• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Holky já ani dle dr. otěhotnět neměla :frowning2: měla jsem jít na laparoskopii vaječníků, ale v pátek před odchodem na dovolenou jsem si řekla, že mám v šuplíku zbylý test tak ho vypotřebuju.... :grinning:
7. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@matonka tak to je fajn, že se doktor ve svých předpovědích seknul, ne? :wink: No, pátý týden je přeci 4+x, takže to by odpovídalo, ne? 5+1 je už 6. týden.
@smisek21 no, máš je hezčí, než jsem je 11DPO měla já :wink:
7. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@matonka no a mě zjistily špatnou cytologii 2-3 tak z toho mám depku:frowning2: co když jsem opravdu v tom a co ta špatná cytologie???ach jo
7. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tos te mě znejistili těmi řečmi o šmírování. já nechci aby to někdo z rodiny zjistil dokud to sami neohlásíme, chjo. A teď vlastně mě může kokoliv dle přezdívky najít. oufám, že snad nikdo pátrat nebude... ufff
7. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pucifous a mohu se zeptat kolikátý de máš vynechanou MS? Vůbec nevím kdy jít k doktorovi, chtěla bych až za 3 týdny aby bylo něco vidět, ale zase té cytologie se bojím
7. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21: já se taky ptala zda ty moje vaječníky nemohou uškodit, ale teď už prý ne.
7. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@matonka no já také doufám, že se to hned nikdo nedoví, kort když to nemám potvrzení od dr.
7. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@matonka no já doufám že vše bude v pořádku.
7. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@matonka no, jak říkám, já mám jen špatný zkušenosti, ale třeba nemáš šmírovací rodinku, u mě to bylo vyloženě cílený sledování. :confounded:
@smisek21 no, já teda asi 5. den, jenže já jedu na Duphastonu, bez něj bych asi neotěhotněla a tudíž tam musím jít dřív a vyzvednout si novou dávku. I když právě doktor asi nic moc neuvidí. Byla jsem tam teď v pátek, jenže mi nějak zmotali objednání a mám jít až za týden, takže mi sestra předepsala dávku Duphastonu na týden a nemůžu se tomu vyhnout. V prvním těhu jsem byla poprvé u doktora 6+3 a bylo už vidět i srdíčko a to mě dělal ultrazvuk přes břicho...
7. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak teď jsem koukala na tabulku holek z léta, to není špatný, možná teda ani to bydliště by tam být nemuselo...
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/maminkyleto2010/album/tabulka/5420378/
7. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pucifous no ještě že dr. má ordinaci cca 10min. cesty od našeho bytu, takže bych se u ní mohla třeba v pátek zastavit a pozeptat se co a jak. Určitě ale ještě budu do čtvrtka 1-2 krát testovat a zkusím jiný test
7. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pucifous jo na tu tabulku jsem také koukala taby také šla
7. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky, jsem taky pro uzamčení až se dokončí dubnové termíny a potom není problém přeci kohokoliv přidat, kdyby se někdo ozval později. Já nemám ani tak obavy z rodiny jako z kolegyň v práci. Nemusí to vědět dřív než doma :angry: K doktorce se chystám až budu 6+x a to mám zrovna dovolenou, takže by nemusely ani pojmout podezření :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já jsem tedy dnes dle poslední ms teprve 4+0 a už je mi pěkně šoufl. Musím pořád do sebe alespoň po trošičkách strkat, protože jinak mi kručí v žaludku, ale zároveň je mi zle, že do sebe jem těžko něco naláduji. není to trochu brzy? Děsím se opravdu toho 7tt a dál! :astonished:
7. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@komurka víš, jak to je, píše se , že nevolnosti přichází od 6tt, ale realita je zjevně jiná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fakt, že mě to nejhorší drželo jen do 9tt, to jsem se akorát vdávala a ten den to přešlo - asi to mimi vědělo :slight_smile:, pak se to sice znova trochu vrátilo, ale v daleko menší míře, to už byla docela pohodička. :wink:
7. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pucifous jéééé, já vdaná ještě nejsem, zatím pouze zasnoubená, takže kdyby to mělo pomoct, tak se vdávám hnedle zítra!!!! :wink: :grinning:
7. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
to víš, ale co když čekáš malýho záškodníka, aby to pak nebylo ještě horší :grinning:
7. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pucifous no právě, takže ze svadby nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si spíš říkám, že když jsem měla tak brzy celkem jasnou čárku a je mi tak brzy šoufl, aby tam ti záškodníci nebyli třeba dva :astonished:
7. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já zatím nevolnosti nemám a snad nebudou. S mojí první prďolkou jsem je taky neměla. Jukla jsem na tu tabulku a vypadá to dobře.

Jinak k dr. jdu 17. 8. tak jsem zvědavá, jestli bude vše v pořádku.
7. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lessi určitě bude neboj :slight_smile:
@komurka nebo jeden který vydá za dva :grinning:
7. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lessi tak to docela závidím, protože jestli se toto bude zhoršovat, tak to nevím, jak budu v práci přežívat. Asi budu brzo zkoušet lízátka!
7. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 tak to je určitě ta lepší varianta :wink:
7. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@komurka můžu tě ujisti, že vůbec nefungujou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@komurka no uvidíš já taky snad doufám, že pokud těhulkování ano, tak ne dva, to už bych měla 3 a do by byl mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pucifous někomu jo, někomu ne, za vyzkoušení to jistě stojí, třeba aspoň nějaký placebo efekt!!! :angry:

@smisek21 no, já je mám v genech. Děda byl z dvojčat a zatím to po něm nikdo nezdědil. A já jsem mu prý povahově dost podobná. Tak na druhou stranu možná lépe teď než kdyby jsme už doma jedno, dvě děti měli a pak teprve čekala dvojčata!!! :confounded:
7. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se tu holky mějte zítra si tu večer opět ukážu :grinning:
7. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda vy jste drbny, clovek jde uspavat, trosku pritom uspi i sam sebe :sweat_smile: a tady hned nakecane dve stranky :grinning:

Tabulka je bezva, takovehle udaje uplne staci a mimochodem, album muze byt taky neverejne :wink: to jen kdybyste pak chtely zalozit treba album ultrazvuku a posleze dubnovych deticek...

O dvojcatech jsme se zrovna dnes bavili s manzelem a... mno... jako clovek by to zvladl, ze, ale byla by to sila. Jeste tak hned jako prvni potomstvo, to snad. Ale mit jedno starsi a pak teprve dvojcatka, to by byl hukot :astonished:
Na druhou stranu, ty dve deti si ted uz tak krasne vyhraji, nikdy nejsou samy, nenudi se... na rozdil od jednoho ditka :slight_smile: V tom jsou dvojcata bezvadny.
7. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nevadilo by vám, kdybych se taky přidala?
První a poslední MS po porodu jsem měla 30.6. a vypadá to, že jsem znovu těhotná. My si s manželem přáli druhé dítko co nejdříve, ale že nám znovu vyjde hned první možný cyklus, jsme netušili. Zatím však nejásám, dokud to nebudu mít potvrzené od doktorky. Tam zatím nespěchám, chtěla bych jít tak za 2-3 týdny.
7. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
epicharis: vítej a potichu gratuluju, a je to krásné že to vyšlo takhle rychle... :dizzy_face:
8. srp 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky se potichu pridavam. Sice jsem u doktora byla a potvrdil mi tehotenstvi, vseho vsak do casu.
8. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj přeji heký de n tak at nám to všem vyjde, škoda, že bydllíme asi od sebe daleko, takový srazík by nebyl špatný :grinning:
8. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek