• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
kuk holky, tak mám opět antibiotika, tělo se prostě rozhodlo, že mi to v těhotenství pěkně osolí :frowning2: , jen doufám,že to s porodem všechno ustoupí....
17. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina pane jo ty to fakt vyžíráš... moc držim palce ať to doklepeš a pak se to spraví! Fakt si vážim toho, jaký to mám v klidu...
17. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :To teda máš taky drsný :frowning2: .Já jdu taky zítra opět na zubní :( Odpoledne mi přestalo zabírat čištění zubů a už se zase můžu zbláznit.Už se taky modlím za konec aby se všechno vrátilo do normálu.Ty třetí štěstíčka nám teda dávaj co :wink: ?
@ofelieee :ty bolesti pánve mám taky.A to ani nemusím nijak dlouho a daleko chodit.stačí celej den kolem dětí a večer už nemůžu dojít ani na záchod :slight_smile: .
17. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina chudinko, tak ať ti vše dopadne dobře, neboj myslíme tady všechny na tebe
@ofelieee koukám, že to máš za pár:slight_smile:)
17. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ach jo, držím palce, ať brzo zaberou a je brzo líp. To je asi znamení, že pak Tě čeká moooc hodný, spavý a klidný dítko :wink:
17. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir pravda že já ještě nemám kolem koho tolik běhat... takže to slízávám z těch procházek. Napadlo mě, jestli to nemůže být spojený s tím maliníkovym čajem - že prej rozvolňuje svaly v pánvi - tak že by mi to tam nějak ujíždělo? :sweat_smile: dobrý by bylo, pokud by to vedlo vážně k snadnějšímu porodu...
@smisek21 kéž by :slight_smile: každý ráno se drahýho ptám, jestli se už někdy stalo, že by se nějaký miminko prostě nenarodilo... :sunglasses:
17. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee : Jak jako proste nenarodilo?
17. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no jako že by tam zůstalo... vím, že je to blbost, ale někdy se mi tomu už ani nechce věřit :wink:
17. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zadavala jsem si diskuzi a byla jsem odkazana na toto tema. Hledam kamaradku na pokec a na prochazky s kocarkem z Pardubic. Termin porodu mam 15. dubna. Od zacatku tehu jsem na nemocenske. Kamaradky z prace maji jine starosti a tehotne kamaradky nemam zadne a ani nevim, kde bych je sehnala (od doktorky jsem mela zakazane aj tehu cvico). Takze se citim trochu odstrcena a opustena.
17. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana pane jo, to ti rozumím. Já z Pardubic pocházím a mám tam celou rodinu, jsem tam ráda, žiju ale v Brně. Ale v Pardubicích se chystám bejt co nejvíc, pokud mě maminka doma snese :slight_smile: , takže bysme se někdy mohly vidět...
17. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee
to bych byla moc rada. Tak se nekdy ozvi. Koukam, ze to mas este za min jako ja :slight_smile:.
17. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky hlásim po delší odmlce příchod :wink: :wink:
18. bře 2011 ve 02:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee :Hezké ráno,nevím jestli to může být tím maliníkem :slight_smile: Ale myslím že ne,protože já ho nepiju :wink: :sweat_smile: .Mám ho sice doma,ale ještě jsem se neodhodlala :slight_smile: .
@ustarana :Vítej mezi námi :slight_smile: ,Na procházky to teda konkrétně se mnou nebude,ale na pokec jsme ti tady myslím k dispozici všechny :wink: :slight_smile: ....
18. bře 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mně začalo večer fest tvrdnout břicho - minutu tvrdý, minutu pauza, za dvě minuty znova. Tak jsem šla spát, že uvidím, jestli mě to probudí. V noci jsem se vzbudila, a děsný křeče jako na průjem,ale nic, tak jsem šla zase spát.....tímhle tempem ten porod zaspim! :grinning:
18. bře 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Ahoj, já jsem měla takové tvrdnutí břicha někdy mezi 30.-34. týdnem. Někdy fakt bolestivé, a prý že ty falešné kontrakce nebolí. Četla jsem, že to se jen děloha připravuje na porod. No, každopádně jsem byla nervózní, co kdyby mi třeba praskla plodová voda v posteli, že zničím matraci, tak jsem si koupila chránič matrace a od té doby žádné tvrdnutí nemám :slight_smile: , tak už se zas asi nepřipravuje :grinning: Taky by mě zajímalo, kdy to příjde a jestli to fakt poznám, že je to ono. A jak znám Murphyho zákony, tak teď když mám ten chránič, tak mi voda prdne kdekoliv jinde než v posteli :wink:
18. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :grinning: máš dobrý myšlenkový pochody, hodně mi připomínají ty moje, já se zase bojím, že mi praskne někde na pochůzkách a budu se vláčet přes půl Prahy s mokrejma kalhotama :grinning: já jsem si zase včera říkala, že jsem byla hodně někde něco zařizovat a i jsem nosila těžký věci, tak to bylo tím, mívám to tvrdnutí hodně i z únavy.
18. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir máš pravdu, to třetí těhu si opravdu užíváme :wink: jak si dopadla na zubním???
@zuzana_22 díky :slight_smile: ,to jsem moc zvědavá, jaká malá bude,když už mě zlobí takhle v bříšku,potvůrka :wink:
@ustarana ahoj,vítej..také ti s procházkama moc nepomůžu, to mám dost z ruky, ale v podstatě mám něco podobného, jen s tím rozdílem, že jsem čerstvě přestěhovaná, tudíž tu nemám vůbec nikoho....tak chodím podrbat apoň sem :slight_smile: :slight_smile: S tím prasknutím vody...jsem na to zvědavá,jak to bude tentokrát, předtím mi ji vždycky napichovali v porodnici, tak doufám,že budu zrovna někde na nákupu nebo mezi lidma,jako zákon schválnosti :grinning:
18. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 také jsem si všimla, že když mám víc běhání nebo něco nosím, tak to tvrdnutí je intenzívnější,každopádně už mi dr. říkal,abych to magnézium přestala brát, prý aby mi to nakonec ještě nevyvolávali,že to tlumí činnost dělohy....no ne že by mi to teda někdy zabíralo,to magnézko :wink: :grinning:
18. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina souhlas, já ho chvilku brala okolo 20tého týdne, ale teď už dávno ne, aby mě to moc netlumilo, takže s doktorama souhlasím.
Toho prasknutí vody na veřejnosti se docela bojim, asi by mi bylo trapně, ale na druhou stranu, co s tím můžu udělat? poprvé mi praskla až v porodnici, tak snad to bude stejný. Ale manžel pro jistotu už vozí v autě osušku :grinning:
18. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si holky říkala že je mi fuk kde mi ta voda praskne, ale je to jistota že začínám rodit:slight_smile: tak to aspoň zaručeně poznám :grinning:
Jinak taky mám dny kdy mi fakt hodně tvrdne bříško ale většinou když hodně chodím takže to asi bude fakt tím.po týdnu mě zase začala pálit žáha no hnus :angry: .
@petrullina jo a jak jste se bavily že tě píchá dole tak to občas už mám taky.nevím čím to může být ale je to nepříjemné:frowning2:
18. bře 2011 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ahoj vítám tě.
18. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jestli je to tím, že se ten čípek nějak připravuje nebo fakt nevím, nejdřív jsem to přisuzovala nevhodným pohybům malé, ale pak jsem zjistila, že když se hemží a kopne mě tam, tak je to úplně něco jiného...s pálením žáhy musím zaklepat, že mě se to teda zatím úspěšně vyhýbá, ani teda nemám pocit,že by mě mimčo nějak tlačilo do žaludku...to říkám pořád, že mám to břicho pěkně dole, když to srovnám s předchozíma, to jsem ho měla vždycky až pod nos :grinning:
18. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jo jsou to dvě rozdílný věci - buďto bolest v kostech a svalech v pánvi, a jindy, nejvíc, když dobíhám tramvaj (asi bych si to mohla odpustit, ale mám to jak reflex :fearful: ) vyloženě cítím jak to mimčo dosahuje až uplně dolů, uplně mám pocit, že bych si měla zkontrolovat, jestli už ze mě nekoukaj ručičky. To je hodně zvláštní pocit. No ale dneska jsem, díky, počasí :wink: , prospala celý dopoledne, tak tipuju, že to bude dost v klidu.
Pamatujete na fassy, co se tu dřív objevovala? Tak ta má od 1.3. Danečka :slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jé takže první miminko je na světě:slight_smile: to je super:slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :No dopadla jsem v rámci možností dobře :slight_smile: Opět vyčištění dásní a znovu vrtání :( Ale zase trochu úleva od bolesti a pokud by se to prý během víkendu vrátilo,tak už se antibiotikám taky nevyhnu.
18. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já taky většinou prospím celé dopoledne protože v noci nemůžu spát.jsem zvědavá jak potom bude spávat malá aby to nebylo noční dítko a přes den bude spinkat:slight_smile:. Jinak se budím co tři hodiny fakt jak na budík:slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se zeptat nosily jste některá mimiško v nosítku nebo klokance? jen se ptám nevím jestli je vhodné malé mimiško v tom nosit tak jestli některá o tom třeba nemáte info.
18. bře 2011 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee :No tak to je super :slight_smile: .Sice si teda trošku pospíšili,ale aspoň už někdo začal :sweat_smile: .Tak doufám že je všechno v pořádku a jsou oba zdraví :slight_smile: !!!!
18. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no se mnou doktorka včera vůbec nediskutovala, taky jsem se trochu vzpouzela,že už mám během 6ti týdnů druhý, ale zas na druhou stranu ty moje zhnisaný dutiny jsou pro mimi větší riziko než ty atb no, takže nenadělám nic :unamused:
18. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :no jo to je jasný.Že ty dutiny se bez atb neobejdou.U mě jde spíš o to že bych to měla rychlejc bez bolestí...Takže jsme chtěli vydržet co nejdýl :sweat_smile: .
18. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek