastním autem, na MHD si už netroufnu :frowning2:
Jo,a v pátek jdu na babinec a dám si svařáka! :slight_smile: tak si taky něco vyvolávacího naplánuj :slight_smile:
16. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Ahojky,určitě to poznáš,kontrakce jsou opravdu bolestivé a pravidelné a navíc pokud ti při tom praskne i voda,tak asi už není co řešit :slight_smile: jestli tě to uklidní,tak i já si říkám,jestli to poznám po všech těch boleních a tvrdnutích co mám :slight_smile: U druhého těhu jsem pořád čekala na ty velký bolesti,co jsem měla u prvního (vyvolávaného) a ono nic,jen sem tam něco a nakonec jsme dorazili do porodky a otevřená na 7 :grinning: ,teď bych to brala taky takový hladký průběh :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Tak to mi jedem autem do poradny, máme to jen kousek asi 4 km, tak to se dá. Na delší cesty si už moc netroufám, protože někteří řidiči jezdí jak prasata a člověka to akorát nervuje. Náš mrňous se tam taky nějak moc mrví, mám pocit že už je mu tam těsno, sem tam boulička na jedné straně, za chvíli na druhé.
Tak co bych si mohla dát vyvolávacího :sweat_smile:. V neděli máme jet k našim na oběd, brácha má narozeniny, tak třeba se to povede na ty jeho narozky.Vůbec bych se nezlobila.
Už se těším až to tu začne miminkovatět :grinning:
16. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx
@zuzana_22 holky vydržte ještě,ty miminka vědí proč tam jsou zhruba těch 40 týdnů,zatím nepřenášíte,tak bych to nechala na přírodě :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se holkám ani nedivím:slight_smile: já mám ještě dost času ale taky bych to brala:slight_smile: i když kdo ví kdy to přijde:slight_smile:ale asi každé mimiško si samo prostě rozhodne kdy je připravené:slight_smile: to se přírodě nedá upřít:slight_smile:.
16. bře 2011 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek