• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir tak snad bude lépe a nebo už brzo vykoukne mimísek a budeš mít od toho pokoj...já tady zrovna přemýšlím,že si ten porod asi vysmrkám :grinning: ,takových kapesníků jsem nespotřebovala snad za celý život :wink:
18. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme právě přišli z poradny a máme 2600g-což se panu doktorovi zdá malý. Ale já myslím,že jsme v normě,copak může po mě chtít,abych měla 4kg dítě? :unamused: Jsem 36+2 a příští týden jdem už na monitor.
@ustarana: vítám tě tady,já sice nejsem přímo z Pardubic,ale bydlím na vesnici 20km od nich,takže pokud budeš mít k dispozici auto,tak není problém,naše vesnička je pro děti jak stvořená :grinning:
18. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Jo to doufám,že už to brzo skončí :slight_smile: Jednak už mám té bolesti dost a jednak se na matýska už strašně moc těším :grinning: !A když pominu porod tak se těším na těch pár dní v porodce,že si odpočnu od těch dračisek co už doma mám :grinning: :sweat_smile: .Buď ráda,že ti to jde smrkat a tím pádem to jde ven :sweat_smile: ,horší kdyby to k tomu všemu ještě ven nešlo :fearful: .Ale je fakt že u smrkání si asi i namáháš břišní svaly,co?
18. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir taky už se na miminko těším, na porodnici jsem moc zvědavá, podle obrázků vypadá fajn.Já odeslala dnes děti k jejich tátovi,Terezka se v neděli vrátí, musí do školy, ale ten menší lupínek tam ještě zůstane, tak naberu trochu sil a klidu :slight_smile: ,s ním to moc nejde :slight_smile: Zatím břicho namožené nemám,ale čekám kdy zasmrkám a prdne mi voda :grinning: :grinning: ,ale to snad ne.....
18. bře 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já nevím, že ty doktoři tu váhu tak strašně řeší,dřív nic takového neměřili a takjy to ty maminy přežily,teď jen zbytečně stresují...ale uklidním tě,rozhodně to je jen orientační,protože mě u holky 1 den před porodem řekli,že bude mít max. 3.5 kg a porodní váha byla 4.20 :grinning: ,to byla fuška :wink:
18. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, první miminko na světě! :slight_smile:
18. bře 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no já nevím, ale taky bych to neřešila, první dceru jsem rodila zhruba 37+2 a měla 2,7, nikdo nic neříkal, normálně zdravý dítě, jen trošku nedonošený - tím termínem, takže podle mě jste naopak naprosto tabulkový :slight_smile:
18. bře 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule já nosila malou občas v klokance, cca od tří měsíců, teď mám pořízenej vak, protože mi přeci jen připadá vhodnější, v tamtom byla moc vzpřímená a rozhodně to nebylo na dlouho.
18. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám snad fassy ozve a pochlubí se s mimískem :slight_smile:
18. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to gratuluji, tak první mimčo je na světě. A holky kdo bude další? :slight_smile:
18. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám otázečku asi trapnou ale zajímá mě to jak vypadá hlenová zátka? může se jednat o bílý výtok? či musí být narůžovělý?
18. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 JA dufam ze naruzovely, to by aj mna zaujimalo...lebo ak by mal byt len biely to nerozoznam nakolko pocas tehotenstva musim nosit slipove vlozky kvoli tej vlhkosti. A doktorka vravi ze to je normalne.
18. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 Tak já zkušenost nemám, ale v kurzu nám sestřička říkala, že hlen je hustý a může v něm být trochu krve. Takže bude asi narůžovělý, si myslím.
@ciernavila já mám taky pořád výtok (čirý), hlavně po ránu, to jsem jak počůraná :slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji vsem za privitani. Jsem rada, ze si budu moci vymenit nazory i s nekym jinym jak s manzelem. On je fakt skvelej, ale hrozne moc to preziva. Vermomoci chce jit k porodu, ale ja mam obavy, ze tam bude potreba zdravotnik navic, aby ho facoval az sebou rizne o zem :slight_smile:.
smisek21:to taky nevim, precetla jsem toho o tehotenstvi hodne, ale zebych z toho byla chytrejsi to ne. Vetsinou pisou bud bily nebo naruzovely. A ted babo rad. Taky doufam, ze to poznam.
18. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy moje doktorka tohle moc neresi. Prislo mi to divny, tak jsem se ji na to ptala. Odpovedela mi, ze je to stejne jenom priblizny udaj.
18. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule od zacatku tehu mam taky problem se spanim. Spis problem s tim, ze jsem se nejak otocila. Vecer nemuzu usnout do dvou do tri do rana. a to jsem zkousela snad vsechno od pocitani ovecek pres teple mleko s medem az po suplikovani myslenek, zkousela jsem rano brzo vstavat a cely den byt v pohybu, ale stejne to nepomohlo a ja jsem po peti dnech vypadala jako by mne nekdo zmlatil. Ted proste spim, kdyz to na mne prijde. Navic ted porad beham na zachod. Ale jinak je tehotenstvi hrozne fajn.
18. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov s tím výtokem ráno že jsi jak počůraná:slight_smile: to máme stejné:slight_smile:.ale nějak to neřeším asi je to normální:slight_smile:.jen je to nepříjemné:frowning2:.
19. bře 2011 v 06:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 :Hezké ráno :slight_smile: ,tak hlenová zátka je docela velký kousek hustého hlenu.Může být buď čistý(jakoby nažlotlý) a nebo právě s příměsí krve.Ale pokud by vám holky odešla,tak byste to asi poznaly bývá to vážně takové větší množství :slight_smile: .Hlenová zátka může odejít třeba už 3 týdny před porodem a nebo až při porodu a v tom případě to nebudete vůbec vědět....Jo a taky může odejít najednou nebo i postupně po trošku menších kouscích.Ale pokud píšete že nosíte slipovky,tak na nich byste to myslím poznaly určitě :slight_smile: .
19. bře 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :Ahojdy takže myslím,že i ten bílý by jsi poznala,protože je to opravdu hustý a větší kus :slight_smile: .A s tím výtokem je to opravdu normální :slight_smile: Pro mě to byl jeden z prvních příznaků těhotenství :grinning: .Podle toho výtoku jsem to tušila dřív než se nedostavily měsíčky a než jsem si udělala test :sweat_smile: .
19. bře 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem přeji krásné ránko. děkuji všem za informace. tak to vydím na silné poslíčky. v noci mě to znovu chytlo. tak jsem vám nevěděla zda jet či nejet bolest byla silná ale zkusila jsem to zaspat a ted se cítím dobře. Už abych to měla za sebou, s malým jsem měla bolesti až ve 40tt a to už si mě v porodce nechali do té doby jsem neměla žádné příznaky a ted jako druhorodička plaším :grinning:
19. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala ještě na jinou diskuzi kde se mají rodit dubnová miminka a tam se rodí o sto šest:slight_smile:tak kdo bude tady další??
19. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak husty biely mam od zaciatku tehotenstva, ale nie ze by to bolo v extra mnozstve...tak normalne.
Inak...a sa na porod celkom tesim, moj muz uz by chcel aby to bolo aj dnes...ten bude uplne v pohode, aj sam chce byt pri porode a prestrihovat snuru. Myslim ze on aj keby mal rodit tak to zvladne mozno este lepsie ako zena, este ze je takou oporou ze sa na neho mozem v kazdom smere i pri porode maximalne spolahnut.
19. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ohledně hlenové zátky - já ji poprvé měla s dost velkou příměsí čerstvé krve, tak jsem radši do porodnice jela hned, ale poslali mě ještě domů, protože žádné krvácení se z toho nerozjelo.
Tak malá je na víkend u babičky, tak jsem si plánovala, jak by se to tak termínově hodilo, a vypadá to, že mimi má svoji vlastní hlavu a ještě se mu na svět nechce ... tak příští víkend? :slight_smile:
19. bře 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,přežily jsme všechny úplněk? Prý byl jeden z nejsilnějších v tomto roce? Že by naše miminka odolali? :grinning:
20. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : taky jsem si říkala jestli to všechny vydržíte ten úplněk, prý má na porody hodně vliv :grinning:
20. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :Tak my teda vydrželi :grinning: :confused: ...
20. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zatím nevím :grinning: v noci mi odešla část hlenové zátky, začalo tvrdnout břicho, ale zase jsem to zaspala :slight_smile: ráno odešla další část, tak teď čekám, jestli se něco rozjede nebo ne :slight_smile:
20. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já to taky přežila ale řeknu že malá vyváděla až to chvilkama bylo k nevydržení:slight_smile: jak kopala a taky mi dost tvrdlo břicho ale zaspala jsem to a dnes je mi celkem fajn:slight_smile: tak všem přeji krásnou neděli:slight_smile:
@zuzana_22 držím pěsti třeba už to brzy bude:slight_smile:
20. bře 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 tak to vypadá,že to máš už za pár :grinning: zítra je první jarní den,tak třeba se mimču už bude chtít ven :sweat_smile: tak ať to je rychlé a mimas tě moc netrápí.
20. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, no může to být taky ještě otázka dní, do termínu mám 12, to je ještě hodně, tak uvidíme.

@debule Koukám, že jsi další, co všechno zaspí :slight_smile: já jsem se ráno smála, že se jednou probudím a mimi bude ležet vedle mě :grinning:

@lusyy 21. by se mi líbilo, máme všichni v datu narození 1 a 2, ale dnešek by se mi líbil ještě víc, Ani je odpol u kámošky a bylo by možný, že by tam zůstala na hlídání.
20. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek