• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@zuzana_22 jojo:slight_smile: říkám si když to zaspím tak se nic neděje:slight_smile:. Kdo ví třeba to bude ještě dnes:slight_smile: kamarádce tak odešla hlenová zátka a malý byl do 24hodin na světě a to měla těžký porod takže nic není nemožné:slight_smile:.ale první jarní den je taky pěkný:slight_smile:. Můj bráška je 22.3. a mamina říkala že si o ten den taky mohl pospíšit ale co naděláš. a já zase 31.5. a to zase jsem ten den počkat nechtěla:slight_smile:.
20. bře 2011 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tuhle logiku se zaspáním vyznávám taky :slight_smile:
Já uvidím, na datumu tak nesejde, ale jsem trochu zmatená, protože břicho mi tvrdne fest už nejmíň dva tejdny s tím, že občas je to třeba hodinu každých pět minut, tak jak poznám, že už je to ono? budu si připadat jak pitomec, že nepoznám druhej porod :slight_smile:
20. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem na vás myslela, jestli jste všechny vydržely úplněk. Já jsem ani nezaznamenala, že nějaký byl. Spala jsem celou noc (krom pravidelných návštěv WC :slight_smile: ) až do 11 h :slight_smile:
@zuzana_22 Zuzi, držím pěsti, ať to máš brzy za sebou :wink:
20. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk holky,tak my včera byli na výletě a jízdu autem budu muset asi oželet,protože co dělala malá v břiše,to jsem teda nezažila :frowning2: ,jak jsme zastavili a vylezla jsem,tak dobrý a zpáteční cestu jsem taky myslela,že se snad chystá prolézt skrz kůži na břiše co vyváděla...
@debule my jsme zhruba stejný týden,můžeš mi prosím napsat kolik jsi měla při poslední prohlídce Cervix skore???
20. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :Ahojda tak kéž by to už někdo začal :slight_smile: A hlavně aby to byl samej rychlej a lehkej porod :grinning: .mě teda odešla hlenová zátka už minulý týden v sobotu a bylo toho celkem fakt hodně.Ale byla čirá....Je teda fakt že od včera mě dooost bolej záda,ale tak jinak než doteď...Tak mám takovej divnej pocit,protože jsem měla vždycky křížový bolesti.Ale taky mám ještě 14 dní,tak si myslím,že to budou jakoby nějaký poslíčci.Jenže u těch křížových se to těžko poznává....Přijde mi že to bolí jakoby pořád bez přestávky.
20. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Asi tak, já to vidím spíš u sebe na to, že si jednou týdně střihnu nějakej příznak blížícího se porodu a pak budu tejden přenášet :grinning: Minule to bylo zhruba od sedmi ráno - zátka, v deset stahy, po poledni jsem se začala otvírat a v pět byla malá na světě, teď to mám na etapy :slight_smile: u Tebe už to vypadá nadějně, když Ti zátka odešla už před týdnem! a k těm bolestem, tvrdne Ti současně břicho?
20. bře 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :Jj ale to je zatím nepravidelný :slight_smile: Uvidíme no...Paní doktorka mi minulý týden řekla že se ještě tenhle týden pravděpodobně uvidíme a to tam chodím v úterý :grinning: .Ono to začalo už včera k večeru,tak jsem schválně šla do sprchy a to ještě i s manžou,ale zatím se nic vážnějšího neděje,takže myslím,že ještě ven nechce prďolka malej i když ho už dost přemlouvám :slight_smile: .Já říkám,že když slyší chuděrka jak se te´d musím rozčilovat denně s tím mým prvňáčkem,tak si říká "týý jo tak co bych lezl ven,když tam se pořád jen rozčilujou :sweat_smile: ?"Protože s tím Járou to je teď vážně hrůza :frowning2: .
20. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Ahojky,to tě ten tvůj prvňáček tak zlobí???Trochu to teda chápu,taky mám doma prvňačku,takže ze začátku jsme trochu bojovali tím,že jí nastala nějaká povinnost,ale teď docela proplouváme...
20. bře 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Ahoooj no u nás už to je tak daleko,že uvažuju o návštěvě psychologa :( Nosí mi samé poznámky co se týče chování.Minulý týden mi dokonce napsala i paní družinářka že ho bude muset vyloučit ze družiny...Pořád ztrácí pomůcky třeba dvakrát týdně musíme doplňovat penál a tak :frowning2: .Ale on odmlouvá a je drzej i doma,víš?Prostě mi dost přerůstá přes hlavu a nějak mi s tím nejde nic udělat ani po zlým,ale ani po dobrým :( Jsem z toho úplně vyřízená,nemůžu spát,protože pořád přemýšlím kde jsem udělala chybu....Nejhorší je že už s ním nehne ani jeho táta :unamused: .minule mi třeba volala učitelka že měl ve škole cigarety :frowning2: .Vůbec nevíme jak ho to napadlo a kde je vzal :frowning2: .
20. bře 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 tak břicho mi tvrdne ale dost nepravidelně takže tomu váhu nedávám.mám ještě dost času do porodu. ale jo zaspání je asi to nejlepší.když dokážu usnout tak si říkám že se nic neděje protože si myslím že bych jinak neusla kdyby se něco chystalo.
@petrullina s tím autem to máme stejné.včera jsme byli autem a já myslela že už se něco chystá jak se malá mlela a fakt to bylo až bolestivé. ale jak jsme vystoupili tak se uklidnila. a dnes taky cesta autem se jí asi moc nezamlouvá nebo co:slight_smile:. já ani nevím co to je to Cervix score?:frowning2: to jsem neslyšela a doktorka mi nikdy moc neřekne:frowning2: nebo najdu to někde napsané?
20. bře 2011 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já měla CS 0, teď ve čtvrtek. Ve čtvrtek jdu znova, ale myslím, že to bude stejné. Už chodím na ozvy každý týden
20. bře 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule: cervix score by jsi měla mít napsané v průkazce,značí se CS a vyjadřuje to,jestli se Ti zkracuje čípek,značí se to číslicemi a já mám zatím 0.
20. bře 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vás holky dočítám u mě taky úplněk nic nezpůsobil, jen jsem pořád unavená a vše mě bolí
20. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy aha děkuji za vysvětlení kouknu na to jestli tam něco takového mám:slight_smile:
20. bře 2011 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina , @lusyy tak holky já v průkazce nic takového nenašla tak nevím:frowning2:.vždy mi jen řekne že je vše v pořádku.na kontrolu jdu ve čtvrtek tak uvidím. to jdu už i na ozvy.

20. bře 2011 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule: to je divný,že ti to tam nepíše,to se kontroluje už od začátku,no ale myslím,že kdyby se zkracoval,tak ti to řekne,takže to máš asi v pohodě,já jdu na ozvy ve středu. To jdeš nějak brzy.
20. bře 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vás tady tak nějak pročítám..:slight_smile:
Sice mě čeká 3.porod, ale mám strach že to nějak nepoznám,abych tam nedojela pozdě.. :frowning2: chci se zeptat, asi 2.týdny ze mě vycházejí takové hleny (omlouvám se za upřímnost :sweat_smile:) je to ta hlenová zátka? Aby vycházela tak dlouho?? U předchozích nevim,asi jsem to nějak nepostřehla nebo co.. :sunglasses:
Ani plodovku nepoznám.. U obou mi ji propichavali, byla jsem ve vaně,a pak to už bylo rychlé,takže taky moc nevim.. Jinak sem tam ztuhne břicho... Minulý týden jsem myslela že už už něco bude, bolesti šílený,a zas nic...
Chjo ať už to je,nebo se asi zblázním.. :sweat_smile:
20. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 :Ahojda,tak koukám,že jsme na tom všechny stejně ať rodí poprvé nebo třeba my potřetí :slight_smile:.Všechny se bojíme abychom to poznaly :wink: .A hlenová zátka z tebe může vycházet i postupně po malých kouscích...A pokud ti plodovka praskne tak to určitě poznáš :grinning: .Je toho minimálně tolik,že máš pocit že jsi se minimálně počůrala :sweat_smile: .Někdy odtéká taky postupně,ale taky poznáš že to není jen výtok,nebooooj :wink: ....
20. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83
@debule jdete na ten monitor nějak brzy,já jdu do poradny když budu 35+6 a to ještě nepůjdu,prý až týden poté,tak nevím.....
@kijir to mě mrzí :frowning2: ,nevím,co ti na to říct,snad jen to,abys opravdu zkusila nějakou tu poradnu,určitě to není žádná ostuda a třeba vám pomohou....a to začal z ničeho nic???nebo s tím bojujete od začátku???nemáš to tedy vůbec lehké :frowning2:
20. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 ahojky,mě taky vždycky plodovku propichovali,ale nemám strach,že bych to nepoznala,kdyby m praskla sama,to spíš ty bolesti doufám,že rozeznám od poslíků, u druhého porodu jsem myslela,že poslíci a on porod :grinning:
20. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina možná kvůli té cukrovce, mě víc hlídá a stejně mi budou nejspíš porod vyvolávat dříve. Kolik máš ty CS?
20. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky hlásím, že jsme jěště pohromadě :unamused: Nějak se těm miminkům nechce ven. Párkrát se mi stane, že mě silně píchne v kříži, ale to je třeba 3x denně a pak dobrý, tak nevim jestli to něco znamená. Všichni jsou jak na trní a mimís se nám chechtá v pupku :grinning: :grinning:
20. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 jj,to je možné,že tě hlídají více,když máš nějaký problém....no já měla při poslední poradně před 14ti dny CS 0,o nic nejde,jen jsem koukala na předchozí průkajdy a v tom samém týdnu už jsem měla víc,tak si říkám,že na to,jak pořád hrozil,že to bude dřív,tak čípek tomu moc neodpovídá :wink:
20. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir :slight_smile: uff.. Tak nejsem sama.. Nj ale tak dlouho? A máte někdo takové divné křeče co vystřelují od břicha přes třísla až do stehen?? To jsou otázky,no, já vím.. :-P Že by to byl taky náznak poslíčků?? U kluků to bylo uplně jinak, půl dne bolesti,pak nic,a za týden byli na světě... Ale todleto se tak táááhne... :unamused:
20. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :taky jsem byla na monitoru poprvé až ve 36+3 :slight_smile: .A od té doby chodím každý týden i do poradny...No jo začalo to tak od pololetí :( Věděla jsem že je to divoch a neposeda,ale tohle mě už úplně odrovnává.Takhle těžký jsem to nečekala.
@xxmarypetxx :oni ty mimísci čekají až bude venku opravdu pěkně a teplíčko abysme mohly zrovna kočárkovat :grinning: .
20. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir a nezradila ho nějak učitelka třeba??? někdy může být chyba tam...
20. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 : :grinning: .Tak takové křeče nemám,ale mám pocit že tohle třetí těhotenství je nejhorší ze všech :wink: .já teda jakýkoli příznaky že by se mohlo něco blížit mám až od včera.teda kromě té hlenové zátky už minulý týden :slight_smile:.Ale jinak jsem si to těhu ani nemohla přes všechny problémy užít :(
20. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no, nebo.. :slight_smile: právě že čím víc porodů,prý to jde rychleji... Tak abych se to třeba nesnažila zaspat, a ono se to rozběhne,a nakonec porodim doma.. :grinning: teď ještě přítel dělá stabilně noční... Tak tu jsme sami..
20. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir No asi to tak vypadá :sweat_smile: .Moje mamka ta už se nemůže dočkat, pořád Matyáška přemlouvá ať už jde ven (první vnouče), já už jsem to domlouvání vzdala, jednou ven jít musí, takže posledních 14 dnů už musíme vydržet i když jsme strašne nedočkaví.
20. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :v průkazce to je úplně na té zadní straně .Musíš ji až úplně vyndat z obalu a na té otevírací kde je váhová křivka a tak ,tak tam dole je taková tabulka :slight_smile: A jen pro info já mám taky ještě pořád nulu :sweat_smile:
20. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek