• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petaov Myslím, že jak který pediatr, k tomu našemu musíme my.
21. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi právě asi odtekl kousek plodovky, ale fakt jen malá loužička na židli. Jdu obstarat kočky, aby tu případně nepadly hlady :slight_smile: a uvidím, co dál, jestli to nebude zase jen další pomalý krůček :grinning:
21. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 téééda,že by se hlásilo miminko na svět???tak dej vědět,držím palečky :slight_smile:
21. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina Děkuju, ale beru to jen jako další příznak, protože už jsem jich v minulým týdnu měla tolik :slight_smile: takže dokud mi stahy nebudou bolestí kroutit palce u nohou nebo pode mnou nebude obrovská louže, tak nikam nejedu!!! :grinning:
21. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 jinak teda,jestli ti odtéká plodovka,tak bych s odjezdem do porodnice neotálela,myslím,že mi říkal dr.že do 2 hodin od prasknutí bych měla být v porodnici....
21. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina to určitě, ale tohle je fakt jen loužička, a někdy se stává, že kousek odteče a ještě se ten vak blan zacelí. Když mi praskla u prvního porodu, tak to byla louže jak blázen, tohle je proti tomu nic. Tak právě čekám, jestli poteče dál anebo začnou stahy, to každopádně jedu hned (právě se tu balím, i dceři věci případně na přespání u známých :slight_smile:
21. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 no mě se to povídá,já to spontánní prasknutí ani nezažila,vždycky mi pomohli...tak uvidíš :slight_smile: no budu na tebe myslet :slight_smile:
21. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina mně právě u prvního praskla v porodnici, měla jsem takovou úlevovou polohu, že jsem klečela a hlavu jsem měla opřenou o postel, takže to všechno vyteklo na podlahu :slight_smile: já si teda myslím, že se mi pomalu něco rozjede, ale na okamžitý vyvolání paniky to není.
21. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 tak dej vědět jak to s tebou vypadá:slight_smile: Myslím na tebe. A tiše závidím pokud to na porod bude vypadat a pak se prdola narodí:slight_smile:
21. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 moc děkuju, neboj, za pár to máme všechny, a jak už jsem jednou psala - mně se ty příznaky porodu dávkujou po částech, tak je možný, že je to ještě na dlouho :slight_smile:
21. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 Taky závidím a držm pěsti :wink: Já mám ještě tři týdny čas.
Dneska jsem se konečně dokopala k žehlení, příšerně u toho bolí záda. Mám tam ještě docela dost praček, ach jo :unamused: Závidím těm chlapům, že oni nic připravovat nemusí, ti se jen těší na mimi.
21. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov :slight_smile: děkuju, ale fakt nezáviď, může to bejt opět planej poplach.
Žehlení jsem se snažila zvládnout co nejdřív, teď už se k tomu prknu skoro nevejdu :slight_smile:
21. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@piskotule: já se do Hk chystám tak snad bude volno zrovna az to na nas prijde nahradni varianta je rychnov
21. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzana_22: taky tiše závidím že už se ti to takhle přiblížilo :wink:
21. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jinak holky ja si jedu tedka jednoho mimiska ponufnat ke kamaradce jsou mu tři týdny už se těším jak si to natrenuju :grinning: , jo a jeste tu dnes nebyla kijir koukam že by se tam taky k něčemu schylovalo?
21. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 držím pěsti aby už to bylo ono a mimiško bylo brzy na světě:slight_smile:.
21. bře 2011 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy aby to spíš u Tebe nebylo rychlý, chování miminka může být taky dobrej spouštěč :slight_smile:
Na kijir jsem si taky vzpomněla, buď řádí s klukama a nebo řádí v porodnici :slight_smile:

@debule děkuju, ale myslím,že to fakt bude "přískokem vpřed". Malá se tam pěkně mele, poslíčci žádní, první jarní den je jí úplně šumák :slight_smile:
21. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojte holky, co už víte, pamatujete si, co dělalo mimčo během porodu? Kamarádka mi teď vyprávěla, že ho celou tu dobu vůbec necítila a byla z toho dost vyděšená, jak ty poslední týdny ho naopak cítila furt. Třeba po prasknutí vody nebo po začátku prvnívh kontrakcí - co dělá? Díky :wink:
21. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee já teda nevím ale všichni říkají že se před porodem miminko hodně uklidní a prý skoro vůbec nekope tak nevím. vlastní zkušenosti bohužel nemám:slight_smile:
21. bře 2011 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule: a uklidní se až těsně před tím nebo to je v řádu dní? :unamused:
21. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy říkají těsně před porodem tak si myslím že třeba tak den ale určitě je to hodně individuální a taky určitě to nebude více dní jelikož to by asi každá měla strach že se něco děje špatného když se mimčo moc nehýbe a před tím kopalo jak o život. no nevím možná s tím budou mít zkušenosti holky co už mají nějaké to dítko:slight_smile:
21. bře 2011 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy no do Rychnova nevim no jestli by mě odvezl ale kdyby nebyla jiná šance tak asi jo a nebo Pce
21. bře 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: ,jééé vy jste hodné že si tak hned vzpomenete :wink: .Sice nejsem v porodnici,ale vůbec mi totiž dneska není dobře...Celej den pořád spím a strašně mě bolej ty záda.Ale bolesti do břicha jsou úplně nepravidelný a nic dalšího se neděje,tak uvidím.Kdyžtak jdu zítra do poradny.
@zuzana_22 :a jak to pokračuje u tebe :wink: ?
21. bře 2011 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tu tak celý den posedávám, něco dělám a čekám, jestli se bude něco dít, a pak mi došlo, že vzhledem k tomu streptokokovi a tomu, že mi včera odešla hlenová zátka, tak by tam to mimčo už nemuselo být tak chráněný, pokud by to dopoledne skutečně byla voda, tak jsem psala manželovi a radši zajedeme do porodnice,ať se na mě mrknou.
21. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir Ahojky, právě jsem psala současně s Tebou :slight_smile: dělaj si z nás ty mimina srandu, viď? :slight_smile:
21. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 :To asi jo :slight_smile: JJ určitě si pro jistotu zajeď.Za to nic nedáš.A od toho dopoledne už nic?
21. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se teď vrátila od pediatria, cestou jsem to vzala kolem cukrárny :slight_smile:, no a domů teda po porodu nechodí :frowning2:
21. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir Právě že vůbec nic, ani stahy, ani kapka, sedím tu s vložkou jak pitomec :slight_smile: kdybych neměla toho streptokoka, tak to vůbec neřeším, takhle to bude jistota, a volat se mi tam nechce, po telefonu mi toho moc neřeknou.
21. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 :to ne vždycky je lepší tam jet ať tě klído pošlou domů,ale aby to zkontrolovali.No mě kromě těch zad taky nic není.Mám akorát takový návaly horka a sem tam bolest v podbřišku,ale jak říkám nic pravidelného :( Uvidíme co udělá noc :wink: .Ale ty dej každopádně vědět jak jsi dopadla,tedy pokud to už nebude :sweat_smile: :wink: ...To kdyžtak hned jak to půjde :wink:
21. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir Návaly horka mívám taky, a leckdy spím v noci odkopaná, myslím, že to je taky jeden z příznaků :slight_smile:
Jo, určitě dám vědět, mám dojem, že buď mě pošlou domů a nebo si mě tam nechají na vyvolání, zbytečně mě tam asi držet nebudou.
21. bře 2011 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek