• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
ahoj holky mohla bych se k vám přidat? koukám, že to máte všechny za pár. sice čekám druhé mimí, ale nyní je to úplně jiné-trápím se se špatnou cytologií a od pondělí mám silné bolesi bříška.
16. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 ahojky vítej určitě se přidat můžeš:slight_smile: čím víc tím líp:slight_smile:
16. bře 2011 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no beru to z toho pohledu,že mě dr.pořád strašil,ať to čekám dřív a takové ty řeči,tak jsem ráda za každý týden vcelku :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule děkuji za přivítání. tak jsem opět naštvaná, do tedka jsem brala globule na kvasinky a včera jsem už dobrala a opět mi dnes svě svědí a pálí-mám velký strach ted aby mimí bylo v pořádku
a jak se jinak všechny cítíte?
16. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pijete některá čaj z listů maliníku? mě ho doporučila sestřenka PA prý je potom lepší průběh porodu či co,tak jsem si ho koupila a pry už ho můžu pít teď jednou denne a od ukonceneho 36tt dvakrát denně :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to je jasné ty celé těhu máš nějaké komplikace takže tě chápu že jsi ráda za každý den.ale i kdyby se malé už chtělo na svět myslím že by vše už zvládla:slight_smile:

@smisek21 nemáš zač:slight_smile:. no já se cítím každý den jinak.jeden den naprosto super a druhý mizerně.ale zatím to ujde i když malá se učí snad tančit jak se ve mě mele:slight_smile:

@pusolamy tak o tom čaji jsem neslyšela ale ráda si nechám poradit:slight_smile: a to se dá koupit asi v lékárně že?
16. bře 2011 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule
@pusolamy holky o tomhle čaji tu taky na Mk byla nějaká diskuze, myslím a dokonce jsem o něm sama přemýšlela,akorát nevím,jestli to nejdřív neprobrat raději s dr.,také s tím nemám zkušenost.
16. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov,
@smisek21 :Ahojda holky :slight_smile: vítejte mezi námi :slight_smile: !!!
@pusolamy :ahojda tak já ho mám koupenej,ale ještě jsem ho nepila :slight_smile: ,já totiž nemám ráda absolutně žádný bylinkový čaje,tak jsem ještě nenašla odvahu :sweat_smile: .Jinak doktorky jsem se na to ptala a ta mi říkala,že to neublíží a jestli to pomáhá taky prokázaný není,takže asi to záleží na každé z nás a možná i spíš na psychickém pocitu,že jsme pro to něco udělaly :slight_smile: .
16. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky o tom čaji přemýšlím nebo o lněním semínku. čaj se dá koupit v lékárně a lněné semínko v biopotravinách, zravé výživě atd..jinak prý i v Dmku.
16. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Neboj, myslím, že to všechny bereme tak, že si v klidu počkáme, ale třeba někomu se líbí nějakej datum, já to "musím" stihnout do konce března, než zavřou Motol, tak si tak plánujeme, ale je nám jasný, že příroda to jistí :slight_smile:
16. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maliník piju jednou denně, právě spíš pro ten pocit, a do semínka jsem se nepouštěla, protože mám dojem, že působí i na zácpu a já mám spíš opačnej problém :slight_smile: jinak vůbec nic jinýho nepodnikám - kámoška nosila nějakej kamínkovej náramek, koukala jsem na homeopatika k porodu a na epi-no, ale do ničeho z toho jsem nešla.
16. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 Ahoj, a kdy jdeš na kontrolu? myslím, že mimčo je před kvasinkama a různejma potvorama dostatečně chráněný, ale určitě stojí za to to nahlásit.
16. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně jedna fotka s bříškem :grinning:
16. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 můj manžel nechtěl mimiško v dubnu a ejhle čekáme prcka v dubnu.tak jsem si říkala že třeba malá vydrží do května ale ta představa přenášení mě děsí a v březnu to asi nebude i když kdo ví?
16. bře 2011 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no, to radši možná na prvního máje :slight_smile: březen je na Tebe ještě brzy, sice už by bylo mímo v poho, ale mělo by malý zásoby tuku a já to viděla na malý, jak byla o tři týdny dřív, tak hodně hladová a taková plačtivá, než to dohnala do těch správnejch špíčků :slight_smile: ale ty pak stály za to! :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak maliník taky piju,teda přiznávám,že ne pravidelně každý den,ale už bych mohla asi začít. Mně to doporučila léčitelka a říkala,že když se ten čaj pije,tak potom se přirozeně a samovolně roztahují a povolují vazy.
@smisek21: koukám,že jsi z Chrudimi,budeš tam rodit? Já bych chtěla,akorát musíme opravdu vydržet do dubna,právě 14 dní malují. :unamused:
16. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule: proč se manželovi nelíbí duben?
16. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 příští týden ve středu. dr. to ví, už se na to léčím min. od půly ledna. a už mi předepsal tolik mastí, gelů a globulí ale pořád se to vrací.

16. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir děkuji za příjmené přivítání
@lusyy no kamarádky mi doporučili havlíčkův Brod, byla jsem se tam podívat a musím zaklepat všechny velice milý, ochotní, jen zrovna v ten den tam měli dopolko 6 porodů najednou takže frmol. protože se léčím s cytolkou dr. chce abych rodila ve vetší nemocnici,ale já si myslím, že až to na mě nečekaně přijde třeba, tak budu ráda za nejbližší:slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 jak to,že zavírají Motol??
16. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 tak v mezičase zkus i obklady a "matlání" jogurtem, to mě kdysi zachránilo, a to mimču stopro neublíží.
16. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina První týden v dubnu se tam maluje a já mám akorát 1. termín.
16. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já to samozřejmě na přírodě nechám, i když jsme nedočkavci, tak nám nic jinýho nezbyde :slight_smile: jen očima hypnotizuju kalendář a už přetáčím stránky :grinning:
16. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 jo to by bylo krásné datum to by se nám líbilo:slight_smile:.je fakt že z toho mám strach aby malá nebyla ještě moc malinká a nedrželi nás dlouho v porodnici. kéž by malá byla květňátko jako maminka:slight_smile:
@lusyy no nelíbí se mu duben protože v dubnu je jeho celá rodina a bohužel nemá s nima dobré vztahy.a tchýně slaví 29.4. 50! takovou radost jí udělat nechce. ale tak přírodě neporučíme až to bude tak to bude. když jsme se začali snažit o miminko tak nás ani ve snu nenapadlo že se nám to podaří hned první měsíc:slight_smile:. ale jsme rádi že bude na jaře je to ideální čas:slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx člověk to asi prožívá při prvním miminku jinak, asi jsem byla stejná :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 aha,tak to jo...a to je nejbližší porodka pro tebe nebo sis ji vybrala sama??
16. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak to s mužem a dubnem chápu, na druhou stranu mně by se líbilo datum třeba 4.4. nebo 14. 4., koneckonců hlavně aby malá byla zdravá a jaro je na narození krásný už samo o sobě :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Obojí, a rodila jsem tam Ani a byla jsem moc spokojená. Takže to bude taková trochu ruská ruleta s tím termínem :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 no sice tchán je 13.4. a švagr 20.4., navíc moje nej kámoška se 23.4. vdává:frowning2:což mě mrzí že tam nebudu a 24.4. má i narozeniny. no uvidíme jak to dopadne no každopádně je duben pořádně našlápnutý:slight_smile:. ale máš pravdu je to jedno hlavně aby malá byla zdravá a na datumu už tak nesejde.
16. bře 2011 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir, @debule, @petrullina : no já ho mám z lékárny stál asi dvacku a myslim ze caj neublízi i kdyby to bylo jen pro ten pocit :slight_smile: @zuzana_22: a to seminko nevim taky to uz mi přrijde takovy zvlastni :grinning:
16. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek